Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
762 posty 4878 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Nie będą Zydzi "srać" nam na dywan (:

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Azari poinformowala ze jak doąd nikt z Izraela nie został zaproszony na organizowane przez Polskę uroczystości 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej 1 września. ***

Nie będą  Zydzi "srać" nam na dywan (:


*** Z tego co wiem nikt z Rosji tez nie zostal zaproszony, ... kto wie moze 17 wrzesnia nalezaloby zorganizowac wspolne rosyjsko-izraelsko-polskie obchody poczatku okupacji sowieckiej Polski z 1939 r., pod wspolnym haslem: "Nigdy wiecej zydokomuny!"

 

 


 

KOMENTARZE

 • Azari stosunkach naszych krajów: „obecnie są one absurdalne”.
  >> https://wpolityce.pl/polityka/449015-azari-wskazuje-na-wiezy-laczace-polske-z-izraelem

  Azari "zapytana, co ma dziś największy wpływ na jakość relacji polsko-izraelskich, dyplomatka powiedziała, że myśląc o stosunkach naszych krajów dochodzi do wniosku, że „obecnie są one absurdalne”.

  Dlaczego stosunki z Izraelem stały się „absurdalne”? Odpowiedź na to pytanie leży raczej poza Polską >> https://wpolityce.pl/polityka/449047-dlaczego-stosunki-z-izraelem-staly-sie-absurdalne
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 17:17:11
  Absurdalne to by było zapraszanie "kogoś z Izraela" na obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej. To co? - O starej mielibyśmy wspólnie pamiętać a nowej, rozpętanej wobec nas przez Izrael mielibyśmy jednostronnie zapomnieć?
  A może to Azari zapomniała już o wojnie którą nam jej pracodawcy rozpętali i teraz uważa że my też nie pamiętamy?

  My na pewno wojnę izraelsko-polską musimy postrzegać jako trwającą kontynuację II wojny światowej, jako jakieś dorabianie do niej fałszywej historii i na tej podstawie wysuwanie fałszywych roszczeń, terrorystycznych roszczeń.
  To co? Terrorystów mielibyśmy honorować.
 • @miarka 17:38:51
  // My na pewno wojnę izraelsko-polską musimy postrzegać jako trwającą kontynuację II wojny światowej, //

  - Tak, to następne "ruskie czołgi" z żydokomuna na czele
 • Polska powinna zachować się uczciwie
  - apeluje dyrektor operacyjny Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego.

  >> https://www.rp.pl/Publicystyka/190539927-Szesc-mitow-o-restytucji-mienia-zydowskiego.html

  Polska poparła deklarację terezińską. Prosimy, by wywiązała się z tych zobowiązań.

  Niestety, jest jedynym krajem Unii Europejskiej, który nie przyjął ustawy o restytucji mienia. Demokratyczna Polska została zbudowana na fundamencie poszanowania rządów prawa, w tym prawa własności. Powinna zachowywać się uczciwie w stosunku do Żydów i nie-Żydów, których majątek został skonfiskowany przez komunistyczny rząd.

  USTAWA "ANTY-447" POWINNA WYCOFAC POPARCIE DO DEKLARACJI TEREZINSKIEJ / JEST DO TEGO PODSTAWA / MIENIE BEZSPADKOWE ZOSTALO SPLACONE

  DOKUMENT CIA z 1947 r ws. restytucji mienia żydowskiego [PL]
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/147519,dokument-cia-z-1947-r-ws-restytucji-mienia-zydowskiego-pl


  Dec 24. / 1948

  Israeli-polish Trade Talks to Include Discussion of Transfer of Jewish Property
  str. 3 >> http://pdfs.jta.org/1948/1948-12-24_305.pdf?_ga=2.122929675.1647760014.1559174638-1656275695.1559174638

  The question of transferring to Israel property in Poland which belonged to Jews murdered by the Nazis during the war will be one of the major points discussed at the forthcoming trade talks between Poland and Israel, it was learned here today.

  The Jews will attempt to achieve a settlement along the same lines as was arranged for the transfer of Jewish property from Germany shortly after the Nazis cams to power and began the persecution of Jews. **

  ** HAWARA AGREEMENT >> https://en.wikipedia.org/wiki/Haavara_Agreement
  ** WIECEJ W NOTCE PARADOKSY HISTORII: Wybielacze Hitlera oskarżają Polskę [1] >> http://ziut.neon24.pl/post/144101,paradoksy-historii-wybielacze-hitlera-oskarzaja-polske-1

  The proposal which will be made by the Jews will provide for the sale in Poland of whatever property is involved and crediting the Israeli trade account in Poland in Polish currency. The account in Poland will be used to buy goods for shipment to Israel where the proceeds from their sale will be used to repay in Israeli currency the owners or claimants of the original property. Since a great deal of property is involved, it is considered likely that such a transfer program may take years to complete.

  Some 8,000 pieces of property are being claimed by the Jewish National Fund in behalf of heirs and other claimants who have made an arrangement with the agency, inasmuch as they cannot finance the necessary legal action in their own behalf.


  Jan 14. / 1949

  Poland and Israel Conclude Trade Agreement; Freighter Sails for Haifa with Food Cargo

  str. http://pdfs.jta.org/1949/1949-01-16_012.pdf?_ga=2.42528421.1647760014.1559174638-1656275695.1559174638

  [TAKA SAMO UMOWE PODPISALY WEGRY / TA SAMA STRONA]

  The conclusion of a reciprocal trade agreement between Poland and Israel was announced here today by Dr. L, Gruenstein, Israel’s commercial attache in Poland. Under the terms of the pact, Poland will export to Israel 2,000,000 wooden citrus crates in exchange for 30 percent payment in citrus products and 70 percent in British currency. Dr. Gruenstein also announced that 1,000 tons of water and gas pipes purchased in Poland will be shipped to Israel soon.

  The Polish freighter S.S. Kolobsheg sailed from Gdynia for Haifa today with a cargo of 3,000 tons of foodstuffs purchased in Poland. The cargo includes 2,000 tons of rye valued at $140,000 and the Polish Government has announced that the Israeli Government would be permitted to pay this sum from Jewish National Fund moneys raised in this country. The other 1,000 tons of food supplies were purchased by private Israeli merchants.

  Another vessel, S.S. Opole, will leave for Israel next week with a cargo of 3,000 tons of foodstuffs consigned to commercial firms in the Jewish state.The cargo will consist chiefly of flour and potatoes.

  TLUMACZENIE / UZYJ >> https://translate.google.com
 • Sześć mitów o restytucji mienia żydowskiego
  str. 1 >> https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/sze%C5%9B%C4%87-mit%C3%B3w-o-restytucji-mienia-%C5%BCydowskiego/ar-AAC9tVe?li=BBr5MK7&fbclid=IwAR0P5OMaZ0jTMBLQ0VZam0E75s6bCuL2HpAqkgokc9nb4_AyO1I4Uk5czB4

  syr. 2 >> https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/sze%C5%9B%C4%87-mit%C3%B3w-o-restytucji-mienia-%C5%BCydowskiego/ar-AAC9tVe?li=BBr5MK7&fbclid=IwAR0P5OMaZ0jTMBLQ0VZam0E75s6bCuL2HpAqkgokc9nb4_AyO1I4Uk5czB4#page=2
 • Wywiad z Azari, czyli prolog.
  Zaczynali od ustawy o IPN a teraz już nawet nie kryją się ze swoimi oczekiwaniami i żądaniami. Dlatego patrzmy na łapska rządzących i prośba do Polonii by miała na oku Dudę, który robi tournee po USA. Po wystąpieniu w Muzeum niemieckiego obozu koncentracyjnego w Aushwitz tej kobiety już dawno nie powinno być na terytorium Polski!To jest persona non grata!Zaplujcie się tam na Płw. Synaj! Wara od Polski!
  Jakie budynki? Przecież większość z nich zrujnowali Niemcy. Tam się proszę udać po "money". A Jedyną przyczyną złych stosunków jest żydowska chciwość i brak poszanowania dla Polski. Ona musi to wiedzieć, więc niech nie pitoli banialuk. Azari w Polsce i na Świecie kwestia zwrotów bezspadkowych jest uregulowana, mienie przechodzi na rzecz Skarbu Państwa. Chyba, że oddacie Izrael Palestynie bo to ich. Jeżeli niezgodnie z prawem na całym świecie dopominają się mienia bezspadkowego na zasadzie plemiennej, to niech zapłacą odszkodowania za tych ze swego plemienia którzy mordowali w NKWD UB. Nas niewiele łączy pani Azari...wiarygodność tej pani wychowanej w sowieckiej części ZSRR jest równa zeru. Izrael powinien pomyśleć o zmianie ambasadora, który by ogarniał prawdziwą 800 letnią historię. W krajach, w których was wpychano do wagonów nie było wyjścia, trzeba było zapłacić. Jednak ukrywanie w szafie to już jest inna kategoria. To nie znaczy, że ta szafa należy teraz do Izraela. Wy, żydzi mieliście dużo czasu żeby odpowiedzieć pozytywnie na empatyczne zachowanie polaków. Nie skorzystaliście z tego a wręcz przeciwnie chcecie nas okraść więc spadajcie na drzewo!
 • @miarka 17:38:51
  Azari chce być gwiazdą kabaretu? Premier jej kraju lata częściej do Moskwy niż do USA. Ich rząd w tym MSZ to siedlisko antypolaków z Katzem na czele. Żądają nie swej kasy. A ona żarty opowiada...Nie dzieli nas historia, dzielą nas oszczerstwa na jej temat. Rżnie głupa, czy rzeczywiście taka tępa? Sama walnie przyczyniła się do pogorszenia tychże stosunków! Syndrom Dulkiewicz! Może ją z kolei Katz, Lapid i Netanjahu oszukali? Żałosna ściera! To ona rozpoczęła ten konflikt bezczelnym wystąpieniem w Oświęcimiu, więc niech nie udaje takiej niewinnej dziewicy, tylko jak najszybciej spada z Polski. Pożegnamy ją bez żalu jak teściową.
 • Nad Wisłą Jojne Daniels jest nad-naczelnikiem państwa z tektury i dykty a nad Jordanem jest tylko sierżantem sztabowym IDF.
  Delegacja z Izraela, której miało nie być w Polsce jak zapewniał nas PiS
  była i spotkała się w gmachu ABW z członkami rządu PiS pod okiem J.Danielsa

  https://www.youtube.com/watch?v=Ivsb_dj1kaA

  Stosunki dyplomatyczne z Izraelem należy zerwać. Ulży to Amerykanom w stosunkach z Polską. Nie czekać, szkoda czasu i atłasu. Ktoś przybył do Polski za czasów Kazimierza Wielkiego to chyba w czasie 2 wojny światowej jego potomkowie byli już obywatelami Polski. Mogli wymyśleć lepszy powód do inkasowania odszkodowań. "Ambasador Izraela przyznała zarazem, że w jej ocenie lepiej byłoby uregulować kwestię zwrotów majątków „niż bez końca prowadzić sprawy w sądach”." "Dopytywana, jaką formułę ma na myśli, wskazała, że zawsze jest „jakaś możliwość zwrócenia części, jakieś sumy".."Azari odniosła się również do sprawy wizyty izraelskiej delegacji pod egidą Ministerstwa ds. Równości Społecznej, odwołanej przez stronę polską w związku z - jak wyjaśniał polski resort dyplomacji - „dokonaną w ostatniej chwili przez stronę izraelską zmianą składu delegacji, która mogła sugerować, że rozmowy miałyby koncentrować się na kwestiach restytucji mienia”." "Według izraelskiej ambasador miała to być „cicha, spokojna wizyta”. "Oceniła jednocześnie, że pogarszające się relacje Polski z Izraelem są „tym bardziej” trudne do zrozumienia w kontekście bliskości łączącej rząd PiS z rządem Benjamina Netanjahu dotyczącej m.in. postrzegania zagrożeń strategicznych." Czy ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości? Przecież jasno z wypowiedzi pani Ambasador Izraela wynika, iż żydzi nie odpuszczą dopóki nie zrealizują swoich bezpodstawnych roszczeń. Na interii zamieścili tę wypowiedź dużo obszerniej. Wniosek wynika jeden - pogonić szubrawców usiłujących zdobyć to, czego nie można ukraść na drodze sądowej.
 • @kula Lis 68 19:26:33
  Pożegnamy ją bez żalu jak teściową."

  Złej teściowej to trzeba pomóc. Mój znajomy to leżał w gipsie z połamanymi nogami, ale jak dokuczała i nie posłuchała że ma wyjść to znalazł dość sił żeby wstać i jej pomóc.
  Tu powinny zadziałać władze państwowe, ale ... już też sobie grabią, i jeszcze się do jesiennych wyborów szykują.
 • @kula Lis 68 19:26:33
  // Azari chce być gwiazdą kabaretu? Premier jej kraju lata częściej do Moskwy niż do USA. Ich rząd w tym MSZ to siedlisko antypolaków z Katzem na czele. //

  ONI POLAKOW ZNACJONALIZOWALI a SIEBIE ZDENACJONALIZOWALI / CHCA TO ZROBIC RAZ JESZCZE : /

  >> https://www.youtube.com/watch?v=ydY6IBzEi_A
  >> https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=cOq9b9VHQS8


  Na tym polega cala perfidia tego zapomnianego przekretu, ... druga perfidia to obecne roszczenia. Oni w Izrael i ci nasi uczeni w pismie zydowscy faryzeusze siedzacy w Muzeum POLIN doskonale wiedza ze cos takiego mialo miejsce i bezczelnie milcza w tej sprawie - TO SA ZDRAJCY!

  * Jesli chodzi o placenie to wszyscy wtedy oddawali Zydom wszystko. / To byl czas tuz po Holokauscie i trudno bylo nie placic. / Potem byl rok 1968 i 40 lat + wystarczylo aby zglosic roszczenia po raz drugi : /
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 19:51:58
  Czyli nasrają nam pod dywan . To im wolno . Salute Amigo . 5*
 • @Repsol 23:48:44
  // Czyli nasrają nam pod dywan . To im wolno . //

  to twierdzenie, ... powinno byc

  // Czyli nasrają nam pod dywan . To im wolno? // **

  NASRAJA JAK GOSPODARZ MIESZKANIA POZWOLI
  JAK NIE POZWOLI TO NIE NASRAJA
  JAK POZWOLI TO BEDZIE ZNACZYC ZE GOSPODARZEM SA ZYDZI

  ** Trzeba sobie odpowiedziec na pytanie kim jestesmy we wlasnym kraju.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 03:12:19
  A w obecnym Polin nie są ?. PIS im pięknie loda robi .Salute Amigo . :)
 • @Repsol 03:23:32
  Jesli tak jest to mowisz o "kurtyzanach" a nie gospodarzach.
  Ty musisz sobie sam odpowiedzec kim jestes[my].

  Spadam. / Salute

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY