Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
762 posty 4878 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy rozmowy z Izraelem ws. restytucji jednak sie odbeda?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak donosi Los Angeles Times pomimo skasowania "izraelskiej hucpy" delegacja izraelska wyleciala do Polski i juz powinna byc w Warszawie. / Czy pomimo deklaracji Czaputowicza dojdzie do "handlu Polska"?

 KTOS TO MOZE SPRAWDZIC W WARSZAWIE?

KOMENTARZE

 • MAY 13, 2019 | 11:15 AM / Los Angeles Times: Israeli officials’ visit over Holocaust restitution conflict
  .
  The Polish Foreign Ministry said on Twitter that it had "decided to cancel the visit of Israeli officials after the Israeli side made last minute changes in the composition of the delegation suggesting that the talks would primarily focus on the issues related to property restitution."

  >>> The delegation, headed by a top official from Israel’s Ministry for Social Equality, had already left for Warsaw.

  >> https://www.latimes.com/world/la-fg-israel-poland-jewish-assets-restitution-holocaust-20190513-story.html

  Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych stwierdziło na Twitterze, że „postanowiło odwołać wizytę izraelskich urzędników po tym, jak strona izraelska dokonała w ostatniej chwili zmian w składzie delegacji, sugerując, że rozmowy skupią się przede wszystkim na kwestiach związanych z restytucją mienia”.

  >> Delegacja, na czele z najwyższym urzędnikiem izraelskiego Ministerstwa ds. Równości Społecznej, wyjechała już do Warszawy.

  ==========================================

  Jak donosi Los Angeles Times pomimo skasowania "izraelskiej hicpy" delegacja izraelska wyleciala i juz powinna byc w Polsce. / Czy pomimo deklaracji Czaputowicza dojdzie do "handlu Polska"?

  KTOS TO MOZE SPRAWDZIC W WARSZAWIE?


  * Jaki miał być cel wizyty delegacji Izraela w Polsce? Szef MSZ zabrał głos
  >> https://niezalezna.pl/271248-jaki-mial-byc-cel-wizyty-delegacji-izraela-w-polsce-szef-msz-zabral-glos

  * Poland cancels visit of Israeli delegation over tension on Holocaust restitution
  > https://www.jta.org/quick-reads
 • "Czy rozmowy z Izraelem ws. restytucji jednak sie odbeda? "
  Minister Gamliel powiedział, że „rząd Izraela uważa przywrócenie własności żydowskiej i promowanie praw ocalałych z Holokaustu za moralny imperatyw państwa żydowskiego, i żaden czynnik polityczny lub antysemicki nie powstrzyma nas przed wypełnieniem tego ważnego porządku. Czas się kończy i musimy działać energiczniej, zanim będzie za późno”
  https://nczas.com/2019/05/13/to-najlepszy-dowod-na-to-ze-pis-oszukuje-polakow-ws-zydowskich-roszczen-majatkowych-sami-sie-podlozyli/
 • Z całą pewnością się odbędą, bo nikt juz nie liczy się ze zdzisiątkowanym liczenie narodem wpatrzonym w...
  telewizor, który nawet nie wie o tym że ktoś chce go obrabować, który nawet nie zauważył, że został już obrabowany z wszystkiego i teraz dopina się już ten rabunek do końca. Nikt nie chce oderwać łba od telewizora i grila z piwem (którego sezon akurat się zaczął) by zobaczyć, że teraz praktycznie już zamiata się resztki po tym wielki sprzątaniu Polski z jej majątku narodowego.
  Dopóki telewizory nie wybuchną (chyba mają juz zainstalowaną taką funkcję) gdy kamery zamontowane w tych telewizorach nie policzą w całej Polsce, że przy jakimś super "ważnym" programie telewizyjnym siedzą prawie wszyscy Polacy i nie odrąbią głów od tych telewizorów, nie ma najmniejszych szans na to, że Polacy zauważą że "to juz jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy już iść"
 • @Jan Paweł 07:20:35
  To juz jest koniec:-)
  https://www.youtube.com/watch?v=dB62xkejDIc
 • @ Autor - 5*
  DK

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY