Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
736 postów 4748 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy w Izraelu istnieje "stara jak świat" agentura niemiecka?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co wydarzyło się na USraelskiej KONFERENCJI w Warszawie? - Wydaję się że się wydarzyło, ... i to "COŚ TAK WIELKIEGO", że Waszyngton i Tel Aviv [Warszawa nie bo to "tumany"], ... do dziś zastanawiają się jak to było możliwe.

Pokojowa Konferencja Bliskowschodnia w Warszawie, tak mi się wydaje, faktycznie okazała się konferencją pokojową. Myślę, że wbrew założeniom zapobiegła amerykańsko-izraelskiemu atakowi na Iran. - Czy tak jest zobaczymy, ale na to wygląda. -  Moja teoria jest "rewolucyjna", ale myślę, że pośrednio wojnie tej zapobiegli Niemcy, przeciwnicy ataku na Iran

- Ktoś zapyta "A jak?"

Odpowiedź jest prosta: wywołując "kryzys historyczny" między Polską i Izraelem, który w wyniku niedojścia do skutku szczytu V4 w Jerozolimie zapobiegł, zniweczył plan Izraela, wykorzystaniu Polski jako "wyjścia awaryjnego" dla uchodźców wojennych z Izraela,

na wypadek Izraelsko-Irańskiego konfliktu będącego wynikiem ataku USA na Iran. >>>  Patrz "Grzegorz Braun o Mitteleuropie" 

A zrobiono to w bardzo prosty sposób: wywołując kryzys polsko-izraelski, .... który wywołała niemiecka agentutura w Izraelu. 

Nie ma państwa w którym nie ma agentury obcych państw. Nie jest takim państwem Polska, ... nie jest też takim państwem Izrael.

Myślę, że niemiecka agentura w Izraelu to najtajniejsza z tajnych agentur wspólczesnego świata. Trzęsie nie tylko Polską, ... trzęsie też Stanami Zjednoczonymi Ameryki. - tak mi się wydaje. /  Moim zdaniem trzeba by być naiwnym, gdyby się chciało wierzyć w to, że Niemcy to bardzo spokojny i spacyfikowany kraj, na jaki wygląda że jest. - Historia wskazuje że jest dokładnie inaczej.

 

 

RARYTAS ! ! ! - Pierwsze ze zdjęć przedstawia nazistów, syjonistycznych działaczy żydowskich, zwolenników niemieckiego Narodowego Socjalizmu w Palestynie [teraz Izrael], ... a drugie bogobojnych Żydów, przeciwników syjonizmu i współczesnego Izraela.

Najfajniejsza jest ta "hitlerowska glapa" z "buddyjskim znakiem miłości" na piersiach, .. oraz "sierpem i młotem" [żydowską hołotę?]:D w pazurach. /  Przeciw takiemu właśnie Izraelowi protestują bogobojni Jewreje..

 

 Dziwić się czy się nie dziwić? 

 Pewnie nie, ... bo i po co?   /  Wystarczają dwa zdjęcia, 

 aby zdemaskować i wyjaśnić wszystko to  "co na Górze Synaj piszczy"

I NIE JEST TO NA PEWNO KOLEJNE DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ (:

 

 

<>

 

Related image

 

 

 

  

 

 

KOMENTARZE

 • Grzegorz Braun o Mitteleuropie
  Grzegorz Braun >> https://www.youtube.com/watch?v=q7O7J2va9WA&t=2s

  JRMiP Congress promo >> https://www.youtube.com/watch?v=PsWnAJ2z3jk

  YB JRMiP Congress Berlin >> https://www.youtube.com/watch?v=DCSIEfw7ToQ
 • Oburzający fake news izraelskich mediów!
  .
  W zagranicznych mediach krąży informacja o tym, jakoby w południowej Polsce miał zostać zniszczony żydowski cmentarz. „Newsa” podaje między innymi „Times of Israel” i „Jewish Telegraphic Agency”. Jak informuje w mediach społecznościowych szef fundacji From The Depth, informacja jest fake newsem.

  Piszą o zniszczonym cmentarzu żydowskim w Polsce. Daniels: Czy to kreowanie antysemityzmu? >> https://wpolityce.pl/polityka/434727-oburzajacy-fake-news-izraelskich-mediow
 • @Autor
  Teza debilna:
  dlaczego Niemcom miałoby zależeć na zablokowaniu utworzenia z Polski "miejsca ucieczki" dla Żydów?

  Jeśli już, to jak pisałem - to polskie ujęcie problemu Iranu zapobiegło wojnie. I dlatego reakcja i USA i Izraela była tak silna.
  Tyle, że Żydzi przegięli i doszło do bezpośredniego zwarcia.

  Efekt - bardzo możliwe, że likwidacja Izraela.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:47:59
  // dlaczego Niemcom miałoby zależeć na zablokowaniu utworzenia z Polski "miejsca ucieczki" dla Żydów? //

  NA TYM IM NIE ZALEŻAŁO , i TAK TU MOGĄ "UCIEKNĄĆ"
  ZALEŻĄŁO IM NA ROZBICIU OSI "Waszyngton - Warszawa - Jerozolima"
  i zapobierzeniu atakowi na Iran
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 14:58:44
  "ZALEŻĄŁO IM NA ROZBICIU OSI "Waszyngton - Warszawa - Jerozolima" "

  Szanowny Ziucie, czy Ty aby nie za bardzo odleciałeś? O jakiej osi piszesz? ;-DDD
  Warszawa nie robi za jakąkolwiek część osi, ani nawet ośki.
  Radzę wrócić na Ziemię ;-)

  Ale oczywiście za ciekawy wpis 5*

  Ukłony
 • @Jasiek 20:01:39
  // Warszawa nie robi za jakąkolwiek część osi, ani nawet ośki. //

  Mam odmienny podgląd na tę sprawę. / Jeśli szanowny Kolega zna się na mechanice tak jak na polityce, to wie zapewne, że oś ma piastę.

  Gdy rządziła PO Polska była [lub miała stać się] piastą osi Berlin - Warszawa - Moskwa >> https://ziut.neon24.pl/post/132327,czy-widmo-osi-berlin-warszawa-moskwa-przerazilo-usa > https://ziut.neon24.pl/post/130640,sienkiewicz-w-rozmowie-zdradzil-motyw-zamachu-w-smolensku

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY