Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
736 postów 4748 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Frank Blaichman: Strona z partyzantami żydowskimi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oddział Blanchaima miał silne związki z armią sowiecką. W wieku 21 lat osłaniał spotkanie pierwszego polskiego premiera z Sowieckim wysokim dowództwem >> http://www.jewishpartisans.org/partisans-and-countries

KOMENTARZE

 • Partisans and Countries
  Frank podjął wielkie ryzyko, aby pomóc rodzicom i rodzinie przetrwać te trudności. Z rowerem jeździł z sąsiednich farm do pobliskich miast, kupując i sprzedając towary w każdym miejscu. Nie chciał nosić opaski z gwiazdą Dawida i podróżował bez wymaganych zezwoleń, ale jego odwaga i płynny język polski zapewniały mu bezpieczeństwo. Kiedy rozeszła się wieść, że Żydzi z Kamionki zostaną przesiedleni do pobliskiego getta, Frank ukrył się w krzaczastym rejonie poza miastem. Został u zaprzyjaźnionego polskiego rolnika, a następnie dołączył do innych Żydów ukrywających się w pobliskim lesie. W lesie groźba odkrycia była stała, a polscy bandyci biją kobiety opuszczające obóz.

  Zawsze w ruchu zabijali niemieckich kolaborantów, niszcząc linie telefoniczne, uszkodzone fabryki mleczarskie i zasadzki na niemieckie patrole.

  Oddział Franka dołączył do większego oddziału żydowskiego, z silnymi związkami z polskim podziemiem i armią sowiecką. Byli odpowiedzialni za ochronę 200 Żydów mieszkających w leśnym obozowisku. Tylko 21 lat był najmłodszym dowódcą plutonu w oddziale i eskortował przyszłego premiera Polski do tajnego spotkania z sowieckim najwyższym dowództwem.
  >> http://www.jewishpartisans.org/partisans-and-countries

  TAKICH BOCHATERÓW PROMUJE W POLSCE NASZ AMERYKASKI SOJUSZNIK : /
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 17:29:02
  Nie lubię cię Kolego za styl (ale chyba zmieniasz), ale co za KRETYN dał *1??? Nawet jako tylko hasło do Google jest to cenna notka.
 • @laurentp 18:21:32
  // Nie lubię cię Kolego za styl (ale chyba zmieniasz), ale co za KRETYN dał *1 //

  NAJCEKAWSZA KRYTYKA JAKIEJ MÓGŁBYM SIĘ SPODZIEWAĆ

  ... a jeśli chodzi o "styl". / Może faktycznie lepiej zmienić treść na hasła. Z badań wynika, że 70 % czytających i tak nie rozumie treści. Tylko jak usatysfakcjonować te pozostałe 30% myślących [rozumiejących]? Demagogia ich nie usatysfakcjonuje. ]:D

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY