Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
762 posty 4878 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Adamowicz "z przebitym sercem",.. ŻYŁ po ataku ? ! [WIDEO]

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zadziwiające nagranie Adamowicza. Widać co działo się z Adamowiczem po "ataku" Stefana W. / Czy tak wygląda człowiek ugodzony nożem w serce? - Zdjęcia pokazują Adamowicza PO ATAKU siedzącego na podeście za "zasłoną". Od strony widowni tego nie widać

Można też zauważyć, że ktoś kto koło niego przechodzi zapewne pyta się prezydenta gdańska "Co z nim?", ... odpowiedzią jest uniesiona ręka Adamowicza dłonią do dołu wykonująca ruch wahadowy [jak łódka], co może sugerować odpowiedź "Tak sobie."

VIDEO >>  https://twitter.com/Michail36394012

MYŚLĘ, ŻE MAMY DO CZYNIENIA Z "DRAMATYCZNĄ WPADKĄ" JAKICH[Ś] SŁUŻB !

TO CO WŁAŚNIE OGLĄDAMY TO "ZAMACH MEDIALNY" / BYŁY JUŻ TAKIE

https://www.youtube.com/watch?v=AVTA8c7YSKA

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz siedzi, rozmawia i macha ręką po otrzymaniu kilku ciosów nożem/fot. Facebook Grażyna Krawczyk

Prezydent Gdańska / NajwyższyCzas.pl: Na nagraniu widać, jak prezydent Gdańska stoi z zimnym ogniem. Nagle Stefan W. podbiega do niego i zadaje kilka ciosów nożem, po czym ucieka. Prezydent Paweł Adamowicz siedzi zaś przez dobre pół minuty, zanim ktoś się nad nim pochyli. -  czy to nagranie potwierdza moją tezę, że Adamowicz nie został "zadźgany", tylko ogłuszony, lub podobnie jak jego asystent, "potraktowany [jakimś] paralizatorem"? / zobacz nagranie - link w komentarzach

Okazuje się, że domysły o emigracji Adamowiczów mogą być bliższe faktom niż teorii: prezydent Adamowicz na "Gdańską Szopkę" WOŚP przyleciał z Los Angeles. Tak mówi brat Pawła Piotr Adamowicz, który teraz, jak żona jego brata, sam też chce wyjechać!

Pytanie jest więc zasadnicze, czy śp.Paweł Adamowicz pomimio wygranych wyborów na prezydenta Gdańska, juz był emigrantem i czym naprawdę była ta "ostatnie droga" prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, ... mistyfikacją? 

Pod wypowiedzią brata prezydenta gdańska przypominaw swoją wcześniejszą notkę pt. "Czy śp. 'duch Adamowicz' uciekł do Stanw?"  -  to wne pytanie, bo w świetle wcześniejszych "zeznań" zony miał powód: rodzina Adamowicza baa się "PiS-słuzb"

Piotr Adamowicz, brat Pawła, o przylocie prezydenta z Los Angeles do Gdńska / wywiad dla TVN24.pl: 

- Ostatnie nasze spotkanie polegało na tym, że ja zadzwoniłem do LA (Los Angeles - red.) i mówię: słuchaj, jak będziecie mieli czas, to kup mi pieprz, tylko czarny, a nie kolorowy - wspomina wydarzenia sprzed tragicznej niedzieli. 

- I on przyleciał (do Gdańska - red.), zadzwonił, że do mnie przyjedzie, ale pomiędzy kolejnymi spotkaniami. Więc przyjechał do mnie, Renata (żona Piotra Adamowicza - red.) zaproponowała mu, że może zje, wtedy akurat obiad był. On odpowiedział, że nie, bo nie ma czasu, ale napije się herbaty - dodaje. Porozmawiali, zamienili "dwa słowa". 

- Wręczył mi prezenty, które przywiózł ze Stanów Zjednoczonych. Mówił o konieczności spotkania w sprawie 30. rocznicy przełomowych wyborów 4 czerwca (1989 - red.). Mieliśmy się spotkać w przyszłym tygodniu, po niedzieli. A w niedzielę wydarzyło się to, co się wydarzyło - mówi. (//www.tvn24.pl)

Powyższe sze jasno wskazuje: "ostatnia droga" świetnej pamięci Pawła Adamowicza rozpoczęła się w Stanach, ... czy tam tez się zakończyła, i czy w "puszce" w Bazylice Mariackiej w Gdańsku są prochy prezydenta Gdańska, ... bo ciała na pewno tam nie ma. / Nizej przedruk wcześniejszej notki pt: "Czy śp. 'duch Adamowicza' uciekł do Stanów?"

KOMENTARZE

 • Widać co działo się z prezydentem Gdańska po zabójczym ataku [VIDEO]
  Minęły dwa tygodnie od śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Dziś w sieci pojawiło się nagranie pokazujące co się działo z prezydentem Gdańska tuż po ataku mordercy Stefana W. Jednak konta na YouTube z tym filmem zostały już usunięte. >> https://nczas.com/2019/01/30/ten-film-od-rana-jest-usuwany-z-sieci-szokujace-nagranie-umierajacego-adamowicza-widac-co-dzialo-sie-z-prezydentem-gdanska-po-zabojczym-ataku-video/
 • Wyciekło nagranie pokazujące całość ataku na Adamowicza. O tych faktach nikt dotąd nie mówił
  W mediach społecznościowych od niedawna krąży nagranie pokazujące atak na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Pierwsza część filmu była emitowana już w mediach, ale jego całość była dotąd nieznana. W ostatnich sekundach filmu ewidentnie widać, że prezydent Gdańska był przytomny i z kimś jeszcze rozmawiał i gestykulował. Widać też, że jeden z wbiegających na scenę po ataku ochroniarzy

  ... przypadkowo uderzył ciężko rannego polityka w głowę. >>

  >> https://niezalezna.pl/256713-wycieklo-nagranie-pokazujace-calosc-ataku-na-adamowicza-o-tych-faktach-nikt-dotad-nie-mowil

  czy to "UDERZENIE W GŁOWĘ" było potem przyczyną reanimacji?

  >> Zobacz notkę: "Stefan W. nigdy nie 'zadźgał' Adamowicza"
  >> http://ziut.neon24.pl/post/147341,stefan-w-nigdy-nie-zadzgal-adamowicza-uzyto-paralizatora
 • NEWS! "Ostatnia droga" Adamowicza była dłuższa!
  .
  Rozmawiałem kiedyś z zasłużonym Polakiem, … który na moje słowa, że "Nie wiem kim Pan jest, bo … .", … odpowiedział, że jest 100-tu procentowym Żydem. Czas zweryfikował tę deklarację, ... ten pan "kłamał"!  Ten Pan jest 100% urodzonym w ZSRR Polakiem, tyle że żydowskiego pochodzenia. Mało tego, jest też "antysemitą", bo po uchwaleniu amerykańskiej ustawy "447" bez zachamowań twierdził, że panowie z Ameryki i ich izraelscy sprzymierzeńcy chcą okraść Polskę!

  - Tak! / Tak! Mamy w Polsce takich "dziwnych Polaków",... i to jest fakt.

  Pomimo, że jak twierdził, boi się takich ludzi jak ja [powodów nie znam], "nasza znajomość", w rozmowie o Żydach, przyniosła kilka ciekawych konkluzji. Mój rozmówca stwierdził między innymi, że nie znam się na Żydach bo / i tu cytuję /: "Gdzie zaczynają się Zydzi, ... tam kończy się rozum."


  - Miał na myśli to, że dla nas Polaków [dla mnie] zrozumienie tego, czym kierują się i jak działają Żydzi, jest czymś "nie do ogarnięcia". / Odpowiedziałem mu że to, co On ma na myśli, ja opisuję jednym słowem: "Hollywood!"

  Już wcześniej pisałem, że wydarzenia ostatnich dni związane z Gdańskiem, być może z faktycznym, lub symulowanym, zamachem na przezydenta Gdańska, pana Pawła Adamowicza, układają mi się w sekwencję jak "ze scenariusza". - Tak, patrząc na "sekwencję medialną" wydarzeń mi to "wychodzi".

  CAŁOŚĆ >> http://ziut.neon24.pl/post/147348,news-ostatnia-droga-adamowicza-byla-dluzsza
 • Czy śp. "duch Adamowicza" uciekł do Stanów?
  .
  Zaczynając, od wypowiedzi Piotra brata Pawła / patrze wcześniejszą notkę / ... do dzisiejszego wywiadu pani Adamowicz / a jakże dla TVN /, ... ta jej właśnie wypowiedź coraz bardziej utwierdza mnie w mniemaniu, że jesteśmy świadkami "Przedstawienia na Wielką Skalę". ... Dokładnie podobnego do tego jak relacja z katastrofy w Smoleńsku, z kwietnia 2010 r. - Bo jeśli tam w Smoleńsku doszło do "maskirowki", to mogło też do takiej samej "maskirowki", dojść w Gdańsku.

  W wywiadzie dla TVN Pani Adamowicz powiedziała, przekazała nam, kilka ciekawych informacji. Mówiła między innymi o tym, że jako rodzina bardzo się bali, że byli przygotowani między innymi na to, że w każdej chwili o 6:00 rano do ich mieszkania mogą wejść "PiS-słuzby".

  Nie wiem, czy niewinny człowiek powinien się bać, wiem że na pewno boi się człowiek winny. Jeśli człowiek winny ma "olej w głowie" i wie, że coś jest nieuniknione, np. takie najście, ... to taki człowiek przygotowuje sobie "wyjście awaryjne". >> https://www.youtube.com/watch?v=xBdjX_g9SRQ

  - DLA WIELU TAKIM WYJŚCIEM JEST EMIGRACJA

  Tak właśnie skończyła się PRL-owska kariera Ryszarda Kuklińskiego, czy choćby opisywanego przezemnie wcześniej Józefa Światły.

  Nie wiem, czy państwo Adamowiczowie rozważali tryb rozwiązania swoich problemów poprzez jakąś emigrację, ... ALE WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE PO ZAMACHU premier Morawiecki wysłał do Londynu samolot po powracającą ze Stanów panią Adamowicz, która w USA opiekowała się uczącą się tam ich córką.

  NIE WIEM CZY TA NAUKA CÓRKI i POBYT PANI ADAMOWICZ W USA

  to jakaś "wczesna forma emigracji", ale mając na uwadze to, że "Gdzie zaczynają się Żydzi, tam kończy się rozum", a wiele wydarzeń to medialna fikcja, ... które ja nazywam "Hollywood'em",


  czy można wykluczyć, że być może, w swoim życiu pozagrobowym "duch" śp. Pawła Adamowicza [do spółki z "Bolkiem"], .... nie błąka się gdzieś po ciepłych plażach Florydy?

  Całość >> http://ziut.neon24.pl/post/147308,czy-sp-duch-adamowicza-uciekl-do-stanow
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 10:40:43
  Download MP4 - Adamowicz gdanskżegnaprezydenta stefanW

  .

  https://www.downloadtwittervideo.com?task=MP4&url=https%3A%2F%2Ft.co%2FQo1YXvXMAH
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 10:40:43 to może być przełom!
  Zbyt wiele jest tu pasujących do siebie "przypadków", jakie znamy z wcześniejszych "przypadkowych" samobójstw i innych politycznych śmierci - żeby mieć wątpliwości, że jest inaczej. Ten film jest już wszędzie kasowany. Policja jak i prokuratura zaskoczona wyciekiem, zaprzeczają, że ten wyciek to nie oni. Zabili go i uciekł, był kiedyś taki serial w TVP o Gdańsku. Coś szybko go skremowali, bardzo się spieszyli z tym pogrzebem, ciekawe kto brał udział w ratowaniu, to wszystko takie owiane tajemnicą, jak wylot samolotu do Smoleńska. A dlaczego to całe śledztwo prowadzi prokuratura z Gdańska? Stąd może ten przypadkowy psychopata, kremacja, szybki pogrzeb i wymagana beatyfikacja. Powtórka z rozrywki. I nikt nie zainteresuje się tym, że człowiekowi z przebitą aortą, czyli tracącemu szybko dużą ilość krwi ratownicy robią na miejscu masaż serca, czyli zapewniają, by jak najwięcej tej krwi stracił, zamiast natychmiast przetransportować do szpitala? To naprawdę wygląda tak, jakby komuś bardzo wiele mogącemu zależało, aby Adamowicz już nie powiedział tego, co wiedział...Pamiętacie zeznania Stefana Wilmonta? Mówił, że nie zabił Adamowicza, że słyszał głosy, które kazały mu robić różne rzeczy i że grał w filmie! Przecież to idealnie pasuje do wersji sfingowania zabójstwa, przestaje być brednią. Oto filmik z reanimacji serca - ale osiłek cisnął, cisnął - aż żebra grały.

  https://www.youtube.com/watch?v=qHUpjSDMEGc

  Reanimuje się topielca, osobie z głębokimi ranami kłutymi hamuje się krwotok a nie go potęguje uciskając klatkę piersiową. Zwróćcie na to szczególną uwagę.

  https://www.youtube.com/watch?v=-L56Bpyky_I&bpctr=1548873243  Ps..Tak jak dziedziczy się majątek tak dziedziczy się i długi. Gdyby było inaczej wdówka nie szukałaby immunitetu w eurochlewie.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 10:40:43
  Czy tak zachowuje się osoba, która dostała 3 ciosy 14,5cm nożem w serce i przeponę? Człowiek który dostaje nożem w serce, nie siedzi na stopniu i nie trzyma się za wątrobę! Machając radośnie ręką, że nic sienie stało. Oszukano nas to jest ściema, gdzie są nasze służby? przecież były wywiady z lekarzami, którzy próbowali ratować Adamowicza. Z nazwiskami. Czyżby i oni byli częścią spisku? Jeżeli to był tylko teatrzyk, to teraz niepasujące elementy zaczynają się układać. To fake teatr dla gojów. Dwa tygodnie…po tragedii a cyrk kręci się dalej! Kulczyk też zniknął - zaginął w obawie przed prokuratorem i ruską mafią której podpadł na Ukrainie. Kto wie, czy "A" nie żył w strachu przed "rodziną" gdańskiego nożownika, której rozwalił plany biznesowe. Jest w sieci nagranie zabójcy jeszcze sprzed wydarzeń z Adamowiczem. Zabójca chciał ukraść (zdaje się piwo). Po interwencji i szamotaninie wyrzucił nóż i się właściwie poddał. Poddał się, bo zatrzymujący powiedział, że wszystko jest na kamerach w i przed sklepem. W takim razie nie był jakiś nienormalny. Ja nigdy bym nie skojarzył tego człowieka o słusznej posturze ze sceny, z tym chudziną co pokazywali jak prowadziła go policja skutego..Filmik z komentarzem zatrzymującego jest dostępny min na Sadistic.pl .
 • @kula Lis 68 12:47:26
  Stawka jest za wysoka by lekarze odwazyli sie otworzyc usta.A "morderstwo" widziala cala Polska.Osoby nie bedace czescia zmowy bedzie pilnowac strach.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY