Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
762 posty 4878 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Birgfellner, .... "krewniak" Jarosława Kaczyńskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czytam, patrzę .... i oczom nie wierzę. Myślę: "Mamy go!", ... znaczy Kaczyńskiego. Takich krewniaków może mieć albo Niemiec, .... albo Żyd. - Od czasu gdy Kaczyński skumał się z "dworskimi żydami", ... mam na niego "OKO".

Latam, szukam, ... badam, aż w kocncu znalazłem na Pikio.pl: "Austriak i lider Prawa i Sprawiedliwości są spokrewnieni. Gerald Birgfellner to zięć Jana Marii Tomaszewskiego  -  brata ciotecznego lidera partii [PiS]."  /  I to jest "krewny"?  [ może chodziło o to, że Kaczyński "jest krewny kasę" / tak się mówi w moich stronach ].

No I mamy aferę!   -    "Nichcikowszczyzna jak Michnikowszczyzna"  !  !  ! , .... jak to kiedyś napisań powszechnie znany na tym portalu Nad-Redaktor corocznie pitraszący świniaka pod pomnikiem Dmowskiego.

Ot, ... "taka Ci to afera", ... Kaczyski nawet "krewniakowi" kasy płacić nie chce,  a sprawą może zająć się sąd.  / Czy w tej sprawie pomoże jakiś  "rozgrzany sędzia" jak to miało być w 2010 roku.* (:

* wtedy Kaczyński dał się wykiwać  >>  https://ziut.neon24.pl/post/133393,poszlo-aneks-do-mega-skandali-iiirp-juz-nie-jest-tajny

Pamiętajmy, wkrótce wybory, a sędziowie w Komisjach Okręgowych pośredniczą w liczeniu głosów. /  Będący w sporze z PiS Sąd Najwyższy tak zliczone głosy "tylko zatwierdza' : /

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY