Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
762 posty 4878 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy śp. "duch Adamowicza" uciekł do Stanów?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozmawiałem kiedyś z zasłużonym Polakiem, … który na moje słowa, że "Nie wiem kim Pan jest, bo … .", … odpowiedział, że jest 100-tu procentowym Żydem. Czas zweryfikował tę deklarację, ... ten pan "kłamał"!

 

Ten Pan jest 100% urodzonym w ZSRR Polakiem, tyle że żydowskiego pochodzenia. Mało tego, jest też "antysemitą", bo po uchwaleniu amerykańskiej ustawy "447" bez zachamowań twierdził, że panowie z Ameryki i ich izraelscy sprzymierzeńcy chcą okraść Polskę!

 - Tak! / Tak! Mamy w Polsce takich "dziwnych Polaków",... i to jest fakt.

Pomimo, że jak twierdził, boi się takich ludzi jak ja [powodów nie znam], "nasza znajomość", w rozmowie o Żydach,  przyniosła kilka ciekawych konkluzji. Mój rozmówca stwierdził między innymi, że nie znam się na Żydach bo / i tu cytuję /: "Gdzie zaczynają się Zydzi, ... tam kończy się rozum."

- Miał na myśli to, że dla nas Polaków [dla mnie] zrozumienie tego, czym kierują się i jak działają Żydzi, jest czymś "nie do ogarnięcia". / Odpowiedziałem mu że to, co On ma na myśli, ja opisuję jednym słowem: "Hollywood!"

Już wcześniej pisałem, że wydarzenia ostatnich dni związane z Gdańskiem, być może z faktycznym, lub symulowanym, zamachem na przezydenta Gdańska, pana Pawła Adamowicza, układają mi się w sekwencję jak "ze scenariusza".  - Tak, patrząc na "sekwencję medialną" wydarzeń mi to "wychodzi".

Zaczynając, od wypowiedzi Piotra brata Pawła / patrze wcześniejszą notkę / ... do dzisiejszego wywiadu pani Adamowicz / a jakże dla TVN /, ... ta jej właśnie wypowiedź coraz bardziej utwierdza mnie w mniemaniu, że jesteśmy świadkami "Przedstawienia na Wielką Skalę". ... Dokładnie podobnego do tego jak relacja z katastrofy w Smoleńsku, z kwietnia 2010 r.  -  Bo jeśli tam w Smoleńsku doszło do "maskirowki", to mogło też do takiej samej "maskirowki",  dojść w Gdańsku. 

W wywiadzie dla TVN Pani Adamowicz powiedziała, przekazała nam, kilka ciekawych informacji. Mówiła między innymi o tym, że jako rodzina bardzo się bali, że byli przygotowani między innymi na to, że w każdej chwili o 6:00 rano do ich mieszkania mogą wejść "PiS-słuzby".

Nie wiem, czy niewinny człowiek powinien się bać, wiem że na pewno boi się człowiek winny.  Jeśli człowiek winny ma "olej w głowie" i wie, że coś jest nieuniknione, np. takie najście, ... to taki człowiek przygotowuje sobie "wyjście awaryjne".   >>   https://www.youtube.com/watch?v=xBdjX_g9SRQ

 -  DLA WIELU TAKIM WYJŚCIEM JEST EMIGRACJA

Tak właśnie skończyła się PRL-owska kariera Ryszarda Kuklińskiego, czy choćby opisywanego przezemnie wcześniej Józefa Światły.

Nie wiem, czy państwo Adamowiczowie rozważali tryb rozwiązania swoich problemów poprzez jakąś emigrację, ... ALE WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE PO ZAMACHU premier Morawiecki wysłał do Londynu samolot po powracającą ze Stanów panią Adamowicz, która w USA opiekowała się uczącą się tam ich córką. 

NIE WIEM CZY TA NAUKA CÓRKI i POBYT PANI ADAMOWICZ W USA 

to jakaś "wczesna forma emigracji", ale mając na uwadze to, że "Gdzie zaczynają się Żydzi, tam kończy się rozum", a wiele wydarzeń to medialna fikcja, ... które ja nazywam "Hollywood'em",

czy można wykluczyć, że być może, w swoim życiu pozagrobowym "duch" śp. Pawła Adamowicza [do spółki z "Bolkiem"], .... nie błąka się gdzieś po ciepłych plażach Florydy? 

WSZAK "AKT POLITYCZNEGO ZGONU" WYSTAWIONO MU JUŻ JAKIŚ CZAS TEMU,  BYĆ MOŻE TERAZ KTOŚ TYLKO "DOPEŁNIŁ FORMALNOŚCI"?   /   KTO TAM ICH WIE?

Dobranoc Państwu! / Hoo ..., hooo ..., hooo!  : /

* Moim zdaniem tylko to co napisaem wyżej może tłumaczyć to tak nachalne wciskanie polityki przez członków rodziny w czasie uroczystości  pogrzebowych, ... do czego przyłączyła się teraz sama żona śp.ducha Adamowicza. / Nic innego, co by mogło to tłumaczyć, do głowy mi nie przychodzi. 

 Czas po pogrzebie, to czas żałoby, ... a tu widzimy nachalną politykę!  : /

<>

Czy zamachy organizowane są przez służby specjalne, żeby stworzyć strach i posłuszeństwo zwykłych ludzi?  Czy wszystko organizowane jest przez aktorów?   >>  https://www.youtube.com/watch?v=PnKBKUI0S9M

 
W TYM FILMIE OD EWINI FACET MÓWI ABY OGLĄDAĆ ZDARZENIE ZNOWU i ZNOWU, i ZNOWU ...

DRAMAT W 3 AKTACH  >> https://youtu.be/di4Y7FuP-cE   Trzeba odnaleźć to nagranie pokazujące "obezwładnienie" napastnika na scenie WOŚP w Gdańsku i dokładnie je przeanalizować.  Brak ucieczki napastnika z miejsca zdarzenia też nie było normalne, to była aktorska gra. Nigdy przedtem napastnicy się tak nie zachowywali.

 

 

W dniu pogrzebu, …. refleksja brata tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska >> https://youtu.be/gfdCRiBnt4U

 

19.01.2019 r. / "Rok Wyborczy" / świetny Piotr brat Pawła: Pozwolę sobie na małą osobistą refleksję: nie tak dawno temu grupa Polaków, "wszechpolaków", wydała "Akt politycznego zgonu" mojego brata i dziesięciu innych prezydentów miast Polski. Uznano, ... że sprawy nie ma. Taki drobny "hejt", a może heppening. - Nie wnikam w te szczególy. - Ale chce Państwu powiedzieć jedno: że można się spodziewać wielu rzeczy. Ale tego, że we wtorek odbiorę akt śmierci fizycznej, "Akt zgonu fizycznego", mojego brata [tego] się nie spodziewałem. 

 [tu mamy krótkie podziękowanie dla księdza Bratke za wsparcie w tej tragicznej chwili, ... i dalej]. 

Paweł myślał długofalowo. To myślenie długofalowe to między innymi to, że rok w którym jesteśmy jest poniekąd ważnym i symbolicznym. Mam tu na myśli pamiętne wybory 4 czerwca 1989 r. Jest to także rok wyborczy. Paweł planował aktywność, aktywność obywatelską. Dziękuję za aktywność obywatelską w ostatnich dniach i proszę o aktywność obywatelską w tym ważnym roku dla naszego kraju. Dziękuję.

 

  -  powiedział Piotr brat Pawła 

 

 w swej "mowie pogrzebowej" w Bazylice Mariackiej, w Gdańsku.  /  W tym samym czasie żona tragicznie zmarłego opłakiwała męża, a córki Ojca.

 

 

 

 

W poniedziałek, 14 stycznia,  "Światowy Kongres Żydów (WJC) potępił morderstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.  -  [ Adamowicza "zadźgano" w niedzielę 13-stego / Ziut]  -  Szef organizacji Ronald S. Lauder podkreślił, że polityk sprzeciwiał się skrajnie prawicowemu ekstremizmowi, a atak na niego to napaść na wartości tolerancji." / Link**

 

Ataku na wartości, którego nie będziemy tolerować:  Adamowicz miał, ma stać się "Lechem Kaczyńskm opozycji", ... o to chodzi [chodziło] w tym mordzie?  ]: /

 

 

KOMENTARZE

 • OLE DAMMEGARD- ZAMACHY TO FIKCJA (W GDAŃSKU RÓWNIEŻ?)
  Czy zamachy organizowane są przez służby specjalne, żeby stworzyć strach i posłuszeństwo zwykłych ludzi? Czy wszystko organizowane jest przez aktorów?
  >> https://www.youtube.com/watch?v=PnKBKUI0S9M

  >> Świetny Piotr brat Pawła / "Mowa POgrzebowa" [VIDEO]
  >> https://youtu.be/gfdCRiBnt4U

  >> Przykra sytuacja w TVN. Magdalena Adamowicz atakuje rząd i TVP
  >> https://wpolityce.pl/polityka/430695-magdalena-adamowicz-atakuje-rzad-i-tvp-ws-smierci-meza


  Magdalena Adamowicz: Słowo może zabić. Te, które padały, strasznie Pawła raniły (http://www.tvn24.pl) >> https://www.tvn24.pl/magdalena-adamowicz-nie-mam-w-sercu-nienawisci-do-czlowieka-ktory-zabil-pawla,902870,s.html
 • Autorze
  ?o 6:00 rano do ich mieszkania mogły wejść "PiS-słuzby". Nie wiem, zcy niewinny człowiek powinien się bać,?

  By na to pytanie odpowiedzieć, wystarczy wspomnieć lekarzy wydających orzeczenie w sprawie leczenia ojca Ziobry, gdzie służby PiS weszły do mieszkań o 6 rano. Wystarczy wspomnieć specjalistów odczytujących zapis ze skrzynki samolotu rozbitego pod Smoleńskiem, gdzie służby PiS weszły o 6 rano zabierając cały sprzęt komputerowy. Czy tego rolnika co powiesił koszulkę "Konstytucja" na pomniku L.Kaczyńskiego. Tak, przy służbach PiS niewinny człowiek może się bać.

  Czy jest coś dziwnego, że jakaś organizacja żydowska potępiła ten zamach, myślę, że zamach ten potępił każdy uczciwy człowiek, a jak sam Pan stwierdził nawet wśród Żydów są uczciwi ludzie.
 • @Zawisza Niebieski 22:30:28
  // a jak sam Pan stwierdził nawet wśród Żydów są uczciwi ludzie. //

  NIE ZAPRZECZAM, ... ALE W DOBRODUSZNOŚĆ "Światowego Kongresu Żydów (WJC)" WOBEC POLSKI NIE WIERZĘ

  Pozdr.
 • @Zawisza Niebieski 22:30:28
  Ty bez wrzutki PIS-u w dowolnym temacie to spać byś nie mógł.
  Biegunki byś dostał.Zęby by cię rozbolały
  A o której to rano przyszły zomowce PO po Antykomora
  O której to rano przyszły zomowce PO po faszystowskich kibicow w akcji "widelec"
  Czy tą godzinę pamiętasz,

  Dac ci wiecej przykladow z twojej partii milosci?
 • @Husky 22:44:56
  Czy zamachy organizowane są przez służby specjalne, żeby stworzyć strach i posłuszeństwo zwykłych ludzi? Czy wszystko organizowane jest przez aktorów?
  >> https://www.youtube.com/watch?v=PnKBKUI0S9M

  W TYM FILMIE OD EWINI FACET MÓWI ABY OGLĄDAĆ ZDARZENIE ZNOWU i ZNOWU, i ZNOWU ...

  Co mnie zdziwiło, gdy oglądałem tego nożownika na scenie WOŚP w Gdańsku, ten moment jego "obezwładnienia": Ten nożownik sam się położył! To nie jest normalne! / Trzeba odnaleźć to nagranie.
 • Obezwładnił Stefana W. na scenie WOŚP (http://www.tvn24.pl)
  Mówi, że nie czuje się bohaterem. - Absolutnie nie. Rozmawiałem z kolegami z branży i wiem, że każdy z nas po prostu zrobiłby to samo - podkreślił w rozmowie z TVN24 mężczyzna, który obezwładnił Stefana W. po tym, jak ten zaatakował nożem prezydenta Pawła Adamowicza. To pracownik obsługi technicznej gdańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. (http://www.tvn24.pl) https://www.tvn24.pl/obezwladnil-stefana-w-ktory-zaatakowal-prezydenta-adamowicza,902836,s.html
 • @Zawisza Niebieski 22:30:28
  Zastanawiam się o której weszli ludzie Komorowskego, aby dostać się do sejfu i do raportu WSI?
 • Marcin Wikło o tajemnicy fortuny Adamowicza
  https://www.youtube.com/watch?v=1G8mQWO326o

  Żona Adamowicza opuści Gdańsk? Niepokojące doniesienia medialne
  https://www.youtube.com/watch?v=xBdjX_g9SRQ
  W obliczu zagranicznego życia córki pojawia się pytanie, czy w tak dramatycznych chwilach po śmierci ojca powinna przebywać z dala od matki. Najnowsze doniesienia mediów pokazują, że takie myśli mają kierować Magdaleną Adamowicz i jej rozważaniom dotyczącym wyjazdu z kraju. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Jak donosi Fakt, żona Adamowicza ma rozważać możliwość opuszczenia Gdańska. Na pewno miałoby to dobry wpływ na córkę, która mogłaby kontynuować edukację, ale jednocześnie nie pozostałaby na obczyźnie sama z traumą po śmierci ojca. Dziennik powołuje się na przyjaciół rodziny, którzy zawsze twierdzili, że dobro Antoniny i Teresy są priorytetem. Tylko jedność będzie w stanie dać im siłę w najbliższych tygodniach. Magdalena Adamowicz nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji co do tego, czy przyszedł czas na porzucenie miasta, którego każdy kawałek przypomina jej o wszystkich latach spędzonych z ukochanym mężem. Istnieje możliwość, że najpierw będzie chciała zostawić jeszcze coś po sobie i bardziej zaangażuje się w działalność charytatywną.Z żoną Adamowicza jest źle Znajomi z najbliższego otoczenia Magdaleny Adamowicz bardzo się o nią niepokoją. Starają się dodać jej otuchy w tak tragicznym dla niej momencie. Przyjaciółka żony Adamowicza ujawniła treść wysłanego do niej przez wdowę SMS-a, z którego treści wynika, że jej serce jest rozdarte.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 22:35:31
  W dobroduszność Światowego Kongresu Żydów też nie wierzę, by w to uwierzyć trzeba by być mocno wierzącym :)
 • @Husky 22:44:56
  Zastanawiam się, czy ty tak przypadkiem przeczytałeś ten artykuł, czy tak jak piesek stróżujący, ktoś trochę prawdy napisał o PiS, to trzeba poszczekać, zakopać, przyklepać, polukrować, PiS musi się świecić jak psu niewymowne. Autor w swym tekście wspominał o PiS-służbach.

  Jakoś nie było takiej sytuacji, że zomowce przyszli po specjalistę od fekaliów, Antykomora. Zomo przestało istnieć w 1989, tak przynajmniej podaje Wikipedia, autor wspominał o uczciwych ludziach, Antykomor tych standardów nie spełniał. Nikt nie ma nic przeciwko temu, by policja przychodziła po przestępców, ale ma przeciw, gdy przychodzi po ekspertów prokuratury, a szczególnie gdy politycy wykorzystują oddziały prewencyjne w swych prywatnych procesach.
 • @zbig71 23:50:04
  Tego akurat nie wiem, ale czy było to wejście do biura, czy do prywatnego mieszkania, bo po biurach to nie raz różni w nocy się szwendali, przykładowo Misiewicz do biur kontrwywiadu.
 • @Zawisza Niebieski 00:13:48
  Zaprogramowany morderca zabójcą prezydenta Gdańska? - Janusz Zagórski. https://www.youtube.com/watch?v=6Tn1Mqf8j0c

  Tego nie widać na nagraniu. Prokuratura ujawnia szokujące kulisy śmierci Adamowicza https://www.youtube.com/watch?v=AocxrgMSOhE
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 22:07:40
  Film Eter TV faktycznie bardzo dobry, dziękuję za link. Dr Krajski równieź opowiada o tym, że dziwne rzeczy się działy związane z atakiem i reanimacją. https://youtu.be/vY9O2twWtys
  Ponoć także aresztowany miał inne spodnie niż sprawca... Córeczka ofiary wyglądała na bardzo zadowoloną na pogrzebie... Pewnie z czasem wyjdzie na jaw więcej tych nieścisłości.
 • @Lotna 00:45:29
  // Córeczka ofiary wyglądała na bardzo zadowoloną na pogrzebie. //

  Chyba w TVN widziałem jakieś przedstawienie z udziałem zony i córki, ... aktorzy czytali z kartki cytaty z Adamowicz, ... i faktycznie, na twarzy żałobników było wiele radości
 • @Lotna "z czasem wyjdzie na jaw więcej" Pisałem od pierwszego dnia, że "Następne POLITYCZNE PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE - PONOWNIE
  NIKT NIE ZOSTAŁ ZAMORDOWANY.


  http://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/147208,juz-wiemy-kim-byl-adamowicz#comment_1521741

  Paweł Bogdan Adamowicz - Rycerz Maltański (Krzyżak), agent jezuicki - FREEMASON !! Był znany jako głos progresywny, wspierający

  "prawa" LGBT, imigrantów i mniejszości, - ZWALCZAŁ Polskość i Ludzkość !!!!!!!!!!!!!!!  W 1999 ożenił się z Magdaleną Abramską, prawniczką i nauczycielką akademicką na Uniwersytecie Gdańskim. - Dwa Litwaki !!!!!  https://pbs.twimg.com/media/Cm0UrGDUEAA08BK.jpg
  .
 • @Lotna "I thought that you might find this YouTube channel interesting Truthiracy3."
  .


  History Of The Police Officer

  https://www.youtube.com/watch?v=BA9FVoV_YlE&list=PLEDBB34C49709E90F


  Symbolism Power of Sexmagic

  https://www.youtube.com/watch?v=NgbwyvtI9VI&list=PLD7wBUH7bJDc_9u_ff9r8GxnUXHCVaAmb&index=2


  Symbolism Power of Sexmagic part 7

  https://www.youtube.com/watch?v=ltCdpVBXJYM


  Michael Jordan Illuminati 23 Sirius

  https://www.youtube.com/watch?v=7SBlOl_gpVI&list=PLD7wBUH7bJDfITysfQHZDHBs4Tki_cONB


  Dark Knight Rises No Conspiracy Just Truthiracy

  https://www.youtube.com/watch?v=g6WwY0MlhHk&list=PLD7wBUH7bJDfIy6PoLiTJUFdEGeTqpDzx&index=1


  https://i.ytimg.com/vi/1YmDueRZ8QY/maxresdefault.jpg


  .
 • @Krystyna Trzcińska 05:44:18
  Na trumnie Adamowicza rozpoczyna się kampania Tuska? - Wojciech Sumliński >>>> https://youtu.be/HHGrZpRUMYo
 • W TYM FILMIE OD EWINI FACET MÓWI ABY OGLĄDAĆ ZDARZENIE ZNOWU i ZNOWU, i ZNOWU ...
  .
  DRAMAT W 3 AKTACH >> https://youtu.be/di4Y7FuP-cE Trzeba odnaleźć to nagranie pokazujące "obezwładnienie" napastnika na scenie WOŚP w Gdańsku i dokładnie je przeanalizować. Brak ucieczki napastnika z miejsca zdarzenia też nie było normalne, to była aktorska gra. Nigdy przedtem napastnicy się tak nie zachowywali.

  Obezwładnił Stefana W. na scenie WOŚP (http://www.tvn24.pl)
  Mówi, że nie czuje się bohaterem. - Absolutnie nie. Rozmawiałem z kolegami z branży i wiem, że każdy z nas po prostu zrobiłby to samo - podkreślił w rozmowie z TVN24 mężczyzna, który obezwładnił Stefana W. po tym, jak ten zaatakował nożem prezydenta Pawła Adamowicza. To pracownik obsługi technicznej gdańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. (http://www.tvn24.pl) https://www.tvn24.pl/obezwladnil-stefana-w-ktory-zaatakowal-prezydenta-adamowicza,902836,s.html
 • HIT! Adamowicz - cała prawda! Czy prezydent stawia[Ł] się ponad prawem?
  https://www.youtube.com/watch?v=10OykUQNYwk&feature=youtu.be

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY