Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
622 posty 4255 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Prezydent "Rzeczypospolitej Przyjaciół" i jego poddani

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trafiłem na zdjęcie i ciekawy artykuł z Dudą. / Podobno to losowo wybrani turyści zwiedzający Pałac Prezydencki. Ta biała kobieta obejmowana przez murzyna to pewnie Brytyjka - widać ""los tak chciał"", że Duda nie zaprosił żadnej Polki ani Polaka.

- coś mi tu pachnie [śmierdzi] ukrytą reklamą multi-kulturalizmu. / Wam też?

KOMENTARZE

 • NEWS W TEMACIE
  https://www.google.com/search?source=hp&ei=q5JpW6K0I8Op_QbJxZPwDQ&q=andrzej+duda+z+turystami+na+cherbacie&oq=andrzej+duda+z+turystami+na+cherbacie&gs_l=psy-ab.3..33i160k1.1260.13019.0.13505.37.33.0.4.4.0.164.3594.11j22.33.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.30.3063...0j0i22i30k1j0i22i10i30k1j33i21k1.0.PXCYrjEYZUQ
 • .
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/kancelaria-prezydenta-na-twitterze-prezydent-andrzej-duda-zaprosil-turystow-do-palacu-prezydenckiego/
 • @ Ależ to oczywiste, ze przygotowuja nas do wielokolorowości
  W warszawie jakis czas temu byla reklama na ktorej murzynka reklamowala costam, biorac pod uwage ze Polki sa biale - dziwna strategia.

  A pozatym to tak jak w każdym amerykanskim filmie: musi byc bialy, murzyn, zólty i kobieta. To jest spoleczenstwo idealne.
 • 15 sierpnia, zbieżna z rocznicą bitwy warszawskiej
  Jest listopad 1990 r. Wiceminister Obrony Narodowej Bronisław Komorowski składa swojemu szefowi - ministrowi admirałowi Piotrowi Kołodziejczykowi propozycję daty nowego święta Wojska Polskiego.

  Zmieniająca się sytuacja polityczna wymusza odejście od daty 12 października - dorocznego święta LWP na pamiątkę bitwy pod Lenino z 12 października 1943 r.

  Padają różne propozycje, w tym 15 sierpnia - na chwałę polskiego wojska, które pokonało bolszewików w 1920 r. pod Warszawą.

  https://dorzeczy.pl/kraj/73302/Komorowski-nie-chcial-tej-daty-Cenckiewicz-ujawnia-dokument.html

  Komorowski tej daty nie chciał !!!!
 • Duda nie ma wątpliwości: "W sensie prawnym SN wydał absurdalne, czysto polityczne orzeczenie."
  >> https://wpolityce.pl/polityka/407258-prezydent-sn-wydal-absurdalne-orzeczenie
 • Sędzia Johann nazywa Gersdorf I prezesem SN?
  "To niechciany błąd. Wysłaliśmy przeprosiny z powodu omyłkowo zaadresowanej korespondencji"

  >> https://wpolityce.pl/polityka/407554-johann-nazywa-gersdorf-i-prezesem-sn-to-niechciany-blad

  Przedstawiciel prezydenta w KRS, sędzia Wiesław Johann, wysłał do prof. Małgorzaty Gersdorf list, z prośbą o podanie danych osobowych pracownika SN, który postanowił kandydować na wolne stanowisko sędziego SN. W liście zatytułował ją „Pierwszą Prezes Sądu Najwyższego”. Okazuje się, że to pomyłka.
 • RP Saska Danielsowa Infiltrowana
  No to już wreszcie niejasności są rozwiane: Polacy chronią izraelskich Żydów i są za ich życie odpowiedzialni.

  http://wawel.neon24.pl/post/145017,rp-saska-danielsowa-infiltrowana

  Dzięki ci Jonny, co wyskoczyłeś z głębi, prezesie fundacyjny natchniony duchem proroczym swych mocodawców, by objawić nam, Polakom ich najgłębsze przeznaczenie – jak podczas wojny – ratowanie żydowskich dusz. Jesteśmy gotowi, wszak gorąco tam u was i linia jest cienka czerwona między pokojem i wojną. „Ochroniarze odbyli szkolenie z udziałem izraelskich antyterrorystów, poznali procedury działania w sytuacjach zagrożenia terrorystycznego na ulicach, — spotkali się także z wiceministrem obrony Izraela Eli Ben Dahan oraz wiceprzewodniczącym Knesetu i członkiem władz izraelskiej Partii Pracy – Hilikiem Barem”.
 • Szykuje się kolejna awantura? Czarzasty zapowiada interwencję w Brukseli
  Jeśli prezydent nie zawetuje ustawy o ordynacji do Parlamentu Europejskiego, to SLD zgłosi ją do Trybunału Sprawiedliwości – oświadczył w Polsat News szef Sojuszu Włodzimierz Czarzasty.

  >>> https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/73593/Szykuje-sie-kolejna-awantura-Czarzasty-zapowiada-interwencje-w-Brukseli.html

  – Jeżeli nie będzie weta, zwrócimy się do wiceprzewodniczących Komisji Europejskiej Szefczovicz i Timmermansa, o wprowadzenie i prośbę do KE o zwrócenie się do Trybunału Sprawiedliwości o sprawdzenie tego wszystkiego, co do zgodności z prawem europejskim – zapowiedział Czarzasty.
 • KRS w tygodniku "Sieci": Sąd Najwyższy wpisuje się w podejście kwestionujące legitymacje TK
  Sąd Najwyższy wpisuje się jednak w podejście kwestionujące legitymację Trybunału Konstytucyjnego w ogóle. To szeroki nurt, do którego przyłączają się instytucje i osoby fizyczne. Jeżeli dochodzi do tak zaskakującego ruchu – gdyż był on zaskakujący zarówno dla tych, którzy się z nim nie zgadzają, jak i dla tych, którzy przekonują, iż był on „genialny” oraz „nowatorski” – to wszystko możemy sobie wyobrazić.

  >> https://wpolityce.pl/polityka/408375-przewodniczacy-krs-politycznej-zemsty-nie-przewiduje

  Nie dziwi więc to, że idąc tą utartą ścieżką, wraca się do kwestionowania legitymacji TK czy ponownie podnosi się jakieś argumenty o „złym obsadzeniu” lub o sędziach „dublerach”.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY