Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
716 postów 4691 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

DeDudaizację biurokracji czas zacząć

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

śp. prof. Wolniewicz opisał kiedyś jak wygląda próba naciągnięcia Polaków na wypłatę Żydom odszkodowań za kamienice obywateli polskich wyznania mojżeszowego zmarłych w Holokauście.

W skrócie prof.. Wolniewicz opisał to tak: Żydzi z Izraela krzyczą "Oddajcie nam miliardy za kamienice!", ... na co Michniki" mieli krzyczeć: "W żadnym wypadku! Możemy wam oddać połowę tych miliardów.", ... i na tą połowę my Polacy mielibyśmy się dobrodusznie zgodzić. - a to że "miliardy" były o 100% zawyżone, i się Żydom nie należą, na to mieliśmy przymknąć oko.

To samo się dzieje w wojnie o Sądy. Dudziarze trąbią, że prawo jest prawem.  /  Opozycja, że ustawy sądowe są niekonstytucyjne  więc "Michniki" krzyczą "IV Rozbiór" Polski, ... i idą na skargę do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

ALE NIKT, ANI "DUDZIARZE" ANI "MICHNIKI"

NIE IDĄ DO POLSKIEGO TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO

DLACZEGO?

Ano dlatego, aby udowodnić, że system sądowy w Polsce nie działa, i decydować za nas musi Unia. / A dlaczego nie działa? Bo nie działa polski Trybunał Konstytucyjny. / A dlaczego nie działa polski Trybunał Konstytucyjny?

DLATEGO, ŻE ANI "MICHNIKI" ANI "DUDZIARZE" DO NIEGO NIE IDĄ

Gdyby poszli, o zgodności [lub nie] polskich ustaw sądowych z Konstytucją zdecydowała by polska instytucja, ... a nie instytucja UE -  i na tym polega ten pic. 

"Michniki" i "Dudziarze" to ta sama orkiestra, obydwie strony rozkładają Państwo Polskie, .... a my jesteśmy "trąby" tego nie zauważając

 W KONSEKWENCJI, TAK MYŚLĘ, DOPROWADZI TO DO DYKTATURY

KOMENTARZE

 • Szantaż z Izraela - prof. Wolniewicz
  Opublikowany 8 sty 2014 / Fragment Rozmów niedokończonych.
  >> https://www.youtube.com/watch?v=jS-kGMRGcWQ
 • Sąd Najwyższy otwarcie opowiedział się za antypisowską opozycją
  Sąd Najwyższy podjął decyzję o zawieszeniu stosowania niektórych przepisów ustawy o SN. Zapewne nieprzypadkowo zbiegło się to w czasie z wymianą zdań prowadzoną pomiędzy rządem i Komisją Europejską w sprawie reformy sądownictwa. >> https://wpolityce.pl/polityka/406403-sad-najwyzszy-zbrojnym-ramieniem-antypisowskiej-opozycji
 • Petycja w sprawie zbadania zgodności z Konstytucją ustawy o SN, a także ustawy o zmianie ustawy o KRS
  http://www.prezydent.pl/bip/petycje/petycje-2018/art,9,petycja-w-sprawie-zbadania-zgodnosci-z-konstytucja-ustawy-o-sn-a-takze-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-krs.html
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 18:15:45
  Jonny Daniels nakazał rozwiązanie marszu ONR 1 sierpnia 2018. Stwierdził on, że w pochodzie zobaczył elementy i hasła niewłaściwe, i trzeba to zlikwidować! „Zawiadomienie o przestępstwie propagowania rasizmu oraz dyskryminacji w czasie Marszu Niepodległości złożył w prokuraturze Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths..."

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jonny-daniels-nakazal-rozwiazanie-marszu-onr-1-sierpnia-2018-2018-08


  ONR jest obecnie symbolem patriotyzmu polskiego, stąd ta wściekłość chazarstwa. Wynaleźli polskość bez żadnych przymieszek. Nie należą więc do obozu niemieckiego, rosyjskiego, ani izraelsko-amerykańskiego. Tego im nigdy nie wybaczą. Życiorys Funkcjonariusza Milicji Obywatelskiej Gawora, w 1981 roku jako plutonowy uczestniczył w internowaniu Pierwszego Sekretarza PZPR Edwarda Gierka[1]. W 1988 roku ukończył wyższe studia zawodowe w Wyższej Szkole Oficerskiej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych im. Feliksa Dzierżyńskiego w Legionowie. Wraz z Maciejem Hejdukiem napisał pracę dyplomową pt. Prawne aspekty militaryzacji kosmosu pod kierunkiem ppłk. mgr. Henryka Dąbrowskiego[2]. W 1991 roku został Szefem Biura Ochrony Rządu. Kariera zawodowa Gawora była związana z osobą Lecha Wałęsy. Zetknął się z nim bowiem w okresie jego internowania. Był jego stróżem z ramienia PRL-owskich władz. "Nie naciskał mi na odciski" - wspomina były przewodniczący Solidarności. I dodaje: "Mówiłem im, że przede mną kariera. Kto będzie grzeczny, będzie pracował, a kto niegrzeczny" - nie[3]. Według Mieczysława Wachowskiego, Mirosław Gawor był ojcem kariery Mariana Janickiego. Opowiadając o M. Janickim minister Mieczysław Wachowski wspomina "Mirek Gawor wziął go na szefa kolumny transportowej[4]" Ze wspomnień M. Janickiego wynika, że w 1997 roku gen. Gawor załatwił pieniądze z dotacji celowej na wymianę floty samochodowej z wielosettysięcznym przebiegiem na auta marki BMW[5]. Najbliższymi współpracownikami - zastępcami szefa BOR - generała Gawora byli: w latach 1991-1997- majorowie Krzysztof Dymek, Mirosław Brzeziński i Marek Kamiński; w latach 1997 - 2001 - płk Jan Włoch, gen. bryg. Leszek Ulandowski (do 2001r), płk Andrzej Gawryś (od 2001r), płk Leszek Woźniak, ppłk Marian Janicki[6]. Prezes zarządu m.in. w KGM Energia, Biurze Ochrony ROCA, Warszawskim Klubie Sportowym Gwardia oraz członek organu nadzoru Fundacji byłych funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu[7]. Członek Rady Sportu przy Ministrze Spraw Wewnętrznych i Administracji[8]. Życie prywatne Mąż Ewy Gawor – Dyrektora Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m. st. Warszawy[9]. Powyższe podaję za Wikipedią. Ewa Gawor. Czyja to córka? Wygoglujcie sobie...Oto Ewa Gawor

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Miros%C5%82aw_Gawor


  Komentarz i opinia moja oraz moich znajomych, co do tej haniebnej decyzji Hanny Gronkiewicz Waltz i jej urzędników jest następująca - złośliwa suka (wg sądu, określenie "suka" - nie jest to obraźliwe ani obelżywe) z tej Gronkiewicz Waltz. Suka, która za wszelką cenę chciała sprowokować zadymę i ewentualne rozruchy. Chwała mądrym Polakom, uczestnikom tego marszu, za spokój i opanowanie. Wytrzymamy ten czas do wyborów samorządowych a wtedy ta SUKA odejdzie na stałe w niebyt obywatelski (politycznie jest już skończona) i prawdopodobnie będzie długo tłumaczyła się ze swoich, męża i rodzinki milionów. I to jest podstawą obecnej "wojny o sądy" oraz prostacka prowokacja do siłowego (krwawego) obalenia demokratycznie wybranej władzy. Co do urzędników - wykonują tylko rozkazy tej SUKI.....Jak to możliwe, że w (niby) demokratycznym kraju dochodzi to tak skandalicznych decyzji. Urzędnik warszawskiego ratusza bez żadnych podstaw prawnych rozwiązuje legalnie zarejestrowany wcześniej przemarsz. To wszystko wskazuje, że intencją HGW dającej pełnomocnictwa urzędnikowi było wywołanie niezadowolenia maszerujących i sprowokowanie ich do ewentualnych burd i zamieszek. Tym skrajnie nieodpowiedzialnym i celowo zamierzonym działaniem powinna zająć się prokuratura. Czas położyć tamę szczuciu jednych przeciwko drugim. Czas wyciągnąć surowe konsekwencje prawne i karne wobec ludzi czyniących ferment, chaos i zamieszanie tylko po to by było jak dawniej. Chyba powoli dochodzimy do stanu, że odpowiednim miejscem dla tego rodzaju zachowań jest wprowadzenie programu cela +. Cel ten powinniśmy jasno wyartykułować w z zbliżających się wyborach. Jeżeli tego nie uczynimy to będzie jak było. We własnym kraju staniemy się wyrobnikami na rzecz innych. Tym innym pomogą za przysłowiowe srebrniki ludzie ulicy i zagranicy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY