Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
716 postów 4691 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Kukiz szczerze: Jesteście bydlakami. Hołotą post bolszewicką

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak! Tak! To o Senatorach RP, o Was, ... i o mnie. / Czyli takich, którzy nie chcieli referendum Dudy. Mówiąc szczerze dałbym facetowi, ... na wyluzowanie. Bo raz plecie "od Lasa, a drugi od Sasa". Amok? :D

Nie jestem w stanie odpisywać na wiadomości - wybaczcie!
Spałem 3 godziny :-). Mimo zmęczenia emocje nie pozwalały zasnąć. No i Obowiązek...
Nie potrafię teraz odpoczywać. Cały czas trwa walka. Nie możemy ABSOLUTNIE zatracić ognia. Do jesieni jest bardzo mało czasu. Im większą zbudujemy siłę tym szybciej zmienimy Konstytucję. 
Za grosz nie ufam zawodowym politykom. Teraz czytam, że prezydent Komorowski od zawsze jest zwolennikiem JOW-ów :-) ... Śmiech :-) ... 

Wkrótce opublikuje nasze petycje do prezydenta.  [wtedy był nim Komorowski] 

Jakos wówczas nie był zmianą ordynacji wyborczej szczególnie zainteresowany.
Nie wierzcie w te referenda. To ściema i granie na czas.  Lep.   [na lep łapią się muchy :D]   W ciągu 2-3 dni zamieszczę parę postów i krok po kroku wytłumaczę Wam jak oni mając całkowitą świadomość ZEROWEGO wpływu referendum na zmianę ordynacji manipulują naszymi emocjami.
Dobrego Dnia, Przyjaciele i jeszcze raz BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!!
Za to, że jesteście.  >>> https://www.facebook.com/kukizpawel/posts/889579561109765

Tak gadał 11 maja 2015 roku, a to gada dzisiaj:

Lider Kukiz‘15 odnosząc się do głosowania w Senacie nie przebierał w słowach.

Jedno tylko powiem - jesteście bydlakami.   Antyobywatelską burżuazją. Hołotą post bolszewicką, gnojami, które dla synekur i apanaży gotowe są sprzedać cały Naród. Łapa w łapę PiS z PO przeciw Polakom. Przeciw zwykłym ludziom. Przeciw wolności i demokracji. POPiSowym ścierwem jesteście i prędzej czy później za to zapłacicie. A teraz, gnoje pod krawatami, możecie mnie do sądu podawać   —  czytamy.

 

"Ch*j mu w dupę" :D

 

 


 Wyrok Trybunału:

Polska Konstytucja stoi nad unijnym prawem 

Nie wiem, czy ktoś to zauważa.

Obecnie zgodnie z Konstytucją "Polska jest krajem jednolitym". / Trudne do zgryzienia, bo co to oznacza? - NIBY NIC - Ale gdyby w Konstytucji było, że województwa są "jednostkami konstytucyjnymi" oznaczało by to, że Polska składa się z województw.  /  Gdyby w takim "konstytucyjnym województwie doszło do referendum i 30% uprawnionych zagłosowało by za oderwaniem się od reszty województw, , .... to mieli by takie prawo, czy nie?  -  Duda chciał, aby wynik referendum był wiążący

CZY DUDA BYŁ ŚWIADOMY O CO CHCE PYTAĆ POLAKÓW?

 

 

KOMENTARZE

 • Czy zdrowomyślący Polacy też są "bydlakami" i "hołotą postbolszewicką"?
  http://ziut.neon24.pl/post/144816,czy-zdrowomyslacy-polacy-tez-sa-opozycja-totalna
 • Wulgarny wpis Kukiza po głosowaniu w Senacie ws. referendum
  "Jedno tylko powiem - jesteście bydlakami. Hołotą post bolszewicką"
  >> https://wpolityce.pl/polityka/405373-wulgarny-wpis-pawla-kukiza-po-glosowaniu-w-senacie
 • A kim jest Kukiz?
  Śpiewakiem z majdanu. Żałosne to wszystko.
 • @autor
  Co ciekawe, dziś PiS krytykują skrajności: z prawej Kukiz (Jesus Christ Superstar ostatniej dekady, a może i polskiego parlamentaryzmu ), z lewej Nowoczesna, a raczej jej wyrzutki, bo sama .N została scentrowana w kierunku zimnego drania Grzegorza Schetyny.

  W zajadłości w krytykowaniu obecnych rządzących Kukizowi równa jest tylko Joanna Scheuring-Wielgus. O ile jednak Kukiz w poprzednich latach swingował na zapleczu prawicy (jako cichy sprzymierzeniec Kaczyńskiego), trębacz zbuntowanego konserwatyzmu, o ile JSW od samego początku jednoznacznie i jawnie stawała w pierwszym szeregu frontu antypisowskiego - niczym Izabell Allende wobec Pinocheta-Kaczyńskiego.

  Ciekawe, czy tak różne skrajności potrafią mówić jednym głosem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY