Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
716 postów 4691 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"Chcą sprowokować policję i doprowadzić do rozlewu krwi"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PiS „Zna koncepcję opozycji". / Nic rewelacyjnego. Podobno dobry polityk powinien umieć przewidywać przyszłość. To o czym mówi Suski czeka na nas już od więcej niż roku. Pisałem o tym rok temu w notce pod tytułem

 

"Wydawało mi się, że polska krew poleje się w maju: A tu ...?"

 

Wywrotowe referendum Dudy miało być "iskrą", która podpaliłaby Polskę?

 

"Pomyliłem się o rok?", pytałem jeszcze marcu 2016 roku? Teraz widać, że o więcej. Ale to musiało nadejść: Ludzie, czyli tło "Wielkiego Ubeckiego Rewolucyjnego Ciamajdanu" już są na miejscu - Obronimy się przed stojącymi za nimi służbami specjalnymi?

Jeśli ktoś jest, lub będzie moimi słowami zaskoczony, to niech się nie dziwi.

Schemat zamachów stanu jest zawsze podobny. Najpierw wywołuje się społeczne niezadowolenie [np. podwyżkami cen żywności jak za komuny / tutaj, akurat w tym momencie, jakaś agentura chciała wcisnąć podwyżki cen paliwa]. Potem wyprowadza się ludzi na ulicę  - nieważne czy wyjdą w obronie, czy przeciw rządowi [mogą być nawet prorządowi]  -  Będą oni stanowić tło zamachu.

Reszty dokonają bezwzględne służby specjalne, ... nasze lub "bratnie". ///  Tak było w Bukareszcie w 1989 roku, ... i coś takiego szykują nam zapewne teraz w Warszawie, ... jeśli im na to pozwolimy.

Jeśli nie staniemy w obronie rządu, tak jak od 1944, grozi nam dyktatura ubeków. - NIE DAJMY SOBIE BANDZIE ODEBRAĆ NADZIEI NA NORMALNĄ POLSKĘ! /// Jutro w Warszawie może być tak jak w Bukareszcie w 1989 roku!  -  Niżej notka i wcześniejszy komentarz do treści z 31.01.2015 roku.

Komentarz do notki:

"Wydaje mi się, że polska krew poleje się wmaju"

Tytuł tego artykułu jest prowokacyjny - odzwierciedla zamysł doprowadzenia w Polsce do wybuchu zamieszek , a nawet powstania.W tym zakresie wymaga potępienia . Moja odpowiedź na ten tytuł zawiera się w tym artykule :  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

Lansowany w tym artykule przez jego autora Grzegorz Braun to personalna pomyłka w kontekście jego kandydowania na prezydenta RP. W mojej ocenie jest to nowy celebryta kreowany - w czym bierze udział autor - na nowego "polskiego bohatera".

W moich oczach jego złe intencje wobec Polski i Polaków zdemaskował min. ten film :  https://www.youtube.com/watch?v=8uEj8QD64Ks  ,który skomentowałem tak :

Ze wszystkim się zgadzam co mówicie. Mam jedno moje małe ale ! W Polsce nigdy nie było stalinizmu , a teraz nie ma post stalinizmu. W Polsce był żydoko-komunizm , a obecnie jest post żydo-komunizm w kolejnym tj. II i III pokoleniu / dzieci i wnuki  / . Czy ten zamierzony błąd semantyczny prelegentów / wykładowców, a w zasadzie logiczny ma znaczenie ? Dla mnie ma ! Dowodzi o ich nieszczerych intencjach wobec Polski i Polaków.  detektywmjarzynski 

Moja odpowiedź do @ detektywmjarzynski 07:18:01, pod notką: "Wydaje mi się, że polska krew poleje się w maju"

"Tytuł tego artykułu jest prowokacyjny - odzwierciedla zamysł doprowadzenia w Polsce do wybuchu zamieszek , a nawet powstania"  -   Może skomentuję tytuł komentarza pytaniem: Czy mi zależy aby w Polsce doszło "do wybuchu zamieszek , a nawet powstania"

Nie, nie zależy mi, ale wydaje mi się że zamieszek i powstania dojdzie, bo Polacy nie pozwolą sobie, aby wybory w Polsce fałszowano. Dlatego tytuł:  "Wydaje mi się, że polska krew poleje się w maju" uważam za jak najbardziej stosowny.
 
On nie prowokuje, on ostrzega na podstawie wnikliwej obserwacji przed tym do czego może, a raczej do czego dojdzie w wyniku antypolskich działań okupantów, którzy w wyniku sfałszowanych wyborów dorwali się do władzy w Polsce. 
 
Nie wiem, czy będzie u nas Budapeszt, wydaje mi się, że wszystko jest na drodze do tego, że "polskie Pendolino" mknie do stacji "Bukareszt 1989" 
 
 
 

1 grudnia 1989 rok /  Ostatnie przemówiecie Causescu / :   Drodzy towarzysze i przyjaciele, obywatele Bukaresztu, stolicy socjalistycznej Rumuni. Pozwólcie przesłać sobie moje rewolucyjne pozdrowienia do uczestników tej wielkiej demonstracji, i wszystkich mieszkańców miasta. Życzę wam sukcesu na wszystkich polach waszej działalności -

- 

 
 
Mamy 18.07.17: Czy słyszycie nadjeżdżający pociąg?
 
Jeśli tak to właśnie nim przyjeżdża do Polski Neo-Bolszewizm. Winę za to ponosi PiS, bo ani nie rozwiązał sprawy Smoleńska, ani nie ogłosił, że wybory będące konsekwencją zamachu w Smoleńsku zostały sfałszowane. - Są rzeczy tak groźne, że zamieść pod dywan" po prostu się ich nie da. - Od 10.04.10 cierpimy za ukrycie "Aneksu WSI". Obyśmy jak najmniej wycierpieli za ukrycie sprawy Smoleńska.

 

Uwaga 

chłopcy i dziewczęta! Nadchodzi! - W dniu dzisiejszym, wprowadza się "Stan Anonymous" na terenie całego kraju! - Aż do odwołania!

 

  

10 najbardziej frapujących fragmentów tego – w zamyśle przełomowego – wykwitu wyobraźni szefa „GW”:

1. Czy niczego nas nie nauczyły tamte draństwa, prowokacje i krzywdy ludzkie? Jaka jest tajemnica tego zaniku pamięci, że tak wielu z nas pozwala na to, by Polska od ćwierćwiecza wolna i demokratyczna, choć pełna wad, przerabiana była na kraj coraz bardziej podobny do Rosji Putina?

2. Czy Kaczyński i jego ekipa bezwzględnych arywistów zdołają na długo wszczepić Polakom wirusa przestępczych przekonań, który wtrąca Polskę w czarną dziurę regresu i zbiorowego ogłupienia?

3. Z kraju, który był wzorem sukcesu transformacji demokratycznej, stajemy się państwem izolowanym, lekceważonym, pogardzanym. A naśladowcą Rosji – groteskowym, bo inaczej niż zbrojny w potęgę militarną dyktator Kremla możemy tylko żałośnie prężyć muskuły lili-Putinów.

4. Pisowscy amatorzy dyktatury mylą szacunek ze strachem. Wierzą – wbrew najlepszym polskim tradycjom – że jeśli ludzie będą się ich bali, to będą ich też szanowali. Dlatego ich polityka przypomina nieustanne mordobicie

5. Mają apetyty jak rekiny, chcą pożreć wszystko: niezależną naukę historii, spółki skarbu państwa, media publiczne, stadniny koni.

6. Wszystko, co zasługuje na szacunek przez swój rozum, piękno i odwagę, jest obrazą dla pisowskiego reżimu.

7. Czynią z Polski „chorego człowieka Europy”.

8. Czy wedle Kaczyńskiego Polska w Unii Europejskiej i NATO jest państwem sezonowym? Czy chce z Macierewiczem zaciągnąć nas pod skrzydła Putina?

9. Nie porównuję Kaczyńskiego do Hitlera ani siebie do Manna. Porównuję tylko cuchnący język i sposób niszczenia instytucji demokratycznego państwa.

10.Czy musimy żyć w tym smrodzie jeszcze długo? Czy Polska na nic lepszego nie zasłużyła? Nie dajmy się zadusić!

 
  

 
 
 
 
 
 
 

 

 

Powtórka z historii!  ///  Aleśmy dożyli czasów ! ! !

 

 

BÓG - HONOR - OJCZYZNA   ////  ROZUM - WŁADZA i POTĘGA!

UWAGA! - Uwaga chłopcy i dziewczęta! - Nadchodzi! - W dniu dzisiejszym, wprowadza się "Stan Anonymous" na terenie całego kraju!

Aż do odwołania!

*** Opublikowano 19.07.2017 r.

KOMENTARZE

 • Wydawało mi się, że polska krew poleje się w maju: A tu ...?
  Link to notki z 19.07.2017 r. >> http://ziut.neon24.pl/post/139369,wydawalo-mi-sie-ze-polska-krew-poleje-sie-w-maju-a-tu
 • Czy zdrowomyślący Polacy też są "opozycją totalną"?
  http://ziut.neon24.pl/post/144816,czy-zdrowomyslacy-polacy-tez-sa-opozycja-totalna
 • Minister Suski: „Znamy koncepcję opozycji. Chcą sprowokować policję i doprowadzić do rozlewu krwi"
  Marek Suski: Znamy koncepcję opozycji. Chcą sprowokować policję i doprowadzić do rozlewu krwi. Rzucają się na policjantów, bo liczą, że zostaną przez nich pobici. Nie chcemy, żeby zrealizował się plan opozycji. Nie chcemy rozlewu krwi, ani policjantów ani demonstrantów, nawet jeżeli demonstranci zachowują się w sposób skandaliczny. Oczywiście policjanci w przypadku zagrożenia zdrowia czy życia mają prawo się bronić.
  >> https://wpolityce.pl/polityka/405779-suski-opozycja-chce-doprowadzic-do-rozlewu-krwi

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY