Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
716 postów 4691 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Trwa najważniejszy moment w historii współczesnej Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Senat zdecyduje [lub nie] o prezydenckim referendum ws. konstytucji [Relacja] - donosi Onet.pl. W praktyce oznacza to, czy Senat RP zgodzi się na to aby Polacy, na wniosek Prezydenta, przyłożyli ręke do czegoś, co nazwać można "ustaw[k]ą rozbiorową"?

>>  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/senat-zdecyduje-o-prezydenckim-referendum-ws-konstytucji/se9gfsk

24.07.2018 / TVN24.pl: Senat we wtorek o godzinie 16 zajmie się wnioskiem prezydenta Andrzeja Dudy o przeprowadzenie referendum w sprawie zmian w konstytucji - zapowiedział w sobotę w Gdyni marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Jak dodał, debatę poprzedzi spotkanie senatorów PiS ze ścisłym kierownictwem partii. W piątek w Senacie został złożony projekt postanowienia prezydenta Andrzeja Dudy o zarządzeniu referendum ogólnokrajowego w dniach 10-11 listopada 2018 roku, dotyczącego zmian w konstytucji.

- We wtorek o godzinie 16 będzie debata. Najprawdopodobniej długa, bo zawsze debaty wokół wniosku prezydenta są długie. I podejrzewam, że ta debata też będzie długa. Czy burzliwa, to pewno nie, ale chciałbym, żeby była to merytoryczna dyskusja – mówił na spotkaniu w Gdyni marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Karczewski powiedział dziennikarzom, że przed wtorkowym posiedzeniem Senatu dojdzie do spotkania senatorów PiS ze ścisłym kierownictwem partii.

NA TYM SPOTKANIU ZAPADNIE DECYZJA CZY POLSKA MA BYĆ, CZY JEJ NIE BĘDZIE


pRezydent z PiS mają plan: sto lat po upadku idei budowy JUDEOPOLONI na terenach Rzeczypospolitej porozbiorowej, w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, stracimy niepodległość - tak widzę przyszłość analizując zmieniającą się sytuację

18.01.2018 / Jak donosi wPolityce.pl Marszałek Senatu Stanisław Karczewski po rozmowie z prezydenckim ministrem Muchą w sprawie planowanego przez Dudę referendum odniósł się też do obecnej ustawy zasadniczej, czyli planów zmiany obecnie obowiązującej polskiej Konstytucji:

Konstytucja, która ma 20 lat, została napisana przez środowiska lewicowe, wymaga zmiany. Mamy taką świadomość i się z tym zgadamy. Potrzebna jest dyskusja i na pewno taką dyskusję, debatę należy i trzeba prowadzić wokół Konstytucji (…) To proces, pewnie długi. Musimy też zmienić ustawę o referendum  —   tłumaczył marszałek Senatu.  / koniec cytatu /

<>

11 Listopada prezydent Duda chce przeprowadzić tzw. referendum konstytucyjne, czyli zadając kilka pytań, jeśli referendum będzie ważne, Duda chce uzyskać zgodę Polaków na zmianę Konstytucji, którą sam napisze.

Karczewski zdradził, że "Musimy też zmienić ustawę o referendum.", ... a to może oznaczać zmianę tego rodzaju, że obecne referenda nie mające mocy wiążącej, chce się zmienić w ten sposób, aby miały moc wiążącą

- jeśli przed "referendum Dudy" ustawa o referendum zostanie zmieniona w sposób jak wyżej, po tzw. "referendum konstytucyjnym" Dudy [wystarczy aby tylko była frekwencja ***], obecna polska Konstytucja będzie musiała zostać zmieniona, bo tak to "ustawi" planowana zmiana ustawy o referendum, o której mówi marszałek Senatu Karczewski.

*** referendum będzie miało wymaganą frekwencję, bo 11 listopada mają się też odbyć wybory samorządowe / taka przy okazji "frekwencja referendalna" stworzy wrażanie, że Polacy chcą zmiany obowiązującej Konstytucji.

Wtedy Duda, tak jak z niekonstytucyjnie napisanymi ustawą o Sądzie Najwyższym [nad którym przejmuje kontrolę] i ustawą o KRS,  sam napisze nam Konstytucję, taką jaką będzie chciał. Konstytucji, która swoimi zapisami, bez wojny,  może tak zmienić nam rzeczywistość, że w miejsce Polski jaką znamy, doprowadzi to do powstania nowotworu o nazwie POLIN.

Obecna Konstytucja, gdyby była przestrzegana, nie jest taka zła. /  Na pewno gwarantuje to co mamy, i co ważne umożliwia korektę, zawartych na szkodę Polski, niekonstytucyjnych zapisów w umowach międzynarodowych, np. w Traktacie Lizbońskim, który Tusk podpisał, bez jego przeczytania, ...

tego nie da, i nie zagwarantuje planowana nowa konstytucja, która na 100% będzie musiała być zgodna z tak zwanymi "wartościami europejskimi" - to właśnie niesie ze sobą zmiana obecnie obowiązującej polskiej Konstytucji.

W 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, sto lat po upadku idei zbudowania JUDEOPOLONI, może dojść do / cokolwiek by to nie znaczyło /, ... do ustanowienia w Polsce 'Rzeczpospolitej Przyjaciół' 

-  Analizując sytuację, tak widzę przyszłość.

Do takiej konkluzji można [a nawet trzeba] dojść, analizując rozwój wypadków i zachowanie prezydenta Dudy, biorąc pod uwagę niejasne kulisy jego wyboru na kandydata PiS na prezydenta [w tym to kto go poparł], powitanie w Polsce AJC-Amerykańskiego Kongresu Żydów z jego powitalnym "listem żelaznym" wyłącznie,

mając przy tym na uwadze bezprawne roszczenia organizacji izraelsko-żydowskich względem Polski, co do mienia bezpotomnie zmarłych w Holokauście przedwojennych obywateli polskich, Polaków wyznania mojżeszowego.

... oraz co najważniejsze, mając na uwadze planowaną zmianę Konstytucji, pamiętając już uchwalony niekonstytucyjny fakt, próbę prezydenta Dudy, przejęcia kontroli nad Sądem Najwyższym, co razem ze zmianą Konstytucji może doprowadzić w Polsce do dyktatury, ALE NIE DUKTATURY PiS, DYKTATURY PREZYDENCKIEJ  -  Dlatego Kaczyńskiego z całym PiS sklasyfikować należy, albo jako "pożytecznych idiotów", albo agentów wpływu obcych państw, ... Izraela i USraela / czyli interesów diaspory żydowskiej Stanów Zjednoczonych

Wydaje mi się, że jesteśmy poddawani "podwójnemu praniu mózgu".

Z jednej strony Obywatelom RP udało się obrzydzić Polakom obecną Konstytucję, co uzasadnia inicjatywę Dudy aby ją zmienić  - agentura to nie solista, to zespół, który nas kołuje - a my "gonimy własny ogon".

Jeśli się zastanowić, skoro Duda z PiS ewidentnie złamali procedury konstytucyjne [mogli to zrobić zgodnie z konstytucją] w sprawie sądów, to równie dobrze wiele umów międzynarodowych, w tym Traktat Lizboński, może być niezgodny z Konstytucją.

Zmieniając Konstytucję, jak chce Duda, pozbawimy się możliwości uznania za niezgodne z konstytucją te przepisy np. Traktatu Lizbońskiego, na podstawie których Komisja Europejska "chce nas ustawić w szeregu", a które zgodnie z obowiązującą obecnie polską Konstytucją, nie powinny nas obowiązywać.

Zmieniając Konstytucję, świadomie lub nie, Duda pozbawi nas prawa do sprawdzenia, czy poprzednie rządy sprzedały nas, tak jak wcześniej do tego doszło w Magdalence. /  Zmiana Konstytucji powinna być ostatnią rzeczą, na którą powinniśmy się zgodzić. 

-   Aby podbić państwo, nie trzeba tego robić militarnie, można tego dokonać metodami na pozór legalnymi, za pomocą podstawionych agentów wpływu. - Z takim przypadkiem, wydaje mi się, mamy aktualnie do czynienia.  -  TO TRZEBA SPRAWDZIĆ , NAD TYM TRZEBA SIĘ ZASTANAWIAĆ i NA TO SZUKAĆ DOWODÓW,... i tym trzeba się zająć.

Tak jak z Konstytucją amerykańską  [która ma sto kilkadziesiąt lat],  tak z obecną Konstytucją polską, można się zgodzić na jakiejś jej  drobne uaktualniające poprawki, ale nie można się zgodzić na to, aby została całkowicie zmieniona na zamówienie człowieka, który nie tylko nie wie jak napisać zgodną z Konstytucją ustawę [bo to byłoby zbyt proste], który ją złamał, .... i o którym na pewno wiemy na pewno jedynie to, ze chce tą Konstytucję ułozyć pod swoją własną osobę.

-  Nie możemy się na to zgodzić, ... tym bardziej, że jest mało prawdopodobne, aby do 11 Listopada ustalono winnych zamachu w Smoleńsku.

KOMENTARZE

 • "Senat zdecyduje [lub nie] o prezydenckim referendum ws. konstytucji [Relacja]"
  >> https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/senat-zdecyduje-o-prezydenckim-referendum-ws-konstytucji/se9gfsk
 • Niewidzialna wojna: Jak napaść na państwo ...
  Szczytem sukcesu polityki jest zwycięstwo nad wrogiem bez prowadzenia walki zbrojnej. >> http://ziut.neon24.pl/post/141783,niewidzialna-wojna-jak-napasc-na-panstwo

  Fryderyk Joliot-Curie – członek Komitetu Pugwash[2], laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii, oraz działacz Ruchu przeciw Rasizmowi i Antysemityzmowi i na rzecz Pokoju zapowiedział, że przyszła wojna będzie wojną niewidzialną.

  Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.

  (cytat za „Ukryta strona dziejów” Epiphanius)

  Celem agresji jednej grupy ludzi przeciw drugiej jest:

  1.Przejęcie owoców pracy napadniętego (rabunek mienia ruchomego, własności intelektualnej, dóbr kultury)

  2.Zmuszenie napadniętej ludności do pracy niewolniczej (porywanie „w jasyr”, wywóz do obozów pracy lub praca przymusowa na rzecz agresora w dotychczasowym miejscu).

  3.Zagarnięcie ziemi należącej do grupy napadniętej, jeśli jest ona cenna rolniczo, kryje w sobie bogactwa naturalne lub jeśli agresor potrzebuje nowej przestrzeni życiowej (Lebensraum) Ten warunek nie zawsze musi być spełniony.

  4.Aby zapewnić długotrwałość czerpania powyższych korzyści konieczne jest:

  5.Zlikwidowanie własnych form organizacji napadniętej społeczności (likwidacja państwa) i zastąpienie ich systemem władzy agresora z założenia totalitarnym, w tym również wprowadzenie nowej waluty w obszarze okupowanym.

  6.Unicestwienie podstaw bytu i zamożności podbitej ludności (przejęcie firm, banków, likwidacja przemysłu, ograniczanie produkcji rolnej)

  7.Budowa silnego aparatu przymusu. Rozwinięcie propagandy. Zamiana symboli kraju podbitego na symbole agresora. (rozbudowa policji, tajnych służb, sieci agentów, czasem wprowadzenie własnych wojsk, jeśli spodziewany jest silny opór społeczności zaatakowanej)

  8.Eksterminacja elit i biologiczne niszczenie ludności podbitej, demoralizacja i dezintegrowanie społeczeństwa, walka z religią (min. zastraszanie publicznymi egzekucjami, uniemożliwianie dostępu do edukacji i ochrony zdrowia, wprowadzanie aborcji, przesiedlenia i wypędzenia)

  Jurij Bezmienow: Jak napaść na państwo
  >> https://youtu.be/lWIpFvGrNak

  Byliśmy na etapie hasu. / Czy wejście wojsk amerykańskich do Polski, oraz przejęcie przez PiS i Prezydenta władzy nad sądami wprowadza nas w etap NORMALIZACJI >> http://www.eprudnik.pl/jak-napasc-na-panstwo-wyklad-jurija-bezmienowa/
 • Jak napaść na państwo, ... w Hollywood'zkim stylu
  Jurij Bezmienow opowiada o podboju państwa "rozłożonym na raty" /

  >>> http://ziut.neon24.pl/post/131754,jak-napasc-na-panstwo-w-hollywood-zkim-stylu

  Temat wykładu przypomina treść "Protokołów Mędrców Syjonu" >>

  >>> http://holywar.org/txt/Protoco.lli/PROTO_POL_1936.pdf

  Polecam, bardzo ciekawy wykład >> LINK W KOMENTARZACH - Kto wie? Być może jesteśmy w ostatnim stadium podboju Polski rozłożonym wcześniej na 25+ lat >>> http://ziut.neon24.pl/post/131752,czy-pis-dokona-wewnetrznego-zamachu-stanu
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 17:47:30
  //Jurij Bezmienow opowiada o podboju państwa "rozłożonym na raty" / /

  Żartujesz sobie ? przecież to stary poczciwy Plan Dullesa.
  Widzę że nie nadążasz. https://en.wikipedia.org/wiki/Dulles%27_Plan

  PS
  nie wierz że tekst pochodzi z utworu literackiego bo było wręcz odwrotnie.Fragmenty Planu zostały "puszczone w obieg" kanałem literackim dla popularyzacji.
 • @ikulalibal 18:32:04
  //The Dulles' plan or the Dulles Doctrine (Russian: План Даллеса or Доктрина Даллеса) is the central document of a conspiracy theory, according to which the CIA chief Allen Dulles had developed a plan for the United States to destroy the Soviet Union during the Cold War by secretly corrupting the cultural heritage and moral values of the Soviet nation.//

  DULLES PLAN ADOPTOWAŁ ale TAKTYKI NIE WYMYŚLIŁ
  ... taktyka została wymyślona 2000 lat temu w Chinach
  WSPÓŁCZEŚNIE SKUTECZNIE WYKORZYSTUJĄ JĄ WSZYSCY - NA NAS!
 • Moje skromne zdanie co do REFERENDUM !
  Bracia Słowianie ! Trzeba masowo iść na REFERENDUM bo !

  1. możemy się policzyć ilu z nas myśli na dany temat !
  2. Nie Unii Europejskiej i NATO !
  3.próg 30 % na dziś dobry ! [ bez progu było by demokratycznie ]
  4 Jednomandatowe okręgi wyborcze !

  Słowianie ! gdy się wsłuchuje w żydowskie mas-media to generalnie żydostwo jest na NIE do Referendum prezydenckiego ! bo żydostwo nie chce dopuści do głosu POLAKÓW SŁOWIAN !!!

  Wiem wiem że brakuje pytania czy jesteś za Senatem ?

  ale i tak w dzisiejszej sytuacji politycznej w Polsce Referendum jest dobre i warte poparcia !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 20:49:40
  // Słowianie ! gdy się wsłuchuje w żydowskie mas-media to generalnie żydostwo jest na NIE do Referendum prezydenckiego ! bo żydostwo nie chce dopuści do głosu POLAKÓW SŁOWIAN !!! //

  WYPRASZAM SOBIE! NIE ESTEM "ŻYDOWSKIM MEDIUM"!
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 20:55:36
  Dobra notka . Salut Amigo .
 • @Repsol 22:52:31
  Nadstawią pierś, ... za "Obywatelską Czujność" [choć nie jestem Husky], ... Virtuti Military mi się należy.

  * Poza tym, ... czy ja kiedyś napisałem coś źle. / Tak tylko pytam, przez wrodzoną skromniść :D
 • @Repsol 22:52:31
  Pytania prezydenta obrażają inteligencję Polaków a termin jego przeprowadzenia ma za cel osłabić nasz patriotyzm! Nie damy się PAD a nieogolony, flejtuchowaty i obleśny chazar Czerepach się ośmieszy kolejny raz!


  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lNWY3OS9wLzIwMTgvMDcvMjQvODI1LzM2MC82NTI0NGI4NzA3ZGQ0NzdlYjg2ZTgwMmVjNWQ0YzE2OS5qcGVn.jpeg
  (Typowo żydowska facjata. Że takie trutnie trzymają się Polski jak kleszcze skóry ludzkiej. Jest jedna prawda nie do podważenia, że "Wszelka ohyda bierze się od żyda".)

  (Chazar Łapiński otrzyma od sierżanta Danielsa, w dowód uznania i wdzięczności kipę w kolorze czerwonym i zostanie obrzezany. Kto był "autorem" pytań referendalnych? Oto jest pytanie.)
  To upór i zaciętość PADa by postawić na swoim ! To brak szacunku dla społeczeństwa! Wiadomo o co chodzi! PAD poprzez referendum chce zablokować zmianę konstytucji w sejmie w drugiej kadencji PiS. Bez względu jaki byłby wynik referendum! Jeśli nie byłby wiążący, to tym bardziej lepiej. Wtedy powiedziałby, że Polacy nie chcą zmiany, a jeśli byłaby duża frekwencja, to konstytucję można zmienić po "swojemu" zgodnie z sugestią ONYCH np. na system prezydencki. Bo tylko o zwiększenie władzy prezydenta jest cały ten bój. Przestrzegał przed tym Jarosław Kaczyński w jakimś wywiadzie, gdyż rodzi to niebezpieczeństwo wpływu na prezydenta (nie tylko Dudy) w przyszłości !
 • Do @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 20:55:36
  @Ziut ! pisze jak byk GENERALNIE a nie że wszyscy żydzi !!!!!!!

  Spytam ciebie @Ziut czy wyrażam się jasno ?


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 10:14:12
  //@Ziut ! pisze jak byk GENERALNIE a nie że wszyscy żydzi !!!!!!!//

  - Jak mni ktoś wciska że jestem Żydem, to zawsze odpowiadam że zgodnie z nauką kościoła, począwszy od Adama i Ewy, ... poprzez "wszystkich Żydów" wszyscy jesteśmy braćmi.

  MIMO DOBRYCH CHĘCI "GENERALNIE" POTWIERDZASZ WCZEŚNIEJSZY ZARZUT

  // Słowianie ! gdy się wsłuchuje w żydowskie mas-media to generalnie żydostwo jest na NIE do Referendum prezydenckiego ! bo żydostwo nie chce dopuści do głosu POLAKÓW SŁOWIAN !!! //

  WYPRASZAM SOBIE! NIE ESTEM "ŻYDOWSKIM MEDIUM"! :D

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY