Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
716 postów 4691 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Kaczyński "już nie żyje"! Jest politycznym trupem!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak nieoficjalnie donosi „Super Express” w najbliższym czasie ma dojść do kolejnych zmian w rządzie. Kilku ministrów ma stracić stanowiska. // Mam też informację "z pierwszej ręki", że z PiS wyrzucono burmistrza Jedwabnego,

 ... najprawdopodobniej za współ-inicjatywę, wrzas z dr. Kurek ws. ekshumacji w Jedwabnym. Pisałem o tym w notce jakiś czas temu [patrz link w komentarzach]

wPolityce.pl: Jak przekonuje gazeta, rzekoma dymisja Tchórzewskiego ma być efektem krytyki, której dopuścił się minister. Tchórzewskiemu miał nie podobać się projekt Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Tchórzewski i Jurgiel to zaufani ludzie prezesa PiS, ale tak też mówiło się o Macierewiczu, który został zdymisjonowany. Wszystko w rękach prezesa PiS  – mówi informator „SE”.

Co ciekawe, na liście ministrów do rzekomej dymisji znalazł się też Mariusz Kamiński. Podobno „nie układa” się jego współpraca z premierem  / koniec cytatu /

-  mowa o szefie Centralnego Biura Antykorupcyjnego, którego w swoim czasie zwolnił Donald Tusk. Wcześniej pracę stracił kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych, i minister Szyszko, który kilka lat temu przeszkodził Platformie w zmianie Konstytucji umożliwiającej sprzedaż Lasów Państwowych.

I na koniec sensacja: w styczniu zmieniono "Ustawę o bratniej pomocy". Zgodnie z nowelizacją zainicjowaną przez Premiera Morawieckiego minister obrony będzie mógł wydać broń polskiej armii siłom zbrojnym obcych pastw.

Wcześniej PiS dokonało zmian ws. przemieszczania się żołnierzy obcych wojsk po terytorium RP. Po ostatniej zmianie te obce wojska mogą przyjechać do polski niepostrzeżenie, np. jako turyści [zwiększono liczbę połączeń z Izraelem], .... broń i amunicję wyda im Minister Obrony Narodowej. Macierewicz by tego nie zrobił, ciekawe czy zrobi to obecny szef MON, ... albo czy też zostanie wymieniony przez Morawieckiego?

Należy też pamiętać, że obowiązują już niezgodne z Konstytucją ustawy sądowe, z których jedna daje Dudzie władzę zwierzchnią nad Sądem Najwyższym, który zatwierdza wyniki wszystkich wyborów, w tym wybór prezydenta.  -   STACZAMY SIĘ W STRONĘ ŻYDOWSKIEJ DYKTATURY! - to już raczej bardziej pewne niż wątpliwe. Żydzi wykorzystali PiS do przejęcia władzy nad Polską, tak samo jak wykorzystali rewolucję w Rosji w 1917 r. do przejęci władzy nad Rosją.

Ostatnim etapem kolejnego rozbioru Polski będzie uchwalenie ustawy reprywatyzacyjnej o czym pisałem w poprzedniej notce. / To będzie koniec!


 

Wyżej [w wykropkowanych granicach] "spiskowa" mapa proponowanej Niemcom przez syjonistów niemieckich JUDEOPOLONI  ///  Nizej mapa "Trójmorza"

image

pRezydent i PiS mają plan: sto lat po upadku idei budowy JUDEOPOLONI na terenach Rzeczypospolitej porozbiorowej, w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, stracimy niepodległość - tak widzę przyszłość analizując zmieniającą się sytuację

18.01.2018 / Jak donosi wPolityce.pl Marszałek Senatu Stanisław Karczewski po rozmowie z prezydenckim ministrem Muchą w sprawie planowanego przez Dudę referendum odniósł się też do obecnej ustawy zasadniczej, czyli planów zmiany obecnie obowiązującej polskiej Konstytucji:

Konstytucja, która ma 20 lat, została napisana przez środowiska lewicowe, wymaga zmiany. Mamy taką świadomość i się z tym zgadamy. Potrzebna jest dyskusja i na pewno taką dyskusję, debatę należy i trzeba prowadzić wokół Konstytucji (…) To proces, pewnie długi. Musimy też zmienić ustawę o referendum  —   tłumaczył marszałek Senatu.  / koniec cytatu /

<>

11 Listopada prezydent Duda chce przeprowadzić tzw. referendum konstytucyjne, czyli zadając kilka pytań, jeśli referendum będzie ważne, Duda chce uzyskać zgodę Polaków na zmianę Konstytucji, którą sam napisze.

Karczewski zdradził, że "Musimy też zmienić ustawę o referendum.", ... a to może oznaczać zmianę tego rodzaju, że obecne referenda nie mające mocy wiążącej, chce się zmienić w ten sposób, aby miały moc wiążącą

- jeśli przed "referendum Dudy" ustawa o referendum zostanie zmieniona w sposób jak wyżej, po tzw. "referendum konstytucyjnym" Dudy [wystarczy aby tylko była frekwencja ***], obecna polska Konstytucja będzie musiała zostać zmieniona, bo tak to "ustawi" planowana zmiana ustawy o referendum, o której mówi marszałek Senatu Karczewski.

*** referendum będzie miało wymaganą frekwencję, bo 11 listopada mają się też odbyć wybory samorządowe / taka przy okazji "frekwencja referendalna" stworzy wrażanie, że Polacy chcą zmiany obowiązującej Konstytucji.

Wtedy Duda, tak jak z niekonstytucyjnie napisanymi ustawą o Sądzie Najwyższym [nad którym przejmuje kontrolę] i ustawą o KRS,  sam napisze nam Konstytucję, taką jaką będzie chciał. Konstytucji, która swoimi zapisami, bez wojny,  może tak zmienić nam rzeczywistość, że w miejsce Polski jaką znamy, doprowadzi to do powstania nowotworu o nazwie POLIN.

Obecna Konstytucja, gdyby była przestrzegana, nie jest taka zła. /  Na pewno gwarantuje to co mamy, i co ważne umożliwia korektę, zawartych na szkodę Polski, niekonstytucyjnych zapisów w umowach międzynarodowych, np. w Traktacie Lizbońskim, który Tusk podpisał, bez jego przeczytania, ...

tego nie da, i nie zagwarantuje planowana nowa konstytucja, która na 100% będzie musiała być zgodna z tak zwanymi "wartościami europejskimi" - to właśnie niesie ze sobą zmiana obecnie obowiązującej polskiej Konstytucji.

W 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, sto lat po upadku idei zbudowania JUDEOPOLONI, może dojść do / cokolwiek by to nie znaczyło /, ... do ustanowienia w Polsce 'Rzeczpospolitej Przyjaciół' 

-  Analizując sytuację, tak widzę przyszłość.

Do takiej konkluzji można [a nawet trzeba] dojść, analizując rozwój wypadków i zachowanie prezydenta Dudy, biorąc pod uwagę niejasne kulisy jego wyboru na kandydata PiS na prezydenta [w tym to kto go poparł], powitanie w Polsce AJC-Amerykańskiego Kongresu Żydów z jego powitalnym "listem żelaznym" wyłącznie,

mając przy tym na uwadze bezprawne roszczenia organizacji izraelsko-żydowskich względem Polski, co do mienia bezpotomnie zmarłych w Holokauście przedwojennych obywateli polskich, Polaków wyznania mojżeszowego.

... oraz co najważniejsze, mając na uwadze planowaną zmianę Konstytucji,pamiętając już uchwalony niekonstytucyjny fakt, próbę prezydenta Dudy, przejęcia kontroli nad Sądem Najwyższym, co razem ze zmianą Konstytucji może doprowadzić w Polsce do dyktatury, ALE NIE DUKTATURY PiS, DYKTATURY PREZYDENCKIEJ  -  Dlatego Kaczyńskiego z całym PiS sklasyfikować należy, albo jako "pożytecznych idiotów", albo agentów wpływu obcych państw, ... Izraela i USraela / czyli interesów diaspory żydowskiej Stanów Zjednoczonych

Wydaje mi się, że jesteśmy poddawani "podwójnemu praniu mózgu".

Z jednej strony Obywatelom RP udało się obrzydzić Polakom obecną Konstytucję, co uzasadnia inicjatywę Dudy aby ją zmienić  - agentura to nie solista, to zespół, który nas kołuje - a my "gonimy własny ogon".

Jeśli się zastanowić, skoro Duda z PiS ewidentnie złamali procedury konstytucyjne [mogli to zrobić zgodnie z konstytucją] w sprawie sądów, to równie dobrze wiele umów międzynarodowych, w tym Traktat Lizboński, może być niezgodny z Konstytucją.

Zmieniając Konstytucję, jak chce Duda, pozbawimy się możliwości uznania za niezgodne z konstytucją te przepisy np. Traktatu Lizbońskiego, na podstawie których Komisja Europejska "chce nas ustawić w szeregu", a które zgodnie z obowiązującą obecnie polską Konstytucją, nie powinny nas obowiązywać.

Zmieniając Konstytucję, świadomie lub nie, Duda pozbawi nas prawa do sprawdzenia, czy poprzednie rządy sprzedały nas, tak jak wcześniej do tego doszło w Magdalence. /  Zmiana Konstytucji powinna być ostatnią rzeczą, na którą powinniśmy się zgodzić. 

-   Aby podbić państwo, nie trzeba tego robić militarnie, można tego dokonać metodami na pozór legalnymi, za pomocą podstawionych agentów wpływu. - Z takim przypadkiem, wydaje mi się, mamy aktualnie do czynienia.  -  TO TRZEBA SPRAWDZIĆ , NAD TYM TRZEBA SIĘ ZASTANAWIAĆ i NA TO SZUKAĆ DOWODÓW,... i tym trzeba się zająć. 

Tak jak z Konstytucją amerykańską  [która ma sto kilkadziesiąt lat],  tak z obecną Konstytucją polską, można się zgodzić na jakiejś jej  drobne uaktualniające poprawki, ale nie można się zgodzić na to, aby została całkowicie zmieniona na zamówienie człowieka, który nie tylko nie wie jak napisać zgodną z Konstytucją ustawę [bo to byłoby zbyt proste], który ją złamał, .... i o którym na pewno wiemy na pewno jedynie to, ze chce tą Konstytucję ułozyć pod swoją własną osobę.

-  Nie możemy się na to zgodzić, ... tym bardziej, że jest mało prawdopodobne, aby do 11 Listopada ustalono winnych zamachu w Smoleńsku.

 

 

 

KOMENTARZE

 • "Super Express": Czworo ministrów ma odejść z resortów. W tym... Mariusz Kamiński
  Jak nieoficjalnie donosi „Super Express” w najbliższym czasie ma dojść do kolejnych zmian w rządzie. Kilku ministrów ma stracić stanowiska. Ministrami, którzy mieliby opuścić swoje resorty są Anna Zalewska, Krzysztof Tchórzewski, Krzysztof Jurgiel oraz Mariusz Kamiński.
  >> https://wpolityce.pl/polityka/395546-beda-kolejne-zmiany-w-rzadzie-super-express-czworo-ministrow-ma-odejsc-z-resortow-w-tym-mariusz-kaminski
 • Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego stracił stanowisko
  Konrad Tomaszewski, kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych został odwołany ze swojej funkcji / Minister Szyszko, w grudniu 2014 r. poseł PiS, który zablokował zmianę Konstytucji i sprzedaż lasów "poległ w rekonstrukcji"

  Można się zastanawiać nad tym, czy dymiska kuzyna TO ZNAK, że Jarosław Kaczyński, który był obecny w Pałacu Namiestnikowskim podczas zmiany premier Beaty Szydło, na Mateusza Morawieckiego, jeszcze kontroluje teoretycznie pisowski rząd, ... albo w ogóle PiS. - przypomnijmy,, podczas drugiego etapu rekonstrukcji, kiedy tekę ministra stracił właśnie minister Szyszko i Antoni Macierewicz, podczas tego spotkania w Pałacu, ani podczas spotkania posłów PiS z prezydentem Dudą, Kaczyński nie był obecny.

  Konrad Tomaszewski jest krewnym Jarosława Kaczyńskiego ze strony matki. Jego brat Grzegorz prezesuje pisowskiej spółce Forum wydającej „Gazetę Polską Codziennie”.- jak pamiętamy redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej Codziennie" jest Tomasz Sakiewicz, po dymisji Antoniego Macierewicza ze stanowiska szefa MON oświadczył, że na Dudę już nie zagłosuje, - JESZCZE TEGO NIE WIDAĆ, ALE JUŻ JESTEŚMY ŚWIADKAMI "WOJNY NA GÓRZE" - obawiam się, że Kaczyński właśnie zaczyna tracić swoje wpływy, i dochodzi do przejmowania PiS przez "wraże siły".
  http://ziut.neon24.pl/post/142058,kuzyn-jaroslawa-kaczynskiego-stracil-stanowisko
  CAŁOŚĆ >>
 • Czy Kaczyński dożyje do piątku?
  Albo do czasu wyjaśnienia przyczyn śmierci brata. Na WSI psy szczekają, że "Kaczyński w szpitalu": czekając na operację „walczy z infekcją bakteryjną w kolanie”.

  Zdaniem tabloidu przez bakterie, najprawdopodobniej gronkowca lub paciorkowca, w kolanie prezesa pojawił się stan zapalny. - potem będzie gangrena, .... i "Sorry!" Prezes zmarł. / A stanie się to zapewne w piątek po południu.

  - TAKIE U NAS ZWYCZAJE : /

  Zrobiona w poniedziałek sekcja zwłok wykaze, ze w kolanie pojawił się stan zapalny i gangrena, a denat miał 68 lat, i w tym wieku takie rzeczy się zdarzają. Serce nie wytrzymało. - Na tym etapie zakończy się właśnie rekonstrukcja rządu. / Aby potem po cichu z partii wymieceni zastaną "stare PiS-oory". / Zaraz? Gdzie ja o tym czytałem? , ... A! To była rewolucja w Rosji 1917 roku. / Kilka miesięcy później Zydzi przejęli tam władzę.

  CAŁOŚĆ >> http://ziut.neon24.pl/post/143826,czy-kaczynski-dozyje-do-piatku
 • Czyżby żydowskie macki zaczynały oplatać Jedwabne?
  Dwie wstrząsające informacje: Zarząd okręgowy Prawa i Sprawiedliwości wystosował wniosek o skreślenie burmistrza Jedwabnego Michała Chajewskiego z listy członków partii

  >> http://ziut.neon24.pl/post/143530,czyzby-zydowskie-macki-zaczynaly-oplatac-jedwabne

  – miał poinformować sekretarz PiS w województwie podlaskim Sebastian Łukaszewicz. Burmistrz Michał Chajewski twierdzi, że o niczym nie wie, a o decyzji dowiedział się z ich portalu, podał 23 lutego wZasięgu.pl

  I TO JEST "SPRAWA NA RZECZY" - TKĄ MAM INFORMACJĘ Z URZĘDU MIASTA i GMINY JEDWABNE
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 14:41:23
  "Po ostatniej zmianie te obce wojska mogą przyjechać do polski niepostrzeżenie, np. jako turyści [zwiększono liczbę połączeń z Izraelem], .... broń i amunicję wyda im Minister Obrony Narodowej. Macierewicz by tego nie zrobił, ciekawe czy zrobi to obecny szef MON"
  A skąd wiadomo, że Macierewicz by tego nie zrobił?
 • @Robik 15:45:22
  // A skąd wiadomo, że Macierewicz by tego nie zrobił? //

  - TAK MYŚLĘ, ... i MYŚLĘ, ŻE DLATEGO NIE JEST JUŻ MINISTREM
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 16:58:35
  ,, TAK MYŚLĘ, .. ,, .. a ja myślę że jest to ukryta mobilizacja , budowa brudnej armii . Nas już dość wyzwalali .. już wyzwalać nie ma co .
 • @fabi 17:25:31
  // ja myślę że jest to ukryta mobilizacja //

  - JA MYŚLĘ ZE TO JEST UKRYTA INWAZJA / WŁAŚNIE TRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 14:48:10
  W imieniu Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego chciałabym ci podziękować za kierowane do niego ciepłe słowa i życzenia powrotu do zdrowia.
 • @Husky 20:34:55
  // W imieniu Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego //

  - TERAZ JUŻ TAK BĘDZIE: KACZYŃSKI BĘDZIE JAK STALINIZM

  Już słyszę jak mówią: "Kaczyński o wszystkim wie, ... a rządzą Żydzi!" / Psu na budę taki Kaczyński! Tfu! Tfu! Tfu!

  * KACZYŃSKI TO MOJA NAJWIĘKASZA PORAŻKA!
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 21:31:17
  https://pbs.twimg.com/media/Dd59itsV4AE1Zsh.jpg
 • @Husky 21:53:56
  Tak kiedyś wyglądał facet, któremu na starość Żydzi wycięli jaja. : /
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 22:06:52
  Widziałeś te jaja
  8-))))
 • @Husky 22:22:45
  Tak, widziałem. / Żyd je na kiju niósł.
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 07:54:44
  I znów się okazuje, że Miller miał rację, że faceta poznaje się po tym jak kończy , a nie jak zaczyna....
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 07:54:44
  Azari się nawraca; będzie walczyła z antypolonizmem.

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ambasador-izraela-dla-onetu-trzeba-pracowac-nad-tym-zeby-bylo-mniej-antypolonizmu/drxxqk4
 • @35stan 12:28:45
  /// Azari będzie walczyła z antypolonizmem ///

  Najlepiej w Polsce i przy użycciu izraelskich agentów
  >>> https://youtu.be/6K87BLgJ0WY
 • Dlaczego Żydzi nie chcą beatyfikacji Prymasa Hlonda?
  Papież Franciszek zatwierdził dekret o heroiczności cnót kardynała Augusta Hlonda, którego proces beatyfikacyjny trwa od 1992 roku. Natychmiast podniosło się larum. Komitet Żydów Amerykańskich (AJC) skierował do Watykanu pismo, w którym wyraził głębokie zaniepokojenie tym faktem. >>> https://wpolityce.pl/kosciol/395805-dlaczego-zydzi-nie-chca-beatyfikacji-prymasa-hlonda-skad-niechec-lewicy-do-wybitnego-polskiego-kardynala-stawial-trudne-pytania-i-odwaznie-na-nie-odpowiadal

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY