Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
697 postów 4603 komentarze

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"Wszystkie kłamstwa Jonny'ego Danielsa"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Izba Reprezentantów Kongresu USA przyjęła we wtorek ustawę dotyczącą restytucji mienia ofiar Holokaustu (Justice for Uncompensated Survivors Today - JUST) 447

Sprawę skomentował brylujący na salonach politycznych Jonny Daniels, PR-owiec i doradca szefostwa Izrelskich Sił Zbrojnych / wPolityce.pl:  Daniels pytany w telewizji Polsat o znaczenie tego faktu wskazał, że przyjęcie ustawy świadczy o „problemie”. Według niego, „brakuje zrozumienia co do faktów tego, co naprawdę się wydarzyło”.

Prawda jest taka, że ta ustawa niczego w rzeczywistości nie zmieni   —   mówił Daniels.

Jak dodał, jest to „dodatkowa presja wywierana na Polskę” co do kwestii związanych z restytucją.

W pewnym sensie jest to szansa, by rozpocząć rzeczywisty dialog polegający na wytłumaczeniu faktów - tego, co to oznacza tutaj w Polsce. My wszyscy wiemy, że temat dot. restytucji to nie jest tylko temat żydowski. Proporcja żydowska to niewielka część znacznie szerszego problemu dot. restytucji, na którą zasługują również Polacy   —   mówił.

o

Nie skłamał tylko w jednym punkcie: "W pewnym sensie jest to szansa, by rozpocząć rzeczywisty dialog", na którym Izraelowi jak najbardziej zależy, ... a że używa do tego celu Stany Zjednoczone, to nic nie zmienia.

Wystarczy przypomnieć, że po ogłoszeniu projektu polskiej ustawy reprywatyzacyjnej Izrael wniósł do polskiego rządu oficjalną skargę, ... a już w 2005 roku znacjonalizował na rzecz Izraela roszczenia do mienia po Polakach pochodzenia żydowskiego bezpotomnie zmarłych w Holokauście. -  sprawa miała być "domknięta" w 2010 roku.

CZY TE OCZY MOGĄ WIĘC KŁAMAĆ? / KŁMIĄ JAK Z NUT!

Agresja Izraela na Polskę staje się oficjalnym faktem:

Już w 2005 r., izraelski rząd tajną decyzją "znacjonalizował" na rzecz Izraela roszczenia z restytucji całego mienia pożydowskiego w Polsce,

27.10.17 zgłosił Polsce swoje roszczenia oficjalnie.

27.10.2017 / IsraelHayom.com:  Członek izraelskiego Knesetu z ramienia Związku Syjonistycznego  Amir Peretz [w latach 2006–2007 wicepremier Izraela] zażądał, aby  Komitet Spraw Zagranicznych i Obrony Knessetu  odbył pilne spotkanie w celu omówienia proponowanego ustawodawstwa polskiego.

Spotkanie ma dotyczyć projektu polskiej ustawy reprywatyzacyjnej !! : /

>> //www.israelhayom.com/2017/10/27/israel-files-complaint-against-polish-restitution-law/

Ministerstwo Spraw Zagranicznych w czwartek złożyło oficjalną skargę do Ambasady Polskiej w Izraelu w odpowiedzi na proponowane polskie ustawodawstwo [reprywatyzacyjne], które utrudniłoby ocalałym z Holocaustu i ich krewnych otrzymanie odszkodowania z Polski.

Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari planuje złożyć  podobną skargę do MSZ w niedzielę. Wiceminister spraw zagranicznych Tzipi Hotovely ma również wyjechać do Polski, aby omówić sprawę [reprywatyzacji] z polskimi urzędnikami.

<>

24 października 2017 r. w Telavivie doszło do spotkania szefów parlamentów Izraela i Niemiec: :   Przewodniczący Knesetu Yuli-Yoel Edelstein spotkał się w poniedziałek z przewodniczącym Bundesratu Malu Dreyerem, który odwiedził Izrael wraz z delegacją członków [niemieckiego] Bundesratu. Spotkanie koncentrowało się m.in. na stosunkach między Izraelem a Niemcami, oraz innych ważnych sprawach. >> https://www.knesset.gov.il/spokesman/eng/PR_eng.asp?PRID=13602

***  Agresja Izraela na Polskę staje się oficjalnym faktem: Już w 2005 r.,  izraelski rząd "znacjonalizował" na rzecz Izraela wszystkie roszczenia z restytucji mienia pożydowskiego w Polsce, ... a sprawy z tym związane miały się zakończyć w 2010 roku.   >>>  //ziut.neon24.pl/post/138938,sprawa-polska-a-prawo-zydowskie-government-decision-1250
.

 
The Government Secretariat Government Decision number 1250, December 28, 2003
28 grudnia 2003 r. rząd Izraela decyzją 1250 upaństwowił roszczenia do restytucji mienia pożydowskiego // Pierwotnie DECYZJA 1250 dotyczyła własności uchodźców żydowskich z ziem arabskich.   4 stycznia 2005 roku ambasada w Tel Avivie doniosła do Waszyngtonu, że sprawa dotyczy też Polski >> https://wikileaks.org/plusd/cables/05TELAVIV45_a.html

Jak można się domyśleć, tym samym sprawa prywatnych roszczeń spadkowych, dotycząca majątków pożydowskich, mających lub nie spadkobierców, stała się przedmiotem polityki zagranicznej Izraela.

Jaki to ma wpływ na politykę Izraela wobec Polski [i wydarzenia w Polsce], mając na uwadze fakt, że rząd Izraela jako cel postawił sobie uregulowanie wobec siebie należności z tytułu restytucji mienia pożydowskiego [tak to trzeba odbierać], ... w ciągu 5 lat. - Licząc od 2005 r. + 5, ... wypada, że do końca roku 2010 roku !
 
10 kwietnia 2010 roku doszło do katastrofy w Smoleńsku / Rok wcześniej, w kwietniu 2009 r., śp. prezydent Lech Kaczyński skierował do Trybunału Konstytucyjnego uchwaloną przez koalicję PO-PSL "Ustawę o obywatelstwie polskim",  która ułatwia obecnym obywatelom Izraela "podłączenie się" pod planowaną ustawę reprywatyzacyjną.- Jej zablokowanie zablokowało by jednocześnie jakiekolwiek ich szanse na udział w  zyskach z reprywatyzacji.

Moim zdaniem, biorąc pod uwagę przyjętą wobec Polski "politykę roszczeń", oraz ich skalę, przewyższającą chyba roszczenia Niemiec hitlerowskich wysuwane wobec Polski przed 1939 r., politykę tą należy [powinniśmy] uznać jako akt agresji wobec Polski, ... i tak ją i Izrael traktować.  Żydo-syjonistyczne państwo Izrael jest w Polsce agresorem i prowadzi wobec nas międzynarodową wojnę hybrydową. - Nie wiemy aby, czy to oni stali za wydarzeniami w Smoleńsku. 
 
Czy nie powinniśmy znać, albo starać się znaleźć odpowiedzi na to pytanie, wziąwszy pod uwagę, co wydarzyło się, i co dzieje się w Polsce, właśnie od roku 2010?
 
NIŻEJ TŁUMACZENIE Z NOTATKI PRZECHWYCONEJ PRZEZ WIKILEAKS
[LINK DO ORYGINAŁU W KOMENTARZACH]

---------------------------------------------------------------------------------------

DALSZE ZADANIA: POLSKA i PAŃSTWA ARABSKIE

---------------------------------------------------------------------------------------


7. (C) Kończąc, Mor uważa, że najprawdopodobniej Polska [po Niemcach] będzie następnym obszarem zainteresowania Rządu Izraela w sprawach restytucji mienia. [po naciskach Izraela na Niemcy Izrael otrzymał okręty podwodne w ramach "reparacji" po Holokauście].

Rząd Izraela w sprawie restytucji w Polsce będzie ściśle współpracował z WJRO Światową Organizacją Restytucji Mienia [logo niżej] i innymi organizacjami pozarządowymi [stającymi się w tym samym momencie agencjami rządu Izraela].

Wszystko powyższe ma być uzupełnieniem prac Rządowej Komisji Ministerialnej kontynuującej badania w pościgu za rozszerzeniem roszczeń poza mienie pożydowskie w krajach arabskich.

*** Z powyższego można wysnuć wniosek, że roszczenia ws. mienia pożydowskiego stały się formą finansowania samego państwa Izrael   /   Antoni Macierewicz  w rozmowie z Telewizją Republika powiedział, że sprawa może dotyczyć 20% wartości wszystkich nieruchomości w Polsce / Mówi się o 200 - 300 miliardach dolarów amerykańskich  -  OLBRZYMIA KWOTA ! ! !

 

"Piekło dopiero się zacznie",  ...

PO UCHWALENIU IV USTAWY ROZBIOROWEJ

W środę, 29 sierpnia 2012 r., miesiąc przed marszem "Obudź się Polsko!", w obronie Telewizji Trwam, śp. prof. Józef Szaniawski, który nie dożył dnia marszu [nieoczekiwanie spadł w przepaść podczas górskiej wędrówki] - napisał:

 "Dokładnie za miesiąc, 29 września 2012 r., ma się odbyć w Warszawie drugi ogólnopolski marsz w obronie wolnych mediów, ale zarazem przeciwko tym, którzy źle, nieudolnie i nieuczciwie rządzą państwem. /.../ 

W Polsce powoli kończy się trwająca już zbyt długo epoka, kiedy rządzący III RP działali w myśl zasady "obiecanki cacanki, a głupiemu radość".

Oczekiwania obywateli są dzisiaj dużo wyższe niż przysłowiowa kromka chleba z masłem, kiełbasa wyborcza, a nawet benzyna do samochodu. 

Ludzie nie chcą, by rządy nad nimi sprawowali politycy głupi, nieodpowiedzialni, fałszywi do szpiku kości, a nade wszystko nieudolni - wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu." (koniec cytatu)

Po ponad roku od napisania tych słów, nasza wiedza dotycząca władz uległa zmianie. Światło dzienne ujrzała między innymi fotografia uśmiechniętego premiera Tuska, w co najmniej dwuznacznej scenie, z premierem Rosji Putinem, zrobionej w dniu zamachu* na polskiego prezydenta, w Smoleńsku.  (*wersji wypadku do dzisiaj nie udowodniono).

Powtórzę słowa profesora: "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu.

"Nie wiem czy dzisiaj śp. prof. Józef Szaniawski podtrzymałby słowa, które prawdopodobnie wypowiedział uważając, że zarządzający obecnie Polską ludzie, to  "NASZ RZĄD". 

Biorąc więc pod uwagę "obecną wiedzę" można stwierdzić, że przynajmniej częściowo, profesor mylił się. TAK POWINNA BRZMIEĆ "DZISIEJSZA TEZA" prof. Szaniawskiego:

Ludzie współcześnie zarządzający Polską - nie wiadomo z czyjego, tak naprawdę nadania - byli "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę" i są perfekcyjnie wyrafinowani w jej sprawowaniu.

Gdy rządzący, swoimi decyzjami,  "wbijają Polakom nóż w plecy", media piszą o tym ... 'śmiejcie się, oni was tylko łaskoczą'. 

Gdy po 10.04.10 zabolało mocniej i spod koszuli, zszokowani, wyciągnęliśmy umazaną krwią rękę, media zaczęły usypiająco uspokajać: ... 'nie przejmujcie się, to tylko pryszcz'.

Po głosowaniu w Sejmie, nad referendum w sprawie sześciolatków, dziennikarz wPolityce.pl, Łukasz Warzecha, napisał: 

"Pan premier Tusk pochwalił z mównicy sejmowej inicjatorów wniosku o referendum w sprawie obowiązku szkolnego dla sześciolatków. /... /   Kilkanaście minut później głosami Platformy „Obywatelskiej” i drżącego o stołeczki Peeselu milion obywatelskich podpisów został z głośnym gulgotem spuszczony w klozecie.  Władza spojrzała na Polaków i z miłością w oczach pokazała im gest Kozakiewicza."

POWINNIŚMYWIEDZIEĆ: 

Koalicja PO-PSL podwyższając wiek emerytalny, dołożyła rodzicom obecnych sześciolatków kilka lat pracy, zabierając im jednocześnie kilka lat z emerytury.  Ta sama koalicja PO-PSL obniżając wiek pójścia do szkoły, dzieciom tych rodziców >>> obecnym sześciolatkom  <<<  DODATKOWO  >>>  dołożyła "sześcioletniej sile roboczej" jeden rok pracy, zabierając maluchom jeden rok dzieciństwa. 

Wcześniejsze rozpoczęcie nauki to właśnie oznacza. - O to - myślę - tak naprawdę chodzi. Nikt się nad tym nie zastanawia, bo jest to odległe w czasie, a na działaniach długofalowych opiera się skuteczna polityka. Wszystko wymaga czasu. 

Zmiana dla obecnych sześciolatków oznacza odebranie im jednego roku dzieciństwa i wydłużenie "wieku produkcyjnego". Rządowe zapewnienia, że to "dla dobra dziecka", jest więc jedną wielką ściemą, którą należy "między bajki włożyć". -

Mamy tu do czynienia z drugą częścią reformy emerytalnej, tym razem dotyczącą najmłodszych Polaków.Polityka, to zajęcie z długofalowymi celami.

W kontekście powyższego, biorąc pod uwagę zamach w Smoleńsku z 10.04.10, warto sobie zadać więc pytanie:

Po co zmieniono "Ustawę o obywatelstwie polskim"?

W Polsce łatwiej jest obcemu dostać polskie obywatelstwo i polski paszport, niż Polakowi zdać egzamin na prawo jazdy. - To o czymś świadczy!

Czy Lech Kaczyński, gdyby nie zginął w Smoleńsku, dopuścił by do sytuacji, że Polska ma obowiązek dać polskie obywatelstwo każdemu, kto tego zechce? Do takiej sytuacji doprowadziła zmiana "Ustawy o obywatelstwie polskim". -

A w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi "polscy obywatele Izraela". Sprawa obywatelstwa i reprywatyzacji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwóm sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński. 

Czy mają one też związek z jego nagłą śmiercią w Smoleńsku? Możliwe, że tak. Tam gdzie chodzi o pieniądze wszystko jest możliwe, a tam, gdzie nie wiemy o co chodzi, przeważnie chodzi o pieniądze. 

Do tego dochodzi jeszcze jedno: zacytuję premiera Izraela Benjamina Netanjachu. Izrael jest "jedynym krajem, któremu grozi zagłada" (1).

Żydzi w Palestynie "siedzą na beczce prochu" i szukają bezpiecznego miejsca schronienia.  Wiele wskazuje na to, że wybrali Polskę na miejsce przeniesienia się. 

Może to być, tak myślę, drugi powód uchwalenia nowelizacji do "Ustawy o obywatelstwie polskim", w takim kształcie, jak ona powstała i na której, skorzystają najwięcej Żydzi z Izraela i z USA.

Dlaczego rząd Donalda Tuska "zadziwiająco mocno" zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturalne z Izraelem?

O nowych "polskich obywatelach Izraela", którym "Ustawa o zmianie ustawy o obywatelstwie polskim" przywróciła prawo do polskich paszportów,  mówi się wprost:  "Nasi Izraelczycy". 

Dlatego ważne jest zbadanie, co było motywem zamachu w Smoleńsku i czy prace nad ustawami o obywatelstwie polskim i reprywatyzacją mogły być zablokowane przez śp. Lecha Kaczyńskiego [mógł przecież je zawetować],  i czy na rzecz tych ustaw miał miejsce lobbing z Izraela. - A jeśli tak to jaki, i przez kogo przeprowadzany?

To ważne pytania, bo coraz trudniej jest wierzyć w to, że "nieudowodniona katastrofa w Smoleńsku", była wypadkiem, a nie zamachem.

Jeśli był wybuch, to mógł być zamach. Jeśli był zamach, to logiczne, że musiał też istnieć jakiś motyw takiego zamachu

** Dzisiaj, w 2017 r., na podstawie faktów, można stwierdzić, że co najmniej od 2010 r. jesteśmy ofiarami "INWAZJI UPIORÓW 2.0", dokładnie takiej samej jak w latach 1944 - 1970, i z tego samego kierunku.Tak jak po wojnie byli to żydo-syjoniści sowieccy, tak teraz są to globalni żydo-syjoniści europejsko-amerykańsko-izraelscy. -

A to czego doświadczamy, z zamachem nazywanym "Katastrofą Smoleńską" włącznie, jest PLANOWĄ WOJNĄ CHYBRUDOWĄ, mającą na celu przemieszczenie obywateli Izraela o europejskim pochodzeniu do Polski i ekonomiczno-terytorialne opanowanie naszego kraju / reprywatyzacja i lasy.

Niżej mapka przedstawiająca jak Palestyńczycy tracili ziemię w okresie między 1946 i 2010 r. / kolor zielony / . Nie pozwólmy, aby to samo stało się z Polską.

 

KOMENTARZE

 • Ustawa 477 niczego nie zmieni. Państwo Izrael nie jest nią zainteresowane
  >> https://wpolityce.pl/polityka/392044-jonny-daniels-ustawa-477-niczego-nie-zmieni-panstwo-izrael-nie-jest-nia-zainteresowane-to-motywacja-dla-liberalnych-elit-nowego-jorku
 • Government Decision number 1250, December 28, 2003
  28 grudnia 2003 r. rząd Izraela decyzją 1250 upaństwowił roszczenia do restytucji mienia pożydowskiego >> http://www.dangoor.com/issue77/articles/77026.htm

  Pierwotnie DECYZJA 1250 dotyczyła własności uchodźców żydowskich z ziem arabskich. 4 stycznia 2005 roku ambasada w Tel Avivie doniosła do Waszyngtonu, że sprawa dotyczy też Polski >> https://wikileaks.org/plusd/cables/05TELAVIV45_a.html

  7. (C) Kończąc, Mor uważa, że najprawdopodobniej Polska [po Niemcach] będzie następnym obszarem zainteresowania Rządu Izraela w sprawach restytucji mienia. [po naciskach Izraela na Niemcy Izrael otrzymał okręty podwodne w ramach "reparacji" po Holokauście].

  Rząd Izraela w sprawie restytucji w Polsce będzie ściśle współpracował z WJRO Światową Organizacją Restytucji Mienia [logo niżej] i innymi organizacjami pozarządowymi [stającymi się w tym samym momencie agencjami rządu Izraela].

  Wszystko powyższe ma być uzupełnieniem prac Rządowej Komisji Ministerialnej kontynuującej badania w pościgu za rozszerzeniem roszczeń poza mienie pożydowskie w krajach arabskich.

  >> Sprawa polska a "Prawo Żydowskie": Government Decision 1250
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138938,sprawa-polska-a-prawo-zydowskie-government-decision-1250
 • A.Macierewicz: ustawa 447 nie powinna dotyczyć Polski 24.04.2018
  Ustawa 447 może dotyczyć nawet wartości 20% wszystkich nieruchomości w Polsce >> https://youtu.be/hbBSf32Faik
 • US CONGRESS Akt 447 - Pełne nagranie z obrad oraz głosowanie
  >> oryginal w języku angielskim
  >> https://youtu.be/ksenFFybInY
 • Prof. Jerzy Robert Nowak o Żydach - naprawdę mocne!
  >> https://youtu.be/gtPr3uEeFqM
 • Oświadczenie w sprawie zbrodni Rzeszy Niemieckiej w okupowanej Polsce oraz fałszywych informacji pojawiających się w obiegu publ
  IPN PL >> http://ipn.gov.pl/pl/dla-mediow/komunikaty/47737,Oswiadczenie-w-sprawie-zbrodni-Rzeszy-Niemieckiej-w-okupowanej-Polsce-oraz-falsz.html
  IPN ENG >> https://stopacthr1226.org/ipn-statement-regarding-crimes-committed-german-reich-occupied-poland/


  Weiss PL >> http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/569787,szewach-weiss-rozmowa-ustawa-o-ipn-weszla-w-zycie.html
  Weiss ENG >> https://stopacthr1226.org/dziennik-interview-former-israeli-ambassador-poland/
 • Będę strzelał z d.py ?!
  Czy w otoczeniu najwyższych władz w israel mamy jakiegoś Polskiego komandosa zawiadującego fundacją "żydzi żydom" oraz doradzającego bibiemu i ichnemu preziowi, kto do qnvy nędzy POzwala na takie praktyki, aby obcy agent oficjalnie był w otoczeniu władz, nie, to nie tak, ktoś musi nadzorować władze polin i to jest ten daniels, qnva jego mać !!!
 • @provincjał 13:37:51
  // Czy w otoczeniu najwyższych władz w israel mamy jakiegoś Polskiego komandosa //

  >> Nie mamy, ale mamy takiego w Polsce co wielemoże
  >> http://orka.sejm.gov.pl/proc8.nsf/ustawy/295_u.htm

  >> Czy prezydent określi cel wojsk obcych jako: Okupować!
  >> http://ziut.neon24.pl/post/132399,czy-prezydent-okresli-cel-wojsk-obcych-jako-okupowac
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 14:19:30
  > Mene. Takel. Fares. - Jak słowo w Biblii, prawda przeliczona
  > http://ziut.neon24.pl/post/132370,mene-takel-fares-jak-slowo-w-biblii-prawda-przeliczona
 • Skaranie żydowskie...
  Mam nadzieję, że Duda ich przeprosi! No i Morawiecki. Ma dojścia przez nauczycieli swoich dzieci ze szkoły żydowskiej. Może kolejna szabasowa kolacja? Gdyby te nieszczęścia rządzące dziś Polska miały jaja to 50 polskich posłów zwróciłoby się do prezydenta Dudy z żądaniem napiętnowania władz Izraela, najbardziej faszystowskiego reżimu na świecie. Skaranie żydowskie...50 lat byliśmy pod butem chazaroczerwonych ! Teraz jesteśmy pod butem żydostwa ! Czyli z deszczu pod rynnę. Jedni strzelali w tył głowy drudzy będą kazać umierać na ulicy. Tośmy sobie wybrali sojusznika ? I co na to nasz rząd ? To przecież prosta droga do uzyskania ogromnych pieniędzy, zgodnie z aktem 447. Za chwilę obudzimy się z ręką już nawet nie w nocniku ale w ogóle bez ręki. Duda przeprasza za Jedwabne, Gliński daje kasę Polaków na żydowskie muzea, a ci plują nam w twarz, szykują rabunek i rozszabrowanie Polski. Hańba! Kaczyński, gdzie jesteś w tej sprawie, gdzie rząd? Ten Khann to chyba arab, który nie zna historii Europy i Polski. Ro Khanna = zamszowy śmieciarz. Rodzina pół wieku temu żebrała po śmietnikach. Ten Ro Khana to ten sam niedouk, który ostatnio oskarżał Polskę o "gloryfikację nazistów" czym wystawił sobie ostateczne świadectwo, więc tymi wszystkimi wymiocinami jego i jemu podobnych nie ma co sobie zaprzątać uwagi. Ze strony polskiej ewentualna reakcja powinna zakończyć się na jednym oświadczeniu, takim mianowicie że ten list jest tak kuriozalny że polskie władze nie będą go w ogóle komentować, a Amerykanie jak chcą to niech się tym zajmują. Znaczy się, że w Niemczech nie ma antysemityzmu i wszelkie dane/informacje, podane przez Merkel są bujdą na resorach, a w Polsce jest stałe zagrożenie zdrowia i życia wyznawców Złotego Cielca! Takie w/w działania lobby żydowskiego spowodują, że za parę lat żydzi będą wspominać, jak spokojnie im się żyło w Polsce. Co im wtedy zostanie ? Bajzel w Palestynie ? Oto głos największych rasistów. W książce "Państwo żydowskie" żyd Hertzl pisze "wszystkie narody, wśród których żyją żydzi, to jawni albo zamaskowani antysemici". Bogaci amerykańscy żydzi robili fortuny na wojnie i na holokauście/ kicie a teraz domagają się zwrotu majątków od swoich ofiar. "Holocaust Industry".. aspołeczna natura żydów wciąż bierze górę! zaś praktyczne żydostwo to szacherka plus pieniądze! Obrzydliwe. "Otwarte społeczeństwo’" czyli jak umeblować Polskę na modłę sowiecką. Nam tę Polskę różni meblowali i my więcej nie chcemy żeby nam ktokolwiek ją meblował i nakazywał nam jak mamy żyć, jaką wiarę wyznawać i w jaką prawdę wierzyć. Panie Duda, nie odzywa się pan. Czy pan jest aby polskim prezydentem?
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 00:26:20
  Szokujący list 50 członków Kongresu do Departamentu Stanu USA: „Apelujemy o zwalczanie antysemityzmu w Polsce i na Ukrainie”.."Stany Zjednoczone muszą stanowczo przeciwstawić się antysemityzmowi, by zapewnić, że nasi wschodni sojusznicy dalej będą rozwijać demokracje sprawiedliwą".
  Ps...Robi to to nam Polakom ponoć nasz najlepszy sojusznik, obok Izraela i Ukrainy. Jak ma się takich "przyjaciół" i "sojuszników", jak USA i Izrael to już żaden wróg nie jest potrzebny. "Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę". Powoli puuzle zaczynają pasować. Dowiadujemy się, że apelują o "praworządność" w Polsce i na Ukrainie. A więc tu ma być Ziemia Obiecana! Wykarczowali już Ukrainę zaszczepiając banderyzm, a w Polsce problemy. Czy syjonistyczni jurgieltnicy z kongresu zmierzają w imieniu swych mocodawców do wywołania kolorowej rewolucji jak na Ukrainie? A wtedy wyegzekwowanie wymyślonych długów i reszta pójdzie jak z płatka. Ciekawe, kto następny napisze coś z troską, i z którego bieguna? Zdrada i fałsz genetyczny w ofensywie. Polsko, trwaj i zwyciężaj! No to jak zwykle: jarmułki na pusty łeb i dalej przepraszać żydostwo za to że ośmielamy się żyć i nie wszyscy daliśmy się zamordować ratując nienawidzącego nas obcego gdy sam popadł w tarapaty.
  Jeżeli żydostwo chce mnie nazywać antysemitą to proszę bardzo. Jestem antysemitą. Po tym artykule mój poziom antysemityzmu wzrósł po raz kolejny o kilka punktów. Ciekawe, czy któryś z tych "honorable" kongresmenów potrafiłby wskazać Polskę na mapie. Pojęcia nie mają, a chcą nas uczyć o historii, która działa się na naszej ziemi. Powinna być stanowcza reakcja rządu - MSZ i Premiera - prezydenta nie, bo będzie za słuszne nasze oburzenie znowu zgięty w pół jak scyzoryk i na kolanach przepraszał. Żydowscy kongresmeni pełni nienawiści, antypolonizmu w wielu odmianach do Polski i Polaków. Żydzi nie będą nami rządzić i sterować. Ich jawne i chamskie zachowania przekroczyły wiele granic. Zaczyna się ofensywa żydowska przeciwko Polsce. Holokaust Industrii zaczął z grubej rury Aurora czyli początek żydowskiego szantażu gospodarczego. "Ustawka 447" zaczyna działać a Duda milczy! Takie apele mają ubezwłasnowolnić Polaków w tłumaczeniu ataków żydowskich na Polskę i jej interesy oraz wymóc na Polsce oddanie majątków bezspadkowych żydom z USA. Teraz będą w nas walić non-stop, po tym jak p. Duda zaczął przepraszać za wszystko i zaczęliśmy wydawać setki milionów na żydowskie muzea. A rząd milczy w sprawie ustawy 447. Czyżby już się dogadali ? Jeszcze więcej muzeów, jeszcze więcej kasy, jeszcze więcej włażenia na sucho żydom do tyłków i mamy efekty. Wydaje mi się, że gdy Sowieci dominowali nad Polską, czynili to bardziej subtelnie. Teraz Amerykanie - ci nie obcinają się, tylko z grubej rury...Niech zajmą się żydowskim antypolonizmem - jak nie to potwierdzą że są rasistami. Znamienne że wrzucili Polskę do jednego worka z państwem UPAdłym, gdzie bestialscy ludobójcy są bohaterami. Tyle jesteśmy dla nich warci i tyle warty jest "sojusz". Sprzedaliby nas przy okazji nawet za drobny interes, druga Jałta. Żydzi nie odpuszczą, jak nie dostaną tego biliona. Za chwilę zobaczymy, ile warty jest ten Tramp. Sprzedali nas Stalinowi w 43 r, teraz sprzedają żydom. Tak to jest z Jankesami. "Byznes" przede wszystkim. Ma ktoś jeszcze złudzenia po co są na terytorium polski amerykańskie bataliony i będzie, armia USA okupująca Niemcy, a przemieszczona na teren Polski na prośbę Macierewicza? a teraz Błaszczaka! Teraz, kiedy minister Błaszczak przywiezie z Waszyngtonu jeszcze więcej GI-sów, będzie komu zwalczać antysemityzm. Wojska amerykańskie będą służyć wprowadzaniu w Polsce porządków żydowskich. Taka ich rola. A od ruskich trzymają się na dystans, żeby nie oberwać. No to, żeby się ratować, pora włożyć jarmułkę i dać się obrzezać. Za II wojny i po wojnie ani Rząd ani Kościół nas nie obronili ale dopiero teraz sami nas sprzedali i wzięli "resztę" inaczej mówiąc "lejcowe"! Albo rząd i ten izraelski namiestnik zabiorą głos w sprawie i wyjaśnią Polakom dlaczego nie wspierają Polonii albo się odkrywają jako żydowscy agenci. To już chyba widać jak na dłoni. Chcą prawdy, to zacznijmy od dr Kurek i dokumentów hebrajskich jakie posiada Polska, na to niech idą pieniądze! Czaputowicz, Gowin, Gliński i zdrajcy do dymisji! Kim jest dla was Jonny Daniels i dlaczego ks Rydzyk dał się w to wmanewrować?! Najbardziej strzeżona tajemnica kretów w MSZ - Gadowski: dyplomaci obecnego MSZ, to prawie w całości ubeckie klany rodzinne nienawidzące Polski (szczególnie od 7.40 min) i ustawa 447

  https://www.youtube.com/watch?v=sFx7Lj0SSns
 • Komentarz Tygodnia: Najbardziej strzeżona tajemnica MSZ
  O MSZ, które wciąż tkwi w PRLu, o wizycie Donalda Tuska, o przegłosowaniu ustawy 447 i co ona dla nas oznacza, a także o tym, skąd pochodzą najnowsi imigranci zarobkowi w Polsce.>> https://www.youtube.com/watch?v=sFx7Lj0SSns
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 15:00:06
  https://www.google.com/search?source=hp&ei=ByHjWoqtJor4jwSBu76YCg&q=projekt+uSTAWy+o+zmianie+ustawy+o+zasadach+pobytu+wojsk+obcych+na+terytorium+Rzeczypospolitej+Polskiej+oraz+zasadach+ich+przemieszczania+si%C4%99+przez+to+terytorium&oq=projekt+uSTAWy+o+zmianie+ustawy+o+zasadach+pobytu+wojsk+obcych+na+terytorium+Rzeczypospolitej+Polskiej+oraz+zasadach+ich+przemieszczania+si%C4%99+przez+to+terytorium&gs_l=psy-ab.3..35i39k1j0j0i203k1l3j0l5.3046.38056.0.39423.17.16.0.0.0.0.943.3013.4-2j1j2.6.0....0...1c.1.64.psy-ab..11.6.3386.6..0i10i30k1j0i30k1.374.9dLj4bRkJIg
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 15:11:34
  http://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/nazwa/2157_u/$file/2157_u.pdf
  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=061B13AB5696566AC125821000389D98
 • żydostwo atakuje na poważnie.
  Coraz gorzej się dzieje z atakami na Polaków i Polskę. Żydowskie media atakują nas ze wszystkich stron. To jest bardzo poważna sytuacja. To wszystko może wymknąć się spod kontroli. Dzisiaj przeczytałem że Polacy
  w mniejszych wsiach witali Niemców z kwiatami i urządzali polowania na żydów oraz inne kalumnie (załączam linka oczywiście po angielsku). Polski rząd nabrał wody w usta jakby nic się nie działo a dzieje się niedobrze.

  https://www.thedailybeast.com/reagan-aides-new-job-downplay-polish-complicity-in-the-holocaust?source=articles&via=rss
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 15:19:08
  Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 14 grudnia 2017 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez to terytorium
  >> http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20180000035
  >> http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20180000035/U/D20180035Lj.pdf
 • Autor
  Daniels pytany w telewizji Polsat o znaczenie tego faktu wskazał, że przyjęcie ustawy świadczy o „problemie”.

  Wciąż nie wiemy jaki problem mają amerykańscy parlamentarzyści. Natomiast my, Polacy mamy tylko problem z tym że ktoś nas pomawia, a "za pomówienia idzie się do więzienia". I jak tylko Polska będzie silniejsza to powsadza tych szpeców od pomówień i wymuszeń. Aha! Za wymuszenia też się idzie do więzienia.

  A pan panie Daniels też niech tu nie bryluje, bo to się i pana tyczy. Takie wmawianie nam "problemu", tj w tym kontekście pan mówi o wymuszeniach urojonych roszczeń, a więc to przyłączanie się do pomówień.


  "Według niego, „brakuje zrozumienia co do faktów tego, co naprawdę się wydarzyło”.

  Trzeba to było od razu wytłumaczyć kongresmenom i senatorom, a nie robić z nich idiotów co to teraz mają takie pojecie o polskiej historii, że Polaków z banderowcami równają, co nie wiedzą, że nawet jakby były jakieś roszczenia to ma je pokrywać rząd amerykański bo Polska mu na to dała pół wieku temu.


  "...dodał, jest to „dodatkowa presja wywierana na Polskę” co do kwestii związanych z restytucją.

  To o to chodzi? To nie dość że Polacy narodowości Polskiej dotąd nie odzyskali swego a Żydzi pobrali jako pierwsi nawet za majątki poważnie zadłużone lub parokrotnie za to samo to teraz zamiast patrzeć za sprawiedliwością to oni znów chcą brać jako pierwsi?


  "W pewnym sensie jest to szansa, by rozpocząć rzeczywisty dialog polegający na wytłumaczeniu faktów - tego, co to oznacza tutaj w Polsce".

  Komu ten pic?
  Dialog jest jak tango - do tanga trzeba dwojga i do dialogu też.
  Nie ma najmniejszych poszlak że dzisiejsi Żydzi maja dobro wolę aby poznawać prawdę.
  Oni już sobie poukładali bajeczki na jakichś faktach wyrwanych z kontekstu zdarzeń o zupełnie innej wymowie. Wbrew prawdzie, ale obstają przy tym jak przy prawdzie.
  Daniels chce dialogować o faktach - z pewnością tendencyjnie dobranych żeby służyło ich interesom a nie historii. Zresztą fakty to jeszcze nie prawda.
  Nazwali to hagadami, jakby to było coś religijne czy umoralniające.
  Oni nawet nie chcą słyszeć o żydowskich kolaborantach z Niemcami , mordowaniu swoich ziomków, wyłapywaniu ich żeby poszli do gett i do obozów na pewną śmierć, że ta hańba obciąża zdemoralizowane, nawet zabawiające się w łódzkim gettcie, żydowskie elity.
  Jak komuś wytłumaczyć że mu chodzi tylko o wymuszenie urojonych należności, wytłumaczyć że jest zbirem?
  W dialogu, czy w braku dialogu?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY