Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
697 postów 4603 komentarze

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Co zostanie z PiS: "PO-bis", ... czy "złogi PiS"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W tym roku będzie ostre starcie między grupą reformatorów a aparatem PiS-u i albo PiS się zacznie reformować, albo grupa reformatorów zostanie zablokowana - stwierdził w rozmowie z Kulturą Liberalną Wojciech Myślecki - piszą w TVN24.pl

"Wg p. W. Myśleckiego "przyjaciela rodziny Morawieckich", czeka nas starcie "reformatorów" z "aparatem PIS", gdyż PIS się "nie reformuje". A KTO i CO zostanie pod sztandarem PIS po usunięciu z niej tych "złogów PIS"? PO-bis? Nie pozwolimy..." -  napisała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz [PiS]

Te wynurzenia współgrają jakoś z moją tezą, że 11 Listopada stracimy niepodległość.

Ale warto w tym momencie jeszcze raz przypomnieć też notkę, od której zaczynałem karierę "permanentnego rewolucjonisty", z czym kojarzą mnie sobie niektórzy, ... nawet na NEon24.pl :D

"Motyw"

- czyli odpowiedź na pytanieJ. Kaczyńskiego 

02 luty 2011

Wybory to igrzyska mające rozładować frustrację rządzonych.  Dwupartyjny system rządzenia to dwie strony tej samej monety.Praprzyczyną Katastrofy Smoleńskiej mogło być "zachwianie wartości tej monety”, a konkretnie władzy, rządzącej dotychczas Polską.

Do czasu wyboru Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta Polski, trwała w najlepsze sielanka polskiej transformacji. Postkomunistyczna “władza-suweren reformowała się” z komunistycznego "establishmentu" w kapitalistycznych przedsiębiorców. Jak ktoś ważny wtedy powiedział: - " Co nie jest zabronione, jest dozwolone".

Wybory 2005 roku przerwały tą sielankę. W 2005 roku Polacy dostrzegli co się dzieje i powiedzieli "dość". W ich świadomości dokonał się potężny "przełom myślowy". Zadecydowali inaczej niż życzyłby sobie tego "suweren" czyli ówczesna władza.

W 2005r. Polacy na swojego reprezentanta wybrali Lecha Kaczyńskiego i PiS. Naród - Polacy w 50% został “suwerenem".

Lech Kaczyński i PiS stali się "stałym i wpływowym" elementem Polskiej sceny politycznej, a co za tym idzie , systemu władzy. PiS stał się jedną ze stron monety, której emitentem został - obok “starego establishmentu” - Polski Naród . “ Stary establishment " w tym samym momencie stracił połowę swojej władzy.

Dało to początek realnej demokracji , opartej na konkurencji dwóch konkurencyjnych ośrodków decyzyjnych.

Tylko że, demokracja to utopia, to "teatr i igrzyska", mające na celu wyładowanie napięć i frustracji rządzonych. Aby “utopia demokracji” mogła istnieć wszystkie partie, na pozór konkurencyjne , muszą służyć “jednemu suwerenowi” - jednemu ośrodkowi decyzyjnemu - i tak się właśnie dzieje.

Kaczyńscy w Polsce zrobili wyłom w tej zasadzie - niedopuszczalny z punktu widzenia zasad działania “utopijnej demokracji”. Lech i Jarosław Kaczyńscy, oraz PiS , zaczęli wprowadzać inny system wartości - “inny pieniądz”. Odstępstwo od zasad "prawdziwej demokracji" w demokracji bardzo łatwo zmienić w atrapę demokracji - “demokrację utopijną”.

W polskich warunkach wystarczyłoby przejąć władzę nad "partią sukcesu" jakim stał się PiS (zaistnienie na stałe w Polskiej polityce to ogromny sukces), aby wszystko wróciło do “starego” - czyli do sytuacji sprzed wyboru L. Kaczyńskiego i PiS w wyborach 2005 r. Na przeszkodzie temu “powrotowi do starego” stali Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj mieli lecieć samolotem do Smoleńska.

Tylko przez przypadek, Jarosław Kaczyński nie znalazł się w samolocie lecącym do Smoleńska. Gdyby się znalazł, droga do “wrogiego przejęcia” PiS stałaby otworem. Otworem stałaby droga do nie ograniczonej władzy w Polsce. Gdyby przejęto PiS, w wyborach zmieniałyby się “partie rządzące” - rządziłby kontrolujący je , jeden ośrodek decyzyjny.

Jarosław Kaczyński nie może zrozumieć dlaczego wszyscy tak bardzo się interesują, kto zasiądzie w fotelu Prezesa PiS, a nikt się nie interesuje, kto będzie nowym szefem PO?

Odpowiedź: Być może powyższe tłumaczy katastrofę smoleńską i ostatnie wydarzenia i "wstrząsy” wewnątrz PiS. / w 2011 roku w PiS dochodziło do "turbulencji" /

Jeśli powyższa “teoria spiskowa” jest słuszna, to z punktu widzenia przyszłości Polski nie jest ważne, kto będzie rządził PO (nic to nie zmieni), ważne jest, kto przejmie władzę i kontrolę nad PiS.

Ten kto przejmie władze nad PiS, wcześniej czy później będzie rządził Polską. Taka jest zasada realnej demokracji. Raz wygrywa wybory i rządzi jedna partia, następny raz inna. Gdy obydwie partie kontrolowane są przez tą samą klasę rządzącą mamy do czynienia z “demokracją utopijną”. PiS i PO to dwa realnie zwalczające się środowiska - czyli przykład realnej demokracji.

>>>>  Jeśli ktoś chce sprawować nad Polską “władzę absolutną”, nie może sobie pozwolić, aby jedną z partii, w tym przypadku PiS, rządziła osoba niezależna, jaką jest Jarosław Kaczyński. Tak długo jak jedną z polskich partii rządzi osoba niezależna, tak długo w Polsce trwać będzie “demokracja realna”.  <<<< 

Podporządkowanie obydwu najważniejszych polskich partii jednemu ośrodkowi decyzyjnemu “klasie rządzącej - staremu suwerenowi” utrwali w Polsce “quasi feudalny” ustrój społeczny kształtujący się po 1989 roku. Jeśli nie stworzony zostanie “system niezależności organów władzy partyjnej” (swego rodzaju “Konstytucja Partyjna” z Sądem Najwyższym wzorowanym na Konstytucji i Suprem Court Stanów Zjednoczonych), przejęcie władzy nad obydwoma partiami przez jeden “ośrodek decyzyjny”, a co za tym idzie, stworzenie “atrapy demokracji, jest jak najbardziej realne. Polska stoi przed najważniejszym momentem w historii, od odzyskania niepodległości w 1918 r. Wybory 2011 r. zadecydują o życiu Polaków na dziesięciolecia do przodu, być może o “losie Polski”.

Co wybiorą Polacy zobaczymy jesienią. - Miejmy nadzieję, że skutki katastrofy smoleńskiej nie będą decydującym czynnikiem tego, jak wyglądać będzie Polska w XXI wieku. Zdajmy się na “zdrowy rozsądek Polaków” w momencie kryzysu. Innego wyjścia nie ma. 

/// "Motyw" napisałem 2 lutego 2011 roku /

Jak widać jest wciąż aktualne jakoś pasuje do, ... dzisiejszych wydarzeń.  

***  JAK NARAZIE ROZSĄDEK POLAKOM DO-PiS-UJE,

... nie wiadomo tylko co dalej z tą  "Dobrą Zmianą"

<>


pRezydent z PiS mają plan: sto lat po upadku idei budowy JUDEOPOLONI na terenach Rzeczypospolitej porozbiorowej, w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, stracimy niepodległość - tak widzę przyszłość analizując zmieniającą się sytuację

18.01.2018 / Jak donosi wPolityce.pl Marszałek Senatu Stanisław Karczewski po rozmowie z prezydenckim ministrem Muchą w sprawie planowanego przez Dudę referendum odniósł się też do obecnej ustawy zasadniczej, czyli planów zmiany obecnie obowiązującej polskiej Konstytucji:

Konstytucja, która ma 20 lat, została napisana przez środowiska lewicowe, wymaga zmiany. Mamy taką świadomość i się z tym zgadamy. Potrzebna jest dyskusja i na pewno taką dyskusję, debatę należy i trzeba prowadzić wokół Konstytucji (…) To proces, pewnie długi. Musimy też zmienić ustawę o referendum  —   tłumaczył marszałek Senatu.  / koniec cytatu /

<>

11 Listopada prezydent Duda chce przeprowadzić tzw. referendum konstytucyjne, czyli zadając kilka pytań, jeśli referendum będzie ważne, Duda chce uzyskać zgodę Polaków na zmianę Konstytucji, którą sam napisze.

Karczewski zdradził, że "Musimy też zmienić ustawę o referendum.", ... a to może oznaczać zmianę tego rodzaju, że obecne referenda nie mające mocy wiążącej, chce się zmienić w ten sposób, aby miały moc wiążącą

- jeśli przed "referendum Dudy" ustawa o referendum zostanie zmieniona w sposób jak wyżej, po tzw. "referendum konstytucyjnym" Dudy [wystarczy aby tylko była frekwencja ***], obecna polska Konstytucja będzie musiała zostać zmieniona, bo tak to "ustawi" planowana zmiana ustawy o referendum, o której mówi marszałek Senatu Karczewski.

*** referendum będzie miało wymaganą frekwencję, bo 11 listopada mają się też odbyć wybory samorządowe / taka przy okazji "frekwencja referendalna" stworzy wrażanie, że Polacy chcą zmiany obowiązującej Konstytucji.

Wtedy Duda, tak jak z niekonstytucyjnie napisanymi ustawą o Sądzie Najwyższym [nad którym przejmuje kontrolę] i ustawą o KRS,  sam napisze nam Konstytucję, taką jaką będzie chciał. Konstytucji, która swoimi zapisami, bez wojny,  może tak zmienić nam rzeczywistość, że w miejsce Polski jaką znamy, doprowadzi to do powstania nowotworu o nazwie POLIN.

Obecna Konstytucja, gdyby była przestrzegana, nie jest taka zła. /  Na pewno gwarantuje to co mamy, i co ważne umożliwia korektę, zawartych na szkodę Polski, niekonstytucyjnych zapisów w umowach międzynarodowych, np. w Traktacie Lizbońskim, który Tusk podpisał, bez jego przeczytania, ...

tego nie da, i nie zagwarantuje planowana nowa konstytucja, która na 100% będzie musiała być zgodna z tak zwanymi "wartościami europejskimi" - to właśnie niesie ze sobą zmiana obecnie obowiązującej polskiej Konstytucji.

W 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, sto lat po upadku idei zbudowania JUDEOPOLONI, może dojść do / cokolwiek by to nie znaczyło /, ... do ustanowienia w Polsce 'Rzeczpospolitej Przyjaciół' 

-  Analizując sytuację, tak widzę przyszłość.

Do takiej konkluzji można [a nawet trzeba] dojść, analizując rozwój wypadków i zachowanie prezydenta Dudy, biorąc pod uwagę niejasne kulisy jego wyboru na kandydata PiS na prezydenta [w tym to kto go poparł], powitanie w Polsce AJC-Amerykańskiego Kongresu Żydów z jego powitalnym "listem żelaznym" włącznie,

mając przy tym na uwadze bezprawne roszczenia organizacji izraelsko-żydowskich względem Polski, co do mienia bezpotomnie zmarłych w Holokauście przedwojennych obywateli polskich, Polaków wyznania mojżeszowego.

... oraz co najważniejsze, mając na uwadze planowaną zmianę Konstytucji,pamiętając już uchwalony niekonstytucyjny fakt, próbę prezydenta Dudy, przejęcia kontroli nad Sądem Najwyższym, co razem ze zmianą Konstytucji może doprowadzić w Polsce do dyktatury, ALE NIE DUKTATURY PiS, DYKTATURY PREZYDENCKIEJ  -  Dlatego Kaczyńskiego z całym PiS sklasyfikować należy, albo jako "pożytecznych idiotów", albo agentów wpływu obcych państw, ... Izraela i USraela / czyli interesów diaspory żydowskiej Stanów Zjednoczonych

Wydaje mi się, że jesteśmy poddawani "podwójnemu praniu mózgu".

Z jednej strony Obywatelom RP udało się obrzydzić Polakom obecną Konstytucję, co uzasadnia inicjatywę Dudy aby ją zmienić  - agentura to nie solista, to zespół, który nas kołuje - a my "gonimy własny ogon".

Jeśli się zastanowić, skoro Duda z PiS ewidentnie złamali procedury konstytucyjne [mogli to zrobić zgodnie z konstytucją] w sprawie sądów, to równie dobrze wiele umów międzynarodowych, w tym Traktat Lizboński, może być niezgodny z Konstytucją.

Zmieniając Konstytucję, jak chce Duda, pozbawimy się możliwości uznania za niezgodne z konstytucją te przepisy np. Traktatu Lizbońskiego, na podstawie których Komisja Europejska "chce nas ustawić w szeregu", a które zgodnie z obowiązującą obecnie polską Konstytucją, nie powinny nas obowiązywać.

Zmieniając Konstytucję, świadomie lub nie, Duda pozbawi nas prawa do sprawdzenia, czy poprzednie rządy sprzedały nas, tak jak wcześniej do tego doszło w Magdalence. /  Zmiana Konstytucji powinna być ostatnią rzeczą, na którą powinniśmy się zgodzić. 

-   Aby podbić państwo, nie trzeba tego robić militarnie, można tego dokonać metodami na pozór legalnymi, za pomocą podstawionych agentów wpływu. - Z takim przypadkiem, wydaje mi się, mamy aktualnie do czynienia.  -  TO TRZEBA SPRAWDZIĆ , NAD TYM TRZEBA SIĘ ZASTANAWIAĆ i NA TO SZUKAĆ DOWODÓW,... i tym trzeba się zająć. 

Tak jak z Konstytucją amerykańską  [która ma sto kilkadziesiąt lat],  tak z obecną Konstytucją polską, można się zgodzić na jakiejś jej  drobne uaktualniające poprawki, ale nie można się zgodzić na to, aby została całkowicie zmieniona na zamówienie człowieka, który nie tylko nie wie jak napisać zgodną z Konstytucją ustawę [bo to byłoby zbyt proste], który ją złamał, .... i o którym na pewno wiemy na pewno jedynie to, ze chce tą Konstytucję ułożyć pod swoją własną osobę.

-  Nie możemy się na to zgodzić, ... tym bardziej, że jest mało prawdopodobne, aby do 11 Listopada ustalono winnych zamachu w Smoleńsku.

 

Prezydent, bez względu na zajmowane stanowisko, jak każdy, też powinien podlegać prawu. Za złamanie Konstytucji  ponosi odpowiedzialność przed Trybunałem Stanu
 

KONSTYTUCJĘ

PREZYDENT MOŻE ZŁAMAĆ JUŻ W KWIETNIU

 

Zgodnie z USTAWĄ z dnia 08.12.2017 r. o Sądzie Najwyższym Dz.U. 2018 poz. 5

Art. 4. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, po zasięgnięciu opinii Kolegium Sądu Najwyższego, określi,  w drodze rozporządzenia, regulamin Sądu Najwyższego, w którym ustali liczbę stanowisk sędziego Sądu Najwyższego nie mniejszą niż 120, w tym ich liczbę w poszczególnych izbach, wewnętrzną organizację Sądu Najwyższego, zasady wewnętrznego postępowania oraz szczegółowy zakres i sposób wykonywania czynności przez asystentów sędziego, biorąc pod uwagę konieczność zapewnienia sprawnego funkcjonowania Sądu Najwyższego, jego izb i organów, specyfikę postępowań prowadzonych przed Sądem Najwyższym, w tym postępowań dyscyplinarnych, oraz liczbę i rodzaj rozpoznawanych spraw.

 

Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja RP z dnia 02.04.1997 r. Rozdział IX

Stany Nadzwyczajne  / Art. 234. Rozporządzenia z mocą ustawy

 

1. Jeżeli w czasie stanu wojennego Sejm nie może zebrać się na posiedzenie, Prezydent Rzeczypospolitej na wniosek Rady Ministrów wydaje rozporządzenia z mocą ustawy w zakresie i w granicach określonych w art. 228 stany nadzwyczajne ust. 3-5. Rozporządzenia te podlegają zatwierdzeniu przez Sejm na najbliższym posiedzeniu. / koniec cytatu /

 

 Konstytucja nie przewiduje innych, niż wydawane w stanie wojennym, 

"rozporządzeń z mocą ustawy".

Zgodnie z Art.173 Konstytucji: "Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz."

Zgodnie z Art.178.1 Konstytucji: "Sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli, i podlegają tylko konstytucji i ustawom".

ROZPORZĄDZENIA MINISTRÓW, MARSZAŁKA SEJMU, SENATU, A NAWET PREZYDENTA, nie mogą rozporządzać sądami. -  Aby jakiekolwiek rozporządzenia mogły kontrolować sądy, muszą one stanowić integralną część ustawy / BYĆ ZAPISANE WEWNĄTRZ USTAWY /  uchwalonej przez Sejm.

 

A NIE BYĆ DYKTOWANE PRZEZ OSOBY POSTRONNE",

... W TYM PRZYPADKU PREZYDENTA

Pozaustawowa kontrola sądów, poprzez rozporządzenia i regulaminy nie będące częścią ustawy, są niezgodne z Konstytucją, bo sądy podlegają tylko i wyłącznie Konstytucji i ustawom,

>> czyli dokumentom [PRAWU UCHWALANEMU PRZEZ SEJM], a nie ludziom [czyli partyjnym posłom, prezydentowi, itp.].

Powyższe ma znaczenie, bo przyznanie sobie prawa kontroli nad Sądami przez władzę wykonawczą jakim jest Prezydent, de facto ustanawia dyktaturę prezydencką, ... a tak naprawdę, nie wiemy kim ten prezydent jest.

Konstytucja jasno precyzuje, które rozporządzenia i w jakich okolicznościach wydane, mają w Polsce  moc ustawy.  Jedyne rozporządzenia z mocą ustawy, to rozporządzenia Prezydenta Rzeczypospolitej, wydane na wniosek Rady Ministrów, ... w czasie stanu wojennego. Rozporządzenia te podlegają zatwierdzeniu na najbliższym posiedzeniu Sejmu.

Już 2 kwietnia prezydent zgodnie z uchwaloną ustawą o SN, ale niezgodnie z Konstytucją może wydawać SN rozporządzenia, czym , nawet bez potrzeby badania przez [ponoć PiS-owski] Trybunał Konstytucyjny, złamie przepisy Konstytucji, ... a więc "kontrakt" na podstawie którego Polacy zgodzili się powierzyć zwycięskim partiom administrowanie Polską.  /  Administrowanie nie władzę.

Władza w Polsce zgodnie z Konstytucją należy do Narodu.  -   Powinniśmy o tym bardzo ważnym szczególe pamiętać. 

2 kwietnia, 3 miesiące po "vacatio legis" Prezydent Andrzej Duda, zgodnie z ustawą o Sądzie Najwyższym, ale wbrew Konstytucji, może zacząć [ale nie musi] wydawać rozporządzenia Sądowi Najwyższemu.

Jeśli to zrobi spełni warunki do postawienia go przed Trybunałem Stanu, ... i kto wie, może naszym zadaniem będzie kiedyś go tam doprowadzić :D

Podstawowymi karami, jakie może zasądzić Trybunał Stanu, są:

- utrata czynnego i biernego prawa wyborczego (nie można ani głosować, ani być wybranym w wyborach),

- utrata odznaczeń państwowych (wszystkich lub jakiejś części),

- zakaz zajmowania kierowniczych stanowisk lub pełnienia funkcji związanych ze szczególną odpowiedzialnością w organach państwowych i organizacjach społecznych,

- pozbawienia mandatu poselskiego (od 2 do 10 lat),

- utraty zajmowanego stanowiska, z którego pełnieniem związana jest odpowiedzialność przed Trybunałem Stanu.  

 

 

KOMENTARZE

 • Pawłowicz: nie pozwolimy, by pod sztandarem PiS zostało PO-bis
  - W tym roku będzie ostre starcie między grupą reformatorów a aparatem PiS-u i albo PiS się zacznie reformować, albo grupa reformatorów zostanie zablokowana - stwierdził w rozmowie z Kulturą Liberalną Wojciech Myślecki, były opozycjonista, członek Solidarności Walczącej. Jego słowa skomentowała w poniedziałek posłanka PiS Krystyna Pawłowicz.

  >> https://www.tvn24.pl/wojciech-myslecki-o-mateuszu-morawieckim-kultura-liberalna,824998,s.html#

  "Wg p.W.Myśleckiego,"przyjaciela rodziny Morawieckich", czeka nas starcie "reformatorów" z "aparatem PIS", gdyż PIS się "nie reformuje". A KTO i CO zostanie pod sztandarem PIS po usunięciu z niej tych "złogów PIS"? PO-bis? Nie pozwolimy..." - napisała na Twitterze posłanka.
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 19:59:45
  Przyjacielu , tak sobie przemyślałem El Comandante stary i słabego zdrowia , jak zejdzie to rozdziobią nas Kruki i Wrony . Co ma być to będzie .Salut Amigo .
 • @Repsol 23:55:03
  Tak pewnie będzie, dlatego "na gwałt" trzeba organizować "pospolite ruszenie". / Ich może powstrzymać tylko presja. Dlatego tak walczyli i walczą z Marszem Niepodległości.
 • Pic i fotomontaż !
  Bracia Słowianie ! całe te gadanie o nowej konstytucji to jeden wielki pic pic żydowski !
  bo i tak Timermans czy jaki inny Guj zablokuje nam Konstytucje !!

  Polska po Traktacie Lizbońskim jest tylko żydowską KOLONIĄ i wszelkie ruchy Polaków są z miejsca uwalane przez okupantów żydowskich z UE

  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN Lach . Polska Krajem NEUTRALNYM !
 • PIS to ostatnia reduta obronna globalnego żydostwa w Polsce.
  Inne pozycje się już wypaliły mimo wielokrotnego przepoczwarzania się.
  Liberałowie niezależnie od nazwy jaką przybiorą już są w Polsce skończeni na długie lata. Polacy ich szczerze nienawidzą.
  Nowe partyjki organizowane na miejsce upadającego skompromitowanego PO nie wnoszą nic nowego i są olewane przez Naród Polski.

  Pozostał tylko PIS który kompromituje się na potęgę swoim "antykomunizmem" czyli gloryfikacją bandytów przeklętych, prześladowaniem mundurowych emerytów, niszczeniem pomników, skrajnym zakłamywaniem historii ..i wasalizmem wobec KK w wersji Rydzyka... do tego polityka zagraniczna wspierająca bezwarunkowo globalnych bandytów.

  Naród już rzyga PISem... mimo pewnych racjonalnych posunięć w sferze socjalnej i podatkowej.

  Ogólnie naród już rzyga solidaruchami...
  W następnych wyborach gdyby były uczciwe (ale nie będą) to każdy solidaruch byłby automatycznie dyskwalifikowany przez wyborców...bo solidaruch.
  Szanse by mieli wyłącznie nowi kandydaci o zrównoważonych poglądach
  (państwo świeckie, gospodarka propolska, neutralna i przyjazna polityka zagraniczna... żadnego szczekania na rozkaz z zagranicy jak dzisiaj)

  No ale wiemy że wybory będą takie jak zawsze...
  Niewygodni nie dostaną się do mediów a koszernych koszerne media będą lansować w dzień i w nocy. Do tego liczne kruczki z niedopuszczanie do kandydowania, propaganda oszczerstw w koszernych mediach, Olejnik wykonująca publiczne egzekucje na zaproszonych "gościach"...
  no i sztuczki z liczeniem głosów (pół Izraela uprawnione do głosowania), robienie głosów nieważnych...

  Trzeba zmienić ordynację wyborczą.
  .
 • PYTAM !!!!! Gdzie jest Kukiz lider partii Kukiz 15 ?
  Słowianie ! tyle rzeczy dzieje się w Polsce a Kukiza NIE MA !??? gdzie jest ? czyżby czekał na instrukcję ?


  Słowianie ! żydowskie partie się kompromitują w Polsce a Kukiz 15 praktycznie nie istnieje !!!! czyżby nie chcieli być zdecydowanie większą partią w Polsce ?

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Oscar 10:31:35
  Nie będę komentował większości bzdur w tym wpisie, tylko zapytam:"dlaczego ten naród, co podobno"rzyga Pisem" daje tej partii prawie 50 % poparcia a niedługo będzie pewnie 60%???
 • autor
  Nie da się skometować większości bzdur "czarnowidza"i zanim coś napiszesz, to sprawdż prawo!!! Konstytucję może napisać tylko Komisja Konstytucyjna ,powołana przez Sejm!!! Napisz, co łykasz, bo inni też by chcieli pofantazjować!!!
 • @zibi 18:03:05
  Warto pamiętać, że od 89 roku wszystkie władze, oprócz krótkich rządów PIS były "brzydką panną bez posagu ". Więc obecna ekipa w niecałe 3 lata i tak zrobiła dużo dla podmiotowości Polski.
  Potrzebne są kolejne kadencje.
 • @zibi 18:03:05
  Sondaże Solidaruchów hehehe to stara koszerna sztuczka .
  Opinie społeczności międzynarodowej, rankingi różnych koszernych instytutów" , opinie "światowych mediów", rankingi na zamówienie...
  i "prawda" na zamówienie ...

  Jak się robi rankingi na zamówienie ... trzeba zapłacić i... dostaje się wynik dający zadowolenie.. tak działa "koszerny" świat. "koszerna "demokracja".
  Inna opcja to robienie rankingów między swoimi.. zawsze jest dobry wynik.

  W Polsce ponad połowa obywateli nie ma swojej reprezentacji politycznej. Dowodem tego jest skrajnie niska frekwencja i tak zawyżana przez głosy koszernej zagranicy która może sobie nadrukować "Polskich" paszportów ile zechce. Jak będzie trzeba to połowa Izraela okaże się paszportowymi "Polakami".

  Brak reprezentacji politycznej jest wymuszany przez rządzącą dyktaturę solidaruchów poprzez nagonki na niezależnych od koszernych kandydatów, nagonki na ich partie, gigantyczne. totalitarne urabianie Polaków na modlę PISu.... do wyrzygania..
  W Polsce jest jedna zdecydowana większość.. jest to milcząca większość , milcząca bo odebrano jej głos.

  Dowodem jest to co pisze się w internecie... tu ta milcząca większość ma głos (jeszcze).

  Sam możesz sobie ocenić jaka to większość po liczbie i jakości wpisów.
  PISu jest góra 15%, PO prawie nie występuje .. reszta to ta zakneblowana w polityce większość.

  Frekwencja wyborcza potwierdza podane proporcje.
 • @Oscar 18:50:56
  Jak zawsze prawda leży pośrodku. Sondaż ma wyniki równie obiektywne jak przed ostatnimi wyborami. Ale prawdą obiektywną jest spadek wyników PiS i głębokie rozczarowanie postępowaniem Rządu. Możecie mówić, że to wyłącznie trolle, agentura TVN, wrogowie, pedały i cykliści. Przy takim podejściu możecie dalej nie czytać. Bo ja uważam, że dzieje się źle. Duda w spółce z Morawieckim grają na osłabienie PiS, bo słaby Kaczyński będzie musiał poprzeć drugą kadencję Dudy. Problemy zaczęły się od wet Prezydenta w sprawie SN. Zaś od zmiany premiera ruszyło w dół po równi pochyłej. Poprzedni minister spraw zagranicznych nie był orłem, ale obecny to już porażka. Kolejnym bardzo złym ministrem jest Gliński. Morawiecki jest równie gładki i wręcz śliski jak Duda. Do tej pary dodajmy kreta peowskiego Gowina i mamy nowy/stary zespolik z UW. Tylko żyda Lewartowa alias Geremka brakuje. Totalna kapitulacja przed Izraelem, niczym nie uzasadniona uległość wobec Brukseli i Ukrainy w połączeniu z kilkoma głupimi ustawami oraz nagrodami spowodowały delikatnie mówiąc rozczarowanie. A to co się dzieje w terenie to piękna kontynuacja 8 lat PO/PSL. Działacze PiS niestety wskoczyli w buty i ciepłe stołeczki PO poprzednikach. Środowiska Narodowe właściwie już postawiły na PiS krzyżyk i to jest 5-10% wyborców twardego elektoratu których PiS już nie ma. Myśliwi i rodziny to 0,5 miliona wyborców. Jakiś procent z nich głosowało na PiS, ale to się nie powtórzy. Analogicznie jest z futrzarzami hodowcami norek, lisów. Odliczmy głosy frankowiczów. Rozczarowani drobni przedsiębiorcy i handlowcy(składka ZUS+podatek od wielkich sklepów wielkopowierzchniowych) to następne procenty spadku. Czy to już koniec? Chyba nie. Czy jest coś głupszego niż ruszanie dziś problemu aborcji? Moim zdaniem nie choć sam jestem jej przeciwnikiem, to temat zastępczy. Ale fanatyk nie myśli tylko działa. Niestety wierzę w kreatywność i pomysłowość ludzi Kaczyńskiego w autodestrukcji. Miałem dwa lata temu nadzieję na lepszą Polskę dla moich dzieci i wnucząt.
 • @Oscar 10:31:35
  Może i ten sondaż został zmanipulowany, ale ja sam i osoby z mojego otoczenia czujemy się rozczarowane PiS. Nie jestem tzw. Frankowiczem, nie płaczę. Jednak był to wielki przekręt na Polakach. Banki stosując niedozwolone klauzule okradły miliony polskich obywateli. PiS miał pomóc oszukanym ludziom, tak jak to zrobiły inne zagraniczne rządy. Jednak wypięli się na okradzionych współobywateli i stanęli po stronie banków, które przecież i zyski i podatki wyciągają po za granicę Polski. Ponadto pozwolili lobby bankowemu na szkalowanie Frankowiczów, robienie z nas cwaniaków, prawie naciągaczy i niemal złodziei, innym razem idiotów i kretynów. Podzielili społeczeństwo wmawiając, nie wiem dlaczego, że to podatnicy poniosą koszty odwalutowania kredytów. Dlaczego nie banki? Wielka zagadka. Jeżeli zachodnie banki są dla nich ważniejsze od obywateli, to niech banki na nich głosują. I niech nikt mi nie zarzuca braku patriotyzmu. To PiS się nim wykazał, pozwalając aby miliardy ukradzione Polakom wypływały z naszego kraju za granicę. Sprzedano nam w wyborach produkt marketingowy o nazwie PAD i M.M. Produkt o krótkiej trwałości. W tym produkcie funkcja polityka zagraniczna i historyczna nie działa, popsuła się zupełnie. Nie wstaliśmy z kolan lecz nastąpiła zmiana przed kim klęczymy. Wczoraj Morawiecki mówił, że skończyły się dobre czasy dla robotników, przestawiają wajchę w stronę pracodawców. Padło nawet, że będziemy uczyć polskiego imigrantów z Afryki bo w Polsce brakuje rąk do pracy. Po co przyzwoicie płacić Polakom, aby nie musieli wciąż wyjeżdżać za granicę, skoro można ściągnąć Ukraińców i Afrykanów (muzułmanów?) Tylko czy za parę lat to będzie jeszcze Polska? Mam wrażenie, że Morawiecki myśli o Polsce jak o korporacji a o ludziach jak o sile roboczej i nie ważne skąd ta siła pochodzi, byle była tania i służyła elitom.
 • @Oscar 10:31:35
  [W czerwcu może dojść do wizyty polskiego rządu w Izraelu. Polska strona chce zorganizować polsko-izraelskie forum gospodarcze]...Tylko po co ? Im więcej umizgują się do żydów, tym dostają większe baty. Im bardziej na nas plują, tym bardziej wchodzimy w dupę? Polskojęzyczni zarządcy kolonii Polin jadą do imperialnego Izraela. Koniecznie podpiszcie umowę na transfer technologii najprężniej rozwijanej gałęzi gospodarki Izraela czyli przemysłu holokaust/holokit. To już jest obstrukcja PiS i wypowiedzenie nam Polakom wojny przez PiS. To będzie gwóźdź do trumny PiS! Po tej wizycie upadną i już się nie podniosą. Zaraz w sondażach będzie dwójeczka z przodu i wszyscy będą utyskiwać na metodologie badań. A wystarczy wyprostować kark i z dystansu ocenić koszerną i absurdalną politykę białej flagi. PiS straciło nie przez premie tylko przez kicanie i płaszczenie się przed żydami. Jeszcze w czerwcu jak wyruszą do Izraela to im notowania spadną do 25% realnie. Mój głos też stracą tylko na kogo zagłosować niestety. To kolejny gest wazeliniarstwa, który obniży słupki poparcia PiS. Wstyd i hańba. Czyli 38-milionowy kraj płaszczy się przed 8-milionowym skrawkiem pustyni. Prawo i sprawiedliwość po prostu chce pięknie przegrać następne wybory! Po tym seansie nienawiści żydów do nas, jaki obserwujemy od kilku miesięcy wizyta w Izraelu to kolejny zjazd w sondażach i najprostsza droga do przegranej. Nie ma co się dziwić wszak o nowym premierze w Haaretzie pisali, że to nasz człowiek z naszymi korzeniami. Jeszcze uszyjcie premierowi jarmułkę i dajcie czek z kwotą, której się domagają za całe zło, które ich spotkało z rąk Polaków ...Polski już nie ma, jest tylko godło i chorągiewka. Wizyta wyjdzie tanio bo większość tych pajaców będzie mieszkała u rodziny w Tel Aviwie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY