Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
716 postów 4691 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

@ Rosja boi się wybuchu wojny? /

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wciąż aktualne pytanie z 26.08.2016 roku: Czyżby śp.Prezydent "poleciał do nieba" amerykańską rakietą? / Mocny pretekst USA do wybuchu III wojny światowej:

// Świetny pretekst do wybuchu III wojny światowej? Operacja fałszywej flagi, by ten pretekst mieć? Nie wiem, nie chcę dokładać następnych kontrowersji, a tym bardziej siać teorii spiskowych. W każdym razie amerykańskie kontrowersyjne zaangażowanie w katastrofę w Smoleńsku też jakaś podkomisja powinna zbadać.. //  >> //talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/142635,rosja-boi-sie-wybuchu-wojny

<>

O pretekście pisałem w "ANEKSIE" na końcu tego dokumentu

ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA W SPRAWIE SFAŁSZOWANIA WYBORÓW PREZYDENTA 2010    

>>    https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

** Gdyby najpierw wyjaśniono i ustalono oficjalnie, że Wybory Prezydenta 2010 będące skutkiem zamachu, nazywanego "Katastrofą Smoleńską", ZOSTAŁY [LUB NIE ZOSTAŁY] SFAŁSZOWANE, społeczny podgląd na sprawę wydarzeń z 2010 roku byłby całkowicie inny. / Powyższego z przyczyn politycznych nie wyjaśniono, a ukrywanie faktów o sfałszowaniu Wyborów 2010  już skutkują, i dalej będzie skutkować walką o ukrycie tego faktu, i faktów o Smoleńsku.

- OD WYJAŚNIENIA TEGO PROBLEMU NIE UCIEKNIEMY, ... NIGDY!

Wieczór Ruchu Kontroli Wyborów

>> //ziut.neon24.pl/post/141968,wieczor-ruchu-kontroli-wyborow-klub-ronina

Hanna Dobrowolska od 2:09: Uważamy, że już wybory 2010 roku i wyniki Wyborów Prezydenckich, które się wówczas odbyły, były co najmniej wątpliwe jeśli chodzi o ich prawdziwość. I od 2011 roku rozpoczęliśmy akcję "Uczciwe Wybory".

od 18:45  >> Pamiętamy takie wyniki wyborów - przypominam, to był 2010 rok - kiedy zabrakło opublikowania wyniku wyborów z Warszawy, czekano na to do rana, i te wyniki zmieniły zasadniczo wynik wyborów prezydenckich. Wówczas pokonany został Jarosław Kaczyński, a wygrał Bronisław Komorowski. To było właśnie wówczas. To były te wyniki, z Warszawy, które nie spływały do ostatniej chwili.

 

od 19:15 >>  https://youtu.be/HkFEpaY8KrE

 

Ja podałam  przykład ten, gdzie one się właśnie tak znacząco zmieniły. Wskazywaliśmy wówczas, że  musiało by dojść do głosowania w 100%-tach na Bronisława Komorowskiego, żeby ta różnica wyborcza zaowocowała taką zmianą radykalną wyników. Nikt nie zwracał wówczas uwagi na te sygnały.

 <>

Niżej wciąż aktualne pytanie z 26.08.2016 roku:

Czyżby śp.Prezydent "poleciał do nieba" amerykańską rakietą?

"TELEWIZJA NARODOWA"

... i "hangar Sendeckiego"  >>  https://www.youtube.com/watch?v=x5xyqIP8yJI

PONIŻEJ CIĄG DALSZY WCZEŚNIEJSZEJ HISTORII

HISTORIA "HANGAR SENDECKIEGO", KTÓREGO NIE MA

Tu można sobie obejrzeć >>>  LINK w KOMENTARZACH

Na zdjęciach wyżej widzimy "mityczny hangar Sendeckiego", ... i fragment warszawskiej drogi Prezydenta do smoleńska. / Historia naprawdę przedziwna. 30 kwietnia, a więc 3 tygodnie po zamachu podjęto decyzję o wyburzeniu, wcześniej podobno wyremontowanego. Piszę podobno, bo w nocy "zrobiłem inspekcję" (zdjęć) hangaru, i żadnego remontu tam nie widzę, tak, jakby go wcale nie było.  /  Zdjęcia z wyburzenia >>> //www.4bau.pl/pl/mrealizacje_szczegoly.aspx?menu_id=100&str=5&id=68

"NIEPOPRAWNI: STAŁ SOBIE HANGAR"

Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania „Remont budynku hangaru nr 21 przy ul. Żwirki i Wigury 1 C w Warszawie".

Dlaczego świeżo wyremontowany za setki tysięcy złotych hangar został wyburzony za kolejne setki tysięcy złotych?

Zamawiającym rozbiórkę hangaru nr 21 w kompleksie wojskowym lotniska Okęcie była instytucja podległa MON - Stołeczny Zarząd Insfrastruktury.

Data publikacji ogłoszenia przetargu to 30.04.2010 roku, niecałe trzy tygodnie po tragedii smoleńskiej. Do 25 maja 2010 roku był czas na składanie ofert, a termin ukończenia rozbiórki hangaru kończył się w grudniu tego samego roku.

Kolejny zaskakujący fakt znajdziemy w artykule w "Rzeczpospolitej" z 31.marca 2010 roku. - Mężczyzna to Janusz Z., inspektor Stołecznego Zarządu Infrastruktury (instytucja zajmująca się inwestycjami w armii). Przed chwilą wziął blisko 40 tys. zł od jednego z warszawskich biznesmenów. To druga rata łapówki za odbiór inwestycji – wyremontowanego hangaru na wojskowym Okęciu.  Według biznesmena bez tego dopełnienie formalności było po prostu niemożliwe. Potem przyzna śledczym, że chcąc funkcjonować w układzie, musiał płacić. Sprzedał mieszkanie, zastawił samochód. Wreszcie nie wytrzymał. Nagrał inspektora ukrytą kamerą i poszedł do prokuratury. Janusz Z. siedzi już w areszcie. Jest jednak zaledwie elementem większej układanki.  - 

Z tekstu wynika, że Inspektor Stołecznego Zarządu Infrastruktury wziął łapówkę za odbiór inwestycji - wyremontowanego hangaru na wojskowym Okęciu. / koniec cytatu / Źródło: //niepoprawni.pl/blog/2658/byl-sobie-hangar-tajemnicze-okecie-2010

 <>

Jak pisałem wcześniej, "dzisiaj w nocy" zrobiłem inspekcję (zdjęć) hangaru, i żadnego remontu tam nie widzę, tak, jakby go wcale nie było.Zastanawiając się nad tym,zastanawiam się, co się stało z Inspektorem Stołecznego Zarządu Infrastruktury, który miał podobno wziąć łapówkę za odbiór inwestycji, której być może wcale nie było?

Być może "chłopina" siedzi gdzieś w więzieniu, nie za to, że wziął, tylko za to, że tej łapówki wziąć nie chciał? - Następna sprawa do zbadania dla TELEWIZJI NARODOWEJ, ... panie Eugeniuszu Sendecki?- W Polsce wszystko jest możliwe!

12.12.2012 /  Niezalezna.pl: Dowództwo Sił Powietrznych potwierdza, że system kontroli dostępu (SKD) 9 i 10 kwietnia nie działał.

- W 1. Bazie Lotniczej oraz 36. SPLT były prowadzone bieżące prace konserwacyjne związane z wymianą wyeksploatowanego kontrolera sieciowego na nowy. Odbywały się w weekend, gdyż wtedy system przepustowy jest znacznie mniej obciążony niż w dni powszednie. Prace rozpoczęto 9 kwietnia w godzinach popołudniowych, około godz. 16.

SKD został wyłączony i nie był prowadzony zapis w elektronicznym rejestrze wejścia/wyjścia na teren ochranianego obiektu – tłumaczy w rozmowie z gazetą ppłk Artur Goławski, rzecznik prasowy DSP.

W ocenie pilotów, z którymi rozmawiał “Nasz Dziennik”, nieaktywny system stwarzał duże ryzyko sytuacji, w której na teren jednostki mogła wejść osoba nieuprawniona, posługując się choćby cudzą przepustką. / koniec cytatu / 

- Jak więc widzimy, red. Eugeniusz Sendecki, ze swoim YouTube, ... i Andrzejem Hadaczem, "trafili w sedno".  -  9 i 10 kwietnia, a więc przed, i w trakcie wylotu Prezydenta do Smoleńska, na lotnisku mogło się dziać coś niepokojącego. / Dojazd do "Okęcia Rządowego" też jest na uboczu. - dziwne aby, że nikt nic nie widział, na przykład z tego nieodległego bloku, oddalonego od "strefy rządowej" o tylko  (1 na zdj. wyżej) 363 m, lub z "Hotelu Ramada", ... znajdującego się kolejne 221 m dalej.  -To nie jest daleko!

Być może to jest odpowiedzią?

Petraeus był wówczas wysokiej rangi dowódcą w armii USA. Zajmował kilka ważnych funkcji – głównodowodzący oddziałami USA w Iraku czy Afganistanie. Wkrótce (czerwiec 2011) miał zostać szefem CIA. Co to może oznaczać.  /... /  Czy ta operacja wiązała się ze sprawą Smoleńska? Czy też przeoczyli oni to zagrożenie? Tutaj nie ma dobrej odpowiedzi.

Ale ta druga ewentualność, że to przeoczyli, że tego nie wiedzieli iż takie zagrożenie było – nie wygląda prawdopodobnie. Dlaczego? – ponieważ jest sprawa meldunku wywiadowczego. O którym to meldunku wdowa po gen. Błasiku – Pani Ewa Błasik mówiła, że mąż wiedział o nim  co najmniej tydzień przed 10 kwietnia.

Co więcej – meldunek ten został 9 kwietnia w godzinach późnowieczornych upubliczniony – co było swojego rodzaju ewenementem, ponieważ służby wywiadu nie mają zwyczaju takich informacji publikować przed faktem. To się nigdy w przeszłości nie zdarzyło.

W takiej sytuacji pogląd, że wizyta Petraeusa nie miała związku z wylotem naszej delegacji do Smoleńska nie ma dużego prawdopodobieństwa. Przebywał przecież kilka dni u nas, prawie dokładnie w okresie najgorętszych przygotowań do wylotu delegacji,  mając wiedzę, że istnieje bardzo prawdopodobne dla niej zagrożenie.  >>>  //jerzy.korytko.salon24.pl/716175,kwiecien-2010-tajemnicza-wizyta-gen-petraeusa-w-polsce

Jeśli te dwie rzeczy miały, to jaki mają ze sobą związek? / Czy taki?

Jeśli te wszystkie rzeczy złożymy "do kupy", to mamy dziwną wizytę Petraeus'a między 6-8 kwietnia (niektórzy mówią też o 9-tym), polskiego prezydenckiego tupolewa TU-154, na który 9 kwietnia wniesiono "wyposażenie lotniskowo-hangarowe". - Do tego hangar który nie wiadomo dlaczego bardzo szybko zburzono, oraz najprawdopodobniej PATRIOT-y  z pociskami, z "90 kilogramową głowicą kruszącą",  ważącymi tyle co "apteczka techniczna" wniesiona na pokład tupolewa z hangaru.

"W polityce nic nie dzieje się przez przypadek, jeśli coś na to wygląda, to znaczy, że tak to zostało zaplanowane":

To zagęszczenie "przypadków", zbiegów okoliczności, i "czaso-przestrzeni", nie wydaje się być przypadkowe. - W związku z tym powstaje bardzo trudne, a zarazem bardzo ważne (najważniejsze) pytanie:

Czy 9-10 kwietnia, w Warszawie na lotnisku Okęcie, na pokład prezydenckiego samolotu tupolew TU-154M, którym 10 kwietnia 2010 r., do Katynia, udał się  Prezydent Polski śp. prof. Lech Kaczyński wraz z żoną i 94-ma innymi osobami, wniesiono amerykański pocisk do wyrzutni PATRIOT, który mogł przylecieć do Polski z USA, wraz z gen. Petraeus'em, aby następnie zdalnie wybuchnąć w pobliżu lotniska w Smoleńsku w Rosji, dokonując za pomocą "90 kilogramowej głowicy kruszącej", skruszenia polskiego tupolewa na dziesiątki tysięcy kawałków?

To bardzo ciekawe pytanie, nieprawda? / Na dokładkę ma uzasadnione podstawy w bardzo dziwnych "zbiegach okoliczności".     Całość /Źródło: Ziut.Neon24.pl >>  //ziut.neon24.pl/post/133453,czyzby-sp-prezydent-polecial-do-nieba-amerykanska-rakieta

<>

Z(u)mowa zawarta na tą okoliczność między Polską a USA:

>>  //ww2.senat.pl/k7/dok/sejm/049/2677.pdf

 

 

 

Do analizy i budowy notki wykorzystano między innymi:

>  //ww2.senat.pl/k7/dok/sejm/049/2677.pdf
//www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/183961,Pierwsza-bateria-rakiet-Patriot-w-polowie-kwietnia
>  
//jerzy.korytko.salon24.pl/716175,kwiecien-2010-tajemnicza-wizyta-gen-petraeusa-w-polsce
//archiwalny.mon.gov.pl/pl/artykul/8988
//www.spacedaily.com/reports/Poland_approves_revised_US_missile_shield_agreement_999.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/MIM-104_Patriot
//wiadomosci.onet.pl/kraj/wazna-wojskowa-wizyta-w-polsce-ostrzezenie-generala/8bg64

KOMENTARZE

 • 26.08.2016 16:40 Czyżby śp.Prezydent "poleciał do nieba" amerykańską rakietą?
  Odkryty Hangar Sendeckiego, i prezydencka droga do "nieba"? - Hada(ś), Eugeniusz Sendecki, i TELEWIZJA NARODOWA >> https://www.youtube.com/watch?v=x5xyqIP8yJI

  W Polsce wszystko jest możliwe! / Całość w "historycznej" notce z 2016 roku >> http://ziut.neon24.pl/post/133453,czyzby-sp-prezydent-polecial-do-nieba-amerykanska-rakieta
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 21:57:03
  "WOJNA IRAN IZRAEL" PUTIN SPACYFIKOWAŁ NETANIACHU i upokorzył :-)

  https://www.youtube.com/watch?v=Bn6mqnRoJTA

  Ps..Najlepszy news od tygodni. Wreszcie dobrano się do bezkarnej dupy chazarów!! Putin rozdaje karty na bliskim wschodzie i nikt mu nie podskoczy. Putin jak widać najlepszy strateg na świecie ! Brawa dla Putina i Rosji, a żydowskie karaluchy sraczki dostają. I bardzo dobrze. Ratlerek żydowski sprowadzony do parteru. Putin zrobi porządek z tym żydowskim robactwem. Trzymamy kciuki za Rosję w tym konflikcie, wreszcie znalazł się ktoś kto uderzył pięścią w stół i powiedział STOP izraelskiemu bezprawiu na Bliskim Wschodzie. Pozostaje nam mieć nadzieję, że Iran zmiecie Izrael z powierzchni ziemi szybko i dokładnie, bo inaczej będziemy mieć tutaj kilka milionów "biednych uchodźców" żydowskich. A chyba wszyscy wiemy co to za dzicz. MOCNE UDERZENIE W IZRAEL 500 milionów $ straty.

  https://www.youtube.com/watch?v=Kr3CwTqqXO4
 • Chyba jdnak naciągana chipoteza.
  Po co umieszczać w samolocie rakietę Patriot ?
  Przecież jej części by zostały znalezione i stanowiły dowód w sprawie .
  i ten generał amerykański wiozący rakietę ?
  Przecież łatwiej by było użyć ładunku wybuchowego odpalanego zdalnie
  np z płyty lotniska w Smoleńsku.
  Ale i wtedy by się znalazły ślady takiego działania.

  Wg tanich kryminałów motywy wskazują sprawców.
  W małych sprawach tak bywa ale w wielkiej politycy o wielu dnach jest inaczej. Motywy mają wiele poziomów i nie wszystkie poziomy są widoczne na powierzchni "dywana".

  Katastrofa wyglądała jakby chodziło o likwidację siły, kadr PISu.
  Wielka wojna PISu z PO i ich zagranicznymi sponsorami, np z USA, taką motywację uzasadnia. Wojna PISu z Rosją też taką motywację uzasadnia.
  Motywacja to jednak nie dowód. Nie można oskarżać nikogo komu się dane przestępstwo opłaciło (tu politycznie).
  Potrzebne dowody a dowodów nie ma.
  Są natomiast dowody na katastrofę lotniczą (próba lądowanie we mgle).

  I taka wersja obowiązuje.
 • @Oscar 12:15:02
  sorry za "chipoteza" miało być hipoteza.
 • @Oscar 12:15:02
  // Motywacja to jednak nie dowód. Nie można oskarżać nikogo komu się dane przestępstwo opłaciło (tu politycznie). Potrzebne dowody a dowodów nie ma. //

  - Al Capone skazany został za przestępstwa podatkowe, choć wiadomo, kim był. / Tak samo mo być ze Smoleńskiem. Za za zamach w Smoleńsku nikt może nie być skazany, ... ale na sfałszowanie Wyborów Prezydenta 2010 dowody są, lub mogą się znaleźć. Dlatego trzeba to sprawdzić.

  ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA W SPRAWIE SFAŁSZOWANIA WYBORÓW PREZYDENTA 2010

  >> https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

  ** Gdyby najpierw wyjaśniono i ustalono oficjalnie, że Wybory Prezydenta 2010 będące skutkiem zamachu, nazywanego "Katastrofą Smoleńską", ZOSTAŁY [LUB NIE ZOSTAŁY] SFAŁSZOWANE, społeczny podgląd na sprawę wydarzeń z 2010 roku byłby całkowicie inny. / Powyższego z przyczyn politycznych nie wyjaśniono, a ukrywanie faktów o sfałszowaniu Wyborów 2010 już skutkują, i dalej będzie skutkować walką o ukrycie tego faktu, i faktów o Smoleńsku.

  - OD WYJAŚNIENIA TEGO PROBLEMU NIE UCIEKNIEMY, ... NIGDY!

  Wieczór Ruchu Kontroli Wyborów >> http://ziut.neon24.pl/post/141968,wieczor-ruchu-kontroli-wyborow-klub-ronina

  Hanna Dobrowolska od 2:09: Uważamy, że już wybory 2010 roku i wyniki Wyborów Prezydenckich, które się wówczas odbyły, były co najmniej wątpliwe jeśli chodzi o ich prawdziwość. I od 2011 roku rozpoczęliśmy akcję "Uczciwe Wybory".
  od 18:45 >> Pamiętamy takie wyniki wyborów - przypominam, to był 2010 rok - kiedy zabrakło opublikowania wyniku wyborów z Warszawy, czekano na to do rana, i te wyniki zmieniły zasadniczo wynik wyborów prezydenckich. Wówczas pokonany został Jarosław Kaczyński, a wygrał Bronisław Komorowski. To było właśnie wówczas. To były te wyniki, z Warszawy, które nie spływały do ostatniej chwili.

  od 19:15 >> https://youtu.be/HkFEpaY8KrE

  Ja podałam przykład ten, gdzie one się właśnie tak znacząco zmieniły. Wskazywaliśmy wówczas, że musiało by dojść do głosowania w 100%-tach na Bronisława Komorowskiego, żeby ta różnica wyborcza zaowocowała taką zmianą radykalną wyników. Nikt nie zwracał wówczas uwagi na te sygnały.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY