Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
669 postów 4485 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"Nie będzie syjonista pluł nam w twarz !"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawda o II Wojnie i hOLOKAUŚCIE została opisana w The Black Book of Polish Jewry & The Black Book of Poland / Nie ma tam nic o Polakach, którzy "pośrednio lub bezpośrednio" mieli by wymordować 200 000 obywateli polskich wyznania mojżeszowego.

... ale jest o Judenratach wydających współbraci Niemcom.
Tej prawdy boi się Izrael.
 
 
THE BLACK BOOK OF POLISH JEVRY
 
MINISTERSTWO INFORMACJI / THE BLACK BOOK OF POLAND

>>> https://archive.org/stream/TheBlackBookOfPoland/The%20Black%20Book%20of%20Poland#page/n1/mode/2up

 

Czym jest syjonizm?

Rezolucja Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych 3379, przyjęta w dniu 10 listopada 1975 roku w głosowaniu 72 do 35 (przy 32 wstrzymujących się),

"określiła że syjonizm jest formą rasizmu i dyskryminacji rasowej".

Głosowanie odbyło się rok po uchwaleniu UNGA 3237 gdzie ONZ przyznała Organizacji Wyzwolenia Palestyny  "status obserwatora",  oraz po przemówieniu Jasera Arafata do Zgromadzenia Ogólnego w listopadzie 1974 r.  nazywanego "gałązką oliwną".

Uchwła, że  "syjonizm jest formą rasizmu i dyskryminacji rasowej" zawarta w uchwale  3379, jako jedyna uchwała w historii ONZ,  została odwołana w 1991 roku rezolucją ONZ 46/86. >  https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_General_Assembly_Resolution_3379

<>

To, że Izraelowi na drodze dyplomatycznej udało się "odkręcić" fakty nie znaczy, że "to co było a nie jest"  - w odniesieniu do państwa Izrael  -  "nie pisze się w rejestr".

Powinno to być szczególnie ważne gdy państwo to, po cichu  -  przy pomocy Ambasady USA  -  angażuje się na szkodę Polski w, między innymi, takie projekty jak próba bezprawnego przejęcia mienia po bezpotomnie zmarłych obywatelach polskich pochodzenia żydowskiego, zmarłych w Holokauście, które to bezprawne roszczenia miały zostać sfinansowane ze sprzedaży Polskich Lasów Państwowych, ... i przekazane na rzecz organizacji żydowskich współfinansujących syjonizm i państwo Izrael.  >>  ziut.neon24.pl/post/142058,kuzyn-jaroslawa-kaczynskiego-stracil-stanowisko

Agresja Izraela na Polskę staje się oficjalnym faktem: Już w 2005 r., izraelski rząd tajną decyzją "znacjonalizował" na rzecz Izraela roszczenia z restytucji całego mienia pożydowskiego w Polsce, 27.10.17 zgłosił Polsce swoje roszczenia oficjalnie.

27.10.2017 / IsraelHayom.com:  Członek izraelskiego Knesetu z ramienia Związku Syjonistycznego  Amir Peretz [w latach 2006–2007 wicepremier Izraela] zażądał, aby  Komitet Spraw Zagranicznych i Obrony Knessetu  odbył pilne spotkanie w celu omówienia proponowanego ustawodawstwa polskiego.

Spotkanie ma dotyczyć projektu polskiej ustawy reprywatyzacyjnej !! : /

>> //www.israelhayom.com/2017/10/27/israel-files-complaint-against-polish-restitution-law/

Ministerstwo Spraw Zagranicznych w czwartek złożyło oficjalną skargę do Ambasady Polskiej w Izraelu w odpowiedzi na proponowane polskie ustawodawstwo [reprywatyzacyjne], które utrudniłoby ocalałym z Holocaustu i ich krewnych otrzymanie odszkodowania z Polski.

Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari planuje złożyć  podobną skargę do MSZ w niedzielę. Wiceminister spraw zagranicznych Tzipi Hotovely ma również wyjechać do Polski, aby omówić sprawę [reprywatyzacji] z polskimi urzędnikami.

<>

24 października 2017 r. w Telavivie doszło do spotkania szefów parlamentów Izraela i Niemiec: :   Przewodniczący Knesetu Yuli-Yoel Edelstein spotkał się w poniedziałek z przewodniczącym Bundesratu Malu Dreyerem, który odwiedził Izrael wraz z delegacją członków [niemieckiego] Bundesratu. Spotkanie koncentrowało się m.in. na stosunkach między Izraelem a Niemcami, oraz innych ważnych sprawach. >> https://www.knesset.gov.il/spokesman/eng/PR_eng.asp?PRID=13602

***  Agresja Izraela na Polskę staje się oficjalnym faktem: Już w 2005 r.,  izraelski rząd "znacjonalizował" na rzecz Izraela wszystkie roszczenia z restytucji mienia pożydowskiego w Polsce, ... a sprawy z tym związane miały się zakończyć w 2010 r. >>>> ziut.neon24.pl/post/138938,sprawa-polska-a-prawo-zydowskie-government-decision-1250
.

 
The Government Secretariat Government Decision number 1250, December 28, 2003.
>> dangoor.com/issue77/articles/77026.htm
 
28 grudnia 2003 r. rząd Izraela decyzją 1250 upaństwowił roszczenia do restytucji mienia pożydowskiego // Pierwotnie DECYZJA 1250 dotyczyła własności uchodźców żydowskich z ziem arabskich.   4 stycznia 2005 roku ambasada w Tel Avivie doniosła do Waszyngtonu, że sprawa dotyczy też Polski >> wikileaks.org/plusd/cables/05TELAVIV45_a.html

Jak można się domyśleć, tym samym sprawa prywatnych roszczeń spadkowych, dotycząca majątków pożydowskich, mających lub nie spadkobierców, stała się przedmiotem polityki zagranicznej Izraela. 

Jaki to ma wpływ na politykę Izraela wobec Polski [i wydarzenia w Polsce], mając na uwadze fakt, że rząd Izraela jako cel postawił sobie uregulowanie wobec siebie należności z tytułu restytucji mienia pożydowskiego [tak to trzeba odbierać], ... w ciągu 5 lat. - Licząc od 2005 r. + 5, ... wypada, że do końca roku 2010 roku !
 
10 kwietnia 2010 roku doszło do katastrofy w Smoleńsku / Rok wcześniej, w kwieniu 2009 r., śp. prezydent Lech Kaczyński skierował do Trybunału Konstytucyjnego uchwaloną przez koalicję PO-PSL "Ustawę o obywatelstwie polskim",  która ułatwia obecnym obywatelom Izraela "podłączenie się" pod planowaną ustawę reprywatyzacyjną.- Jej zablokowanie zablokowało by jednocześnie jakiekolwiek ich szanse na udział w  zyskach z reprywatyzacji.

Moim zdaniem, biorąc pod uwagę przyjętą wobec Polski "politykę roszczeń", oraz ich skalę, przewyższającą chyba roszczenia Niemiec hitlerowskich wysuwane wobec Polski przed 1939 r., politykę tą należy [powinniśmy] uznać jako akt agresji wobec Polski, ... i tak ją i Izrael traktować.   Żydo-syjonistyczne państwo Izrael jest w Polsce agresorem i prowadzi wobec nas międzynarodową wojnę hybrydową. - Nie wiemy aby, czy to oni stali za wydarzeniami w Smoleńsku. 
 
Czy nie powinniśmy znać, albo starać się znaleźć odpowiedzi na to pytanie, wziąwszy pod uwagę, co wydarzyło się, i co dzieje się w Polsce, właśnie od roku 2010?

.
">//m.neon24.pl/eb1caaa2332e87bb57df265a9d81597d,0,0.jpg">.

---------------------------------------------------------------------------------------

DALSZE ZADANIA: POLSKA i PAŃSTWA ARABSKIE

---------------------------------------------------------------------------------------


7. (C) Kończąc, Mor uważa, że najprawdopodobniej Polska [po Niemcach] będzie następnym obszarem zainteresowania Rządu Izraela w sprawach restytucji mienia. [po naciskach Izraela na Niemcy Izrael otrzymał okręty podwodne w ramach "reparacji" po Holokauście].

Rząd Izraela w sprawie restytucji w Polsce będzie ściśle współpracował z WJRO Światową Organizacją Restytucji Mienia [logo niżej] i innymi organizacjami pozarządowymi [stającymi się w tym samym momencie agencjami rządu Izraela].

Wszystko powyższe ma być uzupełnieniem prac Rządowej Komisji Ministerialnej kontynuującej badania w pościgu za rozszerzeniem roszczeń poza mienie pożydowskie w krajach arabskich.

*** Z powyższego można wysnuć wniosek, że roszczenia ws. mienia pożydowskiego stały się formą finansowania samego państwa Izrael.
 

wPolityce.pl: Wskazuje pan, że widzi jeszcze problem w projekcie ustawy reprywatyzacyjnej, mianowicie związany z prawem dziedziczenia. Panie profesorze, o co chodzi?

Żaryn: W Polsce obowiązuje prawo dziedziczenia i sądowe wyroki w tej kwestii muszą być honorowane niezależnie od zapisu ustawowego. Zapis, że dziedziczenie nieruchomości może mieć miejsce tylko w najbliższej rodzinie jest dziedziczeniem zbyt wąsko postrzegane. Powinno to zostać zweryfikowane przez specjalistów od prawa spadkowego.

Przekonuje pan, że proponowany czas zgłaszania roszczeń, czyli rok jest zbyt krótki. Nie jest to dużo czasu, ale z drugiej strony, reprywatyzację powinno się jak najszybciej zakończyć. Nie sądzi pan?

Oczywiście, że tak. Rok na zgłoszenie roszczeń to zbyt krótki czas. Część potencjalnych beneficjentów nie mieszka w Polsce, niektórzy nie znają już języka polskiego. Dotarcie do nich z informacją o możliwości otrzymania odszkodowania musi być tak uregulowana, żeby to było realne prawo i każdy mógł skorzystać z tej możliwości.Liczę, że polskie placówki dyplomatyczne dotrą z informacjami na ten temat do wszystkich zainteresowanych.  -   Chodzi o obywateli obcych państw / "Obywateli RP z 2009 r."

Jak należy rozwiązać kwestię rekompensat?

Jeżeli możliwe jest oddawanie własności w naturze to ten kierunek jest wskazany. Należałoby powołać specjalny fundusz, który dysponowałby mieniem zastępczym, czyli ziemią, która mogłaby być przekazywana w ramach 20 proc. rekompensaty. Wydaje się, że będzie zrozumienie co do miary możliwości Skarbu Państwa i rekompensaty w wysokości 20 proc. wartości.

<>

Nowe prawo reprywatyzacyjne ma zakładać, że odszkodowania mogą być wypłacone jedynie osobom o polskiej narodowości [?], i jedynie osobom fizycznym.

[?]  To ma być "polska narodowość" czy "polskie obywatelstwo?, ... bo to nie to samo. / Jeśli ma to być tylko "polska narodowość", to ustawa będzie niekonstytucyjna, bo mamy w Polsce "obywateli różnych narodowości".   Jeśli ma to być "polskie obywatelstwo", to mogą to być   "obywatele polscy z 2009 roku", z innych krajów,   którym nadano wtedy obywatelstwo polskie nowelizacją "Ustawy o obywatelstwie polskim" autorstwa koalicji PO-PSL, ... z myślą właśnie o tej ustawie reprywatyzacyjnej

USTAWA REPRYWATYZACYJNA POWINNA OBEJMOWAĆ OBYWATELI POSIADAJĄCYCH OBYWATELSTWO POLSKIE PRZED NOWELIZACJĄ USTAWY O OBYWATELSTWIE POLSKIM Z KWIETNIA 2009 ROKU  Więcej na ten temat w części 2 poprzednich notkach. / Linki w komentarzach.

 

[Re]prywatyzacja: Lobby izraelskie w Sejmie jednak istnieje

//ziut.neon24.pl/post/140734,re-prywatyzacja-lobby-izraelskie-w-sejmie-jednak-istnieje

  

"INWAZJA UPIORÓW 1944 - 1970" 

O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej polski

 Zdzisław Ciesiołkiewicz  ///Warszawa 1956 - 1979  

Do ściągnięcia archiwalna książka o inwazji i trwającej do dziś okupacji Polski przez sowieckich żydo-syjonistów.  ///  To unikalny w Polsce "Biały Kruk" Ściągnij, przeczytaj i podaj dalej.  Google.drive link niżej  >>  https://drive.google.com/uc?id=0B2Xx8xtfldhUWENsdjkxOXpsakU&export=download 

TO KSIĄŻKA KTÓRAEJ   "CZERWONE DYNASTIE"  NIE CHCĄ ABYŚMY CZYTALI

 [ściąganie musi potrwać / najszybciej idzie na przeglądarce Google ]

 

 

KOMENTARZE

 • @
  "Jeżeli możliwe jest oddawanie własności w naturze to ten kierunek jest wskazany. Należałoby powołać specjalny fundusz, który dysponowałby mieniem zastępczym, czyli ziemią, która mogłaby być przekazywana w ramach 20 proc. rekompensaty."

  ZIEMIĄ??? W życiu, żytki umieją ziemią tylko spekulować, a nie "rodzić plony" (żywność).
  Jak już nie byłoby innego wyjścia, to oddać im, ale bezwartościowe (wkrótce) dolary czy Jewro, ale nie ZIEMIĘ o którą walczyły pokolenia.
 • Benjamin Netanjahu w rozmowie z Mateuszem Morawieckim:
  —1. Przywołał bliżej nieokreślone doświadczenia wojenne swojej własnej rodziny; co ważne, twierdził, że nie były to doświadczenia stawiające Polaków w dobrym świetle.

  —2. Stwierdził, że ma świadomość, iż Polacy pomagali Żydom i sami również cierpieli. Ocenił jednak, że działania ludności polskiej wymierzone przeciwko Żydów nie były incydentami, ale miały charakter „systemowy”.

  Zwłaszcza ten ostatni element ma znaczenie. Rzekoma „systemowość” w tym kontekście oznacza ni mniej niż więcej tylko uznanie najdalej idących tez ludzi pokroju Jana Tomasza Grossa. Oznacza również, pośrednio, chęć posadzenia Polski i Polaków na ławie oskarżonych Holocaustu.
  >>> https://wpolityce.pl/polityka/379771-tylko-u-nas-kulisy-rozmowy-morawiecki-netanjahu-czy-padlo-stwierdzenie-ktore-postawilo-polske-pod-sciana
 • Niemcy potępiają zafałszowania historii i sformułowanie „polskie obozy śmierci”
  – Polska może być pewna, że Niemcy biorą na siebie pełną odpowiedzialność za Holokaust i będą potępiać takie zafałszowania historii jak sformułowanie „polskie obozy śmierci” – zadeklarował w sobotę szef niemieckiej dyplomacji Sigmar Gabriel.
  >>> http://www.tvp.info/35876644/niemcy-potepiaja-zafalszowania-historii-i-sformulowanie-polskie-obozy-smierci
 • Niemiecki dziennikarz apeluje do Merkel, by zabrała głos ws. konfliktu Polska-Izrael
  Nadszedł czas na wyjaśnienie, kto jest źródłem tragedii” – napisał Schuller. „Dziś Niemcy mają rolę w tej sprawie” – podkreślił dziennikarz, załączając do swojego tweeta artykuł „The Jerusalem Post” informujący o projekcie ustawy przedstawionej w izraelskim parlamencie, na mocy której Polska zostałaby oskarżona o negowanie Holokaustu, jeśli przyjmie nową ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej.
  >>> http://www.tvp.info/35848222/
 • Wiceszef Muzeum II Wojny Światowej: Emocje wokół nowelizacji ustawy o IPN wynikają z nieporozumienia
  W sobotę po południu Berendt powiedział PAP, że „w którymś momencie w Izraelu pojawiła się przekazywana Izraelczykom” interpretacja projektu ustawy mówiąca, że „ludzie będą karani, pociągani do odpowiedzialności, za mówienie prawdy o tym, co spotkało ich krewnych nie tylko ze strony Niemców - organizatorów Holokaustu, ale również ze strony ludzi, których Niemcy uwikłali w tę swoją politykę”.


  To jest oczywiście nie do przyjęcia dla ocalonych i dla ich najbliższych. Oni mają prawo, jako ofiary zbrodniczych działań, mówić o tym. Mają obowiązek mówić o tym. Jest nawet takie powiedzenie, że istnieje 11 przykazanie „Nie zapomnij” i to przykazanie dotyczy właśnie ofiar zbrodni - działań antyżydowskich, antysemickich, szczególnie ofiar Holokaustu. Więc jeżeli ktoś zdołał wsączyć do świadomości przeciętnych Izraelczyków taką oto interpretację, że oni będą ścigani za domaganie się rzeczy uprawnionych, absolutnie naturalnych dla ofiar i najbliższych tych ofiar, to oni zareagowali oburzeniem

  — powiedział Berendt.

  Dodał, że nie zna „początku narracji” - niezgodnej z prawdą interpretacji nowelizacji ustawy IPN, która legła u podstawy nieporozumienia.

  Nie śledzę mediów izraelskich. Nie wiem skąd taka właśnie narracja tam się pojawiła. Być może nasi partnerzy z Izraela prześledzą i ustalą, kto w przestrzeni publicznej zaczął te rzeczy opowiadać

  — powiedział PAP Berendt. Dodał, że w jego opinii intencją autorów projektu nowelizacji „nigdy nie było zablokowanie badań i nagłaśnianie tego, co się działo w warunkach okupacji niemieckiej”.
  >>> https://wpolityce.pl/polityka/379776-wiceszef-muzeum-ii-wojny-swiatowej-emocje-wokol-nowelizacji-ustawy-o-ipn-wynikaja-z-nieporozumienia
 • ‘The Crime and the Silence,’ by Anna Bikont
  https://www.nytimes.com/2015/11/08/books/review/the-crime-and-the-silence-by-anna-bikont.html
 • 75 years after Jedwabne pogrom, Poland wrestles with evidence of complicity
  https://www.jta.org/2016/07/12/news-opinion/world/75-years-after-jedwabne-pogrom-poland-still-struggling-with-complicity-issues
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 19:46:04
  https://www.jta.org/?sp%5Bforce%5D=1&orderby=date&order=desc&s=kielce&sp%5Bf%5D=1920-01-01&sp%5Bt%5D=1945-02-03

  https://www.jta.org/1943/03/22/archive/germans-wipe-out-jews-in-five-polish-towns-jewish-girl-leads-guerrillas-against-nazis

  The existence of epidemics in Jewish sections of Polish cities was indicated in other reports reaching Paris, despite a Rome dispatch published in New York which quoted Frederic C. Walcott, treasurer of the American Commission for Polish Relief, as denying that there were epidemics in Warsaw. One report received by a relief organization here said that epidemics were raging in the Lodz Jewish section known as “Balut” as a result of starvation and physical exhaustion. Other reports, mostly from people who recently escaped from Warsaw, stated that an average of 500 Jews daily were dying in Warsaw as a result of disease and starvation.

  https://www.jta.org/1939/12/18/archive/2500-suicides-counted-firing-squads-shoot-616
  https://www.jta.org/?sp%5Bforce%5D=1&orderby=date&order=desc&s=poland&sp%5Bf%5D=1941-01-01&sp%5Bt%5D=1944-02-03
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 19:46:04
  Nazis Admit Execution of Jews in Bialystok; Jewish Doctors Mobilized for Military Hospitals
  https://www.jta.org/1941/07/18/archive/nazis-admit-execution-of-jews-in-bialystok-jewish-doctors-mobilized-for-military-hospitals

  https://www.jta.org/page/28?sp%5Bforce%5D=1&sp%5Bf%5D=1941-01-01&sp%5Bt%5D=1942-01-01&orderby=date&order=desc&s=poland

  5,000,000 Jews in Path of Nazi Forces Invading Russia
  https://www.jta.org/1941/06/23/archive/5000000-jews-in-path-of-nazi-forces-invading-russia
  The second-largest group, numbering some 1,500,000, are in Soviet-occupied Poland. These include thousands who fled from the Nazi-held areas of Poland, where they faced persecution, confinement to ghettos and slow starvation.

  https://www.jta.org/page/4?sp%5Bforce%5D=1&sp%5Bf%5D=1941-01-01&sp%5Bt%5D=1941-12-12&orderby=date&order=desc&s=july+
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 20:53:02
  O systemowej działalności Polaków przeciwko Żydom nie ma najmniejszej mowy. Polska walczyła z Niemcami od początku do końca. Pomagaliśmy Żydom
  https://wpolityce.pl/polityka/379844-wazne-slowa-wiceprezesa-ipn-w-czasie-wojny-nie-bylo-napisow-tylko-dla-nazistow-byly-napisy-tylko-dla-niemcow-wideo
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 13:58:50
  http://niezalezna.pl/216122-stan-w-obronie-polski-zobacz-specjalne-logo-naszej-akcji-ktora-w-kilka-dni-podbila-internet
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 20:04:45
  http://niezalezna.pl/216170-znany-varsavianista-pochodzenia-zydowskiego-odsyla-ambasador-izraela-wyroznienie
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 20:04:45
  Przepraszam a w jakim sojuszu z Izraelem jest Polska ? Ciągle to słychać z ust naszych polityków. Polska jest w NATO, oni nie. Izrael był też "strategicznym partnerem" Gruzji, a jak to wyglądało podczas "agresji" Rosji na Gruzję (np. kody do izraelskich dronów), to chyba już wiemy. Ubolewać nad takim priorytetem określanym z pozycji kolan. Myślałem że naszym priorytetem było i nadal jest bycie silnym i suwerennym. Dlaczego nikt nie zrobi uczciwego bilansu w stosunkach polsko - izraelskich ??? Wymiana handlowa z Izraelem w 2017 r. to UWAGA .... aż 0.2 % całkowitej wymiany handlowej Polski. Żydzi przyjeżdżają do Polski bez wiz ( i na tej zasadzie mogą podróżować później po całej Europie ). Polacy na wjazd do Izraela muszą mieć wizy. Żydzi prowadzą w Polsce wiele firm, handlowych jak i też deweloperskich, chcą nas przymusić do zakupu ich sprzętu wojskowego. Polscy lotnicy na naszych F16 latają tam chroniąc żydowskie dupy a nasze państwo w związku z tym ponosi koszty .... Pomijam tu promowanie i finansowanie przez Polskę różnych inicjatyw i imprez kulturalnych ..... Więc jak wygląda ten bilans ??? Poprzedni premier Izraela mówił : Ameryką rządzimy my i oni o tym wiedzą. Nie chcę, żeby było to samo w Polsce. W Ameryce wcześniejszy tuskowaty prezydent oddał w ich ręce bank krajowy i teraz każdy z prezydentów musi się prosić, żeby oni mu dali amerykańską złotówkę, która jest w ich banku, a jak nie przyznają dotacji dla Izraela, to też mogą nie dostać swojej kasy. Dobrze, że przyszedł PIS , bo u nas też byłoby tak samo. Ale oni inną drogą chcą nas pozbawić suwerenności. I teraz zależy od polskiego prezydenta czy nas sprzeda czy pójdzie za podszeptem Thun i jej podobnych. .Tak się składa, że Polonia Amerykańska ma dwa razy tyle wyborców, co Diaspora Żydowska, albo więcej. Nie przypadkiem Prezydent USA powiedział co powiedział w W-wie w ubiegłym roku w lipcu, i co zostało skrytykowane w Izraelu oraz przez sprzyjające mu media na całym świecie m.in. dlatego, ponieważ wg nich przemówienie POTUSA przyczyniło się do rozbudzania nacjonalizmu w Polsce. Prezydent Trump został wybrany przez patriotycznych Amerykanów, których wielu nazywa ekonomicznymi nacjonalistami. Gowin nie rozumie Ameryki i przecenia wpływy środowisk żydowskich. Nie wie, że MSM w USA upadły, nie wie, że właśnie Partia Demokratyczna popełniła polityczne samobójstwo, ani jakie są przyczyny, że tak się stało. Gowin wierzy, że ponad 300 mln Amerykanów nie ma nic do powiedzenia. Otóż ma, i to bardzo dużo. Ale może prawda jest inna ? Skoro Gowin twierdzi, że jest inaczej, to musi być coś na rzeczy. Ładnie to tak zdradzić publicznie, że to nie demokracja rządzi Ameryką, tylko środowiska żydowskie ? A skąd Gowin wie takie rzeczy ? Skądś musi wiedzieć. No to jest dopiero SENSACJA ! Proszę, Ameryka jest rządzona autorytarnie przez środowiska żydowskie, kto by to pomyślał ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY