Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
697 postów 4603 komentarze

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy ws. "kiboli" prezydenta Dudę przesłucha prokuratur

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oczywiście nie podejrzewam, biorąc pod uwagę prezydenckie potępienie ksenofobiczno-rasistowskich ekscesów, że prezydent zlecił redaktorom TVN24.pl tak zmontować materiał, ale ...

... ale to co widzę, wygląda na celowe działanie mające wywołać II Wojnę Futbolową.
 
 
TVN24.pl: Mężczyzna po krótkiej szamotaninie i szybkim strzale zmarł. Policjanci w tym samym czasie zatrzymali sześciu innych przestępców. Wszyscy związani ze środowiskiem pseudokibiców krakowskiego klubu piłkarskiego "Krakowia".
 
Środowiskiem, którzy na środowym meczu krakowskich drużyn dało o sobie znać, racami ostrzelało kibiców drużuny przeciwnej. Mecz przerwany.
 
 
 
 

Paulina Czarnota-Bojarska / NC+ Dziennikarka sportowa: Nie jest to coś, co powinno towarzyszyć piłce nożnej, co powinno towarzyszyć sportowi, jednak myślę, natomiast jest to gdzieś bardzo solidnie rozpracowywane przez policję.

 

 

TVN24.pl: Jednak to nie to, co robili na stadionie, było powodem użycia prz.. / .?. / przy zatrzymaniu /.?. / antyterorystów.

 

 

 

Janusz Honatko / Prokuratura Okręgowa w Krakowie: W sprawie o przestępstwo uprowadzenia ze szczególnym okrucieństwem. W trakcie tego postępowania prokuratorzy wydali postanowienie o zatrzymaniu i przymusowym doprowadzeniu sprawców przestępstwa.  
>>>  https://www.tvn24.pl/w-internecie-grozil-ze-rzeki-splyna-krwia-pseudokibic-aresztowany,804263,s.html

<>

Zapewne zdziwi się niejeden, jaki związek ze sprawą ma prezydent Duda, ale to nie powinno dziwić: skoro redaktorzy TVN24.pl, 3 tygodnie po wydarzeniu, sprawę "zorganizowanej grupy przestępczej", tak bardzo zgrabnie połączyli z kilkoma tysiącami kibiców z Krakowa [z urzędu nazywanymi "kibolami / pseudo kibicami"],

todlaczego nie pójść dalej,

... i nie wmieszać w tą sprawę Dudy?

Przez sam fakt, że prezydent Duda jest z Krakowa, więc 50/50 domniemując, że jest też kibicem zespołu piłkarskiego "Krakowia".

Tak samo, jak i kilka tysięcy obecnych na stadionie w Krakowie kibiców zespołu "Krakowia",

dzięki takiemu, szerokiemu prezentowaniu przez TVN24.pl sprawy mafii, trudniącej się w Krakowie porwaniami i wymuszeniami okupu, rozszerzając wątek tej sprawy, ... nie postąpić jak wyżej?

Oczywiście nie podejrzewam, biorąc pod uwagę prezydenckie potępienie ksenofobiczno-rasistowskich ekscesów, że prezydent zlecił redaktorom TVN24.pl tak zmontować materiał, żeby wyszło jak za czasów Tuska, że kibice stali się "Ludem Wyklętym". - Ale czy nie zauważacie, że zaczyna się w Polsce medialna nagonka na młodych patriotycznie nastawionych ludzi,  mająca doprowadzić do ich alienacji i potępiania, być może w wyniku celowych prowokacji?

 

Mają rozmach skurwisyny >>  https://youtu.be/hzTcGsSkkeI

Centrum Wisenthala

chce ścigać kibiców Legii Warszawa

//ziut.neon24.pl/post/140378,centrum-wisenthala-chce-scigac-kibicow-legii-warszawa


Prowokacjom i

"ONZ - towskiej bandzie Trojga" mówimy NIE !

01.09.2013 / "PO-mięszanie z PO-plątaniem po meksykańskiej prowokacji w Gdyni  / Mają rozmach s*q*rwisyny**" /  Niech nam nikt nie mówi, że dzielności, "Boga i Honoru", w obronie Ojczyzny tam nie było. Był! Zadbał o to portal "Gówno Prawda" redaktora Niechcika, który jako pierwszy bezbłędnie zauważyl, kto był agresorem, kto atakował, a kto się bronił. Niech nikt nam nie wmawia, że "Gówno Prawda" to nieprawdą, a nieprawda to "Gówno Prawda".

Prowokacjom, "aresztom wydobywczym", kłamstwu, segregacji, neo-apertheidowi, spiskom i "ONZ-towskiej Bandzie Trojga" mówimy zdecydowanie NIE! Policzmy głosy w Warszawie. Pokażmy przy urnie wyborczej, że Ci, którzy myślą, że w Polsce "monopol na przemoc ma państwo", mylą się.

Jedyne co boli nasze serca, to nieudolność polityków, którzy widząc ogrom naszego zwycięstwa, oniemieli z wrażenia. Dali tym pole "rozgrzanym prokuratorom" do wściekłego ataku i do wmawiania "normalnym Polakom", że My, waleczna młodzież, jesteśmy rasą nienormalną. - Podżegacze i prowokatorzy sprzysięgli sie przeciwko nam, mówiąc że nasze waleczne czyny, nasze zwycięstwa, nasze sukcesy, że to nieuzasadnione ataki i niepotrzebny wysiłek. - Tak samo mówią o "Narodowych Powstaniach".

Nie pozwólmy się oczerniać i prowokować prowokacjom politycznego neo-nazizmu, szowinistycznego syjonizmu i neo-apartheidowi, przybranym w obłudne "polityczne pawie piórka" polityków. - Nie ma w Polsce normalnych i nienormalnych Polaków / zwykłych i nadzyczajnych  Obywateli, do których rano można strzelać, a po południu, udając "męża stanu", głupkowato się do nich uśmiechać. Są "normalni i pomyleni politycy", którzy przyklejają ludziom etykiety; na plecach "KIBOL" i przekreślony czerwienią "ZDEFRMOWANY KRZYŻ", na piersiach. - Skandal! To może być każdy, w zależności od politycznego zapotrzebowania.

Spalenie budki pod ambasadą: Wojtunik - Bieńkowska - Sienkiewicz

>> https://www.youtube.com/watch?v=hDBkSLy4qzU

KOMENTARZE

 • Kiedy Sejm uchwali "Ustawę o wykonywaniu urzędu Prezydenta"?
  Trzecią sprawą jest planowany przez Dudę projekt zmiany Konstytucji, oraz niekonstytucyjne ustawy o SN i KRS / patrz poprzednie notki /.

  Obowiązująca Konstytucja nie przewiduje innych, niż wydawane w stanie wojennym, określone w Art.234 Konstytucji, "rozporządzenia z mocą ustawy"

  a właśnie takie zostaną wydane, jeśli prezydent Andrzej Duda zdecyduje się wydać ROZPORZĄDZENIE Sądowi Najwyższemu.

  W tym miejscu warto przypomnieć prowokujące nawoływania Jonny'ego Danielsa dotyczące delegalizacji Młodzieży wszechpolskiej, i dyrektyw [jakie otrzymywał Duda], odnoszących się do walki z antysemityzmem.

  Te sprawy będzie rozstrzygał kontrolowany przez Dudę Sąd Najwyższy, .... jeśli im się na to pozwoli.

  >>> http://ziut.neon24.pl/post/141816,kiedy-sejm-uchwali-ustawe-o-wykonywaniu-urzedu-prezydenta
 • Jonny Daniels zawiadomił prokuraturę ws. ekscesów podczas Marszu Niepodległości
  >>> http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jonny-daniels-zawiadomil-prokurature-ws-ekscesow-podczas-marszu-niepodleglosci/76t0tvh

  Zawiadomienie o przestępstwie propagowania rasizmu oraz dyskryminacji w czasie Marszu Niepodległości złożył w prokuraturze Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths.

  "From the Depths", .... czyli Fundacja PR NA CZASIE :D
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140308,from-the-depths-czyli-fundacja-pr-na-czasie-d

  Ale o tym we wcześniejszej notce pt: "Czy Izrael przeprowadził w Polsce operację Anty-JEDWABNE?" >>> http://ziut.neon24.pl/post/140304,czy-izrael-przeprowadzil-w-polsce-operacje-anty-jedwabne
 • Niewidzialna wojna: Jak napaść na państwo ...
  Szczytem sukcesu polityki jest zwycięstwo nad wrogiem bez prowadzenia walki zbrojnej.

  Fryderyk Joliot-Curie – członek Komitetu Pugwash[2], laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii, oraz działacz Ruchu przeciw Rasizmowi i Antysemityzmowi i na rzecz Pokoju zapowiedział, że przyszła wojna będzie wojną niewidzialną.

  Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/141783,niewidzialna-wojna-jak-napasc-na-panstwo
 • Centrum Wisenthala chce ścigać kibiców Legii Warszawa
  >> http://ziut.neon24.pl/post/140378,centrum-wisenthala-chce-scigac-kibicow-legii-warszawa

  Cześć i chwała "Warszawskim Orlętom", ... kibicom Legii! >> http://ziut.neon24.pl/post/139650,czesc-i-chwala-warszawskim-orletom-kibicom-legii
 • .
  http://m.neon24.pl/08364bee2abacd1d7e70a1eca8609cc2,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/3d86094cf7af0c1e89956a7a4fb299cd,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/5a0054b4df2afddccfed849959215092,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/2aba2fe1f385a02c5e09985e162b3a26,0,0.jpg
 • Ważny test przed wyborami - kandydat PiS znokautował rywala z Platformy
  Dobra wiadomość przed jesiennymi wyborami samorządowymi. Prawdopodobnie nastąpią spore zmiany województwie pomorskim, które uważane dotychczas było za „matecznik Platformy”. W wyborach uzupełniających w jednej z gmin kandydat popierany przez Platformę przegrał z kretesem
  Kandydat PiS wygrał - zdobywając ponad dwa razy więcej głosów niż samorządowiec popierany przez Platformę Obywatelską.

  Adam Śliwicki z PiS zdobył 2809 głosów, Andrzej Styn - PO - 1142 głosy

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY