Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
612 postów 4213 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Czy ws. "kiboli" prezydenta Dudę przesłucha prokuratur

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oczywiście nie podejrzewam, biorąc pod uwagę prezydenckie potępienie ksenofobiczno-rasistowskich ekscesów, że prezydent zlecił redaktorom TVN24.pl tak zmontować materiał, ale ...

... ale to co widzę, wygląda na celowe działanie mające wywołać II Wojnę Futbolową.
 
 
TVN24.pl: Mężczyzna po krótkiej szamotaninie i szybkim strzale zmarł. Policjanci w tym samym czasie zatrzymali sześciu innych przestępców. Wszyscy związani ze środowiskiem pseudokibiców krakowskiego klubu piłkarskiego "Krakowia".
 
Środowiskiem, którzy na środowym meczu krakowskich drużyn dało o sobie znać, racami ostrzelało kibiców drużuny przeciwnej. Mecz przerwany.
 
 
 
 

Paulina Czarnota-Bojarska / NC+ Dziennikarka sportowa: Nie jest to coś, co powinno towarzyszyć piłce nożnej, co powinno towarzyszyć sportowi, jednak myślę, natomiast jest to gdzieś bardzo solidnie rozpracowywane przez policję.

 

 

TVN24.pl: Jednak to nie to, co robili na stadionie, było powodem użycia prz.. / .?. / przy zatrzymaniu /.?. / antyterorystów.

 

 

 

Janusz Honatko / Prokuratura Okręgowa w Krakowie: W sprawie o przestępstwo uprowadzenia ze szczególnym okrucieństwem. W trakcie tego postępowania prokuratorzy wydali postanowienie o zatrzymaniu i przymusowym doprowadzeniu sprawców przestępstwa.  
>>>  https://www.tvn24.pl/w-internecie-grozil-ze-rzeki-splyna-krwia-pseudokibic-aresztowany,804263,s.html

<>

Zapewne zdziwi się niejeden, jaki związek ze sprawą ma prezydent Duda, ale to nie powinno dziwić: skoro redaktorzy TVN24.pl, 3 tygodnie po wydarzeniu, sprawę "zorganizowanej grupy przestępczej", tak bardzo zgrabnie połączyli z kilkoma tysiącami kibiców z Krakowa [z urzędu nazywanymi "kibolami / pseudo kibicami"],

todlaczego nie pójść dalej,

... i nie wmieszać w tą sprawę Dudy?

Przez sam fakt, że prezydent Duda jest z Krakowa, więc 50/50 domniemując, że jest też kibicem zespołu piłkarskiego "Krakowia".

Tak samo, jak i kilka tysięcy obecnych na stadionie w Krakowie kibiców zespołu "Krakowia",

dzięki takiemu, szerokiemu prezentowaniu przez TVN24.pl sprawy mafii, trudniącej się w Krakowie porwaniami i wymuszeniami okupu, rozszerzając wątek tej sprawy, ... nie postąpić jak wyżej?

Oczywiście nie podejrzewam, biorąc pod uwagę prezydenckie potępienie ksenofobiczno-rasistowskich ekscesów, że prezydent zlecił redaktorom TVN24.pl tak zmontować materiał, żeby wyszło jak za czasów Tuska, że kibice stali się "Ludem Wyklętym". - Ale czy nie zauważacie, że zaczyna się w Polsce medialna nagonka na młodych patriotycznie nastawionych ludzi,  mająca doprowadzić do ich alienacji i potępiania, być może w wyniku celowych prowokacji?

 

Mają rozmach skurwisyny >>  https://youtu.be/hzTcGsSkkeI

Centrum Wisenthala

chce ścigać kibiców Legii Warszawa

//ziut.neon24.pl/post/140378,centrum-wisenthala-chce-scigac-kibicow-legii-warszawa


Prowokacjom i

"ONZ - towskiej bandzie Trojga" mówimy NIE !

01.09.2013 / "PO-mięszanie z PO-plątaniem po meksykańskiej prowokacji w Gdyni  / Mają rozmach s*q*rwisyny**" /  Niech nam nikt nie mówi, że dzielności, "Boga i Honoru", w obronie Ojczyzny tam nie było. Był! Zadbał o to portal "Gówno Prawda" redaktora Niechcika, który jako pierwszy bezbłędnie zauważyl, kto był agresorem, kto atakował, a kto się bronił. Niech nikt nam nie wmawia, że "Gówno Prawda" to nieprawdą, a nieprawda to "Gówno Prawda".

Prowokacjom, "aresztom wydobywczym", kłamstwu, segregacji, neo-apertheidowi, spiskom i "ONZ-towskiej Bandzie Trojga" mówimy zdecydowanie NIE! Policzmy głosy w Warszawie. Pokażmy przy urnie wyborczej, że Ci, którzy myślą, że w Polsce "monopol na przemoc ma państwo", mylą się.

Jedyne co boli nasze serca, to nieudolność polityków, którzy widząc ogrom naszego zwycięstwa, oniemieli z wrażenia. Dali tym pole "rozgrzanym prokuratorom" do wściekłego ataku i do wmawiania "normalnym Polakom", że My, waleczna młodzież, jesteśmy rasą nienormalną. - Podżegacze i prowokatorzy sprzysięgli sie przeciwko nam, mówiąc że nasze waleczne czyny, nasze zwycięstwa, nasze sukcesy, że to nieuzasadnione ataki i niepotrzebny wysiłek. - Tak samo mówią o "Narodowych Powstaniach".

Nie pozwólmy się oczerniać i prowokować prowokacjom politycznego neo-nazizmu, szowinistycznego syjonizmu i neo-apartheidowi, przybranym w obłudne "polityczne pawie piórka" polityków. - Nie ma w Polsce normalnych i nienormalnych Polaków / zwykłych i nadzyczajnych  Obywateli, do których rano można strzelać, a po południu, udając "męża stanu", głupkowato się do nich uśmiechać. Są "normalni i pomyleni politycy", którzy przyklejają ludziom etykiety; na plecach "KIBOL" i przekreślony czerwienią "ZDEFRMOWANY KRZYŻ", na piersiach. - Skandal! To może być każdy, w zależności od politycznego zapotrzebowania.

Spalenie budki pod ambasadą: Wojtunik - Bieńkowska - Sienkiewicz

>> https://www.youtube.com/watch?v=hDBkSLy4qzU

KOMENTARZE

 • Kiedy Sejm uchwali "Ustawę o wykonywaniu urzędu Prezydenta"?
  Trzecią sprawą jest planowany przez Dudę projekt zmiany Konstytucji, oraz niekonstytucyjne ustawy o SN i KRS / patrz poprzednie notki /.

  Obowiązująca Konstytucja nie przewiduje innych, niż wydawane w stanie wojennym, określone w Art.234 Konstytucji, "rozporządzenia z mocą ustawy"

  a właśnie takie zostaną wydane, jeśli prezydent Andrzej Duda zdecyduje się wydać ROZPORZĄDZENIE Sądowi Najwyższemu.

  W tym miejscu warto przypomnieć prowokujące nawoływania Jonny'ego Danielsa dotyczące delegalizacji Młodzieży wszechpolskiej, i dyrektyw [jakie otrzymywał Duda], odnoszących się do walki z antysemityzmem.

  Te sprawy będzie rozstrzygał kontrolowany przez Dudę Sąd Najwyższy, .... jeśli im się na to pozwoli.

  >>> http://ziut.neon24.pl/post/141816,kiedy-sejm-uchwali-ustawe-o-wykonywaniu-urzedu-prezydenta
 • Jonny Daniels zawiadomił prokuraturę ws. ekscesów podczas Marszu Niepodległości
  >>> http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jonny-daniels-zawiadomil-prokurature-ws-ekscesow-podczas-marszu-niepodleglosci/76t0tvh

  Zawiadomienie o przestępstwie propagowania rasizmu oraz dyskryminacji w czasie Marszu Niepodległości złożył w prokuraturze Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths.

  "From the Depths", .... czyli Fundacja PR NA CZASIE :D
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140308,from-the-depths-czyli-fundacja-pr-na-czasie-d

  Ale o tym we wcześniejszej notce pt: "Czy Izrael przeprowadził w Polsce operację Anty-JEDWABNE?" >>> http://ziut.neon24.pl/post/140304,czy-izrael-przeprowadzil-w-polsce-operacje-anty-jedwabne
 • Niewidzialna wojna: Jak napaść na państwo ...
  Szczytem sukcesu polityki jest zwycięstwo nad wrogiem bez prowadzenia walki zbrojnej.

  Fryderyk Joliot-Curie – członek Komitetu Pugwash[2], laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii, oraz działacz Ruchu przeciw Rasizmowi i Antysemityzmowi i na rzecz Pokoju zapowiedział, że przyszła wojna będzie wojną niewidzialną.

  Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/141783,niewidzialna-wojna-jak-napasc-na-panstwo
 • Centrum Wisenthala chce ścigać kibiców Legii Warszawa
  >> http://ziut.neon24.pl/post/140378,centrum-wisenthala-chce-scigac-kibicow-legii-warszawa

  Cześć i chwała "Warszawskim Orlętom", ... kibicom Legii! >> http://ziut.neon24.pl/post/139650,czesc-i-chwala-warszawskim-orletom-kibicom-legii
 • .
  http://m.neon24.pl/08364bee2abacd1d7e70a1eca8609cc2,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/3d86094cf7af0c1e89956a7a4fb299cd,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/5a0054b4df2afddccfed849959215092,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/2aba2fe1f385a02c5e09985e162b3a26,0,0.jpg
 • Ważny test przed wyborami - kandydat PiS znokautował rywala z Platformy
  Dobra wiadomość przed jesiennymi wyborami samorządowymi. Prawdopodobnie nastąpią spore zmiany województwie pomorskim, które uważane dotychczas było za „matecznik Platformy”. W wyborach uzupełniających w jednej z gmin kandydat popierany przez Platformę przegrał z kretesem
  Kandydat PiS wygrał - zdobywając ponad dwa razy więcej głosów niż samorządowiec popierany przez Platformę Obywatelską.

  Adam Śliwicki z PiS zdobył 2809 głosów, Andrzej Styn - PO - 1142 głosy

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY