Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
701 postów 4623 komentarze

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy stać nas, aby Ziobro cierpiał na "pomroczność jasną"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprawa dotyczy też kolejnych prezydentów, od Kwaśniewskiego, przez Komorowskiego, ... do? Prezydenta Dudy jeszcze nie, ale jemu też to grozi.

Kwaśniewski wyłga się "pomrocznością jasną", Komorowski nie takie rzeczy "odpie*dalał" [więc takiej "drobnostki" nie mozna mu mieć za złe].  W "intelektualną ślepotę" prezydenta Dudy jednak nikt nie uwierzy. ... To samo dotyczy kolejnych [od 1997 r.] Ministrów Sprawiedliwości, ... w tym jak widzimy Ministra Ziobrę : /

 

  

 

Czy po 20-stu latach od uchwalenia Konstytucji, 

z 2-go, a nie 1- go kwietnia 1997 roku, w której, w Art. 178 "jak byk stoi": "Sędziowie w sprawach swego urzędu podlegają tylko Konstytucji i ustawawom",  trzeba było , aby Józef Pisucki ps. 'Ziut',  "łapał za kark" 

 [Prezydenta i Ministra], 

 i przytykając im do łbów pismo, ... i z pianą w pysku tłumaczył:

 

 Człowieku, .. Konstytucja to nie prima aprylis! Zamiast regulaminów pisz ustawy! : /

 

Zamiast TOTALNEJ OPOZYCJI, mamy TOTALNĄ KOMPROMITACJĘ urzędu prezydenta: od Kwaśniewskiego, przez Komorowskiego, do Dudy [tez chce wydawać Sądowi Najwyzszemu Rozporządzenia], Ministra Sprawiedliwości, ... i samego Sądu Najwyzszego / Patrz niżej

tak się towarzystwo przyzwyczaiło do komunistycznego modelu władzy, ... ze wszyscy zapomnieli, ze od 1997 roku obowiązuje w Polsce Konstytucja, i ze sądy regulować mozna tylko ustawą, ... a nie rozporządzeniami! 

WYSTARCZY STOSOWAĆ TYLKO TEN JEDEN WARUNEK,

 i UNIA MOZE NAS "W DU*Ę POCAŁOWAĆ" ! ! !

SKANDAL! Gdyby o tym pamiętano, nikt by nikogo nie mógł oskarzać o "skok na władzę" i niezalezne sądy, BO SĄDY REGULOWAŁ BY TYLKO SEJM [USTAWĄ] [czyli suweren], ... a nie minister tej, czy innej partii politycznej. 

REGULAMINY SĄDÓW POWINNY BYĆ CZĘŚCIĄ USTAW

Cały obecny "ciamajdan" jest wynikiem tej prostej "oszybki", ... a zapoczątkował to Kwaśniewski, najpierw uchwalając Konstytucję, a potem nie stosując się do tego, co w niej zapisano. ///  "Pomroczność jasna", ... i Q*rwa jego mać!

 

 

Mamy TOTALNĄ KOMPROMITACJĘ nie tylko byłych i obecnego Ministra Sprawiedliwości, ale urzędu prezydenta: od Kwaśniewskiego, przez Komorowskiego, do Dudy [tez chce wydawać Sądowi Najwyzszemu Rozporządzenia] [z wyjątkiem śp. Lecha Kaczyńskiego], 

 ... oraz byłych i obecnych sędziów Sądu Najwyzszego.  /  Patrz pkt 7 REGULAMINU SN, na zrzucie wyżej / ... nieprzerwanie od czasów komunistycznych, sędziowie ci czuli się podwładnymi kolejnych prezydentów, pomimo uchwalenia w 1997 r. konstytucji, zgodnie z którą, od momentu jej uchwalenia SN podlegał tylko Konstytucji i ustawom [a więc Sejmowi za pośrednictwem ustaw]. 

Jak widzimy w rozporządzeniach kolejnych byłych prezydentów, oraz obecnego [Jego Ekscelencji Prezydenta Andrzeja Dudy], który ponad ustalanie liczby sędziów SN, rości sobie tez prawo [tak ja i Minister Ziobro], do ustanawiania REGULAMINU Sądu Najwyzszego.>>>  //ziut.neon24.pl/post/141676,kiedy-prezydent-duda-stanie-przed-trybunalem-stanu


 

 

 

<<<>>>

 

 

KOMENTARZE

 • Kiedy Prezydent Duda stanie przed Trybunałem Stanu?
  >> http://ziut.neon24.pl/post/141676,kiedy-prezydent-duda-stanie-przed-trybunalem-stanu

  Wszystko wskazuje na to, ... że to tylko kwestia czasu: wniosek w tej sprawie musi podpisać co najmniej 140 członków Zgromadzenia Narodowego, jeśli zagłosuje za nim co najmniej 2/3 jego członków.

  Najciekawszym w tym całym "procederze" będzie to, jak po złożeniu takiego wniosku zachowa się Prawo i Sprawiedliwość?

  Fakt złamania Konstytucji jest i będzie ewidentny. Czy w związku z tym, zachowanie posłów PiS i Jarosława Kaczyńskiego, ... też będzie konsekwentne?
 • @ireneusz 20:44:14
  brednie naćpanych?
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 20:50:56
  ireneuszem się nie przejmuj, on nie wie co pisze.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 20:50:56
  Wsadzi ,,totalną” za kraty i pomroczność jasna zniknie, czy Ziut też z totalnej?
 • @Oświat 14:39:07
  Nie, ... jestem z ZASAD.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 15:38:29
  Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta RP.

  Może nastąpić splot konwulsji otoczenia zewnętrznego Polski z napięciami wewnętrznymi i rola prezydenta w sytuacji niestabilności jest większa niż dotąd

  Odnosząc się do referendum poświęconego zmianom w konstytucji, stwierdził: Myślę, że się odbędzie i z żalem widzę, że opozycja nie wykorzystuje szansy poważnej rozmowy o sprawach Polski. Zamiast wejść w spór o to, czy należy uspójnić system państwa, dopasować poziom legitymizacji urzędu prezydenta do uprawnień instytucjonalno-decyzyjnych, w kółko powtarza: „niech prezydent przestanie łamać konstytucje”. >> https://wpolityce.pl/polityka/374452-prof-zybertowicz-to-moze-byc-niespokojny-rok-i-prezydent-liczy-sie-z-tym-ze-wyzwania-przed-ktorymi-stal-dotad-nie-sa-tymi-najwiekszymi
 • Nowa Chazaria na Ukrainie?
  >>> https://youtu.be/Y9f0bLip1cU
 • Dwużydzian Polaka, czyli czemu się tak Polacy skundlili?!
  >> https://youtu.be/Xb9rfl9J8Tg

  @ Jarek Ruszkiewicz SL: Plan Kalergii, ... a sprawa Polska
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138705,jarek-ruszkiewicz-sl-plan-kalergi-a-sprawa-polska

  "STWORZENIE NOWEJ RASY i NOWEGO BOGA"

  "JUDEOPOLONIA" STR.12 / W roku 1911, poeta i krytyk literacki, przedstawiciel Młodej Polski, liryk i nowelista - Antoni Lange - wysoko ceniony w krach literackich, zbulwersował środowiska twórcze i polityczne opublikowaniem rozprawy "O sprzecznościach sprawy żydowskiej". Uważany powszechnie za polskiego patriotę, nagle okazał się Żydem pozornie tylko zasymilowanym. W swojej rozprawie wystąpił on z tezą, że asymilacja musi być w Polsce "wzajemna"; zakładał, że powinno dojść do stworzenia takiej mieszanki demograficznej, w wyniku której Naród Polski "stanie się narodem półsemickim". Doprowadzi to oczywiście do upadku katolicyzmu, albowiem asymilacja Żydów w Polsce ma się stać "stworzeniem nowej rasy, stworzeniem nowego człowieka i nowego boga".

  Polska bezmyślność nie trwała jednak długo. Gdy pozytywiści przekonali się o żydowskiej megalomanii, pogardzie i arogancji wobec innych narodów, w tym narodu polskiego, utracili całkowicie żywą wiarę w możliwości asymilacji i zaczęli przechodzić na pozycje obrony przeciwko inwazji żydowskiej. Ocknęli się z bałamucenia ich kłamliwym i fałszywym humanitaryzmem i liberalizmem.

  Pisarz wolnomyśliciel A. Niemojewski, początkowo zachwycony żydostwem, po smutnych doświadczeniach i przeanalizowaniu Talmudu wydał krytyczną pracę: "Dusza żydowska w zwierciadle Talmudu".

  Wcześniej jeszcze, w artykule pod wymownym tytułem "Dwużydzian Polaka pisał co następuje:

  "Na gruncie drwin wytworzyło się duchowe współżycie Żydów i Polaków. Żyd powiedział Polakowi: Nie mogę z tobą nic wspólnie kochać, czcić, uwielbiać, nad niczym wspólnie cierpieć i do niczego wspólnie dążyć - ale możemy wspólnie drwi ze wszystkiego. Wydrwię ci twego Boga, twą Ojczyznę, twą tradycję i twe ideały, twe pragnienia i twe wysiłki, i obaj będziemy wyżsi ponad wszystko. zeszedł się żydowski kpiarz z polskim kpem i zaczęli ze wszystkiego kpić. I wytworzyło się środowisko, w którym żadna wielka idea, żaden wielki czyn nie mógł dojrzeć. Albowiem >>> żydowski odczynnik l egende conte po lin

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY