Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 3044 komentarze

"Ziut" bez PiC-u /// Wcześniej ... Kacpro.BlogSpot.com

Ziut - Blok Narodowy Polski - "Ruch (robimy) Listopadowy - Listopad ' 16" - Wygrajmy Myśląc Wspólnie Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Centrum Wisenthala chce ścigać kibiców Legii Warszawa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niemal przeoczylibyśmy bardzo waży szczegół w hybrydowo-informacyjnej wojnie Izraela z Polską i Polakami: żydo-amerykańskie Centrum Wisenthala chce ścigać kibiców za - jak doniosło PolskieRadio.pl "ich rasistowskie zachowanie na meczu piłki nożnej".

Polskie Radio.pl :  O karę dla Legii Warszawa zaapelowało Centrum Wiesenthala-   W liście do prezydenta UEFA, dyrektor ds. relacji międzynarodowych dr Shimon Samuels skrytykował atak, podkreślając, że incydent pod Płońskiem jest "wyraźnym naruszeniem dziesiątej z jedenastu wartości UEFA: szacunku".

- Pisząc w imieniu Centrum Wiesenthala, zaapelował do UEFA o wezwanie władz Legii przed Komitet Dyscyplinarny UEFA w celu "przyjęcia odpowiednich środków przeciwko tym, którzy zostali zidentyfikowani jako wojowniczy kibice za ich rasistowskie zachowanie na meczu piłki nożnej", a także apelując o "szybkie aresztowanie i ukaranie sprawców przez polskie władze".

Według izraelskich mediów, które powoływały się m.in. na relacje przedstawicieli Hapoelu, incydent miał charakter antysemicki, a atakującymi byli zamaskowani fani Legii.  >>>   http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1805839,Antysemicki-atak-pseudokibicow-Legii-Warszawa-Policja-zatrzymala-jedna-osobe

Pisałem o tym kilka dni temu w notce pt. "Czy Izrael przeprowadził w Polsce operację ANTY-JEDWABNE?"  >>>   http://ziut.neon24.pl/post/140304,czy-izrael-przeprowadzil-w-polsce-operacje-anty-jedwabne

Może te słowa rzucą trochę światła na sprawę?

wPolityce.pl: Ambasador Izraela w Polsce Anna Azariwyznała, że od półtora roku czekała na tę uroczystość. „Otwarcie biura AJC w Polsce jest świętem dla Polski, USA, Izraela oraz dla mnie osobiście” - powiedziała.

Cieszę się, że będę miała Warszawie kolejnych przyjaciół, z którymi będę mogła wymieniać się poglądami   oraz rozmyślać na temat strategii.  Uważam, że mamy w Polsce wspaniałą atmosferę do pracy   —  dodała.

Źródło: wPolityce.pl >>  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/333215-komitet-zydow-amerykanskich-otworzyl-w-warszawie-swoje-biuro-prezydent-duda-z-radoscia-i-satysfakcja-witamy-na-polskiej-ziemi-reprezentantow-ajc

 

 

3 sierpnia 2017 r. pod Warszawą zamaskowani sprawcy zaatakowali członków ekipy obsługującą zespół piłkarzy  Hapoel Petah Tikva  z Izraela. - podkreślmy zamaskowani sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia.

6 sierpnia 2017 r. izraelski zespół wydał oficjalne oświadczenie mówiące że / tłumaczenie z angielskiego /: Po zakończeniu meczu z Ciechanowem, po tym, gdy większość [izraelskiej] drużyny wróciła do hotelu, grupa zamaskowanych kibiców Legii Warszawa wdarła się na teren hotelu, próbując pobić kilku członków zespołu, którzy zostali w tyle"  ///  Wersja oryginalna niej  >>

The team on Wednesday issued an official statement saying:  “At the end of the game against Ciechanow, after most of the players had returned to the hotel, a number of masked fans of the Legia Warsaw club stormed into the court and tried to beat up several crew members who had been left behind.”

A spokesman for the Israeli embassy issued a statement saying:   “The Israeli embassy in Warsaw has been shocked and saddened by the news of another anti-Semitic incident. These ‘pseudo-fans’ not only harm good Polish-Israeli relations, but first of all they are damaging Poland’s image abroad.”  >>>   https://www.breakingisraelnews.com/92734/skinheads-attack-israeli-soccer-players-game-poland-watch/#/#VJHKvJ4U1TTJo2rY.97

Z portalu BreakingIsraelNews.com dowiadujemy się też, że na incydent zareagował rzecznik ambasady Israela następującymi słowami:Izraelska Ambasada w Warszawie jest zszokowana i zasmucona wiadomością o następnym anty-semickim incydencie. Ci 'pseudo-fani' nie tylko rujnują dobre polsko-izraelskie relacje, ale przede wszystkim rujnują wizerunek Polski w świecie"  /// Wersja oryginalna wyżej.

O powyższym stało się głośno w Polsce i na świecie po późniejszym liście lokalnych Żydów do Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, i publikacjach na ten temat w amerykańskich mediach, w tym  w Washington Post i New York Times  -  informację "rozniosła" komórka Associated Press z Warszawy, ... z takim właśnie, ... niezbyt dobrze kojarzącym się zdjęciem.   -  Czy ci Narodowcy, to tak sami, czy ktoś ich tak pozuje?

No właśnie proszę Państwa, w takich właśnie okolicznościach "grupą zamaskowanych kibiców Legii Warszawa" zainteresowało się Centrum Wisenthala.  -   Niezbyt wielu zapewne wie, czym jest Centrum Wisenthala, więc podam za Wikipedią:

Centrum Szymona Wiesenthala – założona w 1977 roku międzynarodowa agencja żydowska z siedzibą w Los Angeles, służąca ochronie praw człowieka i zachowaniu pamięci o Holokauście. Zadaniem centrum jest także wzmacnianie tolerancji społecznej poprzez edukację.

Wśród tematów jakimi zajmuje się Centrum znajdują się problemy związane z rasizmem, antysemityzmem, ludobójstwem, działaniem przeciwko ludności oraz terroryzmem. Jest ono akredytowane jako organizacja pozarządowa przy Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz UNESCO.    -   Centrum zostało nadane imię Szymona Wiesenthala, żydowskiego działacza, tropiciela hitlerowskich zbrodniarzy wojennych.

<>

- I taka szacowna instytucja została zainteresowana i zareagowała na "grupę zamaskowanych kibiców Legii Warszawa", którzy wybiegli gdzieś z krzaków w Płońsku pod Warszawą?  ****   ///  O co w tym wszystkim chodzi, co jest grane?

**** Ciekawe czy Centrum Wisenthala "uprawiło się" już z setkami członków podporządkowanej Niemcom policji żydowskiej z obozów zagłady, którzy jak Chaim Rumkowski z łódzkiego Judenratu pomagali Niemcom w mordowaniu tysięcy polskich dzieci żydowskiego pochodzenia    >>>   https://pl.wikipedia.org/wiki/Chaim_Rumkowski

Wkrótce w Polsce może, lub będzie się wiele dziać, o czym donosi właśnie Niezalezna.pl  //  "Lwowski Żulik" właśnie przygotowuje pod Sejmem kolejną już "edycję Ciamajdanu", ...  Prezes Kaczyński chwali mądrość Izraelczyków na jednym wydechu z budową "Wielkiego Izraela", chyba tylko z wrodzonego rozsądku nie mówiąc, gdzie dokładnie między Odrą i Bugiem ma on powstać [sam obstawiam ujście Odry i okolice Szczecina].  -  

- Sumując to wszystko razem, zachowanie Prezesa i zaangażowanie Izraela, trzeba się  na poważnie zastanowić, QVO VADIS POLSKO, ... czyli, czy wzorem Hitlera i spalonego Bundestagu, nie planuje się w Polsce spalenia jakiejś synagogi z niewielkim pogromem tubylczych Żydów?, ... bo jak wspominał prof. Nowak, w Polsce dochodziło do prowokowanych pogromów dla odwrócenia uwagi, jako przykrywka. 

Czy nie szykują nam właśnie tła, do jakiejś "bratniej pomocy"?  -  bo zaangażowanie Centrum Wisenthala to gra zawodnikami z "najwyższej półki.

<>

Wygląda mi na to, że po raz drugi w historii "gra kibicami" wkroczyła w fazę "rękoczynów": wszyscy dokładnie pamiętamy "wojny futbolowe" administracji rządowej prowadzone z kibicami piłki nożnej za rządów Platformy i Tuska. - Ostatnie wydarzenia wskazują, że zanosi się na coś podobnego. -  Wtedy apogeum konfliktu była prowokacja z udziałem żeglarzy z Meksyki i kibiców ze Śląska w Gdyni  -  sprawa znana na cały świat i Polskę / wypisz wymaluj kalka ostatniego wydarzenia z udziałem zespołu z Izraela.  /// Warto też w tym mniejscu przypomnieć spaloną budkę pod rosyjską Ambasadą.

- To właśnie po tamtych prowokacjach, w której ofiarami byli w równym stopniu meksykańscy żeglarze i śląscy kibice [i Marsz Niepodległości 11 Listopada], padły pamiętne słowa:

"Mamy przekonanie wspólne, że sobie z tym poradzimy, i Państwo Polskie będzie w stanie pokazać że monopol na przemoc ma Państwo, a nie bandyci."  >>>   https://www.youtube.com/watch?v=AVTA8c7YSKA

KOMENTARZE

 • Czy Izrael przeprowadził w Polsce operację ANTY-JEDWABNE?
  >> http://ziut.neon24.pl/post/140304,czy-izrael-przeprowadzil-w-polsce-operacje-anty-jedwabne
 • Brutalna policja na Marszu Niepodległości! Czy to czeka obrońców Wolnej Polski?
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=Mw_Rztx0xzw&t=2s
 • Prawdziwy Polak na Marszu Niepodległości
  >> https://www.youtube.com/watch?v=4sxto4t_kiE
  .
  http://m.neon24.pl/cf4468ef2a5d8b09bc0d3e7edfa37506,0,0.jpg
 • Wiedzieć z kim mamy do czynienia
  .
  "Centrum Wisenthala chce ścigać kibiców Legii Warszawa", ta społeczność jest od tysiącleci znana ze szczególnej zbroniczości sadyzmu.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Kolejny tekst zwraca uwagę na aspekt:

  - http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/09/my-wezmiemy-wladze-a-wy-polacy-pojdziecie-z-torbami-czyli-michnik-szczery-po-alkoholu/comment-page-1/#comment-6910

  Ze strony zbrdoniczej społeczności żydów należy oczekiwać każdej podłości, nieowyobrażalnej też.
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 07:32:57
  Rada Etyki Mediów: Magdalena Ogórek złamała zasadę szacunku i tolerancji, ... i sami brzydzą się rozmowy o Żydach?
  >> https://wpolityce.pl/media/351154-rem-magdalena-ogorek-zlamala-zasade-szacunku-i-tolerancji-ktora-stanowi-jedna-z-podstawowych-zasad-etyki-dziennikarskiej?strona=1

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY