Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
697 postów 4603 komentarze

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"From the Depths", .... czyli Fundacja PR NA CZASIE :D

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Groteska po żydowsku: Nowe medale dla Polaków im. Żabińskich Jonny'ego Danielsa, spadochroniarza armii izraelskiej i doradcy polityków, ustanowiono z powodu produkcji pozytywnego Hollywood'zkiego filmu o polskim małżeństwie ratującym Żydów z Getta

I SPRAWA SIĘ WYJAŚNIŁA SKĄD TA ŻYDOWSKA "WDZIĘCZNOŚĆ" DLA POLAKÓW

 Powodem okazał się Hollywoodzki film  >>  https://youtu.be/KyU93uEv7tY  "FUNDACJA PR na CZASIE"  musiała jakoś zamortyzować niekorzystną dla żydowskiej narracji WYWROTOWĄ PRODUKCJĘ :D

Wkrótce film trafi zapewne do polskich kin, i znów trzeba było ratować, ... tym razem przed "szokiem poznawczym" jakiego doznać mogliby Polacy w zderzeniu faktów z filmu, ...  z "edukacją Grossa" o Jedwabnym - medalami ze "szklanych paciorków" nasi "alianci z pejsami" zza oceanu chcą uratować swoją twarz.

- Lepiej późno niż wcale, choć może lepiej było by wcale, niż akurat od tych, bo osobiście wolę uczciwych Żydów, którzy uwiecznili w filmie  The Zookeeper's Wife   historyczną prawdę, od "wilków w chałatach", którzy chcą na tym "PRZY OKAZJI"  zbić polityczny kapitał.  

Przyznanie Polakom  żydowskich medali ze  "szklanych paciorków" niewiele  kosztuje, ale jaki za to splendor ofiarodawcy będą mogli zgarnąć.   - Ho! Ho! -   Teraz "Kaczyńscy" jeszcze głębiej będą musieli "włazić im pod chałaty" i wykazywać się wdzięcznością za wdzięczność jaką nam okazali  -  wszak NIC ZA DARMO :D 

 -  Teraz chcemy naukowo potwierdzonej prawdy o Jedwabnym!

TVN24.pl:  Aktorzy hollywoodzkiego formatu na czerwonym dywanie w Warszawie zjawiają się bardzo rzadko   -   odnotowało TVN24.pl   -  Do Polski przyciągnęła ich historia Antoniny i Jana Żabińskich, którzy w czasie II wojny światowej ukrywali w stołecznym zoo setki Żydów. Na kanwie ich losów powstała amerykańska produkcja "Azyl". Do kin wchodzi pod koniec marca, ale przedpremierowy pokaz już się odbył.

Z angielskiej WIKIPEDII / The Zookeeper's Wife:  dramat wojenny z 2017 roku w reżyserii Niki Caro według scenariusza Angeli Workman, oparty na faktograficznej książce Diany Ackerman o tym samym tytule. Film opowiada o tym, jak Jan i Antonina Żabiscy uratowali setki Żydów z rąk niemieckiego Gestapo [Niemców]; w rolach głównych stars Jessica Chastain, Johan Heldenbergh, Michael McElhatton and Daniel Brühl.

Światowa premiera filmu The Zookeeper's Wifeodbyła się 8 marca 2017 roku w Warszawie, czyli tam, gdzie doszło do wydarzeń przedstawionych w filmie. WNastępnie doszło do amerykańskiej premiery 12 marca 2017 roku na  Cinequest Film Festival w San Jose, w stanie Kalifornia. Dystrybucję filmu w USA rozpoczęto w Stanach Zjednoczonych 31 marca 2017 roku poprzez Focus Features, and by Universal Pictures International. w UK dystrybucję rozpoczęto 21 kwietnia 2017 roku.

Film został przyjęty przez krytyków filmowych z mieszanymi uczuciami [chyba domyślam się dlaczego], i z ciepłym przyjęciem przez widownię. /// Link do całości >>> https://en.wikipedia.org/wiki/The_Zookeeper%27s_Wife_(film)

Polski tytuł filmu brzmi "AZYL" /  The Zookeeper's Wife w dosłownym tłumaczeniu to "Żona dyrektora ZOO" / Doktor Jan Żabiński był przedwojennym dyrektorem Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie, jednego z największych w latach 30-stych ubiegłego wieku w Europie. 1 września 1939 roku ZOO zostało zbombardowane. Dalsze losy ogrodu są fabułą filmu. Państwo Żabińscy uratowali setki Żydów z Warszawskiego Getta przed śmiercią.

- No cóż? / Film bardzo musi odbiegać od "oficjalnej narracji Grossa" o Polakach i Jedwabnym. Dr Kurek dąży do naukowego wyjaśnienia sprawy, co na pewno nie jest na rękę upolitycznionemu i nastawionemu żydostwu w Ameryce, a ujawnienie prawdy mogło by się nawet skończyć się międzynarodowym skandalem.

 

Ale o tym we wcześniejszej notce pt:

"Czy Izrael przeprowadził w Polsce operację Anty-JEDWABNE?"  >>>   //ziut.neon24.pl/post/140304,czy-izrael-przeprowadzil-w-polsce-operacje-anty-jedwabne

A właściwie medialny sabotaż skutkujący uniemożliwieniem naukowego zbadania sprawy: Możliwe, że odpowiedzią na to pytanie jest sylwetka Jonny'ego Danielsa

... sierżanta sztabowego i strategicznego doradcy brygady [IDF] Israeli Defence Force / Izraelskich Sił Zbrojnych /   wyspecjalizowanej w dziedzinie wojskowej informacji medialnej, w zakres której zapewne whodzi też wojskowa dezinformacja medialna, ... w wersji cywilnej potocznie nazywana szarym PR-em. 

 

 

"Sorry" jeśli Prezes, albo jego fani [do których też należę] się obrażą, ale jakieś racjonalne wytłumaczenie mieszania pojęć i kolportowania głupstw, które publicznie wygłasza Prezes,  musi być.  ///  Będę szczęśliwy, gdy w przyszłości Prezes sam dojdzie do przekonania, że się myli, co już wielokrotnie mu się zdarzało [Kluzik-Rostkowska / Marcinkiewicz /  Duda], bo wszystko inne [szantaż / werbunek] stanowiłoby zagrożenie dla bezpieczeństwa Narodu i Państwa.    >>>  //ziut.neon24.pl/post/140282,kaczynski-jest-czysty-tylko-czy-aby-na-pewno

NIE MOŻNA MIESZAĆ ANTYSEMITYZMU ze STOSUNKIEM DO PAŃSTWA IZRAEL 

Antysemityzm i Izrael to dwie różne rzeczy: Gdyby było tak, jak stwierdził Prezes PiS,  państwo Izrael miało by swego rodzaju immunitet polityczny gwarantowany polityczną poprawnością.  -  Ani Żydzi, ani Izrael nie są "ŚWIĘTYMI KROWAMI", albo nadzwyczajną kastą, bo do tego w swej istocie prowadza się stwierdzenie Prezesa.

Kaczyński mówił o nowej odmianie antysemityzmu, który dzisiaj objawia się jako wrogość wobec Państwa Izrael.

Stwierdzenie że:  "Holocaust był arcyzbrodnią, wyrazem najskrajniejszego zła. Był wyrazem skrajnego zła, które w historii pojawiało się wielokrotnie, ale w XX w. pokazało swoje najstraszliwszą twarz." jest faktem.

Stwierdzenie że: "Dzisiaj antysemityzm bardzo często przejawia się jako wrogość wobec Państwa Izrael" jest "totalnym idiotyzmem",  ... albo kolportowanym politycznym wyrachowaniem, obliczonym na uśpienie czujności Polaków. 

Całość można wysłuchać na zamieszczonym na Niezalezna.pl nagraniu>>  //niezalezna.pl/203621-media-w-usa-z-uznaniem-o-wczorajszych-slowach-prezesa-pis-quotnajbardziej-wplywowy-polski-politykquot

Czym jest zachowanie Kaczyńskiego  -   obok takiego a nie innego działania Prezydenta Dudy

Odpowiedź na to pytanie jest sprawą dla nas najważniejszą,  do jak najpilniejszego wyjaśnienia.  ///  Jestem pewien, że czas da nam odpowiedź na to zasadnicze pytanie. -  Trzeba tylko obserwować, myśleć logicznie, ... i samodzielnie. 

 

"INWAZJA UPIORÓW 1944 - 1970" 

O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej polski

 Zdzisław Ciesiołkiewicz  ///Warszawa 1956 - 1979  

Do ściągnięcia archiwalna książka o inwazji i trwającej do dziś okupacji Polski przez sowieckich żydo-syjonistów.  ///  To unikalny w Polsce "Biały Kruk" Ściągnij, przeczytaj i podaj dalej.  Google.drive link niżej  >>  https://drive.google.com/uc?id=0B2Xx8xtfldhUWENsdjkxOXpsakU&export=download 

TO KSIĄŻKA KTÓRAEJ   "CZERWONE DYNASTIE"  NIE CHCĄ ABYŚMY CZYTALI

 

"Piekło dopiero się zacznie"

W środę, 29 sierpnia 2012 r., miesiąc przed marszem "Obudź się Polsko!", w obronie Telewizji Trwam, śp. prof. Józef Szaniawski, który nie dożył dnia marszu [nieoczekiwanie spadł w przepaść podczas górskiej wędrówki] - napisał:

 "Dokładnie za miesiąc, 29 września 2012 r., ma się odbyć w Warszawie drugi ogólnopolski marsz w obronie wolnych mediów, ale zarazem przeciwko tym, którzy źle, nieudolnie i nieuczciwie rządzą państwem. /.../ 

W Polsce powoli kończy się trwająca już zbyt długo epoka, kiedy rządzący III RP działali w myśl zasady "obiecanki cacanki, a głupiemu radość".

Oczekiwania obywateli są dzisiaj dużo wyższe niż przysłowiowa kromka chleba z masłem, kiełbasa wyborcza, a nawet benzyna do samochodu. 

Ludzie nie chcą, by rządy nad nimi sprawowali politycy głupi, nieodpowiedzialni, fałszywi do szpiku kości, a nade wszystko nieudolni - wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu." (koniec cytatu)

Po ponad roku od napisania tych słów, nasza wiedza dotycząca władz uległa zmianie. Światło dzienne ujrzała między innymi fotografia uśmiechniętego premiera Tuska, w co najmniej dwuznacznej scenie, z premierem Rosji Putinem, zrobionej w dniu zamachu* na polskiego prezydenta, w Smoleńsku.  (*wersji wypadku do dzisiaj nie udowodniono).

Powtórzę słowa profesora: "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu.

"Nie wiem czy dzisiaj śp. prof. Józef Szaniawski podtrzymałby słowa, które prawdopodobnie wypowiedział uważając, że zarządzający obecnie Polską ludzie, to  "NASZ RZĄD". 

Biorąc więc pod uwagę "obecną wiedzę" można stwierdzić, że przynajmniej częściowo, profesor mylił się. TAK POWINNA BRZMIEĆ "DZISIEJSZA TEZA" prof. Szaniawskiego:

Ludzie współcześnie zarządzający Polską - nie wiadomo z czyjego, tak naprawdę nadania - byli "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę" i są perfekcyjnie wyrafinowani w jej sprawowaniu.

Gdy rządzący, swoimi decyzjami,  "wbijają Polakom nóż w plecy", media piszą o tym ... 'śmiejcie się, oni was tylko łaskoczą'. 

Gdy po 10.04.10 zabolało mocniej i spod koszuli, zszokowani, wyciągnęliśmy umazaną krwią rękę, media zaczęły usypiająco uspokajać: ... 'nie przejmujcie się, to tylko pryszcz'.

Po głosowaniu w Sejmie, nad referendum w sprawie sześciolatków, dziennikarz wPolityce.pl, Łukasz Warzecha, napisał: 

"Pan premier Tusk pochwalił z mównicy sejmowej inicjatorów wniosku o referendum w sprawie obowiązku szkolnego dla sześciolatków. /... /   Kilkanaście minut później głosami Platformy „Obywatelskiej” i drżącego o stołeczki Peeselu milion obywatelskich podpisów został z głośnym gulgotem spuszczony w klozecie.  Władza spojrzała na Polaków i z miłością w oczach pokazała im gest Kozakiewicza."

POWINNIŚMYWIEDZIEĆ: 

Koalicja PO-PSL podwyższając wiek emerytalny, dołożyła rodzicom obecnych sześciolatków kilka lat pracy, zabierając im jednocześnie kilka lat z emerytury.  Ta sama koalicja PO-PSL obniżając wiek pójścia do szkoły, dzieciom tych rodziców >>> obecnym sześciolatkom  <<<  DODATKOWO  >>>  dołożyła "sześcioletniej sile roboczej" jeden rok pracy, zabierając maluchom jeden rok dzieciństwa. 

Wcześniejsze rozpoczęcie nauki to właśnie oznacza. - O to - myślę - tak naprawdę chodzi. Nikt się nad tym nie zastanawia, bo jest to odległe w czasie, a na działaniach długofalowych opiera się skuteczna polityka. Wszystko wymaga czasu. 

Zmiana dla obecnych sześciolatków oznacza odebranie im jednego roku dzieciństwa i wydłużenie "wieku produkcyjnego". Rządowe zapewnienia, że to "dla dobra dziecka", jest więc jedną wielką ściemą, którą należy "między bajki włożyć". -

Mamy tu do czynienia z drugą częścią reformy emerytalnej, tym razem dotyczącą najmłodszych Polaków.Polityka, to zajęcie z długofalowymi celami.

W kontekście powyższego, biorąc pod uwagę zamach w Smoleńsku z 10.04.10, warto sobie zadać więc pytanie:

Po co zmieniono "Ustawę o obywatelstwie polskim"?

W Polsce łatwiej jest obcemu dostać polskie obywatelstwo i polski paszport, niż Polakowi zdać egzamin na prawo jazdy. - To o czymś świadczy!

Czy Lech Kaczyński, gdyby nie zginął w Smoleńsku, dopuścił by do sytuacji, że Polska ma obowiązek dać polskie obywatelstwo każdemu, kto tego zechce? Do takiej sytuacji doprowadziła zmiana "Ustawy o obywatelstwie polskim". -

A w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi "polscy obywatele Izraela". Sprawa obywatelstwa i reprywatyzacji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwóm sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński. 

Czy mają one też związek z jego nagłą śmiercią w Smoleńsku? Możliwe, że tak. Tam gdzie chodzi o pieniądze wszystko jest możliwe, a tam, gdzie nie wiemy o co chodzi, przeważnie chodzi o pieniądze. 

Do tego dochodzi jeszcze jedno: zacytuję premiera Izraela Benjamina Netanjachu. Izrael jest "jedynym krajem, któremu grozi zagłada" (1).

Żydzi w Palestynie "siedzą na beczce prochu" i szukają bezpiecznego miejsca schronienia.  Wiele wskazuje na to, że wybrali Polskę na miejsce przeniesienia się. 

Może to być, tak myślę, drugi powód uchwalenia nowelizacji do "Ustawy o obywatelstwie polskim", w takim kształcie, jak ona powstała i na której, skorzystają najwięcej Żydzi z Izraela i z USA.

Dlaczego rząd Donalda Tuska "zadziwiająco mocno" zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturalne z Izraelem?

O nowych "polskich obywatelach Izraela", którym "Ustawa o zmianie ustawy o obywatelstwie polskim" przywróciła prawo do polskich paszportów,  mówi się wprost:  "Nasi Izraelczycy". 

Dlatego ważne jest zbadanie, co było motywem zamachu w Smoleńsku i czy prace nad ustawami o obywatelstwie polskim i reprywatyzacją mogły być zablokowane przez śp. Lecha Kaczyńskiego [mógł przecież je zawetować],  i czy na rzecz tych ustaw miał miejsce lobbing z Izraela. - A jeśli tak to jaki, i przez kogo przeprowadzany?

To ważne pytania, bo coraz trudniej jest wierzyć w to, że "nieudowodniona katastrofa w Smoleńsku", była wypadkiem, a nie zamachem.

Jeśli był wybuch, to mógł być zamach. Jeśli był zamach, to logiczne, że musiał też istnieć jakiś motyw takiego zamachu

** Dzisiaj, w 2017 r., na podstawie faktów, można stwierdzić, że co najmniej od 2010 r. jesteśmy ofiarami "INWAZJI UPIORÓW 2.0", dokładnie takiej samej jak w latach 1944 - 1970, i z tego samego kierunku.Tak jak po wojnie byli to żydo-syjoniści sowieccy, tak teraz są to globalni żydo-syjoniści europejsko-amerykańsko-izraelscy. -

A to czego doświadczamy, z zamachem nazywanym "Katastrofą Smoleńską" włącznie, jest PLANOWĄ WOJNĄ CHYBRUDOWĄ, mającą na celu przemieszczenie obywateli Izraela o europejskim pochodzeniu do Polski i ekonomiczno-terytorialne opanowanie naszego kraju / reprywatyzacja i lasy.

Niżej mapka przedstawiająca jak Palestyńczycy tracili ziemię w okresie między 1946 i 2010 r. / kolor zielony / . Nie pozwólmy, aby to samo stało się z Polską.

 

KOMENTARZE

 • THE ZOOKEEPER'S WIFE - Official Trailer [HD] - In Theaters March 2017
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=rJNFeHHGGN4
 • The Zookeeper's Wife / Żona dyrektora ZOO - 10 Minute Preview
  >>> https://youtu.be/NFkBS5orkrE
  /// wersja z polskimi napisami
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=3s6rGq0F940

  25 Facts about The Zookeeper's Wife
  >> https://www.youtube.com/watch?v=hqD6Mznunlg
  .
  http://m.neon24.pl/f3397ee0dcdaf353b53aebbf64d65f55,0,0.jpg
 • Córka Żabińskich: zdecydowałam się nie uczestniczyć w tym "wiecu" politycznym
  >>> http://www.tvn24.pl/corka-zabinskich-o-uroczystosci-przyznania-odznaczenia-im-zabinskich,775494,s.html
 • Czy Izrael przeprowadził w Polsce operację anty-JEDWABNE?
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140304,czy-izrael-przeprowadzil-w-polsce-operacje-anty-jedwabne
 • The Zookeeper's Wife // Azyl (2017) - Warszawa - Repertuar kin - Filmweb
  >> https://www.google.pl/search?q=AZYL+W+KINO&oq=AZYL+W+KINO&gs_l=psy-ab.12...40250.40766.0.42933.2.2.0.0.0.0.270.484.2-2.2.0....0...1.1.64.psy-ab..0.1.269...0.0.9JFU07Yan4w
 • Ziut
  Tak na wstępie - nie rozpoczynaj własnymi komentarzami do własnej notki.
  Dyskusja musi być spontaniczna.

  Taka rada tylko...

  Holokua$t Industry pracuje na zwiększonych obrotach.
  Wiedzą, że zaraz im się urwie.

  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:12:43
  Wkładam tam info, które nie zmieścił się w notce. // Taki już mój urok.

  - ALE ZAWSZE MOŻESZ BYĆ SZYBSZY / WYSTARCZY ZACZATOWAĆ :D

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY