Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
697 postów 4603 komentarze

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy Izrael przeprowadził w Polsce operację ANTY-JEDWABNE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A właściwie medialny sabotaż skutkujący uniemożliwieniem naukowego zbadania sprawy: Możliwe, że odpowiedzią na to pytanie jest sylwetka Jonny'ego Danielsa?

... sierżanta sztabowego i strategicznego doradcy brygady [IDF] Israeli Defence Force / Izraelskich Sił Zbrojnych /   wyspecjalizowanej w dziedzinie wojskowej informacji medialnej, w zakres której zapewne whodzi też wojskowa dezinformacja medialna, ... w wersji cywilnej potocznie nazywana szarym PR-em. 

Uściślijmy zadane pytanie:  Czy siły zbrojne Izraela [IDF - Israeli Defence Force],  przeprowadziły w Polsce tajną operację medialną JEDWABNE, której skutkiem było ogłoszenie przez Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, że "Dzisiaj antysemityzm objawia się jako wrogość wobec państwa Izrael", ... i wstrzymania przez niego ekshumacji w Jedwabnem?

SOLIDARNI2010.pl  /  14 lipca 2016 :  ŻĄDAMY WZNOWIENIA EKSHUMACJI W JEDWABNEM! 12 tys. podpisów pod wnioskiem i ....cisza?   -   Aktualizacja    >>>   //solidarni2010.pl/33634-zadamy-wznowienia-ekshumacji-w-jedwabnem-12-tys-podpisow-pod-wnioskiem-i-ciszanbspnbsp--aktualizacja.html

Czy Jonny Daniels przeprowadził w Polsce operację "JEDWABNE"?

... a właściwie medialny sabotaż skutkujący uniemożliwieniem naukowego zbadania sprawy Jedwabnego? -  Możliwe, że odpowiedzią na to pytanie jest sylwetka Jonny'ego Danielsa

... sierżanta sztabowego i strategicznego doradcy brygady [IDF] Israeli Defence Force / Izraelskich Sił Zbrojnych /   wyspecjalizowanej w dziedzinie wojskowej informacji medialnej, w zakres której zapewne whodzi też wojskowa dezinformacja medialna, ... w wersji cywilnej potocznie nazywana szarym PR-em.

Możliwe, że odpowiedzią na to pytanie jest sylwetka samego Jonny'ego Danielsa, sierżanta sztabowego i strategicznego doradcy brygady IDF - Israeli Defence Force / Izraelskich Sił Zbrojnych,  wyspecjalizowanej w dziedzinie [dez]informacji medialnej - i jak to zapewne w wojsku bywa, dezinformacji medialnej określanej PR-em, też.

Przetłumaczony cytat z notki biograficznej / zrzut wyżej:Wychowany został w Edgaware, Londyn, Wielka Brytania. Kiedy opuścił liceum Hasmonean w wieku 18 lat, spakował walizki i postanowił zrobić sobie gap year (rok przerwy w nauce) i pojechać do Izraela.

W trakcie 'gap year', Johnny studiował w niepełnym wymiarze czasowym na 'Yeshiva' (to nazwa dobrego Uniwerku) i był wolontariuszem organizacji 'Zichron Menachem' pomagającej dzieciom wszystkich wyznań w zmaganiach z rakiem w izraelskich szpitalach.

Po roku Johnny zakochał się w Izraelu i zdecydował, że uczyni to miejsce swoim domem, opuszczając tym samym swoje miejsce na Uniwersytecie/College w Londynie, by móc dołączyć do armii izraelskiej.

Johnny został przyjęty do elitarnej grupy spadochroniarzy gdzie zostałsierżantem sztabowym. Obecnie jest  i strategicznym doradcą brygady [IDF] Israeli Defence Force / Izraelskich Sił Zbrojnych /   wyspecjalizowanej w dziedzinie informacji medialnej- został wyszukany do tej roli przez "łowcę talentów".  / Źródło: Johnny Daniels ma bardzo ciekawy życiorys >>  https://www.jonnydaniels.com/who_we_are 

Jak można się dowiedzieć z jego strony internetowej JonnyDaniels.com, jest on też specjalistą od PR-u. W zakładce "Cients" znajdziemy portfolio klientów Jonnego Danielsa, gdzie jako jedena z klientów wymieniona jest fundacja "From the Depth", ... której Johnny Daniejs jest prezesem, i zapewne założycielem.  

Wśród zdjęć zamieszczonych na JonnyDaniels.com można też znaleźć zrzut z Gazet.pl z informacją, że firma: City Security wyśle do Izraela swoich stu najlepszych ochroniarzy. We współpracy mają chronić mieszkańców przed atakami ekstremistów. Benjamin Krasicki, prezes firmy, w rozmowie z Gazetą.pl zapewnia: Akcja nie jest wymierzona w Palestyńczyków. [?] 

Biorąc pod uwagę, że Jonny Daniels jest podoficerem Izraelskich Sił Zbrojnych, oraz strategicznym doradcą jednostki wyspecjalizowanej w dziedzinie wojskowej [dez]informacji medialnej prowadzącym firmę PR-owską też na terenie Polski, będąc jednocześnie prezesem fundacji "uwikłanj" w współtworzenie bieżących relacji [medialnych] między Polakami, a społecznośćią żydowską w Polsce, i na świecie, "zahaczającą" o interesy Państwa Izrael, należy zapytać:  

Jaką tak naprawdę działalność na terenie Polski prowadzi osobiście Jonny Daniels, jego firma JDPR, oraz jego fundacja From the Deptch,  ... oraz czy ta działalność jest finansowana, lub nie, Ministerstwa Obrony Izraela i Izraelskich Sił Zbrojnych. -  Jeśli działalność ta jest finansowana przez wymienione podmioty, to jaki jest cel tej działalności?  ///  Odnoszę wrażenie, że są to pytania z dziedziny obronności Państwa Polskiego.  

 

 

 

Rzeczpospolita.pl:  Przy współpracy z   From the Depths  rozpoczęliśmy proces wysyłania do Izraela naszych najlepszych ochroniarzy.Nasza 20 osobowa misja do Izraela to niezwykle emocjonalne oraz wzbogacające zawodowe doświadczenie.  -   Firma City Security coraz szybciej awansuje w branżowych rankingach. Od ponad dwóch lat należy ona do międzynarodowej Grupy M2CS, która prowadzi interesy  w 7  krajach Europy  od Turcji po Rosję.   >>>    //www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/2973-w-izraelu-jest-juz-pierwsza-grupa-polskich-ochroniarzy-ktorzy-wspieraja-armie-tego-kraju

<> 

SOLIDARNI2010.pl  /  14 lipca 2016 :  ŻĄDAMY WZNOWIENIA EKSHUMACJI W JEDWABNEM! 12 tys. podpisów pod wnioskiem, ... i cisza? >>  //solidarni2010.pl/33634-zadamy-wznowienia-ekshumacji-w-jedwabnem-12-tys-podpisow-pod-wnioskiem-i-ciszanbspnbsp--aktualizacja.html

 

"Sorry" jeśli Prezes, albo jego fani [do których też należę] się obrażą, ale jakieś racjonalne wytłumaczenie mieszania pojęć i kolportowania głupstw, które publicznie wygłasza Prezes,  musi być.  ///  Będę szczęśliwy, gdy w przyszłości Prezes sam dojdzie do przekonania, że się myli, co już wielokrotnie mu się zdarzało [Kluzik-Rostkowska / Marcinkiewicz /  Duda], bo wszystko inne [szantaż / werbunek] stanowiłoby zagrożenie dla bezpieczeństwa Narodu i Państwa.    >>>  //ziut.neon24.pl/post/140282,kaczynski-jest-czysty-tylko-czy-aby-na-pewno

NIE MOŻNA MIESZAĆ ANTYSEMITYZMU ze STOSUNKIEM DO PAŃSTWA IZRAEL 

Antysemityzm i Izrael to dwie różne rzeczy: Gdyby było tak, jak stwierdził Prezes PiS,  państwo Izrael miało by swego rodzaju immunitet polityczny gwarantowany polityczną poprawnością.  -  Ani Żydzi, ani Izrael nie są "ŚWIĘTYMI KROWAMI", albo nadzwyczajną kastą, bo do tego w swej istocie prowadza się stwierdzenie Prezesa.

Kaczyński mówił o nowej odmianie antysemityzmu, który dzisiaj objawia się jako wrogość wobec Państwa Izrael.

Stwierdzenie że:  "Holocaust był arcyzbrodnią, wyrazem najskrajniejszego zła. Był wyrazem skrajnego zła, które w historii pojawiało się wielokrotnie, ale w XX w. pokazało swoje najstraszliwszą twarz." jest faktem.

Stwierdzenie że: "Dzisiaj antysemityzm bardzo często przejawia się jako wrogość wobec Państwa Izrael" jest "totalnym idiotyzmem",  ... albo kolportowanym politycznym wyrachowaniem, obliczonym na uśpienie czujności Polaków. 

Całość można wysłuchać na zamieszczonym na Niezalezna.pl nagraniu>>  //niezalezna.pl/203621-media-w-usa-z-uznaniem-o-wczorajszych-slowach-prezesa-pis-quotnajbardziej-wplywowy-polski-politykquot

Czym jest zachowanie Kaczyńskiego  -   obok takiego a nie innego działania Prezydenta Dudy

Odpowiedź na to pytanie jest sprawą dla nas najważniejszą,  do jak najpilniejszego wyjaśnienia.  ///  Jestem pewien, że czas da nam odpowiedź na to zasadnicze pytanie. -  Trzeba tylko obserwować, myśleć logicznie, ... i samodzielnie. 

TAK TEŻ ZROBIŁEM, ... i ZBADAŁEM SPRAWĘ OD POCZĄTKU

Wychodzi że doszło do szeroko zakrojonej akcji medialnego sabotażu Polski!

 

YouTube  >>  https://www.youtube.com/watch?v=kSa1tSUh_Pg

Wygląda na to, że "izraelska operacja JEDWABNE" rozpoczęła się w dość, wydawać by się mogło, niecodziennych okolicznościach, ale ni łudźmy się, nie początek jest ważny, tylko finał: 3 sierpnia 2017 r. pod Warszawą zamaskowani sprawcy zaatakowali członków ekipy obsługującą zespółu piłkarzy zespołu Hapoel Petah Tikva  z Izraela. - podkreślmy zamaskowani sprawcy, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia. Jak doniosło Polskie Radio: "Do ataku doszło w środę wieczorem na terenie hotelu spa and sport resort w miejscowości Kępa po meczu sparingowym rozegranym na pobliskim boisku między Hapoel Petah Tikva a czwartoligowym MKS Ciechanów." - podobno zatrzymano jedną osobę. Według izraelskich mediów incydent miał charakter antysemicki, a o zajście oskarżono kibicłow Legii Warszawa.

Jak doniosło też Polskie Radio:"O karę dla Legii Warszawa zaapelowało także Centrum Wiesenthala.  - W liście do prezydenta UEFA, dyrektor ds. relacji międzynarodowych dr Shimon Samuels skrytykował atak, podkreślając, że incydent pod Płońskiem jest "wyraźnym naruszeniem dziesiątej z jedenastu wartości UEFA: szacunku".

- Samuels dodał, że "antysemityzm nie jest nowym zjawiskiem w Polsce, ale ten brutalny atak musi wywołać konsekwencje.

- Pisząc w imieniu Centrum Wiesenthala, zaapelował do UEFA o wezwanie władz Legii przed Komitet Dyscyplinarny UEFA w celu "przyjęcia odpowiednich środków przeciwko tym, którzy zostali zidentyfikowani jako wojowniczy kibice za ich rasistowskie zachowanie na meczu piłki nożnej", a także apelując o "szybkie aresztowanie i ukaranie sprawców przez polskie władze". - Musimy pokazać czerwoną kartkę wszystkim objawom nienawiści i przemocy, które zniekształcają tę piękną grę (piłkę nożną) - podkreślił Samuels. Według izraelskich mediów, które powoływały się m.in. na relacje przedstawicieli Hapoelu, incydent miał charakter antysemicki, a atakującymi byli zamaskowani fani Legii.  >>  //www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1805839,Antysemicki-atak-pseudokibicow-Legii-Warszawa-Policja-zatrzymala-jedna-osobe

BreakingIsraelNews.co 6 lipca podał, że izraelski zespół w oficjalnym oświadczeniu oskarżył o napad fanów Legii Warszawa [co później uległo "wyjaśnieniu"]. ///  Ambasada Izraela w Polsce oświadczyła, że ten anty-Semtyztyczny incydent nie tylko szkodzi relacją Polski z Izraelem, ale też rujnuje polski wizerunek na świecie. 

The team on Wednesday issued an official statement saying: “At the end of the game against Ciechanow, after most of the players had returned to the hotel, a number of masked fans of the Legia Warsaw club stormed into the court and tried to beat up several crew members who had been left behind.”

A spokesman for the Israeli embassy issued a statement saying: “The Israeli embassy in Warsaw has been shocked and saddened by the news of another anti-Semitic incident. These ‘pseudo-fans’ not only harm good Polish-Israeli relations, but first of all they are damaging Poland’s image abroad.”  >>>   https://www.breakingisraelnews.com/92734/skinheads-attack-israeli-soccer-players-game-poland-watch/#/#VJHKvJ4U1TTJo2rY.97

O powyższym stało się w Polsce głośno po późniejszym liście lokalnych Żydów do Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, i publikacji o tym w Washington Post, i innych światowych mediach.

Trafiono w sedno: akurat w tym temacie Prezes ma "fioła" na punkcie dobrego imienia Polski. Szkoda aby że "za każdą cenę", nawet za cenę ośmieszania samego siebie. Ktoś powinien czuwać nad tym co mówi. : /

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że gdy jakoby fani Legii Warszawa mieli atakować naszych "aliantów z pejsami", miało się to odbywać w trakcie trwania meczu, na którym ci sami fani pokazali sławną oprawę z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.  >>>    https://www.youtube.com/watch?v=85wjs5i6GHg

Skoordynowanie tego "incydentu", i rozegranie go w czasie rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego nie wydaje się przypadkowy.  -  To wygląda na dokładną "kalkę" z incydentem z 2013 roku w Gdyni.  Wtedyteż, w jednej sekundzie, jak na rozkaz, jacyć "fani" zaatakowali, tyle że żeglarzy z Meksyku.  >>>   https://www.youtube.com/watch?v=cMKNw-aTLZk  

Nie będę wracał do tamtego wydarzenia, zapodam tylko zrzut z TVN24 co na temat polskich kibiców powiedział Donald Tusk  -  czy ktoś z jego ekipy maczał palce w ostatnim "incydencie", na to nie ma dowodów. Jedyne co zastanawia to to, że bardzo szybko, tuż przed zdarzeniem policja opuściła teren, i zaraz potem doszło do zdarzenia.

 

 

Wy też nie kupujcie!      Nie dajcie się dłużej nabierać!      T o   j e s t    PiC ! ! 

Dlatego też składam publiczną deklarację:

>> z  PiC-em  i  Kaczyńskim,  już  nie  jest  mi  po  drodze <<

 

"INWAZJA UPIORÓW 1944 - 1970" 

O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej polski

 Zdzisław Ciesiołkiewicz  ///Warszawa 1956 - 1979  

Do ściągnięcia archiwalna książka o inwazji i trwającej do dziś okupacji Polski przez sowieckich żydo-syjonistów.  ///  To unikalny w Polsce "Biały Kruk" Ściągnij, przeczytaj i podaj dalej.  Google.drive link niżej  >>  https://drive.google.com/uc?id=0B2Xx8xtfldhUWENsdjkxOXpsakU&export=download 

TO KSIĄŻKA KTÓRAEJ   "CZERWONE DYNASTIE"  NIE CHCĄ ABYŚMY CZYTALI

 

 

"Piekło dopiero się zacznie"

W środę, 29 sierpnia 2012 r., miesiąc przed marszem "Obudź się Polsko!", w obronie Telewizji Trwam, śp. prof. Józef Szaniawski, który nie dożył dnia marszu [nieoczekiwanie spadł w przepaść podczas górskiej wędrówki] - napisał:

 "Dokładnie za miesiąc, 29 września 2012 r., ma się odbyć w Warszawie drugi ogólnopolski marsz w obronie wolnych mediów, ale zarazem przeciwko tym, którzy źle, nieudolnie i nieuczciwie rządzą państwem. /.../ 

W Polsce powoli kończy się trwająca już zbyt długo epoka, kiedy rządzący III RP działali w myśl zasady "obiecanki cacanki, a głupiemu radość".

Oczekiwania obywateli są dzisiaj dużo wyższe niż przysłowiowa kromka chleba z masłem, kiełbasa wyborcza, a nawet benzyna do samochodu. 

Ludzie nie chcą, by rządy nad nimi sprawowali politycy głupi, nieodpowiedzialni, fałszywi do szpiku kości, a nade wszystko nieudolni - wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu." (koniec cytatu)

Po ponad roku od napisania tych słów, nasza wiedza dotycząca władz uległa zmianie. Światło dzienne ujrzała między innymi fotografia uśmiechniętego premiera Tuska, w co najmniej dwuznacznej scenie, z premierem Rosji Putinem, zrobionej w dniu zamachu* na polskiego prezydenta, w Smoleńsku.  (*wersji wypadku do dzisiaj nie udowodniono).

Powtórzę słowa profesora: "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu.

"Nie wiem czy dzisiaj śp. prof. Józef Szaniawski podtrzymałby słowa, które prawdopodobnie wypowiedział uważając, że zarządzający obecnie Polską ludzie, to  "NASZ RZĄD". 

Biorąc więc pod uwagę "obecną wiedzę" można stwierdzić, że przynajmniej częściowo, profesor mylił się. TAK POWINNA BRZMIEĆ "DZISIEJSZA TEZA" prof. Szaniawskiego:

Ludzie współcześnie zarządzający Polską - nie wiadomo z czyjego, tak naprawdę nadania - byli "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę" i są perfekcyjnie wyrafinowani w jej sprawowaniu.

Gdy rządzący, swoimi decyzjami,  "wbijają Polakom nóż w plecy", media piszą o tym ... 'śmiejcie się, oni was tylko łaskoczą'. 

Gdy po 10.04.10 zabolało mocniej i spod koszuli, zszokowani, wyciągnęliśmy umazaną krwią rękę, media zaczęły usypiająco uspokajać: ... 'nie przejmujcie się, to tylko pryszcz'.

Po głosowaniu w Sejmie, nad referendum w sprawie sześciolatków, dziennikarz wPolityce.pl, Łukasz Warzecha, napisał: 

"Pan premier Tusk pochwalił z mównicy sejmowej inicjatorów wniosku o referendum w sprawie obowiązku szkolnego dla sześciolatków. /... /   Kilkanaście minut później głosami Platformy „Obywatelskiej” i drżącego o stołeczki Peeselu milion obywatelskich podpisów został z głośnym gulgotem spuszczony w klozecie.  Władza spojrzała na Polaków i z miłością w oczach pokazała im gest Kozakiewicza."

POWINNIŚMYWIEDZIEĆ: 

Koalicja PO-PSL podwyższając wiek emerytalny, dołożyła rodzicom obecnych sześciolatków kilka lat pracy, zabierając im jednocześnie kilka lat z emerytury.  Ta sama koalicja PO-PSL obniżając wiek pójścia do szkoły, dzieciom tych rodziców >>> obecnym sześciolatkom  <<<  DODATKOWO  >>>  dołożyła "sześcioletniej sile roboczej" jeden rok pracy, zabierając maluchom jeden rok dzieciństwa. 

Wcześniejsze rozpoczęcie nauki to właśnie oznacza. - O to - myślę - tak naprawdę chodzi. Nikt się nad tym nie zastanawia, bo jest to odległe w czasie, a na działaniach długofalowych opiera się skuteczna polityka. Wszystko wymaga czasu. 

Zmiana dla obecnych sześciolatków oznacza odebranie im jednego roku dzieciństwa i wydłużenie "wieku produkcyjnego". Rządowe zapewnienia, że to "dla dobra dziecka", jest więc jedną wielką ściemą, którą należy "między bajki włożyć". -

Mamy tu do czynienia z drugą częścią reformy emerytalnej, tym razem dotyczącą najmłodszych Polaków.Polityka, to zajęcie z długofalowymi celami.

W kontekście powyższego, biorąc pod uwagę zamach w Smoleńsku z 10.04.10, warto sobie zadać więc pytanie:

Po co zmieniono "Ustawę o obywatelstwie polskim"?

W Polsce łatwiej jest obcemu dostać polskie obywatelstwo i polski paszport, niż Polakowi zdać egzamin na prawo jazdy. - To o czymś świadczy!

Czy Lech Kaczyński, gdyby nie zginął w Smoleńsku, dopuścił by do sytuacji, że Polska ma obowiązek dać polskie obywatelstwo każdemu, kto tego zechce? Do takiej sytuacji doprowadziła zmiana "Ustawy o obywatelstwie polskim". -

A w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi "polscy obywatele Izraela". Sprawa obywatelstwa i reprywatyzacji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwóm sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński. 

Czy mają one też związek z jego nagłą śmiercią w Smoleńsku? Możliwe, że tak. Tam gdzie chodzi o pieniądze wszystko jest możliwe, a tam, gdzie nie wiemy o co chodzi, przeważnie chodzi o pieniądze. 

Do tego dochodzi jeszcze jedno: zacytuję premiera Izraela Benjamina Netanjachu. Izrael jest "jedynym krajem, któremu grozi zagłada" (1).

Żydzi w Palestynie "siedzą na beczce prochu" i szukają bezpiecznego miejsca schronienia.  Wiele wskazuje na to, że wybrali Polskę na miejsce przeniesienia się. 

Może to być, tak myślę, drugi powód uchwalenia nowelizacji do "Ustawy o obywatelstwie polskim", w takim kształcie, jak ona powstała i na której, skorzystają najwięcej Żydzi z Izraela i z USA.

Dlaczego rząd Donalda Tuska "zadziwiająco mocno" zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturalne z Izraelem?

O nowych "polskich obywatelach Izraela", którym "Ustawa o zmianie ustawy o obywatelstwie polskim" przywróciła prawo do polskich paszportów,  mówi się wprost:  "Nasi Izraelczycy". 

Dlatego ważne jest zbadanie, co było motywem zamachu w Smoleńsku i czy prace nad ustawami o obywatelstwie polskim i reprywatyzacją mogły być zablokowane przez śp. Lecha Kaczyńskiego [mógł przecież je zawetować],  i czy na rzecz tych ustaw miał miejsce lobbing z Izraela. - A jeśli tak to jaki, i przez kogo przeprowadzany?

To ważne pytania, bo coraz trudniej jest wierzyć w to, że "nieudowodniona katastrofa w Smoleńsku", była wypadkiem, a nie zamachem.

Jeśli był wybuch, to mógł być zamach. Jeśli był zamach, to logiczne, że musiał też istnieć jakiś motyw takiego zamachu

** Dzisiaj, w 2017 r., na podstawie faktów, można stwierdzić, że co najmniej od 2010 r. jesteśmy ofiarami "INWAZJI UPIORÓW 2.0", dokładnie takiej samej jak w latach 1944 - 1970, i z tego samego kierunku.Tak jak po wojnie byli to żydo-syjoniści sowieccy, tak teraz są to globalni żydo-syjoniści europejsko-amerykańsko-izraelscy. -

A to czego doświadczamy, z zamachem nazywanym "Katastrofą Smoleńską" włącznie, jest PLANOWĄ WOJNĄ CHYBRUDOWĄ, mającą na celu przemieszczenie obywateli Izraela o europejskim pochodzeniu do Polski i ekonomiczno-terytorialne opanowanie naszego kraju / reprywatyzacja i lasy.

Niżej mapka przedstawiająca jak Palestyńczycy tracili ziemię w okresie między 1946 i 2010 r. / kolor zielony / . Nie pozwólmy, aby to samo stało się z Polską.

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Ziut bez PiC-u: Blok Narodowy Polski
  1. http://ziut.neon24.pl/
  .
  2. http://ziut.neon24.pl/index/2
  .
  3. http://ziut.neon24.pl/index/3
  .
  4. http://ziut.neon24.pl/index/4
  ............
 • "From the Depths", .... czyli FUNDACJA NA CZASIE :D
  .
  Groteska po żydowsku: Nowe medale im. Żabińskich Jonny'ego Danielsa, spadochroniarza armii izraelskiej i doradcy polityków, dla Polaków ratujących Żydów, spowodowana pozytywnym Hollywood'zkim filmem o polskim małżeństwie ratującym Żydów z Getta

  - Czyli wyjaśniła się nagła wdzięczność "naszych ziomków" z pejsami zza oceanu :D
  > http://ziut.neon24.pl/post/140308,from-the-depths-czyli-fundacja-na-czasie-d

  I SPRAWA SIĘ WYJAŚNIŁA SKĄD TA ŻYDOWSKA "WDZIĘCZNOŚĆ" DO POLAKÓW

  Powodem okazał się Hollywoodzki film > https://youtu.be/KyU93uEv7tY

  "FUNDACJA na CZASIE" musiała jakoś zamortyzować WYWROTOWĄ PRODUKCJĘ :D

  - No cóż? / Film bardzo musi odbiegać od "oficjalnej narracji Grossa" o Polakach i Jedwabnym. Dr Kurek dąży do naukowego wyjaśnienia sprawy, co na pewno nie jest na rękę upolitycznionemu i nastawionemu żydostwu w Ameryce, a ujawnienie prawdy mogło by się nawet skończyć się międzynarodowym skandalem.
 • Strach przed słowem
  .
  „ogłoszenie przez Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, że "Dzisiaj antysemityzm objawia się jako wrogość wobec państwa Izrael" ”

  Z punktu widzenia logiki i semantyki jest ta wypowiedź błędna, powstaje pytanie, kto jest w stanie oddziaływać na przywódczyków w Polsce, że paplają do mediów tego rodzaju bzdury ?

  Strach przed tymi słowami:
  „Polska jest dla Żydów najbezpieczniejszym krajem w Europie”, tak się odbywa rekrutacja na wyjazd do Polski.

  „zacytuję premiera Izraela Benjamina Netanjachu. Izrael jest "jedynym krajem, któremu grozi zagłada" ”, trzeba mu przyznać rację, w końcu mamy znowu 6 milionów na tym kawałku.

  Mam wrażenie, że tezę:
  Judejczycy nie są narodem, ale międzynarodową siecią przestępczą.
  należy brać daleko poważniej, niż to czynimy.

  - http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/135160,czy-to-juz-judeopolonia#comment_1346626

  Refleksje n.t. państwa, nie tylko Izraela

  - https://marucha.wordpress.com/2017/07/03/zlikwidowany-przywodca-pi-byl-pracownikiem-nato-w-kosowie/#comment-686754
 • Tajne akcje Mossadu
  Tajne akcje Mossadu https://www.youtube.com/watch?v=iEDCGYtHJD4

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY