Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
697 postów 4603 komentarze

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Co by było, "gdyby Tusk nie dogadał się z Putinem" ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No właśnie, co by było, "gdyby Tusk nie dogadał się z Putinem i nie przekazał śledztwa smoleńskiego obcemu państwu"? - Ktoś zna odpowiedź na to bardzo, ale to bardzo, arcy-ciekawe pytanie?

Minister Witek ma rację, bylibyśmy dzisiaj w innym miejscu. Będąc przekornym odwrócę jednak "kota ogonem" i zapytam, ... "gdzie byłaby Rosja", gdyby Putin nie dogadał się z Tuskiem, i nie wziął tego śledztwa?

[zacząłem się nad tym zastanawiać]

Wychodzi na to, że gdyby Tusk nie dogadał się z Putinem, i Putin nie wziął by tego śledztwa, wiedzielibyśmy dużo więcej, ... i kto wie, być może Rosja byłaby też dzisiaj w dużo lepszej sytuacji? / Bo chyba nie tylko zdaniem Macierewicza, jest w kiepskiej.

-  TAK MI PRZYSZŁO DO GŁOWY - 

Bo że coś tam było nie tak, to fakt, ... i to wyjdzie, bo zbyt wielu "interesom" na tym zależy. I za ukrywanie tego co wyjdzie odpowiadać będzie Putin, a nie Tusk, który się z nim dogadał. -  No cóż, myślę że Tusk zrobił dobry interes, i chba [jak mówią], w polityce nic nie dzieje się przez przypadek. Być może tak to właśnie zaplanowano?

Być może dlatego tupolew zamiast wybuchnąć w Pradze z "samym " Prezydentem na pokładzie, musiał spektakularnie wybuchnąć w Rosji, ... gdzie zamiast samego Kaczyńskiego zginęło 96 innych osób, dzięki czemu doszło do "efektów specjalnych", ... jak na filmie akcji wyprodukowanym w Hollywood?

Czy "żółwik" był więc oznaką zadowolenia Tuska z ustalenia z Putinem oficjalnej wersji wydarzeń w Smoleńsku, z 10.04.2010 r.? - Pytanie rodzi pytanie, a odpowiedzi brak.

Macierewicz nie powinien się więc emocjonować. / To co powiedział Putin pokazując Tuskowi miejsce katastrofy było wersją oficjalną, a nie opisem faktycznych wydarzeń, do jakich doszło 10 kwietnia w Smoleńsku. // Opis Putina różni się zresztą znacząco od podstawowych ustaleń "Sejmowej Komisji ds. Smoleńska", ... nie ma się czym emocjonować, ... trzeba oddzielić ziarno od plew.

25:59 Na powyższym zdjęciu widzimy moment wyjścia "pary Tusk / Putin" z namiotu po rozmowie do której doszło zaraz po przyjeździe Tuska na lotnisko Smoleńsk

26:01 Z namiotu wychodzi też polska tłumaczka. Prywatnie żona ostatniego szefa WSI. Była więc w namiocie w czasie rozmowy Tusk-Putin (oznaczona krzyżykiem).  Najprawdopodobniej podczas tej rozmowy w namiocie doszło do wstępnego przekazania Tuskowi informacji o tym do czego naprawdę doszło w Smoleńsku, i o tym, co  przekazane zostanie opinii publicznej.

Macierewicz narzeka ze nie ma notatek ztej rozmowy, .... ani zapewne z tej do której doszło między Tuskiem i Putinem po wyjściu z namiotu. -  A wydarzyło się coś naprawdę ciekawego, i chyba niezaplanowanego przez stronę rosyjską. -  Właśnie wtedy,  po wyjściu z namiotu,  Tusk chciał PUBLICZNIE przybić z Putinem "zółwika".

Już na miejscu katastrofy przekazano Tuskowi właśnie takie słowa: "Wszystko odbyło się tutaj, potem się zapaliło".  /   Czym było to  "wszystko",  kiedy i jak się  "zapaliło",   o tym Tusk dowiedział się zapewne w namiocie.

Warto aby dodać, że Macierewicz za Parlamentarną Komisją ds. Smoleńska twierdzi, że miejsca pożarów były miejscami wybuchów do jakich doszło w lecącym tupolewie (czytajw poprzedniej notce).

26.01 Widać też wyjście z namiotu rosyjskiego tłumacza (oznaczony krzyżykiem)

26:09 Osiem sekund po wyjściu z namiotu, w drodze na miejsce katastrofy, dochodzi do "wydarzenia" które wzbudza ogólne zainteresowanie, w tym rosyjskiego tłumacza i polskiego Ambasadora Jerzego Bahra (oznaczeni krzyżykami)

26:33 Musi to być jakaś zainicjowana przez kogoś (podejrzewam Tuska), jakaś ustawka pod prasę. (A) Minister Klich; (B) minister Graś; (C) Premier Tusk; (D) Polska tłumaczka, prywatnie żona gen Dukaczewskiego, ostatniego szefa WSI; (E) Putin; (F) Rosyjski tłumacz

 

Wyżej wcześniej publikowane zdjęcia z "afery z żółwikiem". / Dzisiaj znamy kontekst wydarzeń w jakich do próby "przybicia żółwika" doszło. /  Nie wiemy tylko po co Tusk chciał "przybić" tego "żółwika".  -  Czyżby demonstracyjnie, z jakiegoś powodu, chciał zrobić z Putina swojego "wspólnika", ... albo wspólnika akcji przeprowadzanej przez jakieś służby?

 

Zdjęcia "żółwikowej interakcji" Putina z Tuskiem jak na razie nie ma, ... i myślę że takiego w ogóle nie ma. Gdyby istniało, nie stawiało by ono obecnego Prezydenta Rosji w pozytywnym świetle.

 

Za to mamy taki finał "zajścia" jak niżej. / Też wymowny. /  Przepraszam za wyrażenie, ale Tusk wygląda na nim, ... jak "skarcony szczeniak". :D 

 

Rewelacją byłoby zapewne nagranie właśnie tej 30 sek. rozmowy

 

26:33 Wygląda na to, że zakończeniem tego prawie półminutowego "zajścia" doszło do próby "żółwikowej inicjacji Tuska" wobec Putina. Chyba zakończonej niepowodzeniem, ... i niezadowoleniem obydwu stron. "Uśmiech Tuska" został "zgaszony", a Putin wygląda na wyraźnie niezadowolonego, bo właśnie wtedy, jak na zawołanie, na filmie widać błyski fleszy, ... najwyraźniej Putinowi się to nie podoba.

 

KOMENTARZE

 • Źródło skanów YouTube
  .
  >> https://www.youtube.com/watch?v=rwQb_3Fz23A

  Od 44 minuty na miejscu katastrofy Rosjanie tumaczą jaak to się stało. e tupolew odszedł 40 metrów w lewo co jest nieprawdą. Tupolew cały czas leciał nie w lini pasa lotniska, na co wskazuje "Geometria pancernej brzozy", ... ale Rosjanie mogli wtedy o tym nie wiedzieć. Więcej we wcześniejszej, i wcześniejszych notkach.

  Komisja Berczyńskiego prezentuje w Sejmie film ze Smoleńska i rozmowę ministra Szojgu, Putina z premierem Tuskiem na miejscu katastrofy. [VIDEO / POLSKIE NAPISY]. Tutaj zapewne przedstawiona zostaje pierwsza oficjalna wersja zdarzenia, ... poprawiona przez Anodinę. >> https://www.youtube.com/watch?v=n-eMneo1aWg

  Macierewicz nie powinien się więc emocjonować. / To co powiedział Putin pokazując Tuskowi miejsce katastrofy było wersją oficjalną, a nie opisem faktycznych wydarzeń, do jakich doszło 10 kwietnia w Smoleńsku. // Opis Putina różni się zresztą znacząco od podstawowych ustaleń "Sejmowej Komisji ds. Smoleńska", ... nie ma się czym emocjonować, ... trzeba oddzielić ziarno od plew.

  Antoni Macierewicz MON- Rozmowa Tusk-Putin w Smoleńsku ( MINĘŁA 20) >>> https://www.youtube.com/watch?v=WSGLPOG_4Vo

  04.12.2010: “Tupolew wystartował z lotniska Wnukowo o 14.07 czasu moskiewskiego (12.07 czasu polskiego). Po 29 minutach lotu, gdy maszyna była na wysokości 9100 metrów, zawiódł jeden z silników. Po chwili uległ awarii drugi,
  >> http://wolnapolska.pl/index.php/Katy%C5%84-II/2011031913572/fotopytanie/menu-id-226.html

  >> http://wyborcza.pl/1,76842,8766508,Awaryjne_ladowanie_Tu_154_w_Moskwie.html
  .
 • Najgorsze jest to że nie ma na kogo GŁOSOWAĆ !
  Słowianie ! wszystkie partie żydowskie w Polsce to świry ! co ze smutkiem ogłaszam świr świra pogania jeden lepszy od drugiego świra
  i jak ktoś mądry powiedział żydy to Psychole !!!

  CO Z TĄ POLSKĄ ? gdy świry psychole są w sejmie i w rządzie !?
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! widać ze tylko wojna wyzwoli nas od tych żydowskich psycholi !
 • @ele 09:11:45 // Najgorsze jest to że nie ma na kogo GŁOSOWAĆ ! //
  .
  - Ze smutkiem muszę się z tym zgodzić, ... na naszych oczach PiS , tak jak kiedyś Solidarność, pozwala się przejąć V Żydo-Syjonistycznej Kolumnie, co dopełni się w 100% w chwili "zejścia" JK

  - ZOSTALIŚMY OGŁUPIENI PRZEZ "ŚWIĘTOSZKOWATEGO" pREZYDENTA i 500+ , ... TAK JAK KIEDYŚ PRZEZ BALCEROWICZA i DARMOWE AKCJE PRYWATYZOWANYCH PRZEDSIĘBIORSTW
 • Do @Ziut 13:12:48
  Ziut ! nie ogłupieni ale oszukani Maciarewicz Kaczyński Waszczykowski ukryli się w czasie wyborów bo te psycholskie trio dobrze wiedzieli że ich większość Polaków nie trawi ! a po wyborach wylezli by dalej świrować !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin LACH !
  PO SLD N PSL to agentura żydo-liberalno- lewackiej-globalnej mafii ! to zdrajcy !!! PIS stacza się na dno .
 • @ele 09:11:45
  Jak by powiedział W. Łysiak w komentarzu do tego steku BZDUR:"waszmości something pojebałoś"!!!
 • @ele 20:17:23
  Zamiast pisać BZDURY, kup se optake i idż robić babki w piaskownicy!!!
 • Do żyda @zibi 14:47:16
  Psujesz powietrze żydzie !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin LACH ! Słowianie łączmy sie przeciw międzynarodowym żydom ! bo to śmiertelni wrogowie Słowian !!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY