Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
612 postów 4213 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Co by było, "gdyby Tusk nie dogadał się z Putinem" ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No właśnie, co by było, "gdyby Tusk nie dogadał się z Putinem i nie przekazał śledztwa smoleńskiego obcemu państwu"? - Ktoś zna odpowiedź na to bardzo, ale to bardzo, arcy-ciekawe pytanie?

Minister Witek ma rację, bylibyśmy dzisiaj w innym miejscu. Będąc przekornym odwrócę jednak "kota ogonem" i zapytam, ... "gdzie byłaby Rosja", gdyby Putin nie dogadał się z Tuskiem, i nie wziął tego śledztwa?

[zacząłem się nad tym zastanawiać]

Wychodzi na to, że gdyby Tusk nie dogadał się z Putinem, i Putin nie wziął by tego śledztwa, wiedzielibyśmy dużo więcej, ... i kto wie, być może Rosja byłaby też dzisiaj w dużo lepszej sytuacji? / Bo chyba nie tylko zdaniem Macierewicza, jest w kiepskiej.

-  TAK MI PRZYSZŁO DO GŁOWY - 

Bo że coś tam było nie tak, to fakt, ... i to wyjdzie, bo zbyt wielu "interesom" na tym zależy. I za ukrywanie tego co wyjdzie odpowiadać będzie Putin, a nie Tusk, który się z nim dogadał. -  No cóż, myślę że Tusk zrobił dobry interes, i chba [jak mówią], w polityce nic nie dzieje się przez przypadek. Być może tak to właśnie zaplanowano?

Być może dlatego tupolew zamiast wybuchnąć w Pradze z "samym " Prezydentem na pokładzie, musiał spektakularnie wybuchnąć w Rosji, ... gdzie zamiast samego Kaczyńskiego zginęło 96 innych osób, dzięki czemu doszło do "efektów specjalnych", ... jak na filmie akcji wyprodukowanym w Hollywood?

Czy "żółwik" był więc oznaką zadowolenia Tuska z ustalenia z Putinem oficjalnej wersji wydarzeń w Smoleńsku, z 10.04.2010 r.? - Pytanie rodzi pytanie, a odpowiedzi brak.

Macierewicz nie powinien się więc emocjonować. / To co powiedział Putin pokazując Tuskowi miejsce katastrofy było wersją oficjalną, a nie opisem faktycznych wydarzeń, do jakich doszło 10 kwietnia w Smoleńsku. // Opis Putina różni się zresztą znacząco od podstawowych ustaleń "Sejmowej Komisji ds. Smoleńska", ... nie ma się czym emocjonować, ... trzeba oddzielić ziarno od plew.

25:59 Na powyższym zdjęciu widzimy moment wyjścia "pary Tusk / Putin" z namiotu po rozmowie do której doszło zaraz po przyjeździe Tuska na lotnisko Smoleńsk

26:01 Z namiotu wychodzi też polska tłumaczka. Prywatnie żona ostatniego szefa WSI. Była więc w namiocie w czasie rozmowy Tusk-Putin (oznaczona krzyżykiem).  Najprawdopodobniej podczas tej rozmowy w namiocie doszło do wstępnego przekazania Tuskowi informacji o tym do czego naprawdę doszło w Smoleńsku, i o tym, co  przekazane zostanie opinii publicznej.

Macierewicz narzeka ze nie ma notatek ztej rozmowy, .... ani zapewne z tej do której doszło między Tuskiem i Putinem po wyjściu z namiotu. -  A wydarzyło się coś naprawdę ciekawego, i chyba niezaplanowanego przez stronę rosyjską. -  Właśnie wtedy,  po wyjściu z namiotu,  Tusk chciał PUBLICZNIE przybić z Putinem "zółwika".

Już na miejscu katastrofy przekazano Tuskowi właśnie takie słowa: "Wszystko odbyło się tutaj, potem się zapaliło".  /   Czym było to  "wszystko",  kiedy i jak się  "zapaliło",   o tym Tusk dowiedział się zapewne w namiocie.

Warto aby dodać, że Macierewicz za Parlamentarną Komisją ds. Smoleńska twierdzi, że miejsca pożarów były miejscami wybuchów do jakich doszło w lecącym tupolewie (czytajw poprzedniej notce).

26.01 Widać też wyjście z namiotu rosyjskiego tłumacza (oznaczony krzyżykiem)

26:09 Osiem sekund po wyjściu z namiotu, w drodze na miejsce katastrofy, dochodzi do "wydarzenia" które wzbudza ogólne zainteresowanie, w tym rosyjskiego tłumacza i polskiego Ambasadora Jerzego Bahra (oznaczeni krzyżykami)

26:33 Musi to być jakaś zainicjowana przez kogoś (podejrzewam Tuska), jakaś ustawka pod prasę. (A) Minister Klich; (B) minister Graś; (C) Premier Tusk; (D) Polska tłumaczka, prywatnie żona gen Dukaczewskiego, ostatniego szefa WSI; (E) Putin; (F) Rosyjski tłumacz

 

Wyżej wcześniej publikowane zdjęcia z "afery z żółwikiem". / Dzisiaj znamy kontekst wydarzeń w jakich do próby "przybicia żółwika" doszło. /  Nie wiemy tylko po co Tusk chciał "przybić" tego "żółwika".  -  Czyżby demonstracyjnie, z jakiegoś powodu, chciał zrobić z Putina swojego "wspólnika", ... albo wspólnika akcji przeprowadzanej przez jakieś służby?

 

Zdjęcia "żółwikowej interakcji" Putina z Tuskiem jak na razie nie ma, ... i myślę że takiego w ogóle nie ma. Gdyby istniało, nie stawiało by ono obecnego Prezydenta Rosji w pozytywnym świetle.

 

Za to mamy taki finał "zajścia" jak niżej. / Też wymowny. /  Przepraszam za wyrażenie, ale Tusk wygląda na nim, ... jak "skarcony szczeniak". :D 

 

Rewelacją byłoby zapewne nagranie właśnie tej 30 sek. rozmowy

 

26:33 Wygląda na to, że zakończeniem tego prawie półminutowego "zajścia" doszło do próby "żółwikowej inicjacji Tuska" wobec Putina. Chyba zakończonej niepowodzeniem, ... i niezadowoleniem obydwu stron. "Uśmiech Tuska" został "zgaszony", a Putin wygląda na wyraźnie niezadowolonego, bo właśnie wtedy, jak na zawołanie, na filmie widać błyski fleszy, ... najwyraźniej Putinowi się to nie podoba.

 

KOMENTARZE

 • Źródło skanów YouTube
  .
  >> https://www.youtube.com/watch?v=rwQb_3Fz23A

  Od 44 minuty na miejscu katastrofy Rosjanie tumaczą jaak to się stało. e tupolew odszedł 40 metrów w lewo co jest nieprawdą. Tupolew cały czas leciał nie w lini pasa lotniska, na co wskazuje "Geometria pancernej brzozy", ... ale Rosjanie mogli wtedy o tym nie wiedzieć. Więcej we wcześniejszej, i wcześniejszych notkach.

  Komisja Berczyńskiego prezentuje w Sejmie film ze Smoleńska i rozmowę ministra Szojgu, Putina z premierem Tuskiem na miejscu katastrofy. [VIDEO / POLSKIE NAPISY]. Tutaj zapewne przedstawiona zostaje pierwsza oficjalna wersja zdarzenia, ... poprawiona przez Anodinę. >> https://www.youtube.com/watch?v=n-eMneo1aWg

  Macierewicz nie powinien się więc emocjonować. / To co powiedział Putin pokazując Tuskowi miejsce katastrofy było wersją oficjalną, a nie opisem faktycznych wydarzeń, do jakich doszło 10 kwietnia w Smoleńsku. // Opis Putina różni się zresztą znacząco od podstawowych ustaleń "Sejmowej Komisji ds. Smoleńska", ... nie ma się czym emocjonować, ... trzeba oddzielić ziarno od plew.

  Antoni Macierewicz MON- Rozmowa Tusk-Putin w Smoleńsku ( MINĘŁA 20) >>> https://www.youtube.com/watch?v=WSGLPOG_4Vo

  04.12.2010: “Tupolew wystartował z lotniska Wnukowo o 14.07 czasu moskiewskiego (12.07 czasu polskiego). Po 29 minutach lotu, gdy maszyna była na wysokości 9100 metrów, zawiódł jeden z silników. Po chwili uległ awarii drugi,
  >> http://wolnapolska.pl/index.php/Katy%C5%84-II/2011031913572/fotopytanie/menu-id-226.html

  >> http://wyborcza.pl/1,76842,8766508,Awaryjne_ladowanie_Tu_154_w_Moskwie.html
  .
 • Najgorsze jest to że nie ma na kogo GŁOSOWAĆ !
  Słowianie ! wszystkie partie żydowskie w Polsce to świry ! co ze smutkiem ogłaszam świr świra pogania jeden lepszy od drugiego świra
  i jak ktoś mądry powiedział żydy to Psychole !!!

  CO Z TĄ POLSKĄ ? gdy świry psychole są w sejmie i w rządzie !?
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! widać ze tylko wojna wyzwoli nas od tych żydowskich psycholi !
 • @ele 09:11:45 // Najgorsze jest to że nie ma na kogo GŁOSOWAĆ ! //
  .
  - Ze smutkiem muszę się z tym zgodzić, ... na naszych oczach PiS , tak jak kiedyś Solidarność, pozwala się przejąć V Żydo-Syjonistycznej Kolumnie, co dopełni się w 100% w chwili "zejścia" JK

  - ZOSTALIŚMY OGŁUPIENI PRZEZ "ŚWIĘTOSZKOWATEGO" pREZYDENTA i 500+ , ... TAK JAK KIEDYŚ PRZEZ BALCEROWICZA i DARMOWE AKCJE PRYWATYZOWANYCH PRZEDSIĘBIORSTW
 • Do @Ziut 13:12:48
  Ziut ! nie ogłupieni ale oszukani Maciarewicz Kaczyński Waszczykowski ukryli się w czasie wyborów bo te psycholskie trio dobrze wiedzieli że ich większość Polaków nie trawi ! a po wyborach wylezli by dalej świrować !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin LACH !
  PO SLD N PSL to agentura żydo-liberalno- lewackiej-globalnej mafii ! to zdrajcy !!! PIS stacza się na dno .
 • @ele 09:11:45
  Jak by powiedział W. Łysiak w komentarzu do tego steku BZDUR:"waszmości something pojebałoś"!!!
 • @ele 20:17:23
  Zamiast pisać BZDURY, kup se optake i idż robić babki w piaskownicy!!!
 • Do żyda @zibi 14:47:16
  Psujesz powietrze żydzie !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin LACH ! Słowianie łączmy sie przeciw międzynarodowym żydom ! bo to śmiertelni wrogowie Słowian !!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY