Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
762 posty 4878 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Smoleńsk VII Rocznica: Ustalmy ignorowane fakty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A jest ich wiele. Dziwnych, trudno wytłumaczalnych, niewytłumaczonych, ukrytych, zapomnianych, niewyjaśnionych. Są też fakty niezbite, ... ignorowane. Kto wie, ... być może w przededniu kolejnych dezinformacji, warto je przypomnieć?

 

Zarówno wtedy, jak i teraz, trudno mi uzasadnić powód i przyczynę dla którego to napisałem [teksta zawiera bardzo nieprecyzyjną informację],  ale 17.04.10 na nieistniejącym już portalu SympatycyPiS.pl ktoś zamieścił wątek dyskusji pt. "Jak wystartujesz zostaniesz Prezydentem". - Coś chwyciło mnie wtedy za gardło, .... o 18:46 skończyłem pisać.

To co wtedy napisałem, w tym ten wiersz, wywołało wtedy (nie)małe poruszenie. - Mnie samego napisane wtedy słowa do dzisiaj zastanawiają, ... bo są dziwne i niezrozumiałe. - Ale to był dopiero początek.

Jak wystartujesz zostaniesz Prezydentem. #post2521#post25217  2010-04-17 18:46

Panie ( ... ) Jarosławie Kaczyński .... w niedzielę 18 kwietnia A.D.2010 do Krakowa przyjadą "najmożniejsi z możnych tego świata" (przyjaciele Polski, przeciwnicy i wrogowie), aby pożegnać i oddać hołd Pierwszemu Prezydentowi IV Rzeczypospolitej  ś.p. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu.  Rzecz bez precedensu w historii Polski.

 

( ... )  prosimy z podniesionym czołem, patrząc im prosto w oczy, pożegnać brata, wszystkich tragicznie zmarłych i Tych pomordowanych  z obozów w Katyniu, Kozielsku i Starobielsku.

 

Bóg chciał, aby apel poległych odbył się w Polsce - w świetle reflektorów, nie w mrocznym lesie katyńskim. Panie ( ... ) Jarosławie Kaczyński, przez setki lat armie przodków "tych mocarzy", którzy tam będą stać i patrzeć, przemierzały polskie ziemie niosąc ogień i zniszczenie. I Polska przetrwała, przetrwa też ten zakręt historii.       

 

Wielu z tych “możnych” nie chce, by Polska była silna.  Panie Prezydencie dzisiaj to Pan, nie kto inny jest najprawdziwszym reprezentantem Narodu Polskiego. Formalnie tym reprezentantem może być każdy,  prosimy z podniesionym czołem, patrząc prosto w oczy, w tym, nie w innym dniu, ( ... ) zwrócić się do Polskiego Narodu, wszystkich Polaków, o akceptację Pańskiej osoby. ( ... ) prosimy w tym dniu złożyć ślubowanie wiernej służby Narodowi Polskiemu i Rzeczypospolitej. Ona Pana potrzebuje, Ona wzywa, ( ... ) dzisiaj to Pan jest siłą Narodu.

 

Wiemy, że to zadanie dla "tytana" , ale dzisiaj, tylko Pan, nie kto inny, może dokonać rzeczy, o których inni myślą, że są niemożliwe.

 

Wiara czyni cuda, my nie potrzebujemy cudu,  my potrzebujemy Pana. Niech Pan pokaże tym "mocarzom", że suwerenem w Polsce jest nie kto inny, tylko Naród Polski. Prosimy to zrobić, aby ofiara, nie poszła na marne. Tylko w Panu, i Pańskiej woli przetrwania tkwi siła i nadzieja. ....   "I zagrzmi dzwon, w niebo wzbiją się białe gołębie, Biskup Cię wesprze podając swą rękę, a  Oni pochylą czoła"... Tak Ci dopomóż Bóg ...

 

*** W oryginale w miejscu "Panie (...)" wpisane było słowo "Panie Prezydencie".

Pan prokurator "specjalista od trotylu, TNT, pasty do butów i kiełbasy" komentując doniesienieo sfałszowaniu Wyborów Prezydenta 2010 napisał dość długi komentarz, będący jego zdaniem uzasadnienim twierdzenia, że takowe podejrzenie jest bezzasadne, >>> https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

... co, nie wąchając niczego, wypunktowałem chyba w miarę dokładnie?

 

 

<>

Smoleńsk wieża 7:25:54 Z-ca D-cy Bazy: Ale jaja, .. kurrrwa!

//ziut.neon24.pl/post/135268,smolensk-wieza-7-25-54-z-ca-d-cy-bazy-ale-jaja-kurrrwa

PB niżej to "Pancerna Brzoza" [widoczna z okna Hotelu Nowyj] / Brzoza wraz z trajektorią lotu IŁ-a i lecącego w przeciwnym kierunku polskiego TU-154 [?] wpisuje się w geometryczny prostokąt. - Zajście z okna hotelu obserwuje i filmuje polski operator kamery.  Czy ten moment zamglono? >> https://www.youtube.com/watch?v=ckarO3SsWO8

Najniższy róg trójkąta na zrzucie wyzej wskazuje okno Wiśniewskiego w Hotelu Nowy w Smoleńsku, z którego Sławomir Wiśniewski sfilmował LĄDUJĄCEGO IŁa-76 i ODLATUJĄCEGO  z miejsca oficjalnej katastrofy polskiego tupolewa TU-154M. 

Lewy róg trójkąta to oficjalne miejsce katastrofy, a prawy róg trójkąta to "Punkt Pancerna Brzoza".  -  ODLATUJĄCY polski tupolew TU-154M znajduje się blisko linii pomiędzy oficjalnym miejscem katastrofy,  zbliżąc się do "Pancernej Brzozy".

MIEJSCE W KTÓRYM ZŁOZONO JAKIŚ WRAK TU-154 POZOSTAWIŁ DALEKO W TYLE - Czy to ten sam wrak tupolewa, który odleciał nie wiadomo, osobiście wątpię, bo była wiadomość ze coś się na Sewiernym działo dzień wcześniej. Być moze była tez tam wcześniejsza zaplanowana katastrofa, a nasz #101 to obecny #102, który Rosjanie chieli od Polski kupić. 

Na nagrany fragment filmu Wiśniewskiego nałożono filtr pogłębiający efekt mgły, dlatego nie widać na nim tupolewa, i bardzo słabo IŁa-76

"Pech chciał", że zanim tego dokonano nagranie było dostępne bez tego makijażu i w RAPORCIE FYMA uwieczniono zrzut z niezmanipulowanego nagrania. - STĄD TA REWELACJA

Zmanipulowany już film można obejrzeć w komentarzach. Zrzut z tak zmanipulowanego filmu pokazano w RAPORCIE MILLERA pokazując lądowanie IŁa-76, ... i ukrywając odlot TU-154 z miejsca oficjalnej katastrofy.

 

Sprawdźcie sami, ... dla mnie to nie jest fotomontaż.

Data "10" posiada inną rozdzielczość / to wstawka / wszystko inne nie
.

Wykreowane metodą powiększenia zrzutu zdjęcia ZOOM 300% w Tools

FYM / Str. 27 >> https://yurigagarinblog.files.wordpress.com/2014/02/fym-ts-2.pdf

Źródło / Zdjęcia z notki: Czy zdjęcie z "Raportu FYM'a" to prawdziwy TU-154?  >> //ziut.neon24.pl/post/135239,czy-zdjecie-z-raportu-fym-a-to-prawdziwy-tu-154

KOMENTARZE

 • 6 marca 2012 / Janusz Wojciechowski wPolityce.pl: Trochę niekonsekwencji, Panie Kaczyński
  .
  "Następny prezydent powinien być możliwie najbardziej podobny do śp. Lecha Kaczyńskiego"
  >> http://wpolityce.pl/polityka/128232-troche-niekonsekwencji-panie-kaczynski-nastepny-prezydent-powinien-byc-mozliwie-najbardziej-podobny-do-sp-lecha-kaczynskiego
  .
  http://m.neon24.pl/75e5638d539a304976e6bed695573f92,0,0.jpg
 • Jakie fakty?
  Radzę przyjrzeć sie dokladniej, Zaznaczona czerwonym markerem na ostatnim zdjęciu plama z całą pewnościa nie przypomina Tu-154 M. Górna, tylna częśc kadłuba była jasna, na zdjęciu jest ciemna smuga.
 • Władysław Stasiak, minister spraw wewnętrznych i administracji,
  szef BBN, szef Kancelarii Prezydenta RP. Kończyłby dziś 51 lat

  https://pbs.twimg.com/media/C68-S69XEAEkBSA.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY