Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
762 posty 4878 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Po apelu Sendeckiego z 13-tego,. znalazł się "Hak na Tuska"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tusk podpisał zgodę na współpracę służb specjalnych Polski i Rosji rok po tragedii smoleńskiej - podało Radio ZET. Według szefa SKW faktyczna, choć nieformalna współpraca SKW i FSB podjęta została już w 2010 r. [?]

Gen. Nosek tłumaczy, że kooperacja miała dotyczyć nie katastrofy, ... a  tylko zabezpieczenia naszych żołnierzy na misjach zagranicznych.

-  Czyżby szef polskiej Służby Kontrwywiadu Wojskowego, gen. Nosek,  miał na myśli zabezpieczenie naszych żołnierzy na jakiejś misji specjalnej na terytorium Federacji Rosyjskiej?  -  To by była dopiero sensacja!

 

PB niżej to "Pancerna Brzoza" [widoczna z okna Hotelu Nowyj] / Brzoza wraz z trajektorią lotu IŁ-a i lecącego w przeciwnym kierunku polskiego TU-154 [?] wpisuje się w geometryczny prostokąt. - Zajście z okna hotelu obserwuje i filmuje polski operator kamery.  Czy ten moment zamglono? >> https://www.youtube.com/watch?v=ckarO3SsWO8

<>

14.03.17 / Niezalezna.pl:Donald Tusk był na środę wezwany do Prokuratury Okręgowej w Warszawie jako świadek w śledztwie przeciwko byłym szefom SKW o podjęcie bez zgody władz współpracy z rosyjskim FSB (właśnie w okresie od katastrofy smoleńskiej do popisania zgody przez Tuska w 2011 r.)  -  Były premier wykręcił się jednak nadmiarem obowiązków służbowych. Szef Rady Europejskiej ma w przyszłym miesiącu złożyć w tej sprawie zeznania w prokuraturze. - podaje niezalezna.pl

<>

14.03.17 / wPolityce.pl: Parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości podkreśla także rolę samego Donalda Tuska w tej aferze oraz jego odpowiedzialność za sytuację w służbach specjalnych w czasach, gdy sprawował on funkcję premiera.

Nie mówimy tylko o odpowiedzialności politycznej premiera Donalda Tuska, ale także o odpowiedzialności prawną. Mowa jest o nadzorze nad służbami i ich funkcjonowaniem. W polskim prawie ta odpowiedzialność jest zapisana w ustawach kompetencyjnych i kodeksie karnym. Za czasów Donalda Tuska, na co wielokrotnie wskazywaliśmy, nie było koordynatora służb specjalnych oprócz krótkiego epizodu ministra Grasia. Potem Był quasi koordynator minister Cichocki i Sienkiewicz. Służby w całokształcie 8 - letnich rządów PO - PSL nie były nadzorowane i nie było ich należytej koordynacji.

– mówi poseł Opioła w rozmowie z portalem wPolityce.pl.  /.../ W grudniu 2016 r. ujawniono, że w śledztwie postawiono zarzuty b. szefom SKW Januszowi Noskowi i Piotrowi Pytlowi. Zarzuty polegają na „przekroczeniu uprawnień funkcjonariusza publicznego wskutek podjęcia współpracy ze służbą obcego państwa bez zgody prezesa Rady Ministrów, wymaganej przez ustawę o SKWSWW”.  >>  //wpolityce.pl/polityka/331394-tylko-u-nas-marek-opiola-o-sprawie-wspolpracy-fsb-i-skw-nie-mowimy-tylko-o-odpowiedzialnosci-politycznej-tuska-ale-i-prawnej

Była zgoda Tuska na podjęcie współpracy z Rosjanami

— deklaruje gen. Janusz Nosek, były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Nosek odnosi się  w ten sposób -  w rozmowie z rmf24.pl - do wezwania Donalda Tuska przed oblicze prokuratury w sprawie współpracy SKW z rosyjskimi służbami.  >> //wpolityce.pl/polityka/331253-gen-nosek-byla-zgoda-tuska-na-podjecie-wspolpracy-z-rosjanami-cala-sprawa-ma-charakter-wybitnie-polityczny

14.03.17 / Niezalezna.pl:  Donald Tusk podpisał zgodę na współpracę służb specjalnych Polski i Rosji rok po tragedii smoleńskiej - podało Radio ZET. O fakcie tym informowała wcześniej "Gazeta Polska Codziennie" - już w 2013 roku! Szef Rady Europejskiej ma w przyszłym miesiącu złożyć w tej sprawie zeznania w prokuraturze. 

Według Noska faktyczna, choć nieformalna współpraca SKW i FSB podjęta została już w 2010 r., zaraz po katastrofie smoleńskiej. Tłumaczy on jednak - zupełnie absurdalnie - że kooperacja miała dotyczyć nie katastrofy, a... zabezpieczenia naszych żołnierzy na misjach zagranicznych.

Jak ujawnił niedawno portal Niezalezna.pl - Donald Tusk był na środę wezwany do Prokuratury Okręgowej w Warszawie jako świadek w śledztwie przeciwko byłym szefom SKW o podjęcie bez zgody władz współpracy z rosyjskim FSB   -  właśnie w okresie od katastrofy smoleńskiej do popisania zgody przez Tuska w 2011 r.

A w swojej książce Jorgen Roth pisze, że zamach na prezydenta Polski zlecił jakiś, niewymieniony z nazwiska, wysoki polski urzędnik pastwowy.   ///  Jürgen Roth: "Smolesk 2010 Spisek, który zmienił świat”  >>//ziut.neon24.pl/post/137444,j-rgen-roth-smolesk-2010-spisek-ktory-zmienil-swiat

<>

Były, odwołany z USA, ponoć wtedy polski ambasador, z żydowskiej B'nai B'rith POLIN o szansach Tuska na reelekcję wśród euro[j]elit: "Negatywna postawa rządu w Polsce zwiększa szanse Donalda Tuska" - Zagadką i pytaniem bez odpowiedzi jest "Dlaczego?"

MYŚLĘ,  ŻE PYTANIE TO JEST NAJWAŻNIEJSZYM "PYTANIEM SEZONU"

//ziut.neon24.pl/post/137096,aresztowanie-donalda-t

Trzeba ustalić jaki konkretnie zysk odniosłaby "lewacka Europa" mając za szefa człowieka mogącego być podejrzanym o to, że może być on ścigany przez Polskę europejskim nakazem aresztowania?  -  Kto to wie, ... być może odpowiedzią na to pytanie jest współudział Tuska w "unijnym zamachu stanu"?  

//ziut.neon24.pl/post/137013,rewolucja-w-unijnym-budzecie-czy-unijny-zamach-stanu

JUDEOPOLONIA

Termin „Judeopolonia” wiąże się z próbą utworzenia na ziemiach zaboru rosyjskiego w czasie I wojny światowej politycznego tworu, podporządkowanego Niemcom, w ramach zamierzonego przez nich tworzenia Mitteleuropy. Stanowić on miał państwo satelickie Niemiec, które na stałe rozczłonkowałoby i odizolowało ludność polską zaboru rosyjskiego od Polaków w powiększonym zaborze niemieckim i austriackim oraz uniemożliwiłoby definitywnie odrodzenie się niepodległej Polski.

Projekt takiego państwa buforowego (Pufferstaat) zgłosił władzom niemieckim powstały we wrześniu 1914 r. w Berlinie Niemiecki Komitet Wyzwolenia Żydów Rosyjskich (Deutsches Komitee zur Befreiung der Russischen Juden, zwany często Komitee zur Befreiung der Ostjuden).

W skład tego państwa, leżącego między Bałtykiem a Morzem Czarnym, weszłoby około 6 milionów Żydów z ziem polskich i Rosji, którzy obok l ,8 miliona Niemców byliby najbardziej uprzywilejowaną warstwą ludności. Oprócz tego w Judeopolonii byłoby około 8 milionów Polaków, 5-6 milionów Ukraińców, 4 miliony Białorusinów oraz około 3,5 miliona Litwinów i Łotyszów -również pozbawionych własnej państwowości.

Pierwotna forma tego projektu została przekreślona Aktem Listopadowym (5 XI 1916) powołującym Królestwo Polskie pod patronatem cesarzy Niemiec i Austro-Węgier. Jednak aż do czasu zakończenia wojny polsko-bolszewickiej (18 X 1920) trwały próby jego realizacji w odmiennych formach.  >>>   //wolna-polska.pl/judeopolonia-2

Zależne od państw centralnych władze polskie w Królestwie Polskim zostały powołane w efekcie ustaleń konferencji w Pszczynie z października 1916 r., na podstawie wspólnej proklamacji cesarza niemieckiego oraz cesarza Austrii i króla Węgier z 5 listopada 1916 r., zawierającej obietnicę utworzenia państwa polskiego. Bezpośrednią przyczyną obietnicy utworzenia przez Niemcy i Austro-Węgry podporządkowanego im państwa polskiego była konieczność pozyskania nowych zasobów mobilizacyjnych na potrzeby wojny światowej. Powstanie takiego państwa było częścią przyjętej przez Niemcy podczas I wojny światowej koncepcji Mitteleuropy, którą tworzyłyby niesuwerenne państwa, znajdujące się pod polityczną, ekonomiczną i wojskową kontrolą Niemiec.

 

 

 

 

 

 

W "Tajne akta S." Jürgen Roth przypomina takie fakty z kariery zdegradowanego prokuratora:

str. 264 "Tajnych akt S.": "Wypowiedzi prokuratorów miały ogromne znaczenie dla dla ówczesnego szefa rządu Donalda Tuska. W dniu w którym odbywała się w Warszawie konferencja prasowa , on przebywał w Brukseli w związku ze szczytem Rady Europejskiej. Tam też komentując informacje przekazane przez prokuraturę wojskową, oświadczył że kończy się "awantura trotylowa". Wyraził przy tym nadzieję, że będzie to okazja dla polityków, którzy tę awanturę rozpętali, by przeprosili tych wszystkich, których obrazili.

str. 262 " Pułkownik Ireneusz Szeląg mówił ... "Urządzenie MO-2M" ma wyświetlacz, na którym są zaprogramowane substancje wybuchowe, ... w tym również trotyl, wyświetlając TNT.

 

Na pytanie posłów , co pokazał wyświetlacz, szeląg odparł: "Pułkownik Artymiuk już o tym powiedział". Dodał także, że "wyświetlenie się napisu TNT nie jest równoznaczne z stwierdzeniem obecności trotylu".

Użyty do badań detektor jest stosowany na całym świecie podczas kontroli osób, bagażu, ładunków i pojazdów. Tymczasem prokurator wojskowy Ireneusz Szeląg utrzymywał, że takie urządzenia wykazują obecność TNT po zbliżeniu do opakowania pasty do zębów i mogą podobnie reagować w przypadku perfum i kiełbasy.

Jednak do tej pory podczas kontroli osób i bagażu nie zauważono w trakcie użytkowania tego samego detektora, aby wykonywał on alarm z powodu obecności TNT lub innych materiałów wybuchowych w perfumach, paście do butów czy kiełbasie.  -  zauważa Jorgen Roth, autor "Tajnych akt S."

A pan prokurator, "specjalista od trotylu, TNT, pasty do butów i kiełbasy",  komentując doniesienie 
o sfałszowaniu Wyborów Prezydenta 2010 napisał dość długi komentarz, będący jego zdaniem  uzasadnienim twierdzenia, że takowe podejrzenie jest bezzasadne, >>> https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

 

... co, nie wąchając niczego, wypunktowałem chyba w miarę dokładnie?

 

 

<>

 

Smoleńsk wieża 7:25:54 Z-ca D-cy Bazy: Ale jaja, .. kurrrwa!

//ziut.neon24.pl/post/135268,smolensk-wieza-7-25-54-z-ca-d-cy-bazy-ale-jaja-kurrrwa

PB niżej to "Pancerna Brzoza" [widoczna z okna Hotelu Nowyj] / Brzoza wraz z trajektorią lotu IŁ-a i lecącego w przeciwnym kierunku polskiego TU-154 [?] wpisuje się w geometryczny prostokąt. - Zajście z okna hotelu obserwuje i filmuje polski operator kamery.  Czy ten moment zamglono? >> https://www.youtube.com/watch?v=ckarO3SsWO8

Najniższy róg trójkąta na zrzucie wyzej wskazuje okno Wiśniewskiego w Hotelu Nowy w Smoleńsku, z którego Sławomir Wiśniewski sfilmował LĄDUJĄCEGO IŁa-76 i ODLATUJĄCEGO  z miejsca oficjalnej katastrofy polskiego tupolewa TU-154M. 

Lewy róg trójkąta to oficjalne miejsce katastrofy, a prawy róg trójkąta to "Punkt Pancerna Brzoza".  -  ODLATUJĄCY polski tupolew TU-154M znajduje się blisko linii pomiędzy oficjalnym miejscem katastrofy,  zbliżąc się do "Pancernej Brzozy".

MIEJSCE W KTÓRYM ZŁOZONO JAKIŚ WRAK TU-154 POZOSTAWIŁ DALEKO W TYLE - Czy to ten sam wrak tupolewa, który odleciał nie wiadomo, osobiście wątpię, bo była wiadomość ze coś się na Sewiernym działo dzień wcześniej. Być moze była tez tam wcześniejsza zaplanowana katastrofa, a nasz #101 to obecny #102, który Rosjanie chieli od Polski kupić. 

Na nagrany fragment filmu Wiśniewskiego nałożono filtr pogłębiający efekt mgły, dlatego nie widać na nim tupolewa, i bardzo słabo IŁa-76

"Pech chciał", że zanim tego dokonano nagranie było dostępne bez tego makijażu i w RAPORCIE FYMA uwieczniono zrzut z niezmanipulowanego nagrania. - STĄD TA REWELACJA

Zmanipulowany już film można obejrzeć w komentarzach. Zrzut z tak zmanipulowanego filmu pokazano w RAPORCIE MILLERA pokazując lądowanie IŁa-76, ... i ukrywając odlot TU-154 z miejsca oficjalnej katastrofy.

 

Sprawdźcie sami, ... dla mnie to nie jest fotomontaż.

Data "10" posiada inną rozdzielczość / to wstawka / wszystko inne nie
.

Wykreowane metodą powiększenia zrzutu zdjęcia ZOOM 300% w Tools

FYM / Str. 27 >> https://yurigagarinblog.files.wordpress.com/2014/02/fym-ts-2.pdf

Źródło / Zdjęcia z notki: Czy zdjęcie z "Raportu FYM'a" to prawdziwy TU-154?  >> //ziut.neon24.pl/post/135239,czy-zdjecie-z-raportu-fym-a-to-prawdziwy-tu-154

 

KOMENTARZE

 • ** Średnia ocena: 1.0 (2 głosy) / A notka "na pudle"?
  .
  - Wygląda na to, ... że działający na portalu "TROLLE" nie podzielają "linii partii" :D
 • Ziut.NEon24.pl/index/7
  .
  >> http://ziut.neon24.pl/index/7
  >> http://ziut.neon24.pl/index/6

  TAM BYŁY DWA SAMOLOTY W DOKŁADNIE TYM SAMYM CZASIE - Jednym był rosyjski IŁ, "USIŁUJĄCY LĄDOWAĆ", gdy w tym samym czasie lądował polski tupolew TU-154 z delegacją do Katynia, ... z tym że polski tupolew TU-154 z Prezydentem na pokładzie, w tm samym czasie co IŁ, leciał z przesunięciem w stosunku do pasa i do IŁ-A
  >> http://ziut.neon24.pl/post/133491,geometria-pancernej-brzozy-czyli-teraz-wszystko-gra

  Smoleńsk 2010 NEWS!: Józef Pisucki @ ARTEMIDA-MODERNA
  >> http://ziut.neon24.pl/post/133682,smolensk-2010-news-jozef-pisucki-artemida-moderna

  Ustaliłem nowy czas wydarzeń w Smoleńsku

  NOWY WARSZAWSKI CZAS LOKALNY WYLOTU
  UTC 5:41(+1) = 6:41 - ZAMIAST - UTC 5:41 (+2) = 7:41

  NOWY WARSZAWSKI CZAS LOKALNY KATASTROFY
  UTC 6:41 (+1) = 7:41 - ZAMIAST - UTC 6:41 (+2) = 8:41

  NOWY SMOLEŃSKO-MOSKIEWSKI CZAS LOKALNY WYLOTU
  UTC 5:41 (+3) = 8:41 - ZAMIAST - UTC 5:41 (+4) = 9:41

  NOWY SMOLEŃSKO-MOSKIEWSKI CZAS LOKALNY KATASTROFY
  UTC 6:41 (+3) = 9:41 - ZAMIAST - UTC 6:41 (+4) = 10:41

  * Uaktualnione i poprawione = 1 godz. wcześniej od oficjalnie podanego czasu wydarzeń.
  Co się działo przez pierwszą godzinę po upadku tupolewa w Smoleńsku?
  >>http://ziut.neon24.pl/post/133572,ustalam-nowy-oficjalny-czas-katastrofy-smolenskiej
 • zgłoś się z tymi rewelacjami
  do maciarewicza, kto wie, może załapiesz jakieś stanowisko w komisji smoleńskiej a jak dobrze pójdzie to i złoty medal dostaniesz tak jak misiek.
 • @czerwony baron 18:02:42
  // zgłoś się z tymi rewelacjami do maciarewicza //

  -KTOŚ MNIE W KOŃU DENIŁ, ... Ż TO "REWELACJE" :D

  ... a u Macierewicza, i nie tylko , byłem >> http://ziut.neon24.pl/post/133756,komunikat-ziut-macierewicz-ws-geometria-pancernej-brzozy

  Podobno mam zostać szefem kontrwywidu. :D
 • P O D Z I Ę K O W A N I A
  Dziękuję za wymienienie Sendeckiego w tytule. Miło zobaczyć swoje nazwisko poprawnie napisane na pierwszym miejscu na stronie. Ja się też odwzajemnię. Fajni blogerzy powinni o sobie wzmainkowac i budować w ten sposób poblicyty.
  Mam bardzo wielką PROŚBĘ. Proszę uzywać, kiedy Pan pisze o naszej działalności, nazwy TELEWIZJA NARODOWA. O ile to możliwe - pisanej wielką literą. Chodzi o wgranie w świadomość odbiorców pewnych założeń naszych ideowych i emocjonalnych. Proszę nam pomóc. Tyle lat pisujemy na Neonie, więc mamy do siebie zaufanie.
  No i zapraszam Pana z Osobami Towarzyszącymi na swiniaka 28-go czerwca 2017.
 • @Eugeniusz Sendecki 22:00:11
  // No i zapraszam Pana z Osobami Towarzyszącymi na swiniaka 28-go czerwca 2017 //

  >> Znowu? >>> https://youtu.be/8_62JvPl76Y
  >> Myśli Pan, że Pani Monika też przyjdzie?
  >> http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/132438,monika-jaruzelska-na-swiniaku-pod-pomnikiem-dmowskiego

  >> Może tym razem Bugatti zamiast świniaka? :D
  >> https://www.youtube.com/watch?v=w46_eM8uYLg

  Wie Pan Panie Eugeniuszu, ... w naszym wieku trzeba się trochę pośmiać. / Pozdrawiam Pana red. TELEWIZJI NARODOWEJ
 • P O P R A W K A
  Oczywiście apel został wygłoszony przez Ludwika Wasiaka, generała PDS i Prezesa SN(DR).
  Oczywiście był to również mój apel, bo jestem i w strzelcach, i w w SN(DR). Jednak wnioskuję, wraz ze wszystkim strzelcaami - o uwzględnianie w analizach monumentalnej sylwetki Naszego Prezesa.
  Dziękuję.
 • To horror.
  Rządy PiSu są straszne!
  Ludzie nie wiedzą komu dać w łapę.
  Urzędnicy boją się przyjąć łapówkę.
  Nie wiedzą kto ma wygrać przetarg.
 • @Husky 19:23:46
  Ano tak ,Ty jako wyalienowany mało wiesz . Kochaj dalej PIS i POPIS . :) http://polskiautohandel.pl/2017/02/17/akcyza-przekroczy-wartosc-samochodu/ , https://cyklista.wordpress.com/2017/02/21/reforma-szpitali/ , albo tak http://www.rp.pl/Sluzby-mundurowe/161219304-Generalowie-odchodza-z-armii-MON-szuka-zastepcow.html ,no i tak http://serwisy.gazetaprawna.pl/emerytury-i-renty/artykuly/1027442,morawiecki-o-10-000-dla-emerytow.html .Daj sobie siana Polski już nie ma . Ps .Przetargi wygrają teraz kochający Jarosława :)))
 • @Repsol 22:06:36
  Zastanawiałem się co z tą akcyzą na samochody, ... i myślę, że to jest blokada na import złomu z Kanady. - Trochę tam tego mają.

  // Przetargi wygrają teraz kochający Jarosława //

  - A wolałbyś, żeby PiS się reklamował w Gazecie Wyborczej, ... to byłby dopiero obciach. ***

  *** Istnieje ryzyko przejęcia PiS jak Solidarności, masz więc rację, trzeba im patrzeć na łapy, ... PiSiory to też tylko ludzie. :D
 • Kaczyński uderza w Tuska
  "Za te trzy sprawy powinien usłyszeć zarzuty" [WYWIAD cz.1]
  Onet.pl >> http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kaczynski-uderza-w-tuska-za-te-trzy-sprawy-powinien-uslyszec-zarzuty-wywiad-cz1/bqdtqf4
 • @Ziut 03:38:22
  Od ostatniego udanego lądowania Tupolewa w Smoleńsku minęło 7 roków i 0 m-cy. No i plus 12 dni.

  Tyle trzeba było, by premier - osoba bądź co bądź stojąca w centrum tamtejszych wydarzeń - stawił się przed prokuraturą. W charakterze świadka.

  Ciekawe, czy -zwykle elastyczny i potrafiący lawirować- tutaj (wraz z powagą piastowanego stanowiska, niczym kula u nogi) zdoła uniknąć zadawanych mu z zimną krwią pytań, które na niego podskórnie czekają.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY