Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
762 posty 4878 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Polska delegacja zniszczy kandydata Niemiec "bronią atomową"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska ma plan B na wypadek gdyby szefowie największych państw Unii Europejskiej próbowali siłowo przeforsować kandydaturę Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej - doniósł wczoraj portal wPolityce.pl

"Bronią atomową" oczywiście w przenośni. Ma nią być nie podpisanie przez Polskę  konkluzji szczytu co doprowadzi do tego, że szczyt będzie nieważny bo konkluzja musi zostać podpisana przez każde z państw uczestniczących w spotkaniach  —  Polska domaga się co najmniej przełożenia głosowania. - donosi portal wPolityce.pl

NIE WIADOMO TYLKO CO POTEM, CO SIĘ WYDARZY, CO "KNUJE PiS", GDYBY DO PRZEŁOŻENIA GŁOSOWANIA, ALBO DO UNIEWAŻNIENIA SZCZYTU WS. WYBORU TUSKA FAKTYCZNIE DOSZŁO?

Gdybym to ja decydował, na miejscu PiS, właśnie dzisiaj obwieściłbym światu o sfałszowaniu Wyborów Prezydenta w Polsce, w roku 2010  ///  Nie było, i nie będzie lepszego momentu, aby dowiedział się o tym świat.

SPRAWA WYBORÓW PREZYDENTA 2010   

>>   https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

Co ciekawe ,  jak doniosła Niezalezna.pl wczoraj,  "okazało się, że nawet były prezydent nie jest pewny zwycięstwa Tuska. Kiedy zapytano go, czy postawiłby dzisiaj dolary przeciw orzechom, że jego kolega zachowa stanowisko szefa Rady Europejskiej, Komorowski odpowiedział w zaskakujący sposób:

Wszystko na to wskazuje, ale nie warto się zakładać, nie warto być nadmierniepewnym.

Przyznał też, że są w sprawie pewności reelekcji Tuska wątpliwości. 

Do końca nie wiadomo, czy niestety nie powiedzie się strategia rządu polskiego, który wyraźnie zmierza do tego, aby zachwiać terminami, które Rada Europejska ustaliła na ponowny wybór szefa. No i jeżeli się utrzyma, na razie jest w agendzie głosowanie, no to dobrze... Jeżeli rząd polski postawi na swoim i w jakiejś formie przekona parę państw do tego, żeby odsunąć decyzje w czasie, no to może być źle   –   powiedział Bronisław Komorowski.  /// Źródło: Niezalezna.pl

POLIN kontratakuje: Zaczyna się dziać w "Państwie Polan"!

//ziut.neon24.pl/post/137396,polin-kontratakuje-zaczyna-sie-dziac-w-panstwie-polan

Były, odwołany z USA, ponoć wtedy polski ambasador, z żydowskiej B'nai B'rith POLIN o szansach Tuska na reelekcję wśród euro[j]elit: "Negatywna postawa rządu w Polsce zwiększa szanse Donalda Tuska" - Zagadką i pytaniem bez odpowiedzi jest "Dlaczego?"

MYŚLĘ,  ŻE PYTANIE TO JEST NAJWAŻNIEJSZYM "PYTANIEM SEZONU"

//ziut.neon24.pl/post/137096,aresztowanie-donalda-t

Trzeba ustalić jaki konkretnie zysk odniosłaby "lewacka Europa" mając za szefa człowieka mogącego być podejrzanym o to, że może być on ścigany przez Polskę europejskim nakazem aresztowania?  -  Kto to wie, ... być może odpowiedzią na to pytanie jest współudział Tuska w "unijnym zamachu stanu"?  

//ziut.neon24.pl/post/137013,rewolucja-w-unijnym-budzecie-czy-unijny-zamach-stanu

Dziwicie się Angeli Merkel?

Tusk w Elblągu: Kiedy patrzę na te nasze polskie miasta, na ten wielki wysiłek nas, naszych rodziców i naszych dziadków, ... to możemy z dumą powiedzieć, że my tę Europę tutaj budujemy od dziesiątek, dziesiątek lat. : /

<>


 

Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim

Dr Andrzej Leszek Szcześniak

Dla przeciętnego Polaka problem Judeopolonii po prostu nie istnieje, ponieważ nie było mu dane poznać prawdziwą historię swojej Ojczyzny. Najpierw totalitarne państwo, a teraz poprawne politycznie programy szkolne i media nie są zainteresowane, aby prawda historyczna kształtowała właściwe postawy obywateli. O niewygodnych tematach samozwańcze autorytety milczą.

Publikacja ta wolna jest od takiej poprawności i w świetle dokumentów przybliża Państwu skrupulatnie przemilczany fakt tworzenia żydowskiego państwa na ziemiach polskich, o czym wiedzieli do niedawna tylko nieliczni. Osoba dr Andrzeja Leszka Szcześniaka zapewnia rzetelność opracowanego tematu.

Książka jest poszerzoną wersją hasła „Judeopolonia”, które obok innych mogą Państwo znaleźć w Encyklopedii „Białych Plam” Polskiego Wydawnictwa Encyklopedycznego.

JUDEOPOLONIA

Termin „Judeopolonia” wiąże się z próbą utworzenia na ziemiach zaboru rosyjskiego w czasie I wojny światowej politycznego tworu, podporządkowanego Niemcom, w ramach zamierzonego przez nich tworzenia Mitteleuropy. Stanowić on miał państwo satelickie Niemiec, które na stałe rozczłonkowałoby i odizolowało ludność polską zaboru rosyjskiego od Polaków w powiększonym zaborze niemieckim i austriackim oraz uniemożliwiłoby definitywnie odrodzenie się niepodległej Polski.

Projekt takiego państwa buforowego (Pufferstaat) zgłosił władzom niemieckim powstały we wrześniu 1914 r. w Berlinie Niemiecki Komitet Wyzwolenia Żydów Rosyjskich (Deutsches Komitee zur Befreiung der Russischen Juden, zwany często Komitee zur Befreiung der Ostjuden).

W skład tego państwa, leżącego między Bałtykiem a Morzem Czarnym, weszłoby około 6 milionów Żydów z ziem polskich i Rosji, którzy obok l ,8 miliona Niemców byliby najbardziej uprzywilejowaną warstwą ludności. Oprócz tego w Judeopolonii byłoby około 8 milionów Polaków, 5-6 milionów Ukraińców, 4 miliony Białorusinów oraz około 3,5 miliona Litwinów i Łotyszów -również pozbawionych własnej państwowości.

Pierwotna forma tego projektu została przekreślona Aktem Listopadowym (5 XI 1916) powołującym Królestwo Polskie pod patronatem cesarzy Niemiec i Austro-Węgier. Jednak aż do czasu zakończenia wojny polsko-bolszewickiej (18 X 1920) trwały próby jego realizacji w odmiennych formach.  >>>   //wolna-polska.pl/judeopolonia-2

Zależne od państw centralnych władze polskie w Królestwie Polskim zostały powołane w efekcie ustaleń konferencji w Pszczynie z października 1916 r., na podstawie wspólnej proklamacji cesarza niemieckiego oraz cesarza Austrii i króla Węgier z 5 listopada 1916 r., zawierającej obietnicę utworzenia państwa polskiego. Bezpośrednią przyczyną obietnicy utworzenia przez Niemcy i Austro-Węgry podporządkowanego im państwa polskiego była konieczność pozyskania nowych zasobów mobilizacyjnych na potrzeby wojny światowej. Powstanie takiego państwa było częścią przyjętej przez Niemcy podczas I wojny światowej koncepcji Mitteleuropy, którą tworzyłyby niesuwerenne państwa, znajdujące się pod polityczną, ekonomiczną i wojskową kontrolą Niemiec.  >>>  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%B3lestwo_Polskie_(1917%E2%80%931918 

 

100 lat temu w imieniu Niemiec kontrolę nad Polską sprawować chcieli Żydzi, ... cel osiągnęli wjeżdżając do Polski na czołgach armii czerwonej. /// Historia trwa, ... jesteśmy świadkami dalszej części tamtych wydarzeń, ... i tak jak 100   lat temu mamy szansę wygrać tę batalię.   -  Musimy aby być "twardzi".

 

Dopiero na tle deklaracji barona Maurycego Rothschilda lepiej rozumiemy, co w 1942 roku miała na myśli Zofia Kossak-Szczucka, pisząc w apelu do Polaków, by starali się pomagać Żydom w ich tragicznym położeniu:

uczucia nasze względem Żydów nie uległy zmianie. Nie przestajemy ich uważać za politycznych, gospodarczych i ideowych wrogów Polski”. 

ONI MAJĄ DOKŁADNIE TAKIE SAME "UCZUCIA" W STOSUNKU DO NAS 

Rok 1918: Żydzi przygotowali swoje delegacje na obrady zbliżającej się Konferencji Pokojowej w Paryżu, i zdecydowani byli uzyskać na niej zwycięstwo nad Polską. Jeszcze przed przyjazdem delegacji polskiej do Paryża, w dniu 11.XI.1918 r. przedstawiciela Polski w Paryżu hrabiego Ksawerego Orłowskiego odwiedził Żyd francuski Maurycy Rotshield i zagroził:

"Jeśli na Kongresie oficjalnym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej będzie ten były od miasta Warszawy, członek Dumy Państwowej Rosyjskiej, który zyskał wszechświatowy rozgłos jako zajadły antysemita (chodziło o Romana Dmowskiego),to cały Izrael i on sam, będą uważali taką nominację za policzek wymierzony w twarz całego ich narodu, i stosownie do tego postąpią.

 
Hrabia Orłowski powinien wiedzieć, że wpływy żydowskie na postanowienia Kongresu są bardzo wielkie. Niech wie z góry, i uprzedzi kogo należy, że kiedy Polska będzie reprezentowana przez tego pana, to Izrael zastąpi drogę ku wszystkim jej celom, a one są nam znane (...).
 
Wy nas znajdziecie na drodze do Gdańska, na drodze do Śląska Pruskiego i Cieszyńskiego, na drodze do Lwowa, na drodze do Wilna, i na drodze wszelkich waszych projektów finansowych. Niech pan hrabia to wie, i stosownie do tego postąpi."   /  Źródło:  Andrzej Leszek Szcześniak "JUDEOPOLONIA" str.24 
 
<>
 
Traktat wersalski – główny układ pokojowy kończący I wojnę światową,  podpisany 28 czerwca 1919 roku przez Niemcy,  mocarstwa Ententy, państwa sprzymierzone i stowarzyszone. Dokumenty ratyfikacji złożono 10 stycznia 1920 roku w Paryżu i z tą datą wszedł w życie. Traktat ustalił wiele granic międzypaństwowych w Europie oraz wprowadził nowy ład polityczny.  >>  https://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_wersalski
 
Kilka dni temu doszło do spotkania Angeli Merkel i prezydenta Francji w Wersalu. Można się aby zastanawiać, czy była to "konferencja pokojowa", ... czy nieformalna "konferencja rozbiorowa" stanowiąca nowy ład w Europie pod dyktando osi Berlin - Paryż?
 
 
„Uczucia nasze względem Żydów nie ulegają zmianie"

KOMENTARZE

 • Halloween! Halloween! ZOMBIE w szafie Kancelarii Prezydenta!
  Prezydent nie wie? Prezydent się boi? - Już dzisiaj wiadomo, że Prezydent z Polakami nie pójdzie na Marsz Niepodległości. /// Młodzieży Wszechpolska! Warszawskie Orlęta!, 11/11 "otwórzcie wieko", ... niech wypadnie "trup z szafy Prezydenta"!
  >> http://ziut.neon24.pl/post/134702,halloween-halloween-zombie-w-szafie-kancelarii-prezydenta

  SPRAWA WYBORÓW PREZYDENTA 2010

  >> https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing
 • Zaskakujący zwrot ws. Tuska. Komorowski wątpi w jego reelekcję! – WIDEO
  .
  Były prezydent w zaskakujący sposób odpowiedział na pytanie, czy złożyłby się o to, że Donald Tusk nadal będzie szefem Rady Europejskiej. – Wszystko na to wskazuje, ale nie warto się zakładać, nie warto być nadmiernie pewnym – stwierdził na antenie RMF FM Bronisław Komorowski.

  >>> http://niezalezna.pl/95067-zaskakujacy-zwrot-ws-tuska-komorowski-watpi-w-jego-reelekcje-wideo
 • Ciężka jest rola PiS-owskiego trolla
  Jak tu wytłumaczyć, że Polak, Donald Tusk jest kandydatem niemieckim, gdy popiera go cała Europa, nawet Węgry i ponad 50% Polaków. Zaś marionetkę Kaczyńskiego nawet na rozmowy nie zaproszono, a w Polsce popiera go 19% Polaków. Motasz się, po wielokrotnie powtarzasz te same wklejki i co?

  Chyba Mission Impossible.

  No ale patrzymy, jak Szydło udowadnia całej Europie, że w Polsce dzieje się źle. To zaczyna wyglądać na komedię Monty Phytona.
 • @Ziut 15:20:03
  Ale po co i za ile ta gebelsowska propaganda???????
  Co za różnica czy wybiorą tego czy tamtego, w tej sprawie wybiorą działacza PO, a wiec jednego czy drugiego odłamu niemieckiego lub cia - mossad kotła. Ciotka ,,Balbina" z Polski robi sobie plac zabaw dla dzieci.
  Rozżalona, zdradzona ciotka jest, a ten Donald nawet nie chciał zabwic się z ciotką a ta musiała bawić się z Rabiejem, za takie zachowania, to ciotka jest zazdrosna i dlatego sypie w piachem w szprychy Donalda.
  Mimo woli Donald dał majątek skarbu państwa ciotce warty około 500 mln zł a ten nadal ślini się obleśnie do Donalda.
  No cóż takie życie, często dochodzi do kłótni w rodzinie.
 • @Wrzodak Z. 16:08:56
  // Ale po co i za ile ta g[o]ebelsowska propaganda??????? //

  - Za darmo i "tak sobie" dla rozrywki, ... mam chwilę wolnego.

  A PAN POSEŁ NIE WIERZY W POWTARZALNOŚĆ FAKTÓW HISTORYCZNYCH, ... ŻE HISTORIA KOŁEM SIĘ TOCZY?

  Rok 1918: Żydzi przygotowali swoje delegacje na obrady zbliżającej się Konferencji Pokojowej w Paryżu, i zdecydowani byli uzyskać na niej zwycięstwo nad Polską. Jeszcze przed przyjazdem delegacji polskiej do Paryża, w dniu 11.XI.1918 r. przedstawiciela Polski w Paryżu hrabiego Ksawerego Orłowskiego odwiedził Żyd francuski Maurycy Rotshield i zagroził:

  "Jeśli na Kongresie oficjalnym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej będzie ten były od miasta Warszawy, członek Dumy Państwowej Rosyjskiej, który zyskał wszechświatowy rozgłos jako zajadły antysemita (chodziło o Romana Dmowskiego),to cały Izrael i on sam, będą uważali taką nominację za policzek wymierzony w twarz całego ich narodu, i stosownie do tego postąpią.

  Hrabia Orłowski powinien wiedzieć, że wpływy żydowskie na postanowienia Kongresu są bardzo wielkie. Niech wie z góry, i uprzedzi kogo należy, że kiedy Polska będzie reprezentowana przez tego pana, to Izrael zastąpi drogę ku wszystkim jej celom, a one są nam znane (...).

  Wy nas znajdziecie na drodze do Gdańska, na drodze do Śląska Pruskiego i Cieszyńskiego, na drodze do Lwowa, na drodze do Wilna, i na drodze wszelkich waszych projektów finansowych. Niech pan hrabia to wie, i stosownie do tego postąpi." / Źródło: Andrzej Leszek Szcześniak "JUDEOPOLONIA" str.24
 • @Zawisza Niebieski 16:00:24
  // Jak tu wytłumaczyć, że Polak, Donald Tusk jest kandydatem niemieckim, gdy popiera go cała Europa, nawet Węgry i ponad 50% Polaków. Zaś marionetkę Kaczyńskiego nawet na rozmowy nie zaproszono, a w Polsce popiera go 19% //

  - Nie wiem ilu Polaków popiera Tuska w Polsce, ale jeśli z tych "Polaków", którzy wyjechali z Polski na niemieckich paszportach Tuska popiera tylko 50%, to chyba mniej niż te 19% które popiera Kaczyńskiego w Polsce?

  Najlepszy Niemiecki kandydat >> https://www.youtube.com/watch?v=Jf9RclDX36c
 • @Ziut 16:10:10
  Masz badania CBOS
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-cbos-polacy-chca-by-tusk-pozostal-szefem-re/2ggdr8c

  Imigrant spod Odessy nigdy Polaków nie lubił, ale dziś coś dobrego dla Polski zrobił. Cała Europa zrozumiała, że Polska to gracz niepoważny, jeśli nawet Węgry popierają Donalda Tuska.

  Skąd masz wiadomości, że wszyscy Polacy mają niemiecki paszport? Patrząc na ten co mam w szufladzie to napisane jest na nim Rzeczypostpolita Polska? Czyżby na twoim było napisane Ukraina? W Polsce rzeczywiście mamy pewną mniejszość narodową, Rusinów, tak się składa, że mieszkają w rejonach o dużym poparciu dla imigranta spod Odessy.
 • @Ziut 16:21:56
  No dobrze, ale Sarusz - Wolski to nie Dmowski, a Szydłowa to nawet za sprzątaczke biura Dmowskiego się by nie nadawała, a Kaczynski to ten co mówi do Orłowskiego.
  Nie ta klasa, nie ta Polska. Ach, gdzie choć zbliżone postacie do R. Dmowskiego.
 • @Zawisza Niebieski 16:27:31
  Rzeczywiście, poparcie Ciotka ,,Balbina" ma największe na wchodzie, a tam same nazwiska na końcówce są na ....uk, 50% posłów z pisuaru to korzenie stepów wshodniej UPAdłej.
 • @Zawisza Niebieski 16:27:31
  // Skąd masz wiadomości, że wszyscy Polacy mają niemiecki paszport? //

  - POKAŻ MI MIEJSCE GDZIE NAPISAŁEM, ŻE WSZYSCY POLACY MAJĄ NIEMIEKI PASZPORT
 • @Wrzodak Z. 16:33:28
  // No dobrze, ale Sarusz - Wolski to nie Dmowski, a Szydłowa to nawet za sprzątaczke biura Dmowskiego się by nie nadawała, a Kaczynski to ten co mówi do Orłowskiego. Nie ta klasa, nie ta Polska. Ach, gdzie choć zbliżone postacie do R. Dmowskiego. //

  >> http://zonacezara.salon24.pl/733918,halloween-halloween-zombie-w-szafie-kancelarii-prezydenta

  - PAN POSEŁ INACZEJ BY MI TU ŚPIEWAŁ, GDYBY PiS ZA MOJĄ RADĄ ZADENUNCJOWAŁ W BRUKSELI WYBÓR HRABIEGO SZYNUKOWYCZA NA PREZYDENTA NASZEGO NIESZCZĘŚLIWEGO KRAJU
 • @Wrzodak Z. 16:37:01
  Co do korzeni, to tego nie sprawdzałem, ale regiony w których PiS ma poparcie to właśnie regiony prawosławia, zamieszkiwania ludności rusińskiej, czyli dziś Ukraina, Białoruś. Pradziadowie Kaczyńskiego byli oficerami carskimi, dziadowie po polsku słabo mówili.

  Zaczęły się obrady, przed nimi poparcie dla Donalda Tuska wyraził premier Węgier, Hiszpanii, prezydent Litwy też określiła działanie PiS jako działanie na szkodę naszego regionu. Orban wyraźnie stwierdził, że nie jest to działanie merytoryczne a wynik nienawiści Kaczyńskiego do Tuska. Kaczyński swą "wspaniałą strategią" udowodnił iż w Polsce mamy rząd "specjalnej troski" którą Europa musi nad Polską rozciągnąć.

  Moje gratulacje.
 • @Ziut 16:50:57
  Donald Tusk został wybrany po raz drugi na szefa Rady Europy. Czy się cieszyć? Raczej smucić jak bardzo upadła nasza dyplomacja.
 • @Zawisza Niebieski 16:52:42
  // Orban wyraźnie stwierdził, że nie jest to działanie merytoryczne a wynik nienawiści Kaczyńskiego do Tuska. //

  - Węgry stwierdziły, że wybór między kandydatem Niemiec, i kandydatem Polski to sprawa Polski, ... i jak najbardziej się z nim należy zgodzić.
 • @Zawisza Niebieski 16:55:18
  // Donald Tusk został wybrany po raz drugi na szefa Rady Europy. Czy się cieszyć? Raczej smucić jak bardzo upadła nasza dyplomacja. //

  Polska ma plan B na wypadek gdyby szefowie największych państw Unii Europejskiej próbowali siłowo przeforsować kandydaturę Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej - doniósł wczoraj portal wPolityce.pl

  "Bronią atomową" oczywiście w przenośni. Ma nią być nie podpisanie przez Polskę konkluzji szczytu co doprowadzi do tego, że szczyt będzie nieważny bo konkluzja musi zostać podpisana przez każde z państw uczestniczących w spotkaniach — Polska domaga się co najmniej przełożenia głosowania. - donosi portal wPolityce.pl

  NIE WIADOMO TYLKO CO POTEM, CO SIĘ WYDARZY, CO "KNUJE PiS", GDYBY DO PRZEŁOŻENIA GŁOSOWANIA, ALBO DO UNIEWAŻNIENIA SZCZYTU WS. WYBORU TUSKA FAKTYCZNIE DOSZŁO?

  Gdybym to ja decydował, na miejscu PiS, właśnie dzisiaj obwieściłbym światu o sfałszowaniu Wyborów Prezydenta w Polsce, w roku 2010 /// Nie było, i nie będzie lepszego momentu, aby dowiedział się o tym świat.

  SPRAWA WYBORÓW PREZYDENTA 2010

  >> https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

  CZEKAMY NA "BOMBĘ ATOMOWĄ" :D
 • @Ziut 16:56:28
  PiS na kłamstwie się opiera, nie wiem, czy ty świadomie szerzysz kłamstwo, czy po prostu ciebie okłamali.
  Donald Tusk jest kandydatem Polski, zgodnie z tym co podpisał L.Kaczyński jest to stanowisko które można pełnić przez 2 kadencje 2,5 roku zaś po pierwszej kadencji nikt nie musi zgłaszać, wystarczy, że piastujący to stanowisko wyrazi zgodę.

  Jak widzisz z myśleniem ze świeżością pomysłów w PIS jest bardzo kiepsko. To efekt doboru, nikt nie może być mądrzejszy od prezesa. Drugi raz powtórzyli "premiera z tabletu" drugi raz z tym samym efektem, co oznacza, że po prostu zatracili umiejętność uczenia się nawet na własnych błędach.

  A "broń atomowa"? Mam nadzieję, że się Szydło opamięta. Wystarczające straty wizerunkowe ponieśliśmy. Tyle, żeby dziś pilnować Kaczyńskiego, bo nie chciałbym by mu się ze zdrowiem pogorszyło. Zrozumieć ile się znaczy w Europie, to ciężkie przeżycie.
 • @Zawisza Niebieski 17:16:45
  Fajny rysunek pana Sawki i jak dobrze oddający rzeczywistość.
  https://pbs.twimg.com/media/C6fRAmeXEAADF8k.jpg
 • tym oto sposobem
  piss przechlapał sobie następne wybory. a kto wie, może bozia sprawi że kalksteina szag ze złości trafi i miłościwie się przekręci? wtedy piss rozleci sie w ciągu 6 miesięcy. pytanie tylko co potem... może jakis wojak zafundowałby nam lekką ale racjonalną i w końcu propolską dyktaturę?
 • @Zawisza Niebieski 16:52:42
  //Pradziadowie Kaczyńskiego byli oficerami carskimi, dziadowie po polsku słabo mówili.//


  Pradziadowie Zawiszy Niebieskiego byli sowieckimi szpionami i wcale po polsku nie mówili
  ot co
 • zamiast atomówki papierowa torebka
  waszczu o wyborze tuska :)
  "Analizowaliśmy możliwość odmowy podpisania konkluzji szczytu. Ale od przedstawicieli dużych państw usłyszeliśmy, że wybór szefa RE nie podlega takiej akceptacji. Unia idzie w kierunku niesłychanie płynnych procedur, tworzonych ad hoc, w zależności od sytuacji. Jacek Saryusz-Wolski nie mógł się zaprezentować Radzie UE, bo decyzja w tej sprawie musiała być podjęta jednomyślnie. A już przy wyborcze Tuska jednomyślność wymagana nie była." 8-)))

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/witold-waszczykowski-komentuje-reelekcje-donalda-tuska-na-szefa-re/6z0s6qw
 • @Husky 19:02:53
  za to ty w 68 sam się zrzekłeś polskiego obywatelstwa...
 • Ale o co ten lament?
  Przecież o początku było wiadomo, że Szkopy za wszelką cenę będą forsować swojego psa, którego tuczyły dojczmarkami tak gdzieś od połowy lat '90.
  Piszę o tym co jest pewne w historii tego typa, pomijam rzeczy, które jak na przykład sprawa "Oskara", jeszcze wymagają udowodnienia.
  Zresztą Tusk już niedługo pewnie nie będzie miał komu otwierać drzwi, no chyba że zostanie woźnym w Bundestagu.
  Niemiecka UE chwieje się w posadach i wybór LePenówny na prezydenta Francji wyciągnie spod tej szwabskiej machiny ssącej - w stronę Niemiec oczywiście - jeszcze jedną, mocno zmurszałą podporę.
  Kaczor może i drapie się teraz po bolącej dupie, ale jest zbyt wytrawnym politykiem, aby mu wierzyć że takiego obrotu zdarzeń nie przewidział.
  Moim zdaniem gra na zwłokę i czeka na rozwój wydarzeń we Francji i ostateczny Brexit.
  W tym wszystkim jest jeszcze zbyt wiele niewiadomych, więc na obecnym etapie najlepiej stosować - że użyję języka automatyki - sterowania proporcjonalnego.
  Jak spłyną dane historyczne, podkręci się sterowanie integralne i różniczkowe.
  Bez bardzo radykalnego odcięcia się od niemieckiej gospodarki - jakieś 30% obrotów zamiast obecnych 60% - nic z tego nie będzie.
  Niemiecka gospodarka, która jest obecnie ściśle ukierunkowana na produkcję eksportową - podobnie jak Chiny, tylko z tą różnicą że w towarach większy procent stanowi B+R - łaknie taniej siły roboczej, będącej dla takiego modelu warunkiem sine quam non.
  Ktoś tu pisał o polskiej opinii publicznej - c'mon man, otwórz zaropiałe OCZY i zobacz, że żyjesz w kraju, gdzie 60% prasy i 3 główne portale, skupiające 90% ruchu w sieci, są albo w rękach niemieckich, albo reprezentują zbliżony punkt widzenia - np. WP.PL, w rękach WSI.
  Bycie podwykonawcą nigdzie się nie opłaca - wykonawca główny dobrze wie ile zarabiasz i tnie twój zysk do głodowego minimum.
  Nam w kraju są potrzebne własne centra B+R , podobnie jak centrale firm.
  Te ostatnie są prawdziwą "petardą", która działa jak lewar na gospodarkę.
  Robotnik, któremu po opłaceniu rachunków i miesięcznych kosztów utrzymania, zostaje w kieszeni płótno, dźwignią rozwoju żadnego kraju nie jest. Centrala firmy to kilka tysięcy ludzi, zarabiających średnio $100 tys rocznie.
  Najbliższe parę lat będzie kluczowe, a wybór Tuska to początek końca UE.
  Czasy czekają nas ciekawe..
 • @alek.san 21:05:48
  Będę robić wszystko, żeby uchronić polski rząd przed polityczną izolacją - dodał.
  D.Tusk

  Mimika mordy mówi wszystko

  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/Q3ZktkqTURBXy83MGI3ZTQ2MDUwYmZmZWI5NmJkNWRhOTMzMTU0NTk5OC5qcGVnk5UDADnNBwrNA_WTBc0DFM0BvJUH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzE0MGIxY2ZlN2YwYWM1MmVkYzAxMGQ3MDk3OGU4NGJlLnBuZwDCAA
 • Jest czytelnie!
  Tusk dziś ostatecznie wypisał się z Polskiej Wspólnoty, został urzędnikiem bezpaństwowcem. Nie reprezentuje przecież Polski!
  Jest czytelnie!
 • @alek.san 21:05:48
  Śmieję się jak czytam tu o dyplomatycznych amatorach, wizerunkowych stratach itd,itp
  jprdl oni do PO. Nowoczesnej lub Palikota powinni sie zapisac

  Tam PR zawsze był najważniejszy
 • @czerwony baron 19:52:19
  Tak to tu zostawię.

  https://pbs.twimg.com/media/C6fe-8mWYAA9wUl.jpg
 • @Husky 22:08:04
  Jakie straty wizerunkowe, tu jest wszystko tak grubymi nćmi szyte, że trzeba być debilem, żeby wierzyć w ten teatrzyk.
  Niemcy to kilkanaście rodzin, które posiadają większość przemysłu, plus kadry managerskie, które popierają ich oraz obecny status quo, bo to gałąź na której siedzą. Oni popierają UE, bo tylko ona gwarantuje tak liczne zatrudnienie niemieckich kadr.
  Przeciętny niemiecki robol ma z tego wielką chałę, bo żeby niemieckie firmy mogły zarzucać zagranicę towarami, sam jest łupiony podatkami na utrzymanie sieci handlowej pod nazwą wspólnej waluty.
  Dla zwykłego Niemca byłoby lepiej, gdyby dalej miał w portfelu silną markę, a zmartwieniem jego rządu byłoby pobudzanie popytu wewnętrznego.
  Dla Polaków też.
 • @alek.san 22:32:43
  Kaczyński zrobił rzecz wielką, gówniarze tego nie rozumieją i nie widzą, poważni ludzie wiedzą, że chodzi o podmiotowość Polski nie o buca.
 • @Husky 22:35:18
  Obstawiam, że wie o czymś, czego inni jeszcze nie wiedzą.
  Najprawdopodobniej ma prawdziwe dane z Francji i wie, że UE czeka szybki upadek.
  W takim przypadku dzisiejsze osadzenie Tuska na nomen-omen stolcu brukselskim staje się zwycięstwem czysto pyrrusowym.
  Już widzę ten słynny, pełny garnitur zębów Prezesa, wyszczerzony w szyderczym uśmiechu, kiedy ostatnie kraje UE będą wylewać na głowę tuska wiadro pomyj, oskarżając go, że rozpad to jego wina.
  W sumie należałoby się już dziś udać po butelkę Ruinart'a i zawczasu chłodzić w lodówce.
 • @Husky 22:08:04
  Podpis pod zdjęciem: dwoje ze STASI i ich oficer prowadzący z ramienia KGB wolą nie patrzeć w oczy temu, który wie kim naprawdę są.
 • @alek.san 22:55:29
  Naciąganie procedur i omijanie zapisów traktatów.Piękna lekcja poglądowa "praworządności".
  Wypada brać przykład w kraju
  Woda na mlyn dla PIS-u
 • @Husky 22:58:51
  Kto miał jakiekolwiiek złudzenia, że tzw. "rada Europy" jest tworem demokratycznym, sam musiał kiedyś wierzyć, że takową była kiedyś Rada Najwyższa Związku Socjalistycznych Republik Sowieckich.
  Dobrej nocy.
 • @alek.san 23:07:45
  Prof. Kik: Tusk nie jest ani wizjonerem, ani mężem stanu. Nie bardzo wie po co Europa się integruje

  https://pbs.twimg.com/media/C6fgQ7JXMAI-zJa.jpg

  https://t.co/yXdPmQo3aI
 • Jak sam widzisz, ta "broń atomowa" okazała się
  Tupnięciem rozkapryszonego dziecięcia, bo klapsa od Unii dostało.
 • ja-przeciętny Kowalskj
  Pani Premier,
  jestem z Pani dumny.
  Alternatywą była hańba i kolaboracja,
  dobrze Pani wybrała

  https://pbs.twimg.com/media/C6f-hWhWMAACjbm.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY