Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
762 posty 4878 komentarzy

"Orzeł" - Pismo Obozu Narodowo Demokratycznego, ... w budowie

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

POLIN kontratakuje: Zaczyna się dziać w "Państwie Polan"!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Były, odwołany z USA, ponoć wtedy polski ambasador, z żydowskiej B'nai B'rith POLIN o szansach Tuska na reelekcję wśród euro[j]elit: "Negatywna postawa rządu w Polsce zwiększa szanse Donalda Tuska" - Zagadką i pytaniem bez odpowiedzi jest "Dlaczego?"

MYŚLĘ,  ŻE PYTANIE TO JEST NAJWAŻNIEJSZYM "PYTANIEM SEZONU"

//ziut.neon24.pl/post/137096,aresztowanie-donalda-t

Trzeba ustalić jaki konkretnie zysk odniosłaby "lewacka Europa" mając za szefa człowieka mogącego być podejrzanym o to, że może być on ścigany przez Polskę europejskim nakazem aresztowania?  -  Kto to wie, ... być może odpowiedzią na to pytanie jest współudział Tuska w "unijnym zamachu stanu"?  

//ziut.neon24.pl/post/137013,rewolucja-w-unijnym-budzecie-czy-unijny-zamach-stanu

Dziwicie się Angeli Merkel?

Tusk w Elblągu: Kiedy patrzę na te nasze polskie miasta, na ten wielki wysiłek nas, naszych rodziców i naszych dziadków, ... to możemy z dumą powiedzieć, że my tę Europę tutaj budujemy od dziesiątek, dziesiątek lat. : /

 

<>


 

Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim

Dr Andrzej Leszek Szcześniak

Dla przeciętnego Polaka problem Judeopolonii po prostu nie istnieje, ponieważ nie było mu dane poznać prawdziwą historię swojej Ojczyzny. Najpierw totalitarne państwo, a teraz poprawne politycznie programy szkolne i media nie są zainteresowane, aby prawda historyczna kształtowała właściwe postawy obywateli. O niewygodnych tematach samozwańcze autorytety milczą.

Publikacja ta wolna jest od takiej poprawności i w świetle dokumentów przybliża Państwu skrupulatnie przemilczany fakt tworzenia żydowskiego państwa na ziemiach polskich, o czym wiedzieli do niedawna tylko nieliczni. Osoba dr Andrzeja Leszka Szcześniaka zapewnia rzetelność opracowanego tematu.

Książka jest poszerzoną wersją hasła „Judeopolonia”, które obok innych mogą Państwo znaleźć w Encyklopedii „Białych Plam” Polskiego Wydawnictwa Encyklopedycznego.

JUDEOPOLONIA

Termin „Judeopolonia” wiąże się z próbą utworzenia na ziemiach zaboru rosyjskiego w czasie I wojny światowej politycznego tworu, podporządkowanego Niemcom, w ramach zamierzonego przez nich tworzenia Mitteleuropy. Stanowić on miał państwo satelickie Niemiec, które na stałe rozczłonkowałoby i odizolowało ludność polską zaboru rosyjskiego od Polaków w powiększonym zaborze niemieckim i austriackim oraz uniemożliwiłoby definitywnie odrodzenie się niepodległej Polski.

Projekt takiego państwa buforowego (Pufferstaat) zgłosił władzom niemieckim powstały we wrześniu 1914 r. w Berlinie Niemiecki Komitet Wyzwolenia Żydów Rosyjskich (Deutsches Komitee zur Befreiung der Russischen Juden, zwany często Komitee zur Befreiung der Ostjuden).

W skład tego państwa, leżącego między Bałtykiem a Morzem Czarnym, weszłoby około 6 milionów Żydów z ziem polskich i Rosji, którzy obok l ,8 miliona Niemców byliby najbardziej uprzywilejowaną warstwą ludności. Oprócz tego w Judeopolonii byłoby około 8 milionów Polaków, 5-6 milionów Ukraińców, 4 miliony Białorusinów oraz około 3,5 miliona Litwinów i Łotyszów -również pozbawionych własnej państwowości.

Pierwotna forma tego projektu została przekreślona Aktem Listopadowym (5 XI 1916) powołującym Królestwo Polskie pod patronatem cesarzy Niemiec i Austro-Węgier. Jednak aż do czasu zakończenia wojny polsko-bolszewickiej (18 X 1920) trwały próby jego realizacji w odmiennych formach.  >>>   //wolna-polska.pl/judeopolonia-2

Zależne od państw centralnych władze polskie w Królestwie Polskim zostały powołane w efekcie ustaleń konferencji w Pszczynie z października 1916 r., na podstawie wspólnej proklamacji cesarza niemieckiego oraz cesarza Austrii i króla Węgier z 5 listopada 1916 r., zawierającej obietnicę utworzenia państwa polskiego. Bezpośrednią przyczyną obietnicy utworzenia przez Niemcy i Austro-Węgry podporządkowanego im państwa polskiego była konieczność pozyskania nowych zasobów mobilizacyjnych na potrzeby wojny światowej. Powstanie takiego państwa było częścią przyjętej przez Niemcy podczas I wojny światowej koncepcji Mitteleuropy, którą tworzyłyby niesuwerenne państwa, znajdujące się pod polityczną, ekonomiczną i wojskową kontrolą Niemiec.  >>>  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%B3lestwo_Polskie_(1917%E2%80%931918 

 

100 lat temu w imieniu Niemiec kontrolę nad Polską sprawować chcieli Żydzi, ... cel osiągnęli wjeżdżając do Polski na czołgach armii czerwonej. /// Historia trwa, ... jesteśmy świadkami dalszej części tamtych wydarzeń, ... i tak jak 100   lat temu mamy szansę wygrać tę batalię.   -  Musimy aby być "twardzi".

 

Dopiero na tle deklaracji barona Maurycego Rothschilda lepiej rozumiemy, co w 1942 roku miała na myśli Zofia Kossak-Szczucka, pisząc w apelu do Polaków, by starali się pomagać Żydom w ich tragicznym położeniu:

uczucia nasze względem Żydów nie uległy zmianie. Nie przestajemy ich uważać za politycznych, gospodarczych i ideowych wrogów Polski”. 

ONI MAJĄ DOKŁADNIE TAKIE SAME "UCZUCIA" W STOSUNKU DO NAS 

Rok 1918: Żydzi przygotowali swoje delegacje na obrady zbliżającej się Konferencji Pokojowej w Paryżu, i zdecydowani byli uzyskać na niej zwycięstwo nad Polską. Jeszcze przed przyjazdem delegacji polskiej do Paryża, w dniu 11.XI.1918 r. przedstawiciela Polski w Paryżu hrabiego Ksawerego Orłowskiego odwiedził Żyd francuski Maurycy Rotshield i zagroził:

"Jeśli na Kongresie oficjalnym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej będzie ten były od miasta Warszawy, członek Dumy Państwowej Rosyjskiej, który zyskał wszechświatowy rozgłos jako zajadły antysemita (chodziło o Romana Dmowskiego),to cały Izrael i on sam, będą uważali taką nominację za policzek wymierzony w twarz całego ich narodu, i stosownie do tego postąpią.

 
Hrabia Orłowski powinien wiedzieć, że wpływy żydowskie na postanowienia Kongresu są bardzo wielkie. Niech wie z góry, i uprzedzi kogo należy, że kiedy Polska będzie reprezentowana przez tego pana, to Izrael zastąpi drogę ku wszystkim jej celom, a one są nam znane (...).
 
Wy nas znajdziecie na drodze do Gdańska, na drodze do Śląska Pruskiego i Cieszyńskiego, na drodze do Lwowa, na drodze do Wilna, i na drodze wszelkich waszych projektów finansowych. Niech pan hrabia to wie, i stosownie do tego postąpi."   /  Źródło:  Andrzej Leszek Szcześniak "JUDEOPOLONIA" str.24 
 
<>
 
Traktat wersalski – główny układ pokojowy kończący I wojnę światową,  podpisany 28 czerwca 1919 roku przez Niemcy,  mocarstwa Ententy, państwa sprzymierzone i stowarzyszone. Dokumenty ratyfikacji złożono 10 stycznia 1920 roku w Paryżu i z tą datą wszedł w życie. Traktat ustalił wiele granic międzypaństwowych w Europie oraz wprowadził nowy ład polityczny.  >>  https://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_wersalski
 
Kilka dni temu doszło do spotkania Angeli Merkel i prezydenta Francji w Wersalu. Można się aby zastanawiać, czy była to "konferencja pokojowa", ... czy nieformalna "konferencja rozbiorowa" stanowiąca nowy ład w Europie pod dyktando osi Berlin - Paryż?
 
 
„Uczucia nasze względem Żydów nie ulegają zmianie"

 

WarszawskaGazeta.pl: Nieoficjalnie ambasador [Schnepf] został [odwołany] za goszczenie w USA szefa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego. 

 

– Nie komentujemy decyzji kadrowych. Nie potwierdzamy, ani zaprzeczamy tej informacji – poinformowało w rozmowie z portalem niezalezna.pl Biuro Rzecznika MSZ.  -  podaje portal

 

W internecie można znaleźć informacje, że (chyba już) były ambasador Schnepf, był członkiem współzałożycielem polskiej odnogi żydowskiej organizacji masońskiej B'nai B'rith -  Loża POLIN.

 

Czyżby "projekt POLIN" szedł na dno?   >>>  //ziut.neon24.pl/post/131942,walka-o-ziemie-2022-zlote-mysli-mateusza-kijowskiego

 

*** Z notatki na foto niżej możemy się dowiedzieć czym w pierwszej kolejności, goszcząc w ambasadzie naszych aliantów, zajęła się  B'nai B'rith, uchodząca za charytatywną organizacja, "Synów Przymierza":       . W pierwszej kolejności "omówiono sprawę    [polskiego] ustawodastwa dotyczącego zwrotu mienia,   oraz kwestie Radia Maryja i Telewizji Trwam."

 

 

Tu warto przypomnieć, o kilkuset tysięcznych manifestacjach w obronie właśnie Radia Maryja i Telewizji trwam.  -  Co było ich powodem, ...  antypolskie działania "polskiego rządu" wywołane zagranicznym lobbingiem?

 

 

Podkreślmy też: "Nasi alianci" w amerykańskiej ambasadzie, wraz z żydowską organizacją, zajęli się problemem stanowienia prawa w Polsce, obejmującą roszczenia od Państwa polskiego miliardowych kwot [za pomocą właśnie "ustawodawstwa"] będących próbą wyłudzenia  nienależnych odszkodowań za mienie obywateli polskich pochodzenia żydowskiego zmarłych w Holokauście. .  -  Czy w tej sprawie nie powinna powstać komisja śledcza, a jej skutkiem nie powinno być wydalenie organizacji ingerującej w wewnętrzne sprawy polski.   

 

Powyżej scan strony ambasady USA / Foto 1 i 2: RadioWNET.pl

 

19 kwietnia 2010 roku "BIBUŁA" donosiła, że: Bliski współpracownik Komorowskiego kieruje żydowską lożą:  

 

"Znacznie ciekawsza jest jednak postać obecnego prezydenta B’nai B’rith Polin, który podpisał wspomniane oświadczenie w sprawie meczetu, ... / ... /.  W 1981 r. był szefem działu informacyjnego „Tygodnika Solidarność”, później współpracował z podziemnymi strukturami związku na Śląsku, dzięki czemu w 1989 r. znalazł się przy „okrągłym stole” jako sekretarz strony „solidarnościowej” w podzespole górniczym. 

 

Niedługo potem wrócił do „Tygodnika Solidarność” – już jako sekretarz redakcji – ale nie na długo, bo ostentacyjnie odszedł  stamtąd,  ....  gdy kierownictwo gazety objął Jarosław Kaczyński.

 

Gdy Dworaka w TVP zastąpił Bronisław Wildstein, Szczepański ostatecznie odszedł z telewizji. Niedługo potem, na początku 2007 r., jego nazwisko znalazło się w raporcie z likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych – jako niejawnego współpracownika WSI.    / ... /    Do dziś twierdzi, że jego współpraca z WSI polegała tylko na tym, że w 2002 r. na prośbę znajomego oficera z ataszatu wojskowego w Waszyngtonie przywiózł z Rosji zakupiony w księgarni komplet map jeziora Bajkał i okolic, gdzie przebywał na urlopie.  

 

Kilka tygodni po publikacji raportu WSI ówczesny  wicemarszałek Sejmu Bronisław Komorowski zatrudnił Szczepańskiego jako swojego doradcę medialnego."   >>>    //www.bibula.com/?p=20601

 

 

22 listopada 1938 roku Prezydent Ignacy Mościcki wydał dekret o rozwiązaniu zrzeszeń wolnomularskich

 

Dekret który w trybie natychmiastowym wyjmował spod prawa wszystkie stowarzyszenia masońskie na terenie kraju. Składał się on z sześciu artykułów, które mówiły m. in. o karze więzienia i grzywny za tworzenie, działalność, wspieranie oraz sympatyzowanie z lożami oraz przekazaniu majątku zlikwidowanych stowarzyszeń na cele dobroczynne.

Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący antypolskie organizacje masońskie w Polsce.

W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.

Instalacja loży miała miejsce dokładnie w dniu 9 września 2007 r za zgodą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego?!   Nie pisały oczywiście o tym gazety, nie informowała również telewizja, ale wzmiankę na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce. (screen strony Ambasady USA w Polsce wyżej)  >>> //www.bibula.com/?p=71616

 

-  JUŻ DAWNO PISAŁEM, ŻE TRZEBA NAPRAWIĆ TEN KARDYNALNY BŁĄD Z 2007 ROKU, ... WŁAŚNIE OD WTEDY ZACZĘŁY SIĘ W POLSCE DZIAĆ RZECZY "KTÓRE SIĘ W GŁOWIE NIE MIESZCZĄ"

 

 

Biegły sądowy z zakresu historii prawa

Autorzy Jakub Maziarz

Kwestia obowiązywania pewnych aktów prawnych może budzić kontrowersje / ... /  Doskonałym przykładem może być dekret Prezydenta z 1938 r. o rozwiązaniu zrzeszeń wolnomularskich, który nigdy nie doczekał się oficjalnego uchylenia (poza przepisami karnymi w nim zawartymi, które uchylone zostały na podstawie przepisów przechodnich do kodeksu karnego z 1969 r.)

 

Czy powyższy dekret nie powinien obowiązywać, ... jeśli nikt go uchylił?>>>   //isap.sejm.gov.pl/VolumeServlet?type=wdu&rok=1938&numer=091

 •  


 

NAJWYŻSZY CZAS ABY POLSKA NAPRAWIŁA BŁĄD KANCELARI

ŚP. PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO

Panie i panowie! 

Blisko 70 lat temu  w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia  i  wprowadzenia w błąd,  oraz  zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith. 

Dlatego to powinno być rozważane, —  jako symboliczny  gest, —  że  ja teraz  jestem  tutaj  przed  wami  jako   reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i waszą organizacje, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce.

Otwarcie loży B`nai B`rith w Rzeczpospolitej po wielu latach nieobecności, jest również szczególnie ważne w innym aspekcie.

Tak jest ponieważ, ta organizacja utworzona została 164 lat temu w malej kawiarni nowojorskiej przez tuzin żydowskich niemieckich emigrantów, dzisiaj  — stała się najważniejszą międzynarodową organizacja walczącą z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią.

Polska jest wdzięczna dla akcji podejmowanych przez Anti-Defamation League ustanowionej przez B`nai B`rith,  — które współdziałając z American Jewish Congress, — podtrzymuje nasze wysiłki do uzyskania zmian w nazywaniu obozu Auschwitz i przeciwstawiania się mocno używania nazwy jako „Polish concetration camps”.

Jestem  zadowolony,  że  tak  samo  —  jak  w  przypadku  przed  wojną   — członkowie B`nai B`rith są znaczącymi polskimi obywatelami —  uczonymi, pisarzami, osobami zaangażowanymi w działalność społeczną.

W tym czasie kiedy stosunki pomiędzy Polską a Izraelem są pośród krajów europejskich najlepsze w Europie,

— my powinniśmy starać się o stale , dalsze rozwijanie polsko-żydowskich stosunków.

To wymaga kontynuacji wysiłków i gotowości dla osiągnięcia kompromisu.

To nie jest łatwe, lecz wierzę, że jest bezcenne wasze zobowiązanie, że następstwem będzie znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów.

W związku z powyższym — powinienem odwołać się do nakazów waszej organizacji, — które powołane są w  „duchu tolerancji i harmonii i skierowane są na uwiecznienie  „ocalonych z Holocaustu”.

Mam nadzieje,  że częściowo zostaną spełnione te punkty waszego programu.  

Wy  pomożecie  nam  wałczyć przeciwko  nieprawdzie,  szkodzących poglądów,  które wyjawiają  światu przykład opinii na temat  polskiej   odpowiedzialności,  na temat tworzenia obozów koncentracyjnych.

Mam również nadzieje,  wbrew  faktom,  że prawo waszej organizacji przygotuje  „uwiecznienie” pamięci na temat życia i osiągnięć polskich Żydów —  i zarówno  wzajemnej  —  historia  ciągnąca  się  przez  ponad  800  lat,   będzie uwieczniona w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie.

Proszę pozwolić mi zakończyć cytując słowa  Jego Świątobliwości papieża B XVI, który powiedział w grudniu 2006,  kiedy  przyjmował  reprezentantów B’nai B`rith:

„Nasz udręczony świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przekonaniem, że wszyscy z nas stworzeni na podobieństwo Boże, posiadają nieprzemożną godność i wartość.

Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrowieniu świata,   poprzez promowanie duchowych  i  moralnych wartości,  opartych na naszej wierze.

Powinniśmy stać się coraz bardziej przekonani poprzez  ułożenie naszej owocnej współpracy”.

Warszawa 9 wrzesień 2007

Ewa Junczyk – Ziomecka
Podsekretarz Stanu Biura Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

KOMENTARZE

 • Donald Tusk w Nowym Jorku 2008
  .
  >> https://www.youtube.com/watch?v=oDhacPEL4P4
  .
  http://m.neon24.pl/aad8104063836bfcfecc8e60a080e2a6,0,0.jpg
 • Mocny spot PiS w sprawie Tuska. "Jeden Donald naprawdę wystarczy!" [WIDEO]
  .
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=_LJrulK2vp0
  .
  Spot ma uzupełnić przekaz dotyczący powodów, dla których polski rząd nie zdecydował się poprzeć Donalda Tuska. Przypomnijmy, w specjalnym liście tłumaczyła je również premier Beata Szydło. >> http://wpolityce.pl/polityka/330631-tylko-u-nas-mocny-spot-pis-w-sprawie-tuska-jeden-donald-naprawde-wystarczy-wideo
  .
  http://m.neon24.pl/d2fcbc1aabe0eb2cfa2d2b492e426722,0,0.jpg
 • List Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do loży masońskiej B’nai B’rith
  .
  odtworzonej w Warszawie 9 września 2007 roku >> https://forumemjot.wordpress.com/2014/01/21/list-prezydenta-lecha-kaczynskiego-do-lozy-masonskiej-bnai-brith-odtworzonej-w-warszawie-9-wrzesnia-2007-roku/
  .
  http://m.neon24.pl/f8beed4c49b802190f91f3e703c0a42c,0,0.jpg
 • Zaskakujący zwrot ws. Tuska. Komorowski wątpi w jego reelekcję! – WIDEO
  Były prezydent w zaskakujący sposób odpowiedział na pytanie, czy złożyłby się o to, że Donald Tusk nadal będzie szefem Rady Europejskiej. – Wszystko na to wskazuje, ale nie warto się zakładać, nie warto być nadmiernie pewnym – stwierdził na antenie RMF FM Bronisław Komorowski.
  http://niezalezna.pl/95067-zaskakujacy-zwrot-ws-tuska-komorowski-watpi-w-jego-reelekcje-wideo

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY