Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
697 postów 4603 komentarze

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Co za prowokację knują, czyżby jakiś fejkowy "pogrom Żydów"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sami przyznacie, że spalona "kukła żyda" do tej ze zdjęcia, ani do George'a Sorosa podobna nie jest. - Sprawie palenia kukły przygląam się od początku i działanie Pana Piotra Rybaka oceniam jako prowokację, ... albo robotę "pożytecznego idioty".

Bo jak nazwać działanie, które przez media zagraniczne wykorzystywane jest do szkalowania wizerunku Polski?   -   Tym bardziej, że nie jest to przypadek odosobniony.  -  W swoim czasie popis dał też Paweł Kukiz w być może kontrolowanym wycieku. / niżej /. - Sprawy nie omieszkała też wykorzystać Prezydent Warszawy. 

  KTO i JAK CHCE JĄ WYKORZYSTAĆ, BYĆ MOŻE JUŻ 13 GRUDNIA?

Gronkiewicz-Waltz: "Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda"  /// wPOLITYCE.pl:  Trudno uwierzyć, że może być milcząca zgoda na takie zachowania. Cała klasa polityczna powinna wyrazić głośny, a nie milczący sprzeciw   —  mówiła Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas swojego przemówienia w trakcie obchodów 73. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. Gronkiewicz-Waltz wspominała przy tym postać Władysława Bartoszewskiego:

Jeszcze w ubiegłym roku był z nami i tutaj, w tym miejscu mówił, że istnieją wartości ponadczasowe, które wywodzą się z przykazań danych Mojżeszowi. (…) To te wartości dotyczące godności i życia człowieka. Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda, a kilka dni temu w ślad za milczącą postawą polityków, odprawiono  mszę, w której szkalowano Polaków i Polki o odmiennych poglądach, a niektórym narodowościom odbierano prawo istnienia.

Gronkiewicz-Waltz:  "Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda"  - Uściślijmy, jak mówi Piotr Rybak  ... "we Wrocławiu spalono kukłę Żyda"  George'a Sorosa.   -  To ten Pan, pierwszy od lewej,  obok   "Złotej Rybki"   Prezydenta Komorowskiego. ///  Link do notki  >>  //ziut.neon24.pl/post/131152,waltz-spalono-kukle-zyda-niezwyklego-zyda-red

  

 

Czemu służyć mają słowa Pana Piotra Rybaka, który mówi:

CYTAT - Piotr Rybak z YT w notce EWINI:  Tak musimy zrobić wszystko jako Naród Polski, żeby w końcu skończyć z tą kiestą [kastą] sędziów, którzy są w tej chwili bezkarni, ...  znaczy się czas najwyższy żeby to rozwalić tą całą żydokomunę i zrobić porządek z tymi sędziami, z tą prokuraturą,  ... no i czasami także i z policją"  / End 2:47 >>https://www.youtube.com/watch?v=kvpbvV5-qOU&t=1s

NIŻEJ MOJA WCZEŚNIEJSZA NOTKA z 22.04.2016 ROKU

//ziut.neon24.pl/post/131207,ciekawe-co-za-prowokacje-knuja-fejkowy-pogrom-zydow

 

Ciekawe co za prowokację knują? - Noc Kryształową, ... jakiś "pogrom Żydów"?

Do tej pory antysyjonistą byłem (prawie) sam, ... nagle antysyjonistów jest tak wielu , że ważni politycy (od Warszawy,. po Brukselę, ... i "Kukiz Nas Zdradził" na Facebook'u) zaczynają "siać wiatr" o rzekomym antysemityzmie wszystkich chrześcijan, ... najbardziej między Polakami  (jedyne co faktycznie istnieje to polityczny sprzeciw przeciw syjoniozmowi, a to nie to samo co antrysemityzm). - TO NIE JEST PRZYPADEK -  Moim skromnym zdaniem ktoś tworzy tło pod prowokację jak w tytule.

MYŚLĘ, ŻE TO SKOORDYNOWANA MIĘDZYNARODOWA PROWOKACJA

Dla mnie aktem tego samego scenariusza wydaje się być wykorzystanie "białostockiej mszy" przez HGW, rezolucja PE o antysemityzmie chrześcijan (zapewne mieli na myśli Polaków), ... i treść nagrania Kukiza (jakoby narodowcy mówli o mordzie Żydów), .... do tego "łańcuszka" brakuje prowokacji z kilkoma spalonymi synagogami włącznie i "bratniej pomocy" uchwalonej ostatnio przez PiS, nie wiadomo na czyje zamówienie.

MÓWIŁ O TYM W ZESZŁYM ROKU GRZEGORZ BRAUN
>>> https://www.youtube.com/watch?v=YcYdZliCJWU

 

KOMENTARZE

 • Warto wysłuchać co mówił Pan Grzegorz Braun pod siedzibą PKW
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=YcYdZliCJWU

  ... i prezczytać tę notkę: Mamy kolejnego "patriotę i bohatera" Żywego, ale w więzieniu >> http://ziut.neon24.pl/post/135165,mamy-kolejnego-patriote-i-bohatera-zywego-ale-w-wiezieniu
 • Może tak być, jak juz kiedyś w przeszłości, kiedy to...
  w czasie II wojny światowej, bogaci Żydzi z Wall Street poświęcili biednych Żydów z Europy, dla swoich niecnych interesów.
 • Obywatelko Gronkiewicz!
  Jakos "klasa polityczna" nie wyrazala najmniejszego srzeciwu, kiedy palono ZYWYCH ludzi w Odessie !
 • @Ziut 05:35:26 gorąco polecam!
  ODWIECZNA RELIGIA NATURY (Ben Klassen, 1973).. Mistrzowie kłamstwa – krótka historia Żydów http://creativitymovement.net/creator_library/polish/ner-6.html
 • Spalenie kukły Żyda, mur przeciwko uchodźcom...
  W Polsce kilkanaście dni temu Piotr Rybak, który określa się mianem patrioty, został skazany na 10 miesięcy więzienia za spalenie kukły Żyda. Kukła spłonęła na wrocławskim Rynku 18 listopada ubiegłego roku podczas pikiety ONR oraz Młodzieży Wszechpolskiej. Był to protest przeciwko przyjmowaniu uchodźców. Rybak podkreślał, że działał dla dobra narodu i w imieniu ojczyzny.

  W USA Donald Trump podczas niedawnej kampanii wyborczej zapowiedział budowę muru na granicy z Meksykiem. – Od pierwszego dnia będziemy budować ten mur, wielki, potężny, piękny mur! Meksyk jeszcze o tym nie wie, ale to on za niego zapłaci – powtarzał na spotkaniach z wyborcami. Przy okazji zapowiadał, że nie będzie amnestii dla nielegalnych emigrantów. Kilka miesięcy później pokonał Hillary Clinton. http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/537009,spalenie-kukly-zyda-mur-przeciwko-uchodzcom-prosta-recepta-na-wszystko.html

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY