Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
697 postów 4603 komentarze

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

10.04.10 Okoliczności (nie)przybicia "żółwika" przez Putina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Żółwik Tuska" nie był jednak żółwikiem na powitanie. - Pomyliłem się. - Ale "żółwik" był oznaką zadowolenia Tuska z ustalenia z Putinem oficjalnej wersji wydarzeń w Smoleńsku, z 10.04.2010 r, ... ALBO RACZEJ, ... ich przyjęcia do wiadomości.

Macierewicz nie powinien się więc emocjonować. / To co powiedział Putin pokazując Tuskowi miejsce katastrofy było wersją oficjalną, a nie opisem faktycznych wydarzeń, do jakich doszło 10 kwietnia w Smoleńsku. // Opis Putina różni się zresztą znacząco od podstawowych ustaleń "Sejmowej Komisji ds. Smoleńska", ... nie ma się czym emocjonować, ... trzeba oddzielić ziarno od plew.

25:59 Na powyższym zdjęciu widzimy moment wyjścia "pary Tusk / Putin" z namiotu po rozmowie do której doszło zaraz po przyjeździe Tuska na lotnisko Smoleńsk

26:01 Z namiotu wychodzi też polska tłumaczka. Prywatnie żona ostatniego szefa WSI. Była więc w namiocie w czasie rozmowy Tusk-Putin (oznaczona krzyżykiem).  Najprawdopodobniej podczas tej rozmowy w namiocie doszło do wstępnego przekazania Tuskowi informacji o tym do czego naprawdę doszło w Smoleńsku, i o tym, co  przekazane zostanie opinii publicznej.

Macierewicz narzeka ze nie ma notatek ztej rozmowy, .... ani zapewne z tej do której doszło między Tuskiem i Putinem po wyjściu z namiotu. -  A wydarzyło się coś naprawdę ciekawego, i chyba niezaplanowanego przez stronę rosyjską. -  Właśnie wtedy,  po wyjściu z namiotu,  Tusk chciał PUBLICZNIE przybić z Putinem "zółwika".

Już na miejscu katastrofy przekazano Tuskowi właśnie takie słowa: "Wszystko odbyło się tutaj, potem się zapaliło".  /   Czym było to  "wszystko",  kiedy i jak się  "zapaliło",   o tym Tusk dowiedział się zapewne w namiocie.

Warto aby dodać, że Macierewicz za Parlamentarną Komisją ds. Smoleńska twierdzi, że miejsca pożarów były miejscami wybuchów do jakich doszło w lecącym tupolewie (czytajw poprzedniej notce).

26.01 Widać też wyjście z namiotu rosyjskiego tłumacza (oznaczony krzyżykiem)

26:09 Osiem sekund po wyjściu z namiotu, w drodze na miejsce katastrofy, dochodzi do "wydarzenia" które wzbudza ogólne zainteresowanie, w tym rosyjskiego tłumacza i polskiego Ambasadora Jerzego Bahra (oznaczeni krzyżykami)

26:33 Musi to być jakaś zainicjowana przez kogoś (podejrzewam Tuska), jakaś ustawka pod prasę. (A) Minister Klich; (B) minister Graś; (C) Premier Tusk; (D) Polska tłumaczka, prywatnie żona gen Dukaczewskiego, ostatniego szefa WSI; (E) Putin; (F) Rosyjski tłumacz

 

Wyżej wcześniej publikowane zdjęcia z "afery z żółwikiem". / Dzisiaj znamy kontekst wydarzeń w jakich do próby "przybicia żółwika" doszło. /  Nie wiemy tylko po co Tusk chciał "przybić" tego "żółwika".  -  Czyżby demonstracyjnie, z jakiegoś powodu, chciał zrobić z Putina swojego "wspólnika", ... albo wspólnika akcji przeprowadzanej przez jakieś służby?

 

Zdjęcia "żółwikowej interakcji" Putina z Tuskiem jak na razie nie ma, ... i myślę że takiego w ogóle nie ma. Gdyby istniało, nie stawiało by ono obecnego Prezydenta Rosji w pozytywnym świetle. -  Za to mamy taki finał "zajścia" jak niżej. / Też wymowny. /  Przepraszam za wyrażenie, ale Tusk wygląda na nim, ... jak "skarcony szczeniak". :D 

 

Rewelacją byłoby zapewne nagranie właśnie tej 30 sek. rozmowy

 

26:33 Wygląda na to, że zakończeniem tego prawie półminutowego "zajścia" doszło do próby "żółwikowej inicjacji Tuska" wobec Putina. Chyba zakończonej niepowodzeniem, ... i niezadowoleniem obydwu stron. "Uśmiech Tuska" został "zgaszony", a Putin wygląda na wyraźnie niezadowolonego, bo właśnie wtedy, jak na zawołanie, na filmie widać błyski fleszy, ... najwyraźniej Putinowi się to nie podoba.

CDN

 

KOMENTARZE

 • Źródło skanów YouTube
  >> https://www.youtube.com/watch?v=rwQb_3Fz23A

  Od 44 minuty na miejscu katastrofy Rosjanie tumaczą jaak to się stało. e tupolew odszedł 40 metrów w lewo co jest nieprawdą. Tupolew cały czas leciał nie w lini pasa lotniska, na co wskazuje "Geometria pancernej brzozy", ... ale Rosjanie mogli wtedy o tym nie wiedzieć. Więcej we wcześniejszej, i wcześniejszych notkach.
 • Komisja Berczyńskiego prezentuje w Sejmie film ze Smoleńska
  Rozmowę ministra Szojgu, Putina z premierem Tuskiem na miejscu katastrofy. [VIDEO / POLSKIE NAPISY]. Tutaj zapewne przedstawiona zostaje pierwsza oficjalna wersja zdarzenia, ... poprawiona przez Anodinę.

  >> https://www.youtube.com/watch?v=n-eMneo1aWg

  Macierewicz nie powinien się więc emocjonować. / To co powiedział Putin pokazując Tuskowi miejsce katastrofy było wersją oficjalną, a nie opisem faktycznych wydarzeń, do jakich doszło 10 kwietnia w Smoleńsku. // Opis Putina różni się zresztą znacząco od podstawowych ustaleń "Sejmowej Komisji ds. Smoleńska", ... nie ma się czym emocjonować, ... trzeba oddzielić ziarno od plew.
 • @Ziut 02:24:03
  Antoni Macierewicz MON- Rozmowa Tusk-Putin w Smoleńsku ( MINĘŁA 20) >>> https://www.youtube.com/watch?v=WSGLPOG_4Vo
 • @Ziut 03:06:04
  04.12.2010: “Tupolew wystartował z lotniska Wnukowo o 14.07 czasu moskiewskiego (12.07 czasu polskiego). Po 29 minutach lotu, gdy maszyna była na wysokości 9100 metrów, zawiódł jeden z silników. Po chwili uległ awarii drugi,

  >> http://wolnapolska.pl/index.php/Katy%C5%84-II/2011031913572/fotopytanie/menu-id-226.html

  >> http://wyborcza.pl/1,76842,8766508,Awaryjne_ladowanie_Tu_154_w_Moskwie.html
 • @ Autor
  Czyżby przepustkę dali i pozwolili pisać ?
 • @Playset 15:01:30
  Skąd to pytanie? / Przecież nigdy nie było zakazu. / Może stąd, że czuję się "wypisany", ... i mało ostatnio piszę? - bo faktycznie tak jest.
 • Od dłuższego czasu bombardujesz tu na Neonie
  różnymi filmami, zdjęciami, fejkami, zdjęciami przerobionymi przez grafików, wyrywki i urywki z różnych artykułów, itd.
  Podaj chłopie swoją wersję wydarzeń katastrofy czy zamachu, tak szczerze.
  Ja jestem prostym człowiekiem, pochodzę z rodziny leśników, jednak moja Małżonka pochodzi z rodziny pilotów wojskowych i tzw. oblatywaczy czyli doświadczalnych.
  Wniosek jest tylko jeden - NIE MA WARUNKÓW DO LĄDOWANIA, NIE LĄDUJEMY! Czy mgła sztuczna czy naturalna, mgła jest mgłą i ODLATUJEMY BO: NIE MA WARUNKÓW DO LĄDOWANIA!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY