Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
697 postów 4603 komentarze

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Kaczyński na 11 Listopada. ... Czy przyjdzie i tak przemówi?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słowa Jarosława Kaczyńskiego z 10.04.11 równie dobrze mogły by być wypowiedziane w każde święto, na każdym Marszu Niepodległości. Nie usłyszymy ich jednak 11 Listopada z prostej przyczyny, jest nią KONIUNKTURALIZM POLITYCNY i ignorancja Prezesa PiS.

Możliwe, że któregoś 11 Listopada Jarosław Kaczyński będzie miał odwagę powtórzyć je młodym Polakom prosto w oczy jeszcze raz, ... może przed następnymi wyborami, jeśli uda mu się ich doczekać?

Tylko czy warto głosować na ludzi, na człowieka, który jest albo ślepy, albo któremu brakuje odwagi, aby powtórzyć raz jeszcze te słowa  >>> https://www.youtube.com/watch?v=aSBVJpMs1qQ

"Panie pośle, Panie Przewodniczący, ... jeśli Pan uważa, że jedynym mankamentem tego wszystkiego, co działo się w ciągu ostatnich dni, czy ... przeszło tygodnia, była awaria systemu informatycznego, to Pan żyje najwyraźniej w jakiejś innej rzeczywistości. .. Ja wiem, że Was to boli, ale sfałszowaliście te wybory." 

Czy Kaczyński jest w stanie powtórzyć jeszcze raz swoje własne słowa z 2014 roku, ale już nie jako przypuszczenie, tylko jako rzecz oczywistą,  w odniesieniu do sfałszowanych Wyborów Prezydenta 2010, ... w których go osobiście oszukano?

*** Chciałbym tutaj "dorzucić" małą dygresję i kilka pytań:  

1.   Fakt, że Wybory Prezydenta został sfałszowane został przeze mnie wyliczony i opublikowany na Salon24.pl w 2013 roku,  tuż przed drugą rocznicą tzw. "katastrofy Smoleńskiej".

Jeśli więc, jak wyliczyłem, Wybory Prezydenta 2010 zostały sfałszowane, to czy przejęcie urzędu Prezydenta Polski przez człowieka Platformy Obywatelskiej mogło być jedną z przyczyn, motywem zamachu, ... jeśli jak przypuszczamy, był to zamach?

2.  Jeśli zamachowcy z 2011 roku w 2012 roku dowiedzieli się że jeden z głównych motywów zamachu w Smoleńsku (wiedza o fakcie sfałszowania Wyborów Prezydenta 2010) jest znany, czy mogło to być przyczyną gry na anihilację i destrukcję opozycji?

Warto to skorelować z początkiem wielkich prowokacji na Marszach Niepodległości, mową o możliwości delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej, ... a może i PiS?  -  Po Marszu 11.11.12  była o tym mowa.

3. Czy powyższe słowa Prezesa Kaczyńskiego   "Ja wiem, że Was to boli, ale sfałszowaliście te wybory"   mogły być odebrane przez koalicję rządzącą jako sygnał, że w zbliżających się po 2014 roku Wyborach Prezydenta 2015, i parlamentarnych,  PiS wyciągnie "HAKA 2010" w postaci upublicznienia faktu sfałszowania Wyborów Prezydenta 2010?  -  Takie przypuszczenie mogło istnieć.

Nie odpowiem na te pytania, bo nie znam wiążącej odpowiedzi, ale zacytuję z pamięci co w jednym z maili napisałem Panu Józefowi Orłowi szefowi Ruchu Ochrony Wyborów.

Cytat z pamięci:  "Mam nadzieję, że ma Pan świadomość, że wygrane wybory PiS nie były wynikiem decyzji Polaków przy urnie, tylko decyzją polityczną tych, którzy liczą głosy, będącą wynikiem strachu przed wygraniem przez nich wyborów"? 

Teraz to uściślę: Uważam, że PiS wygrało wybory prezydenckie i parlamentarne tylko dlatego, że "decydenci od liczenia głosów"  bali się przyznać zwycięstwo koalicji z Platformą Obywatelską w roli głównej, bo obawiali się, że w przypadku przegranej PiS sięgnie po "HAKA 2010".  -  Moim zdaniem był to najważniejszy powód zaliczenia PiS-owi zwycięstwa, ... drugim była "gorąca atmosfera" w Polsce.

Jeśli się nie mylę, to PIS powinno brać pod uwagę, że dzisiaj ci sami decydenci, przy ignorancji Prezesa, który nie rozlicza ich za rok 2010,  grają na przyspieszone wybory parlamentarne, w których nierozbity POST-PZPR-OWSKI SYSTEM WYBORCZY zwycięstwo wyborcze przyzna SWOIM, a nie PiS-owi, bez względu na wolę wyborców.

Powinniśmy mieć tego świadomość, bo obawiam się, że na zbliżającym się Marszu Niepodległości 11 Listopada dojdzie do zdarzeń mających na celu doprowadzenie do przedterminowych wyborów mających na celu rozbicie obecnego układu rządzącego koalicji PiS, ... bo obecny układ rządzący to nie monolit, a koalicja którą łatwo rozbić.

ISTNIEJE RYZYKO ŻE RZĄD POTKNIE SIĘ O IGNORANCJĘ SWOJEGO PREZESA

Jeśli PiS nie rozbije układu, który rządzi w Polsce liczeniem głosów w wyborach, układ ten ze strachu na 100% nie pozwoli wygrać PiS-owi kolejnych wyborów bez względu na konsekwencje, nawet jeśli "wybrańcy" musieli by wprowadzić w Polsce dyktaturę.

Kaczyński na 11 Listopada. ... Czy przyjdzie i właśnie tak przemówi?

10.04.11 / 00:44 sek. nagrania  >> https://www.youtube.com/watch?v=xX2IA8Rvy30

Jarosław Kaczyński: Chciałem podziękować wszystkim, ... ale to co zwróciło moją uwagę, i z czego czerpię ogromną radość, to wielka ilość ludzi młodych. - Dziękuję Wam! Dziękuję młodzieży! Młodemu pokoleniu! - Pamiętajcie, przychodząc tutaj, zabiegacie o pamięć, o sprawiedliwość.

Ale przychodząc tutaj, zabiegacie także o swoją przyszłość, przyszłość gospodarzy w wolnym kraju. Gospodarzy w kraju, w którym wszyscy mają równe prawa. Gospodarzy ...w kraju, którego będziemy mogli być dumni. Gospodarzy w kraju, który nie musi wysyłać swojej młodzieży, i wielu ludzi dojrzałych do marnej pracy w krajach bogatszych niż nasz.

Na czele z Prezydentem Rzeczypospolitej, moim śp. bratem, moją śp. bratową, wielu przyjaciółmi, którzy chcieli, ze wszystkich sił chcieli, także tej zmiany dziś. Zmiany, która ma odnowić nasz kraj, która ma odnowić tą ziemię, ... i musimy ją odnowić wspólnie.

Musimy ją odnowić pracą, zdecydowaniem, zaangażowaniem, i przede wszystkim wiarą w prawdę! Wiarą w to, że prawda może zwyciężyć! - Ale przychodząc tutaj, zabiegacie także o swoją przyszłość, przyszłość gospodarzy w wolnym kraju.

KOMENTARZE

 • Kaczyński z trybuny sejmowej: "Te wybory zostały sfałszowane!" (26.11.2014)
  >> https://www.youtube.com/watch?v=aSBVJpMs1qQ

  Kaczyński na 11 Listopada. ... Czy przyjdzie i właśnie tak przemówi?
  10.04.11 / 00:44 sek. nagrania >> https://www.youtube.com/watch?v=xX2IA8Rvy30

  "przychodząc tutaj, zabiegacie także o swoją przyszłość, przyszłość gospodarzy w wolnym kraju. Gospodarzy w kraju, w którym wszyscy mają równe prawa. Gospodarzy ...w kraju, którego będziemy mogli być dumni."
 • @Ziut 16:40:25
  Pis oczywiście naprawę systemu wyborczego też ma na uwadze, w kolejności. Na szczęście do kolejnych wyborów są lata nie miesiące, co do 11 listopada jakieś mizerne próby mogą być, ale to już na 1 babka wróżyła...albo zabrać jej bilet na autobus. Pozdr
 • CIEKAWE, ...
  >> Nowe Niemcy - Lokalna społeczność
  >> http://mufineksposypkom.neon24.pl/post/134182,nowe-niemcy-lokalna-spolecznosc

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY