Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
611 postów 4211 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Czyżby Hilary Clinton korzystała z RUSKICH SERWERÓW?!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

! ! ! NIE! ... "Ruski Server" znajduje się w TelAvivie ... HILARY CLINTON ! ! ! MOGŁA BYĆ MINISTREM AMERYKAŃSKIM (NIE)RZĄDU IZRAELA ! ! ! Możemy mieć do czynienia z "Międzynarodowym Skandalem Stulecia" ! ! !

>> //ziut.neon24.pl/post/133627,czyzby-hilary-clinton-korzystala-z-ruskich-serwerow

Możliwe, że Proxy Serwer od E-Maili Pani Hilary Clinton (oraz ten  "zepsuty internet" od E-maili Centrum Operacyjnego MSZ, z 10.04.10),  znajdują się w  Tel Awiwie. : /

Czy Hilary Clinton , jako US Secretary of State, korzystała z izraelskich serwerów?

WIKIPEDIA: Serwer pośredniczący (pośrednik, z ang. proxy) – to oprogramowanie  lub serwer z odpowiednim oprogramowaniem, które dokonuje operacji (nawiązuje połączenia) w imieniu użytkownika.

Użytkownik zleca pośrednikowi zadania za pomocą odpowiedniego klienta. W przypadku usług FTP i HTTP jest to klient FTP i przeglądarka internetowa.  Obok tych popularnych rozwiązań znane są także inne, jak np. pośredniki (proxy) aplikacyjne, transferujące zapytania aplikacji, w istocie pełni ono funkcję oprogramowania pośredniczącego i realizuje „trasowanie zależne od danych”. Inne rodzaje pośredników mogą obsługiwać np. sieciowe protokoły transmisji głosu i innych usług.

 

Hillary Clinton's home server hard to trace
 
Oto co pisze WASHINGTON (CNN) : Hilary Clinton nie miała zarejestrowanych na siebie domeny, ani serwera z którego korzystała do wysyłania swoich prywatnych maili, co utrudnia przypisanie ich do byłej Sekretarz Stanu. Było to zarejestrowane na jej współpracowników.  --   (20 marca 2015 r.) Clinton znalazła się pod obstrzałem w tym tygodniu, jak wyszło na jaw, że korzystała ze swojego prywatnego maila do celów służbowych.  -   Domena ClintonEmail.com została zarejestrowana 13 stycznia 2009 roku, tydzień przed objęciem przez nią urzędu."  -  I jak wynika z tytułu, nie wiadomo z jakiego, i gdzie zlokalizowany jest serwer z którego korzystała.  >>>  //www.cnn.com/2015/03/05/politics/hillary-clinton-email-home-server/
 
 
 
 
From: Hillary Clinton  To: Cheryl Mills
Date: 2010-06-06 09:33 **
  
 
 
From: Hillary Clinton To: Cheryl Mills  
Date: 2010-06-06  4:33 PM **
 
TO TEN SAM E-MAIL W INNYM FORMACIE
 
 
PO PRZYJRZENIU SIĘ TEMU MAILOWI UWAŻAM ŻE PROXY SERWER / PRZEKAŹNIK / MAILI HILARY CLINTON ZLOKALIZOWANY BYŁ W IZRAELU! >>   https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/84
 
 
 
 
 
 
 
JAK TO TECHNICZNIE MOŻLIWE?
  
 
 
Serwer pośredniczący (pośrednik, często z ang. proxy) – oprogramowanie  lub serwer z odpowiednim oprogramowaniem, które dokonuje pewnych operacji (zwykle nawiązuje połączenia) w imieniu użytkownika.  - Często utożsamiany z pośrednikiem HTTP (HTTP proxy).

Użytkownik zleca pośrednikowi zadania za pomocą odpowiedniego klienta. W przypadku usług FTP i HTTP jest to klient FTP i przeglądarka internetowa.  Obok tych popularnych rozwiązań znane są także inne, jak np. pośredniki (proxy) aplikacyjne, transferujące zapytania aplikacji, w istocie pełni ono funkcję oprogramowania pośredniczącego i realizuje „trasowanie zależne od danych”. Inne rodzaje pośredników mogą obsługiwać np. sieciowe protokoły transmisji głosu i innych usług.

- WIKIPEDIA -

PL >>  https://pl.wikipedia.org/wiki/Serwer_po%C5%9Brednicz%C4%85cy

ENG  >>  https://en.wikipedia.org/wiki/Proxy_server

<>

! ! MOŻEMY MIEĆ DO CZYNIENIA  ! !

! ! Z MĘDZYNARODOWYM SKANDALEM STULECIA ! !

.

KOMENTARZE

 • Secretary Clinton Welcomes Polish Foreign Minister
  .
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=tGAJjIDWcQg

  Uploaded on Mar 1, 2009 / Remarks by Secretary Clinton and Polish Foreign Minister Radoslaw Sikorski before their meeting at the U.S. Department of State in Washington, DC February 25, 2009.
  .
  .
  Secretary Clinton Delivers Remarks With Polish Foreign Minister Sikorski

  .
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=eqDn4gqlHhk
  .
  Published on Mar 7, 2012 / U.S. Secretary of State Hillary Rodham Clinton delivers remarks with Polish Foreign Minister Radosław Sikorski at the Department of State in Washington, D.C. on March 7, 2012
 • .
  http://m.neon24.pl/a9620f7d4f2254e9511415886729807f,0,0.jpg
  .
  Proxy server >> https://en.wikipedia.org/wiki/Proxy_server
  Schemat >> https://en.wikipedia.org/wiki/Proxy_server#/media/File:Proxy_concept_en.svg
  .
  http://m.neon24.pl/4bf0e2f86bf4713eeda8fd1cbb18a440,0,0.jpg
  .
  TE SERWERY MOGĄ BYĆ PRZEŁOMEM! / 29.04.10 / Secretary Clinton Meets With Polish Foreign Minister
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=4UCf92W_tug
  .
  1O KWIETNIA W MSZ NIA DZIAŁAŁ INTERNET! >> http://niezalezna.pl/26068-10-kwietnia-2010-w-msz-nie-dzialal-internet
  .
  Na stronach Ministerstwa Spraw Zagranicznych opublikowano rozmowy Radosława Sikorskiego z Centrum Operacyjnym MSZ tuż po katastrofie smoleńskiej. Z treści jednej z rozmów wynika, że w dniu katastrofy smoleńskiej w MSZ... przestał działać internet. Szef MSZ nie mógł więc nawet dostać e-mailem listy pasażerów!

  Oto treść rozmowy między Sikorskim a pracownikiem Centrum Operacyjnego MSZ:

  Pracownik CO: (...) z tej strony, Centrum Operacyjne. Panie Ministrze, mam listę pasażerów (w tle Sikorski: tak), którzy znajdowali się na pokładzie. W jaki sposób mogę Panu dostarczyć tę listę?
  Sikorski: Proszę mi przesłać mailem. A proszę mi jeszcze powiedzieć, kto jeszcze był?
  P.CO: Kaczyński, Pani Prezydentowa oczywiście, Kaczorowski Ryszard (w tle Sikorski: Boże)... lista pasażerów jest bardzo długa, także przeczytanie tych nazwisk... trudno mi teraz wyłonić istotne osoby, jest 89 nazwisk.
  Sikorski: Jasne. Proszę mi przesłać mailem.
  P.CO: Panie Ministrze, tylko że mamy problem. W tej chwili jest naprawa w MSZ, maile nie działają.
  Sikorski: Cholera... (szept)
  P.CO: Zostaliśmy odcięci w ogóle, centrala od prądu, powikłania po pogodowej awarii.
  Sikorski: Faksy?
  P.CO: Faks działa, także ewentualnie mogę wysłać na podany numer.
  Sikorski: Dobra, to za chwilę dobra? Ja oddzwonię za chwilę, bo muszę uruchomić faks.

  10 kwietnia 2010 r. - dziwnym trafem akurat wtedy, kiedy prezydent Lech Kaczyński miał lądować w Smoleńsku - doszło zatem do przedziwnej awarii. Z powodu pogody (?) centrala MSZ pozbawiona została prądu i przestał działać internet.

  Rodzą się pytania: jak to możliwe, że jeden z najistotniejszych resortów w państwie został sparaliżowany w tak ważnym dniu z tak błahego powodu? Dlaczego, skoro nie było prądu i nie działał internet, można było skorzystać z faksu i telefonów?
  .
  A MOŻE INTERNET DZIAŁAŁ, ... TYLKO NA IZRAELSKICH SERWERACH?
  A MAILE SIKORSKIEGO ZAGINĘŁY", TAK JAK ZAGINĘŁY E-MAILE HILARY CLINTON?

  *Jeśli tak, to ciekawe czy się znajdą?
  .
  http://m.neon24.pl/10e32807325fe90b0461b65e68e49437,0,0.jpg
 • @Ziut 01:07:35
  "Rodzą się pytania: jak to możliwe, że jeden z najistotniejszych resortów w państwie został sparaliżowany w tak ważnym dniu z tak błahego powodu? Dlaczego, skoro nie było prądu i nie działał internet, można było skorzystać z faksu i telefonów?"

  Bez SABOTAŻU, na etapie projektowania, wykonania lub działania, jest to NIEMOŻLIWE.

  Pracowałem kiedyś w 12 piętrowym wieżowcu (~2000) w firmie prywatnej! Był UPS wystarczający na podtrzymanie komputerów i oświetlenia, systemów dostępu DO CZASU startu generatora. Oba urządzenia o tej wielkości, by zasilić cały budynek (to są MegaWaty). Generator był tak wielki, że był problem w garażu, żeby go w ogóle wwieźć...

  A co do telefonów: (wtedy) centrale telefoniczne mają WŁASNE akumulatory. Ale faks? Dziwne, wymaga 230V, nie tylko linii.
 • @Ziut 01:07:35
  Czekaj.
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e8/Standard_World_Time_Zones.png

  Moskwa +3,
  Ale Izrael innym kolorem, +2?
  W której strefie BYŁ Smoleńsk?

  Pytam, z chęcią pomocy.
 • @laurentp 04:59:32
  // Moskwa +3, Ale Izrael innym kolorem, +2? W której strefie BYŁ Smoleńsk? //

  - Smolensk byl w tej samej strefie czasowej co Moskwa

  Z tłumaczenia w WIKIPEDII angielskiej dowiadujemy się że: do 2011 roku, czyli też do 10.04.10 Smoleńsk i Moskwa były w tej samej strefie czasowej >> Further-Eastern European Time, a Further-Eastern European Time był identyczny z >> Eastern European Time

  Widać to na archiwalnej mapce z historycznym podziałem stref czasowych w Europie z WIKIPEDII, patrz opis do niej tutaj >> http://www.timeanddate.com/time/map/#!cities=166,262,263,5440

  A rozwiazanie zagadki czasu opisalem w tej notce
  >> http://ziut.neon24.pl/post/133682,smolensk-2010-news-jozef-pisucki-artemida-moderna

  http://m.neon24.pl/e9f38ddbd664b2576fdb1e0d23d8eb47,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY