Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
697 postów 4603 komentarze

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"Niezależna - Prawda - w - Polityce" / ... i Fu dalej!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Od faktów wszyscy uciekają, jak diabeł od święconej wody." - Jeśli dobrze pamiętam, to to są Pana własne słowa, ... Panie Macierewicz!

Jeśli nie macie dobrej pamięci,  to  przypomnę. - W pierwszych miesiącach niezależnej walki o prawdę "Polska-Niezależna-Gazeta", z  koncernu Pana Tomasza Sakiewicza, wielokrotnie ociekała krwią Ofiar Smoleńska, spływając "ze szpalt rosyjskiego Cara". I ja tam byłem. Czytałem.  -  "Krew tą, jak eliksir,  piłem"  -   Zdarzyło się nawet, nie przeczę, że wiersz na temat, na wskroś patriotyczny, napisałem. Jednak, jak się okazuje teraz po czasie, być może "historycznie mądry", ale w przynajmniej kilku wersetach,  teraz to wiem,  bardzo głupi.  -  Choć w bardzo dużej części, nadal, bardzo aktualny.

"Zobaczyłem Zjednoczony Naród"

10.04.2010
<>
“Pomnik Światła to Pomnik Jedności”
Nie chcą w Warszawie "Pomnika Światłości".
Światłość na Krakowskim to "Pomnik Jedności"
Cytadela, wrak i upadek, to ich symbol wielkości !?
...
Wielkości czego?
Imperium nie naszego!
Wielkości tego, co ze swej stolicy ,
drwi z Nas, Wawelu i Orła Białego.
Dla Nas Orła, dla Niego "kuricy"
Tego, co klepiąc po plecach, w duchu myśli:
“Na kolana nędznicy!”
...
Ściana Płaczu, kurtyna żelazna?
Jak zbrodnia Kaina, ręka nieprzyjazna.
Droga donikąd!
POMNIK JAK MUR BERLIŃSKI,
Symbol niewoli nam dają!
Niewygodny jest symbol nam bliski,
za nic ofiarę i uczucia mają!
...
Runął mur! Niewolnik zrzucił kajdany!
Dajcie nam "Pomnik Niepokonanych"!!!

<>

   

Dzisiaj już jestem inny, krew i łzy otarłem z oczu, tylko fakty, nie poezja się liczą, i namiętności. / Od faktów wszyscy chcą uciec, jak diabeł od święconej wody, a aktualny przekaz jest, nie tak, jak "Niezależna Propaganda", która jest dzisiaj mniej nachalna, za to bardziej wyrafinowana, i wciąż się sączy. W polityce panuje dzisiaj całkiem inny przekaz. - Wygraliśmy jest fajnie, PiS wygrał, i rządził będzie długo i szczęśliwie. nic nam już nie trzeba. - Otóż nie! Prawdy wciąż nie mamy!

A w polityce dalej. Albo "Mała Madzia Amber Gold", albo do tej komisji przymiarka. - 500 zł na dziecko. - "Pieprzcie cię, i rozmnażajcie! - Jak "plan Balcerowicza", taki plan nam dają! -  Pieprzcie się, dajemy wam kasę, ... i tak jak wtedy, tak i dzisiaj robią dalej swoje.

Pamiętacie te Narodowe Fundusze Inwestycyjne? - NFI?  Po-Googl'ujcie młodzi!  -  (Nie)pamiętacie tych udziałów po 20 zł, sprzedanych za pięćdziesiąt. / Ja pamiętam, bo kupiłem 70.  - Byłem cierpliwy, uważny, i po latach skasowałem za nie 100, ... tysięcy złotych.

Uczciwie okradłem kilkadziesiąt osób.  - Życia im nie zabrałem. - Pieniędzy oddać nie musiałem. A NFI jak działały tak działają, z tym że ani dywidendy, ani podatków, Narodowi nie płacą, choć być może czują nawet jakiś związek z Narodem,  tylko nie polskim,  ... wiadomo jakim.

Mydlą nam oczy angielscy lordowie, "szlachcie w jarmułkach" każą płacić dywidendy, z udziałów, które, już nie u nas! Które, wcześniej sami przejęli! -  Gdyby to "Dowódca Narodowy" wiedział, to czego nie wie.  - Wiedziałby!  -  Gdyby śmigał jak F-16, zamiast na "wrotach od stodoły", w internecie!  -  Może by nawet, i bez tego wiedział, ale my fachmana od internetu obśmiali, i "twardziel" zamiast powiedzieć "Fack Off!", faceta zwolnił,  zrobił w tył zwrot,  i powrócił jak na lotnisko, do swojej stodoły!

Pod Chocimiem już bitwy nie wygra, Wiednia nie obroni, z Arabem w sądzie chce wygrać, tylko po to pewnie by ogłosić, że coś wygrał, ... i że Smoleńsk "ma z głowy". Popatrzcie na te jego palce,  zamiast stukać w klawiaturę, patrzeć i myśleć, palce te w częściach grzebią tupolewa, i nic  tego że tych części nawet niema? - Nic nie szkodzi, zbudują, i będą mieć tupolew  "brad new", jak nowy!. - Boże przenajświętszy! Stwórco jedyny! Naród uwsteczniony, ... bo uwstecznione elity!

Na szczęście mamy Sakiewicza, "Wroga Ludu", który wczoraj, ... jak ten Platformy "Magik w Turbanie", czarować zaczął na Salonu24 ekranie.   -  "Aksjomatem" zaznaczył, że "Rosjanie na pewno nam nic złego nie zrobili", ... coś tam koło tego było.  Lepiej jednak w to nie wierzyć, lepiej jednak, sprawdzić osobiście. >>>   //tomaszsakiewicz.salon24.pl/725309,stoliczku-odkryj-sie

Wszystko to, tam, brzmi dość głupio, ... a nawet fajnie:  "Aksjomatem była moralna i polityczna szkodliwość lustracji." - Rozumiecie?  -  "Wiadomo, że wszystkie papiery komunistyczne służb sfałszowano, nic pewnego z nich nie wynika, a kapusie nikomu nie szkodzili." 

I sam o dokumentach, ani mówić, ani pisać o nich  nie chce, ... bo po co?  /  Wszak sfałszowane!    >>>    https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

"Magia Fakira" czyni jednak cuda! D ał Sakiewicz tytuł, tam na Salonu24 ekranie:  -  "Stoliczku, odkryj się"   - Tomasz się zagapił, i pewnie sam Pan Bóg Sakiewicza wypełnił wołanie!  - Stoliczek się odkrył -Post dostał 40 ponad komentarzy, i już 3000 odsłon prawie!  - Wszystkie komentarze, "cudu" będące "aksjomatem", zrzutem zeskanowano,  ... by się Sakiewicz nie wyparł,  że "cudu" dokonał na Salonu24 ekranie!

Dzięki Ci o Stwórco, za Sakiewicza "Czarodzieja czarowanie"!  - Bez Niego, i "cudu" by nie było,  ... i  lud dalej żyłby w ciemnocie,  a "Wróg Ludu" jak sam o sobie pisze,  tak jak w polityce robią to inni,  dalej ściemniał by rzeczywistość, ... nie tylko na Salonu(24) ekranie!  -  Bum!  -  Bum!  - Dlatego nie wierzmy w czary!  -  Fu dalej!

Z "półkownikami ze Smoleńska", wygrać może tylko "szczeciuch z bol-chowatym wykształceniem", wykształciuchy nie dają. rady!  /  "Bóg zapłać za czytanie."  -  Kto wie?  -  Może Bóg zapłaci?  /  Amen!

<>

* W ramach refleksji. / Będziemy teraz świadkami tysięcy afer, aż do znudzenia. Tak jak aż do znudzenia zanudził nas Tusk,  ... "ich brakiem".  /  Jest tylko jedno pytanie: Kiedy dobiorą się do tej, do której, nigdy dobrać się nie chcą, ... i co się pewnie nigdy nie stanie?

 

KOMENTARZE

 • @
  "świadek o Smoleńsku..."

  Świadek jeszcze żyje? Doradzałbym migrację do Azji ;p I "telemost" stamtąd. O ile go stać na ochronę...
 • @laurentp 04:33:48 http://m.neon24.pl/8d6ea5dac2932b78ae910c0e2a6d4b96,0,0.jpg
  W Moskwie doszło do tragicznego wypadku.

  >> https://youtu.be/DR56eIvlpjM

  Samochód prezydencki Władimira Putina miał zderzenie czołowe na jednej z ulic stolicy Rosji. W wypadku zginął kierowca, do którego Putin miał całkowite zaufanie. Obaj doskonale się znali i lubili. To z nim prezydent Rosji jeździł najczęściej. Szofer miał 40-letnie doświadczenie w pracy. - To ogromna tragedia - mówi Elena Kryłowa, szefowa Gabinetu Prezydenta Władimira Putina

  >> http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/rosja-samochod-prezydencki-wladimira-putina-mial-czolowke/h63g9qn
 • @Ziut 01:34:52
  Лобовое столкновение на Кутузовском: водитель "БМВ" погиб на месте
  >> https://www.youtube.com/watch?v=PRkuYz1Cbh8

  .
  http://m.neon24.pl/c07535bb7a3adee0de4a8a2aef4ca106,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/10d78a05f2cff8bfdfe9880be8270bd2,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/c4355bcdb9f0d11f8ed604a5a2346bcb,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/0d4d9a33189eefdea7dc6aef66a56e03,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY