Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
831 postów 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Sienkiewicz w rozmowie zdradził motyw zamachu w Smoleńsku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Motywem jest "World Trade Scenario" / Kontrola Handlu Światowego, o którym słychać na "taśmie Sienkiewicz/Belka" - W EU Amerykanie chcą nad nim panować za pośrednictwem budowanych przez Platformę "specjalnych relacji" między Polską i Izraelem.

Wkładem Izraela byłby "pieniądze finansjery żydowskiej" wyciśnięte z Polaków,  ... a wkładem Polski byłaby nasza niepodległość.   -  Efektem ma być MIĘDZYMORZE, ... z tym że w założeniach różnych graczy, to nie Polacy mają być liderami "PROJEKTU" - Żydo-syjonistom amerykańskim marzy się, że to będą oni.

 

Afera taśmowa Sienkiewicz / Belka  -World Trade Scenario 18.06.14  

Kontrola Handlu Światowego >>>   https://www.youtube.com/watch?v=c5o0k8OSoZk 

image

 
W 1919 roku Mackinder podsumował swoją teorię twierdząc: "Kto rządzi Europą Wschodnią ( najważniejszym krajem jest Polska ) ten rządzi "the Heartland" (środkowy obszar "Piwot Area" na mapie); ten kto rządzi "the Heartland" rządzi Euro-Azją; ten kto rządzi Euro-Azją ten może rządzić światem." 
 
TO TŁUMACZY DLACZEGO AMERYKANIE i ŻYDZI PCHAJĄ SIĘ DO EUROPY WSCHODNIEJ
 
According to Mackinder, the Earth's land surface was divisible into:
 • The World-Island, comprising the interlinked continents of Europe, Asia, and Africa. This was the largest, most populous, and richest of all possible land combinations.
 • The offshore islands, including the British Isles and the islands of Japan.
 • The outlying islands, including the continents of North America, South America, and Australia.
The Heartland lay at the centre of the world island, stretching from theVolga to theYangtze and from the Himalayas to theArctic. Mackinder's Heartland was the area then ruled by the Russian Empire and after that by the Soviet Union, minus the Kamchatka Peninsula region.
 
Later, in 1919, Mackinder summarised his theory as: "Who rules East Europe commands the Heartland;  who rules the Heartland commands the World-Island;  who rules the World-Island commands the world."  (Mackinder, Democratic Ideals and Reality, p. 150)
 

 
Jaki jest motyw, gdy ginie prezydent "dobrze sytuowanego kraju"?

Mam tu na myśli położenie geopolityczne - bo u nas w kasie dawno "pustki".  - Położenie geopolityczne, możliwe, że właśnie to jest tym, co Polska ma najcenniejszego. 
 
Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja, mówią agenci handlu nieruchomościami. A Polska to "działka" w centrum Europy. - Można się aby domyślać, że komuś ta "działka" bardzo pasuje. - Pytaniem jest, co ten ktoś byłby w stanie zrobić, aby ją dostać.

PiS jest penetrowane przez agenturę. - Pro-Narodowy rząd PiS nie jest faworytem USA, ... tak długo przynajmniej, jak długo żyje Jarosław Kaczyński.   >>>  Jeśli  Macierewicz nie jest, ... to kto w rządzie jest agentem Pentagonu?   >>>  http://ziut.neon24.pl/post/130601,macierewicz-nie-to-kto-w-rzadzie-jest-agentem-pentagonu
 
 
Przeszkodą w byciu przez PiS i Kaczyńskiego faworytem USA jest niewyjaśniona do dzisiaj sprawa zamachu w Smoleńsku, i rozliczenie winnych. -  Następny powód jest taki, że Kaczyński chce, aby rząd był rządem polskim, ... a nie marionetkowym.
 
Ponieważ Jarosław Kaczyński nie chce przestać rządzić, i na to się szybko nie zanosi (jakby chcieli zamachowcy ze Smoleńska), musimy się spodziewać, i liczyć z tym, że w Polsce dojdzie do kolejnej  "SZOPKI SMOLEŃSKIEJ BIS" - czyli poza systemowych prób odsunięcia go od władzy. - Myślę, że może do tego dojść "szybciej niż później"  -  Czas gra na korzyść Kaczyńskiego, a na niekorzyść tych, na drodze których On stoi.

Bardzo możliwe, że w drodze takiego, lub innego rodzaju zamachu stanu.  -  Faworytem USA jest obecna opozycja, była koalicja rządząca PO-PSL, ... i różnego typu ".Nowotwory" reprezentujące interesy międzynarodowych oligarchów.
 
Powodem tego, że PiS nie jest faworytem USA jest wymieniona wcześniej sprawa niewyjaśniona do dzisiaj sprawa zamachu w Smoleńsku, i rozliczenie winnych, do której doszło najprawdopodobniej w wyniku cichej zmowy i przyzwolenia USA, w zmowie z Izraelem, "w resecie z Rosją".  Innymi powodami są "roszczenia terytorialne" wysuwane wobec Polski w kwestii sprzedaży polskiej ziemi, oraz sprawa reprywatyzacji mienia pożydowskiego obywateli polskich pochodzenia żydowskiego, wycenianego na kwoty rzędu kilkudziesięciu miliardów dolarów. 
 
Celem, nazwę to "krwawych zabiegów" wokół Polski, jest ustanowienie na terytorium Polski, przez "międzynarodowych oligarchów" własnej strefy wpływów i wyzucie nas Polaków z władzy nad strategicznie najważniejszym terytorium w Europie.-  Polska jest "Europejską Lądową Cieśniną Bosfor/Dardanele"
 
Wikipedia: Dardanele (tur. Çanakkale Boğazı) – cieśnina między Półwyspem Bałkańskim a Azją Mniejszą, łączy Morze Egejskie z morzem Marmara. / ... / W starożytności znana jako Hellespont. / ... /
 
Nazwa wywodzi się od imienia mitycznej Helle, która zginęła w wodach cieśniny. Greckie Hellespontos oznacza "Morze Helle". Tłumaczono ją także jako "most Hellenów". -Cieśnina stanowiła część szlaku wodnego biegnącego między Europą i Anatolią.
 
Wąska cieśnina była doskonałym miejscem do kontroli przepływających statków, co stanowiło źródło bogactwa okolicznych miast. Najwcześniejszym z nich była Troja, której zniszczenie było spowodowane najprawdopodobniej chęcią zapewnienia sobie swobodnego importu metali przez Greków. W pierwszej połowie I tysiąclecia p.n.e. Grecy założyli nad Hellespontem liczne kolonie.
 
Wojska perskie pod koniec VI w. p.n.e. oraz w 480 r. p.n.e. przekroczyły cieśninę po moście z łodzi.  -Hellespont był newralgicznym punktem dla Aten, które były uzależnione od importu zboża z portów Morza Czarnego. Od V w. p.n.e. Ateny pobierały 10% cła od wszystkich nieateńskich statków dzięki utrzymywanej w Sestos flocie wojennej.
 
Podczas I wojny światowej o Dardanele toczyły się ciężkie walki (→ operacje morskie w Cieśninie Dardanelskiej).  -  Obecnie zasady transportu morskiego w obrębie Dardaneli i Bosforu reguluje konwencja z Montreux z roku 1936.
 
Polska jest "Europejską Lądową Cieśniną Bosfor/Dardanele" - Kto kontroluje Polskę kontroluje handel między bogatą w surowce Rosją, i wysoko-uprzemysłowionymi Niemcami i Europą Zachodnią, i państwami skandynawskimi.  -  Stąd nasz "problem". 
 
Wejście Polski do Unii Europejskiej i NATO, zaprojektowane i przeprowadzone zapewne właśnie z powodu ułatwienia handlu przez tereny byłych krajów komunistycznych, stworzyło nową sytuację geopolityczną, którą najszybciej chyba zauważali, i zapewne wykreowali "Międzynarodowi Żydzi". 
 
Turbulencje jakich Polska i my doświadczamy w ostatnich latach, jest próbą "odcięcia kuponu" z wieloletnich zabiegów, który w finale ma za zadanie ponowna próbę ustanowienia na terenach Polski (i nie tylko) obszaru zarządzanego przez (w odróżnieniu od "tubylczych Żydów") Żydo-Syjonistów , umownie nazywanego przeze mnie POLIN, znanego w historii jako JUDEOPOLONIA. 
 
Czy 10.04.16 służby USA i MOSSAD zgotują nam "smoleńską szopkę"?
 

Naczelnik Państwa ("JK"), oraz Minister Obrony ("AM"), nie powinni latać wspólnie jednym samolotem. Nie powinni stać obok siebie na jednej trybunie. Nie powinni, trzymając się za ręce, przechodzić przez to samo pole minowe.

 Słowa te to nie kabaret, .. to poważne ostrzeżenie anty-terrorystyczne.
 
"Diabli nie śpią.", ... rządy USA i  Izraela roszczą sobie wobec Polski , abyśmy dokonali w Polsce reprywatyzacji  mienia pożydowskiego, sprzedawali ziemię, i  Lasy Państwowe. -  To jest nic innego, ... niż wysuwanie wobec Polski roszczeń terytorialnych!
 
MYŚLĘ, ŻE STOIMY PRZED ZADANIEM SOBIE PYTANIA, i  ODPOWIEDZIĄ NA PYTANIE:  CZY POLSKA JAKO TERYTORIUM JEST AŻ TAK BARDZO WAŻNA,  ABY AMERYKANIE ZMKNĘLI OCZY NA TO, CO SIĘ STAŁO W POLSCE 10.04.10,  ....  ALBO W TYM WYDARZENIU UCZESTNICZYLI?   
 
Mówiąc bez owijania w bawełnę:   Warto się zastanawiać nad tym, czy USA, do spółki z Izraelem, "w resecie z Rosją", współuczestniczyły w zamachu 10.04.10 na samolot polskiego Prezydenta?   ...  bo motyw na pewno mieli.  >>>   http://ziut.neon24.pl/post/130573,czy-10-04-16-sluzby-usa-i-mossad-zrobia-nam-smolenska-szopke 
 
 
George Friedman – amerykański politolog żydowskiego pochodzenia
YouTube przesłany 08.06.2010  >>
 
 https://www.youtube.com/watch?v=7Kfh0Fuq7LI

"Gdy kraj staje się fundamentalnie wanny strategicznie dla światowej potęgi zdolnej do olbrzymich ustępstw ekonomicznych i transferów technologii, to ma swoje istotne konsekwencje.

Jako przykład mogę wam podać Koreę Południową. Gdybym powiedział w 1950 roku, że Korea Południowa mogła by być jedną z najsilniejszych, najbardziej dynamicznych gospodarek w Azji, śmialibyście się.

- Dlaczego tak się stało?

Stało się tak, bo Korea była istotnym elementem interesów Stanów Zjednoczonych. Stany musiały upewnić się co do możliwości utrzymania się Korei Południowej, ... i Korea Południowa bardzo zyskała na tym partnerstwie.

Następnym przykładem jest Izrael. Nie było istotnego powodu, aby Izrael mógł wyjść z ekonomicznej ruiny. Został uratowany dzięki finansowemu i ekonomicznemu wsparciu Stanów Zjednoczonych. - Są też oczywiście przykłady Niemiec Zachodnich i Japonii.

Strategiczne partnerstwo ze Stanami Zjednoczonymi, nie biedne partnerstwo ze Stanami Zjednoczonymi, ... miejsce gdzie Stany Zjednoczone silnie potrzebują danego kraju, przekształcają jego gospodarkę. Szczególnie gdy ma zdyscyplinowaną i uzdolnioną siłę roboczą, ... którą Polacy mają. -  Zwłaszcza gdy znajdujesz się pomiędzy dwoma krajami, z którymi kooperujesz, ale z którymi się niespecjalnie kochasz.

- Chodzi o coś takiego, gdy zapytasz Polaka kogo woli, Rosjanina, czy Niemca? ... on odpowie Amerykanina. Poprzednio był to Francuz. Wolą kogokolwiek innego.

Nie jest jasne, czy Niemcy są gotowe do uczestnictwa w innej konkurencji z Rosją, ... choć także mogą to zrobić. Z pewnością nie jest jasne czy rosyjskie i amerykańskie interesy w tej kwestii będą tożsame. Dlatego też Stany Zjednoczone albo przyzwolą na możliwość sojuszu niemiecko-rosyjskiego, który miałby swoje znaczące geopolityczne następstwa dla Stanów Zjednoczonych, albo Stany Zjednoczone nawiążą partnerstwo z Polską.

Niewątpliwie decyzją administracji Busha było posiadanie takiego strategicznego partnerstwa z Polską. Administracja Obamy obecnie rewiduje tę kwestię. - To czy jest tam tarcza antyrakietowa nie jest istotne. >>>  Polska (dla Stanów Zjednoczonych) jest strategicznie bardzo ważnym krajem.
 
<>
MYŚLĘ, ŻE STOIMY PRZED ODPOWIEDZIĄ NA PYTANIE:  
 
CZY POLSKA JEST AŻ TAK BARDZO BARDZO  WAŻNA STRATEGICZNIE, ... ABY ZMKNĄĆ OCZY NA TO CO SIĘ STAŁO W SMOLEŃSKU, .. i W POLSCE 10.04.10,  ....  ALBO W TYM WYDARZENIU UCZESTNICZYĆ?  
 
Jeszcze raz, mówiąc bez owijania w bawełnę:   Warto się zastanawiać nad tym, czy USA, do spółki z Izraelem, "w resecie z Rosją", współuczestniczyły w zamachu 10.04.10 na samolot polskiego Prezydenta?   ...  bo motyw na pewno mieli. >>    http://ziut.neon24.pl/post/130497,sensacja-to-jest-warte-wiecej-niz-legendarny-zloty-pociag 
 

George Friedman – amerykański politolog żydowskiego pochodzenia, absolwent City College of New York, doktorat uzyskał na Cornell University. Jest założycielem i Dyrektorem Generalnym Stratfor, prywatnej agencji wywiadowczej i instytucji publikującej analizy geopolityczne. Zajmuje się geopolityką i współczesną doktryną wojenną.    Artykuł   >>>   http://www.rp.pl/artykul/936594.html?p=1
 
 

KOMENTARZE

 • Zainteresowanym polecam YouTube
  .
  1. Afera taśmowa cz. 2 - World Trade Scenario - 18.06.2014
  >> https://www.youtube.com/watch?v=c5o0k8OSoZk

  2A. Afera taśmowa cz. 3 - Czego nie mówią media - 18.06.2014
  >> https://www.youtube.com/watch?v=ZFrXJBukOW8

  2B. Afera taśmowa cz. 1 - Rząd do dymisji - 18.06.2014
  >> https://www.youtube.com/watch?v=hMiRk0G_6UI

  3. Chaos może być szansą dla Polski - Jacek Bartosiak
  >> https://www.youtube.com/watch?v=HkoxG2G6HDk

  4. Czy Polska może stać się potęgą?
  >> https://www.youtube.com/watch?v=7Kfh0Fuq7LI

  5. Jacek Bartosiak - Czy tworzy się nowy porządek świata? 12 09 2015
  >> https://www.youtube.com/watch?v=2xHtWyMjUiM

  6. Jacek Bartosiak - Czy tworzy się nowy porządek świata? cz. 2. 19 09 2015
  >> https://www.youtube.com/watch?v=FvixtvT1z-Y
 • Powrót Islamu W Europie Islamizacja Europy Kalifat
  .
  https://www.youtube.com/watch?v=CSI_pNOF4HE
 • Czy znasz "Prawo Lema"? Co przewidział Lem?
  Każdy inteligentny Polak zna prawo Stanisława Lema. Głosi ono, że: "Nikt nic nie czyta; jeśli czyta, nie rozumie; jeśli rozumie, natychmiast zapomina". http://kultura.newsweek.pl/czy-znasz-prawo-lema--co-przewidzial-lem,45154,1,1.html

  Lem i Matrix

  Lem opisał maszynę generującą rzeczywistość wirtualną, pozwalającą na opuszczenie rzeczywistego świata i wejście w symulowane otoczenie, które można dowolnie wybrać. Dzięki Fantomatowi nasze delikatne organizmy, które w normalnych warunkach żyją tylko raz, zyskują możliwość nieskończonego życia w dowolnie wybranej postaci.

  ... nie był ON osamotniony w swoich obawach, że ludzkość mimo wszystko może wybrać wirtualne światy Fantomatu. Film "Matrix" pokazuje nam świat, w którym generowane przez komputer wirtualne otoczenie pozwala utrzymać kontrolę nad ludźmi.

  Jego mieszkańcy wierzą, że wszystko dzieje się naprawdę. Wydaje im się, że wiodą normalną ludzką egzystencję - pracują, bawią się, toczą wojny i uprawiają seks. Tak naprawdę zaś pływają w podobnych do kokonów kadziach, podłączeni do maszyny, która za pomocą programu komputerowego generuje ich przeżycia. Jest w "Matriksie" scena, w której jeden z bohaterów, Cypher, wybiera - tak jak obawiał się tego Lem - życie pełne przyjemnych iluzji zamiast niepewności działania poza programem. Jest gotów bronić swojego wyboru. "Ja wiem, że ten stek nie istnieje. Wiem, że kiedy wkładam go do ust, Matrix mówi mi, że jest soczysty i smakowity... I wiesz, co sobie uświadamiam? Ignorancja to błogosławieństwo".

  - DLA NAS IGNORANCJA BĘDZIE ZAGŁADĄ!
 • @fan-wolności 09:19:05
  ...he,he... i "mistrza kierownicy " u Dudy.
 • Dlaczego Lech KACZYŃSKI musiał umrzeć
  https://youtu.be/KtV-g3ao-gg
 • @Zbójnicki pies 12:38:06
  ...ale propagandowe kity wklejasz.
  To Sakaszwili tę wojnę rozpoczął bombardując osetyńskie wioski w nocy - ale przestępca się przeliczył.
 • @Seth 12:44:21
  https://youtu.be/1mCNmzQDK6w
 • Lech Kaczyński do ruskiego ambasadora: "Szanowny Panie ..."
  Przemówienie śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w 91. rocznicę odzyskania niepodległości.

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=5NShU42EbCw

  >> Jednocząca Europa stoi też przed wielkim eksperymentem,
  >> wkrótce wejdzie w życie Traktat Lizboński.
  >> Jeżeli będzie on rozumiany w sposób prawidłowy,
  >> to będzie postęp, to będzie sukces dla Europy,
  >> ale także i dla naszego kraju.
  >> Ale dobra interpretacja to interpretacja taka,
  >> która mówi, że Unia jest związkiem państw,
  >> ścisłym, ale ścisłym związkiem państw niepodległych,
  >> o odrębnej tożsamości, historii,
  >> a w znacznym zakresie także polityce.

  NIE FEDERACJI / UNII NIEPODLEGŁYCH PAŃSTW

  10.04.10 zginął człowiek, dla którego suwerenność była "nieprzekraczalną granicą", zginął człowiek broniący naszej suwerenności - polskiej racji stanu.

  Po katastrofie w Smoleńsku, nie ujawniając wcześniej swoich zamiarów, do władzy w Polsce doszli ludzie, dla których polską racją stanu, nie była już polska suwerenność. Do głosu doszli ludzie, którzy uważają, że Polska powinna należeć do federacji. >>> CZY DLATEGO MUSIAŁO DOJŚĆ DO "KATASTROFY W SMOLEŃSKU"?

  >>>> Lech Kaczyński do ruskiego ambasadora: "Szanowny Panie ..."

  "Szanowny Panie, bardzo mi zależy na dobrych, a nawet bardzo dobrych stosunkach z Pana krajem. Jest jednak pewna granica, której nigdy nie przekroczę. Tą granicą jest suwerenność mojego kraju."

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=WOb9wq9rJHE

  Wielu ma za złe Lechowi Kaczyńskiemu podpisanie "Traktatu Lizbońskiego", ratyfikowanego przez Prezydenta 10 października 2009 r. i inne ustępstwa z tym związane. Niewielu jednak zna, wypowiedziane 3 maja 2008 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, w rozmowie z ambasadorem Federacji Rosyjskiej Władymirem Gryninem, słowa prezydenta Lecha Kaczyńskiego:

  "Szanowny Panie, bardzo mi zależy na dobrych, a nawet bardzo dobrych stosunkach z Pana krajem. Jest jednak pewna granica, której nigdy nie przekroczę. Tą granicą jest suwerenność mojego kraju."

  10 kwietnia 2010 r., w dniu, w którym On i Ci, którzy towarzyszyli mu w drodze do Katynia "zostali zdradzeni o świcie", granica stanowiąca dla Lecha Kaczyńskiego "nieprzekraczalną świętość", została przekroczona. - Zginął Prezydent / "I-wszy Żołnierz IV Rzeczypospolitej", a z nim generałowie i dowódcy wszystkich rodzajów polskich sił zbrojnych, których zadaniem służbowym była obrona suwerenności naszego kraju. - Czy to przypadek?

  Nie trzeba wojny, aby "zawojować kraj", wystarczy zlikwidować dowódców i generałów, którzy w przypadku zagrożenia granic i suwerenności, stanęliby na czele broniącej nas armii. Wystarczy tych generałów wymienić na innych, uległych, którzy zamiast bronić naszej suwerenności, dowodząc naszą własną armią, będą mogli naszą suwerenność ograniczyć, jak w 1981 wyprowadzając wojsko przewko rządającym wolności o suwerenności obywatelom.

  Wystarczy, że zamiast władzy służącej nam, do władzy dojdą ludzie rządzący przeciwko nam. Wystarczy, że zmienią oni "priorytety" tak, aby chroniąca nas armia, nie musiała już chronić naszej suwerenności, a nawet nie musiała być wcale potrzebna. Wystarczy, za naszymi plecami, zrezygnować z suwerenności, abyśmy stali się narodem poddanym władzo, której władzy nigdy nie powierzyliśmy.

  7 i 8 czerwca 2003 r. w referendum w sprawie przystąpienia polski do Unii Europejskiej, Polacy odpowiadali na następujące pytanie: "Czy wyraża Pan / Pani zgodę na przystąpienie Polski do Unii Europejskiej?". Aż 77,45% głosujących powiedziało "TAK" na postawione pytanie. Celem tego aktu miało być wzmocnienie Polski. Był to akt w tamtej chwili słuszny, bo zgodnie z definicją (Wikipedia) Unia Europejska to: "gospodarczo - polityczny związek demokratycznych państw europejskich", czyli suwerennych krajów Europy.

  10.04.10 zginął człowiek, dla którego suwerenność była "nieprzekraczalną granicą", zginął człowiek broniący naszej suwerenności - polskiej racji stanu.

  Po katastrofie w Smoleńsku, nie ujawniając wcześniej swoich zamiarów, do władzy w Polsce doszli ludzie, dla których polską racją stanu, nie była już polska suwerenność. Do głosu doszli ludzie, którzy uważają, że Polska powinna należeć do federacji.

  Federacja to kraj, "składającego się z mniejszych, >> obdarzonych autonomią > http://kacpro.blogspot.com/2013/11/smiejcie-sie-100410-to-pryszcz-pieko.html
 • @Zbójnicki pies 13:26:51
  Seth ma rację z tym, że to Saakaszwili rozpoczął konflikt. Zaatakował bazę wojsk rosyjskich, która istniała na podstawie porozumień Rosji, Gruzji i Osetii. Zabili rosyjskiego żołnierza i dostali odpowiedź. W ruskim stylu, ale miśka rozdrażnili niepotrzebnie. LK uratował mu skórę, ale teraz i tak jest w swoim kraju ścigany listem gończym i schronił się na Ukrainie.

  Seth natomiast się myli, że był to zwykły wypadek. Napisał o tym tu:

  http://jinks.neon24.pl.neon24.pl/post/130636,czy-trump-uratuje-polske#comment_1292710

  Rację mają natomiast Braun i Cieszewski. Szczątki samolotu leżały przykryte białymi plandekami od co najmniej od 5 kwietnia. Cieszewski myślał początkowo, że to śnieg, ale po roztopie grunt nie był ciemniejszy i plamy "śniegu" pokrywały się z rozkładem głównych szczątków samolotu.

  Zatem panowie w linkowanym przez Ciebie materiale też błądzą. Owszem Ruscy (?) mogli wysadzić samolot, ale dużo wcześniej i leżący na ziemi. To, że był wtedy pusty nie wymaga chyba żadnych wyjaśnień.
  Kwestia odnajdywanych szczątków to ściema. Były odnajdywane po przybyciu.... trumien. W nich były przywiezione. Gdyby użyto normalnych w takiej sytuacji worków na zwłoki, byłoby widać, że są... pełne podczas przyjazdu. A szczątki nie należały do Polaków. Należały do Rosjan, którzy zginęli w "wypadku" po zderzeniu z samochodem Szojgu. W jednym samochodzie zginęło 20 ludzi, a Szojgu bez zadrapań.... Sam Szojgu o ile dobrze pamiętam był wtedy ministrem do spraw nadzwyczajnych (czyli całej Rosji ;-) )
  Żeby wszystko porozstawiać trzeba było dziennikarzy trzymać w samolocie a autobus z pisowcami skutecznie opóźniać, co zresztą jak zapewne doskonale wiesz miało miejsce. I właśnie wtedy już wiedziałem, że polszewia i ruscy (kto jeszcze) uczestniczą w jakiejś ustawce. Zwłoki LK (dziwny chłód - zabity dużo wcześniej) podrzucono pewnie w ostatnim momencie. Inne ciała znajdowano we fragmentach uniemożliwiających identyfikację w przeciwieństwie do tych ciał które w Moskwie nagle się scaliły, tak, że dużo ofiar wyglądało jakby spały. Dziwne prawda? No bo co jakby znaleźli nagle jakiegoś Rosjanina w całości, i którego nie było na liście? Trzeba było rozdrobnić. I porozrzucać. Może o to chodziło z tym "zrzut wykonany" w wykonaniu załogi transportowca lądującego tuż przed rzekomo polskim tupolewem?

  A dowody są w Polsce. Trzeba tylko zrobić urzędowo ekshumację wszystkich ofiar. Rodziny nie mają prawa protestować. Za duży kaliber śledztwa.

  Pozdrawiam.
 • @ Autor
  No dobra, dam Ci 5*

  Ukłony
 • @Jasiek 14:25:42
  Dziękuję Ekscelencji za łaskawość. (:
 • @Jasiek 14:21:10
  "A dowody są w Polsce. Trzeba tylko zrobić urzędowo ekshumację wszystkich ofiar. Rodziny nie mają prawa protestować. Za duży kaliber śledztwa."

  - DZIWNE, ŻE JESZCZE TEGO NIE ROBIĄ

  Ja się zastanawiam, ile trumien jest pustych? / Generałowie NATO to zbyt łakomy kąsek żeby ich przepuszczać przez "maszynkę do mięsa". - Oni byli zbyt cenni.
 • @Ziut 14:33:44
  "Generałowie NATO to zbyt łakomy kąsek żeby ich przepuszczać przez "maszynkę do mięsa". - Oni byli zbyt cenni."

  Owszem, to jest ważna opcja. Druga natomiast jest taka, że ich wartość może być mniejsza od tych, których polszewia potem awansowała. Wtedy można byłoby się ich pozbyć. Myślę, że sprawdzić trzeba obydwie opcje.
 • @fan-wolności 14:42:05
  Albo... gra się tak jak przeciwnik pozwala :-(

  Ukłony
 • POPRAWKA. UŚCIŚLIJMY.
  W tej wypowiedzi Minister Sienkiewicz (ten współodpowiedzialny razem z Korwinem-Mikkem za przesladowanie i oszczerstwa przecowko Adamowi Czeczetkowiczowi) mówi o prawdopodobnym zamachu, kóry miał by być zaaranżowany tak, żeby wygenerować współczucie wobec Platformy Obywatelskiej. Per analogiam - Pan wysnuł domniemanie, że taki był również aspekt wykonania (przyzwolenia na wykonanie?) zamachu na PiS w roku 2010-tym. I ja się z takim domniemaniem zgadzam. Jesteśmy skazani na domysły, więc się domyślajmy, ale w jakiś uporządkowany sposób.
  Zamach 10 (9?) kwietnia 2010 miał związek z pieniędzmi WSI, które zostały przez Zwierzchnika Sił Zbrojnych RP w roku 2006-tym przelane na konta izraelskie. Ja się o tym dowiedziałem w roku 2007-mym, kiedy pracowałem w Ministerstwie Edukacji Narodowej pod Giertychem - o tym, że po rozwiązaniu WSI Minister Macierewicz przejął wszystkie kody do kont tej organizacji i przekazał je Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu - wraz z teczkami pełnymi haków, informacjami i powiązaniach etc. Owe haki potem wypłynęły podczas zeznań Andrzeja Leppera - że miał je w posiadaniu obecny Naczelnik Państwa Jarosław Kaczyński. Wkrótce po złożeniu zeznań, że Jarosław Kaczyński miał haki pedofilskie na Olejniczaka - Andrzej Lepper został znaleziony powieszony w kamienicy do której było dostawione dziwne rusztowanie po którym poruszali się wieszający.
  Bardzo mi się podoba, że Pan zwraca uwagę na informacyjne zamieszanie wokół najbliższego 10-go kwietnia 2016. Rząd Beaty Szydło i Ministra Macierewicza rządzić już będzie równo sześć miesięcy i - jak już wiemy - nie powie narodowi polskiemu prawdy. PiS-owi zależy aby w narodzie rozgrzać emocje i odwrócić uwagę od pieniędzy WSI. A my? Co mamy zrobić, biedni uczciwi Polacy, którym się nie udalo zamoczyć dzioba w melasie, na których konta nie zostały przelane pieniądze WSI ciułane przez lata komuny na kontach Pewexu? My możemy się jedynie domyślać, domyślać i... domyślać.
  No to przynajmniej się domyślajmy jakoś przyzwoicie. Mądrze.
  Pańskiemu domyślaniu się nie służy występowanie pod pseudonimem, niestety. Przyszłość nalezy do Polaków występujących w internecie pod swoimi nazwiskami.
  :)
  Pozdrawiam Świątecznie + Alleluja!
 • @Eugeniusz Sendecki 14:49:02
  "W tej wypowiedzi Minister Sienkiewicz (ten współodpowiedzialny razem z Korwinem-Mikkem za przesladowanie i oszczerstwa przecowko Adamowi Czeczetkowiczowi) mówi o prawdopodobnym zamachu, kóry miał by być zaaranżowany tak, żeby wygenerować współczucie wobec Platformy Obywatelskiej. Per analogiam - Pan wysnuł domniemanie, że taki był również aspekt wykonania (przyzwolenia na wykonanie?) zamachu na PiS w roku 2010-tym. I ja się z takim domniemaniem zgadzam."

  - CO JEST DLA WYJAŚNIENIA SPRAWY WAŻNIEJSZE

  Jak "NIEBOSZCZYK" zginął, ... czy to dlaczego zginął? / Moim zdaniem to dlaczego zginął, ... a nikt dotąd się o tym "oficjalnie" nie wypowiedział. - DLACZEGO?
 • @Eugeniusz Sendecki 14:49:02
  "Pańskiemu domyślaniu się nie służy występowanie pod pseudonimem, niestety. Przyszłość nalezy do Polaków występujących w internecie pod swoimi nazwiskami."

  - A LEPPER TO BYŁO JEGO PRAWDZIWE NAZWISKO? ... PYTAM, BO GDYBY TO BYŁ JEGO "NICK" TO MOŻE BY ŻYŁ?

  Pozdrawiam Świątecznie + Alleluja!
 • @Eugeniusz Sendecki 14:49:02
  "Zamach 10 (9?) kwietnia 2010 miał związek z pieniędzmi WSI, które zostały przez Zwierzchnika Sił Zbrojnych RP w roku 2006-tym przelane na konta izraelskie."

  - Jeśli chodzi o motyw, ... ze wskazaniem na pieniądze i konta izraelskie, to z tym trzeba się zgodzić.

  TYLKO W GRĘ WCHODZĄ MILIARDY DOLARÓW Z HANDLU ŚWIATOWEGO, ... I REPRYWATYZACJI MIENIA POŻYDOWSKIEGO W POLSCE

  ... a nie jakieś tam "drobne" z kont WSI.
 • @fan-wolności 14:42:05
  Widze że w wesoły sposób "przemycasz propagandę"

  - POKAZYWANIE BŁĘDÓW KACZYŃSKICH SPRZED 10.04.10 JEST MAŁO PRODUKTYWNE / TO ARGUMENTY Z PRZESZŁEJ EPOKI

  Pokaż mi zdjęcie Lecha Kaczyńskiego z Jerozolimy, wiszącego na krzyżu na Golgocie, to wtedy mnie zadziwisz >>> https://www.youtube.com/watch?v=d5qEAjYquBc


  .
 • @Jasiek 14:21:10
  ...uff...czekam na wyniki Komisji Macierewicza.
  Dostają na m-c po 20. kilka tys.,to pewnie harują POooo... 16. godzin na dobę - efekty ich pracy zaraz się pewnie pojawią...a nie gdzieś tak po 4. latach.He,he,he...
 • @Seth 15:10:12
  "...uff... efekty ich pracy zaraz się pewnie pojawią...a nie gdzieś tak po 4. latach.He,he,he"

  - UFF TO BĘDZIE, ... JAK SIĘ POJAWIĄ 10 KWIETNIA
 • @fan-wolności 15:14:02
  "Proszę się nie łudzić - anonimowości w necie nie ma i bez większego zachodu (będąc w tzw służbach) można ustalić IP, MAC-address i metadane pana komputera i na ich podstawie poszukać innej pana działalności w internecie."

  - A JAK TO JEST, JAK SIĘ JEST ORGANIZACJĄ, ... LUB GRUPĄ LUDZI?
 • @chrisdigger 15:33:41 / Max von Stirlitz .
  MY się znamy? / Wydaje mi się, że nie miałem wątpliwej przyjemności się z Panem ....

  (:
 • @fan-wolności 15:35:40
  (tak Opus Dei - Watykanu, jak i samego szatana, tj ludzi którzy są mu w jakimś stopniu lojalni - ja podejrzewam że wiary w nich w Boga nie ma, ale są tam by czerpać jakieś profity etc).

  - SZATAN? / CZERPANIE PROFITÓW TO LUDZKA RZECZ. (:
 • PiS i PO to jedna rodzina.
  "W EU Amerykanie chcą nad nim panować za pośrednictwem budowanych przez Platformę "specjalnych relacji" między Polską i Izraelem."

  Prawdziwszym stwierdzeniem było by "... przez POPiS..." a nie tylko przez Platformę.

  Najnowszy wpis w NewsMax (independent american), warto przeczytać:
  http://www.newsmax.com/Newsfront/poland-andrzej-duda-russian-aggression/2016/03/27/id/721074/
 • @chrisdigger 15:48:23
  Nie daj sie koles zwiesc pozorom bo skonczysz w Wisle , i to nie na wczasach .

  - TAK

  Raczej na nieskomplikowanym zabiegu usunięcia migdałków, ... jak Kulczyk w Wiedniu.

  - TYLKO CZY JA JESTEM AŻ TAK WAŻNY? (:
 • @e-misjonarz 17:35:46
  Misjonarzu, .... to kicha. / Sprawdziłem to już dawno temu.

  - NA MARGINISIE / IDĄ WYBORY?
 • @chrisdigger 18:40:57
  Przesłał Pan swoje zdjęcie?

  To zaczynamy >> https://www.youtube.com/watch?v=35r8qKXjgRA
 • 1* - USA (poprzez ich twór w postaci UE) już przekształciły polską gospodarkę
  i nie zachodzi z ich strony żadna potrzeba zmiany dotychczasowej polityki, zwłaszcza, że jej celem oprócz globalizacji i NWO jest depopulacja.

  A znaczenie polskiego obszaru geograficznego pokazuje mapa głównych szlaków transportowych w Europie:

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/03/atuty.gif
 • Autor
  Uwadze Autora oraz Szanownych Dyskutantów polecam starą rzymską maksymę - Qui Bono? - czyli Kto Skorzystał? - bo najprostsze motywy zbrodni bywają też najbardziej prawdopodobne...

  A co do Smoleńska to polecam: http://prognozydocenta.salon24.pl/612788,czy-w-zamachu-smolenskim-maczali-palce-wylacznie-ruscy ?
 • ZIUT @ Rzeczpospolita 20:31:16
  "Rzeczpospolita 28.03.2016 20:31:16 - 1* - USA (poprzez ich twór w postaci UE) już przekształciły polską gospodarkę i nie zachodzi z ich strony żadna potrzeba zmiany dotychczasowej polityki, zwłaszcza, że jej celem oprócz globalizacji i NWO jest depopulacja."

  - TO JEST NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA / MAPA POKAZUJE ŻE "MOJA" TEORIA JEST JAK NAJBARDZIEJ NA MIEJSCU

  PiS wygrywając wybory, ... inie chcąc się podporządkować amerykańsko-żydosyjonistycznemu duktatowi stanął na drodze polityce USA i NWO. / Nie pozwala przegnać przez Polskę na Ukrainę, do nowych amerykańskich kolonii, nowych niewolników, ... i nie chce, aby Polska sama stała się kolonią.

  SUPER MAPA / Jesteśmy SERCEM HEARTLANDU!
  .
  >> https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/03/atuty.gif
 • @Docent zza morza 21:41:29
  "Uwadze Autora oraz Szanownych Dyskutantów polecam starą rzymską maksymę - Qui Bono? - czyli Kto Skorzystał? - bo najprostsze motywy zbrodni bywają też najbardziej prawdopodobne..."

  - BARDZO DOBRA UWAGA *

  Warto zwrócić uwagę na te Polsko-Izrael;skie paszporty

  1. Szantaż z Izraela - prof. Wolniewicz
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=jS-kGMRGcWQ

  2. TUSK GOV ERROR 404 DETECTED - Spot Pisuckiego 2
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=GYingbicm00

  3. NIC NIKOMU prof Wolniewicz
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=Kv7eH5puLyg

  16 lipca 1960 roku, w Waszyngtonie, zawarto UKŁAD MIĘDZY RZĄDEM STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI i RZĄDEM POLSKIEJ RZECZYPOSPOLIOTEJ LUDOWEJ DOTYCZĄCY ROSZCZWEŃ OBYWATELI STANÓW ZJEDNOCZONYCH.

  Jak się okazuje Rząd Stanów Zjednoczonych od roku 2003, aż po dzień dzisiejszy łamie postanowienia Art. IV Układu, a Rząd Polski nie wypełnia obowiązku wynikającego z jego postanowień.
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/130497,sensacja-to-jest-warte-wiecej-niz-legendarny-zloty-pociag
 • W kwietniu 2009 PO-PSL zmieniło Ustawę o obywatelstwie polskim
  Szantaż z Izraela - prof. Wolniewicz
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=jS-kGMRGcWQ

  W kwietniu 2009 Lech Kaczyński skierował ustawę do TK
  10 kwietnia 2010 roku doszło do zamachu w Smoleńsku

  TUSK GOV ERROR 404 DETECTED - Spot Pisuckiego 2
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=GYingbicm00
 • @Ziut 22:01:00
  "PiS wygrywając wybory, ... inie chcąc się podporządkować amerykańsko-żydosyjonistycznemu duktatowi (...)" - A z czego Autor to wnosi?

  To jest akurat piramidalna bzdura, bo jest dokładnie odwrotnie, a dowodów aż naddto.
  PiS jest skrajnie syjonistycznym tworem realizującym interesy USA(Wlk.Brytania)-Izrael.
 • @Ziut 22:01:00
  Kurczę blade, muszę przyznać uczciwie, że przyłączam się do pytania Rzeczpospolitej.

  Na jakiej podstawie Waszmość twierdzisz, że PiS stanął na drodze USA i NWO?
  Po występach JK na Majdanie?
  Po wściekłym ujadaniu na Rosję?
  Po popieraniu banderowskiego ścierwa na Ukrainie?

  Jeno patrzaj Waszmość cobyś przedniej argumentacyii dostarczył, bo inaczej nie uwierzym.

  Więc jak? Ciężko będzie, co nie? ;-)
 • @Rzeczpospolita 22:46:08
  Jaroslaw Kaczynski Nie bedziemy kolonia! >>> https://www.youtube.com/watch?v=sqXow1-ak48

  Z nieprzychylnej PiS-owi prasy. >> http://polska.newsweek.pl/amerykanie-chca-odblokowania-trybunalu-konstytucyjnego,artykuly,381861,1.html
 • @Jasiek 23:03:57
  Jasiek 28.03.2016 23:03:57 - Więc jak? Ciężko będzie, co nie? ;-)

  - NIE WIEM, OCEŃCIE SAMI

  Martwi mnie jedno, ... albo ktoś tu wciska ciemnotę, ... albo sam jest ociemniały

  Pozdr.
 • @Ziut 15:36:26
  Panie Ziut, czy wszystkich ma Pan w domu?


  Zamiast wklejać bzdury i sprowadzać na boczne tory tragedie smoleńską oraz ochraniać winnych tej katastrofy, nie lepiej odpowiedzieć na proste pytanka co?

  1. Kto w kwietniu 2010 był zwierzchnikiem SZ?;
  2. Za co odpowiada Zwierzchnik SZ?
  3. Kto w kwietniu 2010 był Dowódcą Sił Powietrznych?
  4. Za co odpowiada D-ca SP?
  5. Kto w kwietniu 2010 sprawował bezpośredni nadzór nad 36 spec. pułkiem?
  6. Za co odpowiada w SZ. RP bezpośrednio sprawujący nadzór?
  7. Podaj warunki atmosferyczne na lotnisku Siewiernyj (2010 w godz. 7.00-10.00)
  8 Podaj minimalne warunki ww. lotniska
  9. Podaj minimalne warunki dla samolotu TU-154M
  10 Kiedy i od kogo załoga otrzymała ostrzeżenie, że nie ma warunków do lądowania?
  11. Który pilot miał uprawnienia do DTWA?
  12 Kto z członków załogi miał uprawnienia do prowadzenia korespondencji w języku rosyjskim?
  13. Czy podczas manewru podeści do lotniska w kabinie załogi przebywały osoby postronne?
  14 W jakim reżimie załoga podchodziła do lądowania?
  15. Czy załoga słyszała ostrzeżenie, że samolot niebezpiecznie zbliża się do ziemi?
 • @Ziut 16:02:05
  Panie Ziut, zamiast brdni o Kalsteinach przypominam.  Lot do Tbilisi, na pomoc żydowskiej agenturze w Gruzji

  Lech Kaczyński: Panowie, kto jest zwierzchnikiem sił zbrojnych?
  Grzegorz Pietruczuk: Pan, Panie Prezydencie.
  Lech Kaczyński: To proszę wykonać polecenie i lecieć do Tbilisi.
  - Jeśli ktoś decyduje się być oficerem, to nie powinien być lękliwy.
  Autor: prezydent Lech Kaczyński, 15.22
  Opis: po wyjściu z kabiny pilotów, do dziennikarzy i notabli lecących samolotem.
  - Jeszcze się policzymy!
  Autor: prezydent Lech Kaczyński
  Opis: wypowiedziane podczas wychodzenia z samolotu do kapitana Grzegorza Pietruczuka.
  - Czy rząd zamierza tolerować tego typu elementy rozprężenia [tak w oryginale] oraz nieprzystojące żołnierzom zawodowym tchórzostwo w obecności Głowy Państwa?
  Autor: Karol Karski
  - Żołnierz ten przyniósł wstyd Państwu Polskiemu oraz jego Siłom Zbrojnym. Wykazał się tchórzostwem, gdy tego samego dnia w Tbilisi lądował samolot prezydenta Francji. Przyniósł wstyd Państwu Polskiemu w oczach innych głów państw znajdujących się wówczas na pokładzie i doprowadził do drwiących z Polski artykułów w prasie zagranicznej.
  Autor: Karol Karski
  Opis: o kapitanie Grzegorzu Pietruczuku
  Co do kpt. Pietruczuka to poleciał jeszcze raz z ratownikami na Haiti. Później przeszedł w stan spoczynku, wpadł w depresję - tego co mi wiadomo po całej nagonce na jego osobę ze strony ludzi prezydenta miał załamanie nerwowe. Pilot Protasiuk był w czasie lotu do Gruzji II pilotem kpt. Pietruczuka . Presja na niego była . A co do przygotowania lotu do Smoleńska wystarczy poszukać w internecie, żeby zobaczyć, że miało to charakter pospolitego ruszenia: niedokładna lista pasażerów, zbyt późny wylot. Presja na kpt. Protasiuka wynikała z chaosu całej tej eskapady oraz z doświadczeń pilota z wizyty w Gruzji. Spróbujcie postawić się w jego sytuacji. Co by nie zrobił to źle.
 • @Ziut 18:46:54
  Panie Ziut, to o panu ten wpis. Brednie piszesz Pan o Macierewiczu i Kalsteinie oni są postawieni do napędzania motłochu przeciwko Rosji, oni realizują politykę sjonistów usraelskich w Polsce, robią to wyjątkowo nie udolnie i tylko za to mogą być wywalenie przez swoich mocodawców.


  Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Oto dwa cytaty, ilustrujące pogląd Josepha Goebbelsa na oddziaływanie propagandy. A teraz zastanówmy się, jak często w mediach wypowiadają się przedstawiciele MAK i PKBWL nt. przyczyn katastrofy TU-154 w Smoleńsku, a jak często swoje teorie (dość zmienne) przedstawiają zwolennicy spisku, czyli zamachu?
  Która wersja nosi znamiona prawdy, a która kłamstwa, jeżeli rozpatrzymy to przez pryzmat tych dwóch zasad Goebbelsa? I kto w swoim sposobie formułowania poglądów przypomina bardziej metodologię wspomnianego ministra Rzeszy? Na raz sformułowaną wersję PKBWL, jest już niemal tysiąc odmiennych wersji (niejednokrotnie
  sprzecznych ze sobą - np. sztuczna mgła i drzewo, a wybuch w powietrzu i bez drzewa). Co człowiek - to pogląd. Mnóstwo publicznych wypowiedzi opiera się na sformułowaniu "ja wierzę..." a dalej jest określona teoria. Jeżeli samolot wybuchł w powietrzu, to po co było dobijać rannych? Jeżeli samolot nie rozbił się o drzewo, to dlaczego jest awantura o to, że Rosjanie wycięli drzewa?
  Co wybuchło na pokładzie samolotu: trotyl, czy bomba termobaryczna? A może jedno i drugie? Jeżeli w ogóle nastąpił wybuch, to dlaczego ocalały bębenki uszne ofiar? (np. ekshumowanego Wassermana, czy Walentynowicz). Jeżeli to była bomba termobaryczna, to dlaczego został niespalony wrak? (jak sama nazwa wskazuje podczas wybuchu takiej bomby następuje niezwykle wysoka temperatura, a samolot jest zbudowany z łatwotopliwego aluminium) Dlaczego na potwierdzenie hipotezy wybuchu nie wskazują zapisy rejestratorów, ani stan przedmiotów znalezionych na miejscu? Np. sztuczny horyzont (taka kulka niebiesko-czarna z podziałką pod kreską symbolizującą samolot) odnaleziony na miejscu zatrzymał się w pozycji odwróconej i przechylonej o około 200 stopni co wskazuje na to, że samolot w chwili uderzenia o ziemię "leżał na plecach" z lekkim przechyłem. Dlaczego nie znaleziono dowodów na działanie rzekomego meaconingu? Dlaczego jest tak wiele hipotez nt. zamachu przeciwko jednej tylko o wypadku? Dlaczego na głowie prezydenta ocalały włosy, a na ciele odzież, skoro miałby on zostać spalony w wybuchu bomby termobarycznej?Jeżeli nie było mgły (jak twierdzą niektórzy), to dlaczego piloci zeszli tak nisko? Powinni przecież widzieć lotnisko z wysoka. Jeżeli lot był spóźniony o pół godziny, to jak zaplanowano wybuch, który rzekomo miał miejsce na kilkanaście sekund przed wylądowaniem samolotu? Gdyby lot był planowy, to wybuch zniszczyłby pusty samolot na lotnisku, gdy wszyscy byliby już na uroczystościach w Katyniu.
  Jeżeli bombę odpalono zdalnie, to kto i jak to zrobił? Dlaczego zeznania świadków w większości przypadków umiejscawiają jakieś odgłosy wybuchów w czasie, gdy samolot (lub jego resztki) leżał już na ziemi (np. tak twierdzą piloci z Jaka-40)?
  Sporo tych wersji spiskowych przeciwko tylko jednej wersji PKBWL i MAK. A przecież całe 100% historii tego zamachu" jest na nagraniu rozmów pilotów w czasie tej mglistego wylotu. Jest też nagrane, kto przychodził i co mówił. Jest tez wycie ostrzegawczych urządzń made in USA i spokojne odliczanie jednego pilota, ile ich dzieli metrów od śmierci: 120 110 100 0 80 70 60 50 40 30 20 10 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!! A polski kapitan samolotu NIE MIAŁ ABSOLUTNIE UPRAWNIEN ABY ZEJŚĆC PONIŻEJ 120 metrów bez widoczności lotniska.
  ABSOLUTNIE. Kto mu rozkazał? Tusk, Putin, Merkel, Obama, Łukaszenka? A może ruda Julka z Mokotowa?
  Możliwe, że cynicznego brata męczennika nachodzi momentami zwątpienie, czy dalej ciągnąć tę tragifarsę. Ale jak teraz to wszystko odkręcić? Przecież wówczas zaciśnie mu się na karku pętla, którą sam dobrowolnie sobie założył! Zabrnął w sam środek szamba, więc jakikolwiek sensowny odwrót nie jest możliwy. Pozostaje ucieczka do przodu, do psychiatryka. Czy choć ten jeden jedyny raz w życiu ten tchórzliwy człeczyna zbierze się na taką odwagę? Czy, jeśli przez ponad 60 lat pojęcie honoru było mu obce - na koniec nędznego żywota łaski i zaszczytu tegoż honoru dostąpi?
  Wątpię. Czy w końcu Macierewicz z swoimi ludżmi prawdopodobnie z CIA, zażąda od swoich mocodawców z USA lub NATO treści rozmów braci w czasie lotu do Smoleńska, która to rozmowa jest kluczem do wyjaśnienia tej katastrofy. Tak samo Macierewicz ani słowa nie chce wypowiedzieć, dlaczego rabini w ostatniej chwili zrezygnowali z lotu do Smoleńska???
  Czy prawdą jest, że tym samolotem TU-154 były transportowane rakiety typu ,,Grom” na rzecz Gruzji w 2008 roku???
 • @Wrzodak Z. 29.03.2016 08:38:53 / 29.03.2016 08:33:29 / 29.03.2016 08:31:25
  Jezus! Panie Pośle!

  - A można by te notki w wersji filmowej , ... please. / Tego się nie da ogarnąć.
 • @Ziut 08:55:13
  To tylko wklejki przeklejki nr.555,556,557

  http://berezicki.neon24.pl/post/87536,fotografie-katastrofy-smolenskiej-znow-rentgen-dla-polski#comment_765058
  http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/127377,grzegorz-braun-zadaje-pytania-na-iv-konferencji-smolenskiej#comment_1246200
  http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/127377,grzegorz-braun-zadaje-pytania-na-iv-konferencji-smolenskiej#comment_1246201

  //Moja teoria jest taka - im więcej o "żydostwie" w tekście
  tym większe organiczne uszkodzenia mózgu i płynące z tego konsekwencje. Widzimy to np. w ortografii "żeź", w cyklicznych nawrotach "gorączki Kaczyńskiego" (wklejanie starych, często nieaktualnych i zmanipulowanych tekstów), oraz w obciążaniu za wszystkie przeszłe i przyszłe błędy - PiS-u.
  Tego się nie leczy, to się omija, w myśl zasady: nie ruszaj gówna, bo śmierdzi.
  nadużycie link skomentuj
  gallux 10.04.2013 16:29:25//

  http://paragone.ne.3lab.info/post/90765,perelki-ne#comment_791741
 • @Zbójnicki pies 09:10:44
  To tylko wklejki przeklejki nr.555,556,557

  - TAK

  Wrzodak Z / Kula Lis / Jaromir
  ... "Pain in us" / Ból w dupie (:
 • @Zbójnicki pies 09:10:44
  "Moja teoria jest taka - im więcej o "żydostwie" w tekście
  tym większe organiczne uszkodzenia mózgu i płynące z tego konsekwencje. " - to co powiesz na to poniżej syjonistyczny kundelku?

  http://www.ojczyzna.org/images/KACZYNSKI_W_IZRAELU_5.jpg
 • @Wrzodak Z. 08:31:25
  Szanowny Panie Pośle,

  Punkty od 7 do 15 są bezpodstawne w świetle faktu, że szczątki samolotu na siewiernym leżały już najprawdopodobniej co najmniej od 5 kwietnia. Były przykryte białymi plandekami i Cieszewski początkowo myślał, że to śnieg....

  Pisałem o tym w tym komentarzu:

  http://ziut.neon24.pl/post/130640,sienkiewicz-w-rozmowie-zdradzil-motyw-zamachu-w-smolensku#comment_1292925

  Sprawa nie wygląda tak jak się nam przedstawia. AM i ZP coś kręcą. Ciekawe dlaczego?

  Gorąco pozdrawiam.
 • @Zbójnicki pies 09:10:44
  ...powinni cię do Komisji Macierewicza wziąć - zarobisz kupę forsy na badaniu tego "spisku".
  Robota łatwa,lekka i przyjemna... he,he,he...
 • @Jasiek 11:31:31
  Wg ciebie samolot prezydenta został wysadzony(zniszczony itd. ?!) "...szczątki samolotu na siewiernym leżały już najprawdopodobniej co najmniej od 5 kwietnia" ???!!!

  Jaka to teoria,chętnie poczytam...
 • @Rzeczpospolita 10:58:16
  Rzeczpospolita 29.03.2016 10:58:16 @ Zbójnicki pies 09:10:44 -"Moja teoria jest taka - im więcej o "żydostwie" w tekście tym większe organiczne uszkodzenia mózgu i płynące z tego konsekwencje. " - to co powiesz na to poniżej syjonistyczny kundelku?"

  >>> Ja odpowiadaŁem na taką "projekcję" @Wrzodak Z, ... tylko że słowną.
  >>> Polityka Polsce dzieli się na dwie Ery", ... "Przed i Po-Smoleską"

  Widać że nie tylko Wrzodak Z, ale i Pan żyje i jest artefaktem politycznej Ery Przedsmoleńskiej. Świadczy o tym fakt, że nie doczekałem się odpowiedzi na swój wcześniejszy komentarz, ... i naszą rozmowę. - Czas się obudzić, i zacząć żyć teraźniejszością, ... a ta podejrzewam jest taka jak w tej notce.


  Rzeczpospolita @Ziut 22:01:00 - "PiS wygrywając wybory, ... inie chcąc się podporządkować amerykańsko-żydosyjonistycznemu duktatowi (...)" - A z czego Autor to wnosi?" - To jest akurat piramidalna bzdura, bo jest dokładnie odwrotnie, a dowodów aż naddto. PiS jest skrajnie syjonistycznym tworem realizującym interesy USA(Wlk.Brytania)-Izrael. Rzeczpospolita 28.03.2016 22:46:08

  JAsiek @Ziut 22:01:00 - "Kurczę blade, muszę przyznać uczciwie, że przyłączam się do pytania Rzeczpospolitej. / ... / Jeno patrzaj Waszmość cobyś przedniej argumentacyii dostarczył, bo inaczej nie uwierzym. Więc jak? Ciężko będzie, co nie? ;-) Jasiek 28.03.2016 23:03:57

  ZIUT @ Rzeczpospolita 28.03.2016 22:46:08 / Jasiek Jasiek 28.03.2016 23:03:57

  "Jaroslaw Kaczynski Nie bedziemy kolonia! >>> https://www.youtube.com/watch?v=sqXow1-ak48

  Z nieprzychylnej PiS-owi prasy. >> http://polska.newsweek.pl/amerykanie-chca-odblokowania-trybunalu-konstytucyjnego,artykuly,381861,1.html

  CO PANOWIE NA TO?
 • Barack Obama spotka się z Donaldem Tuskiem
  Barack Obama spotka się z Donaldem Tuskiem w chwili, w której Prezydent RP chciał z nim rozmawiać / W czasie Szczytu Bezpieczeństwa Nuklearnego w Waszyngtonie dojdzie do spotkania prezydenta Baracka Obamy z Donaldem Tuskiem. W czasie tego spotkania na rozmowę z amerykańskim przywódcą miał liczyć prezydent Andrzej Duda.>>> http://wpolityce.pl/polityka/286819-barack-obama-spotka-sie-z-donaldem-tuskiem-w-chwili-w-ktorej-prezydent-rp-chcial-z-nim-rozmawiać

  TEORIA POKRYWA SIĘ Z PRAKTYKĄ!

  Sienkiewicz w rozmowie zdradził motyw zamachu w Smoleńsku - Motywem jest "World Trade Scenario" / Kontrola Handlu Światowego, o którym słychać na "taśmie Sienkiewicz/Belka" - W EU Amerykanie chcą nad nim panować za pośrednictwem budowanych przez Platformę "specjalnych relacji" między Polską i Izraelem.

  Wkładem Izraela byłby "pieniądze finansjery żydowskiej" wyciśnięte z Polaków, ... a wkładem Polski byłaby nasza niepodległość. - Efektem ma być MIĘDZYMORZE, ... z tym że w założeniach różnych graczy, to nie Polacy mają być liderami "PROJEKTU" - Żydo-syjonistom amerykańskim marzy się, że to będą oni. >>> http://ziut.neon24.pl/post/130640,sienkiewicz-w-rozmowie-zdradzil-motyw-zamachu-w-smolensku
 • @Seth 15:22:48
  "Jaka to teoria,chętnie poczytam..."

  Teoria????? Widzę, że podchodzisz do tego jak do zjedzenia kolejnego kotleta: "Chętnie poczytam" prawie jak "Chętnie opędzluję"

  To, że autobus PiS był opóźniany to fakt.
  Brak zdjęć i filmów z wylotu to fakt.
  Przywóz trumien to fakt.
  Info o "wypadku" Szojgu to fakt.
  Wystąpienie Cieszewskiego w ZP to fakt.
  Katastrofa w Kabatach i ilość ściętych skrzydłami drzew to fakt.

  Z tych faktów to sobie możesz układać dowolne teorie sam. Stosując różne rodzaje logiki oczywiście. Może być i ta z "brzozą".

  Usilnie pozdrawiam.
 • kontroluje Polskę, ten decyduje o Europie
  Ważne słowa szefa MON >> http://niezalezna.pl/205922-wazne-slowa-szefa-mon-na-zjezdzie-klubow-gp-kto-kontroluje-polske-ten-decyduje-o-europie

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY